Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix Co mi vrtá hlavou
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Další

út září 02, 2008 8:30 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Nojo, já jsem si už u psaní posledních dvou příspěvků říkal, že to nemá cenu, ale není zbytí, prostě tu honím počet příspěvků a nemůžu si pomoci. Ostatním se omlouvám za zbytečné zaplácávání a pokud jste to ještě nečetli, tak ani nezačínejte, nemá to cenu... není tu totiž nic, co by mi opravdu vrtalo hlavou.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út září 02, 2008 7:27 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

thyratron: no, nechci ti do toho kecat, ale myslím, že většina přihlížejících je přesvědčena, že potenciometr je metr na měření potence a Kirchhoffovy zákony bude hledat někde mezi Starým zákonem, Novým zákonem a Sbírkou zákonů, takže je dost zbytečné pitvat do detailu datové sítě, timesloty, hooping, t-advance a podobné pikantnosti. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 02, 2008 6:13 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

thyratron napsal:
Máslo a Vodafone se stali obětí českého školství
Ale no tak Laughing
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 02, 2008 6:10 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Nikom: Máš u mě pusu.

Pokud o ní nestojíš, vylosuju náhradníka. Upozorňuju na to předem, aby máslo nemohl říct, že s tím nepočítal...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 02, 2008 6:06 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nikom: Ty si je jako laik troufáš rozsoudit jen podle toho, jakým způsobem každá ze stran sporu "machruje" svými argumenty?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út září 02, 2008 3:42 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Bavíme se ještě stále o mobilním internetu, předpokládám-li správně. Samozřejmě vůbec nerozumím v čem se vede spor, vede-li se.
Chci jenom říct, že kdybych už neseděl, patrně bych si z borečka, kterej si sem nakráčí, ničím nepřispěje do diskuze, hází machry s nějakým certifikátem a jeho jedinou ambicí je dokazovat, jak je v této sešlosti výjimečný, sedl na prdel. Možná bych nemohl ani popadnout dech, naštěstí moc nedýchám, protože to tu pěkně zavání samolibostí.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út září 02, 2008 9:24 am
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

thyratron: Všimni si, že už se tu s tebou nikdo nesnaží diskutovat. Podobně jako poskokové docenta Chocholouška si totiž říkám: "Ať si pindá, na to jsme zvyklí".

Ano, princip GSM/GPRS jsem se naučil ve škole, to není nic, za co bych se měl stydět. Nevím, jak ty krabičky vypadají, netvrdím, že bych je uměl sestavit a/nebo zkonfigurovat, ale jsem si jist, že vím, jak vypadá rádiová část GSM sítě. Stojím si za tím, že v porovnání klasického EDGE a multi-carrier EDGE jsou timesloty naprosto nepodstatný detail, neboť obě technologie disponují stejným aparátem sdružování a v tomto ohledu jsou tedy srovnatelné. To je jako bys mi vyčítal, že jsem neuvedl jaký způsob duplexu MC-EDGE používá a jaký je duplexní odstup. Taky bych o tom býval prohlásil, že je to nepodstatný detail, čímž bych si pravděpodobně opět vysloužil kritiku za nepochopení problematiky ("Jak můžeš říct, že je nepodstatné, jakým způsobem je zajištěna obousměrná komunikace?").

bright: No u nás naštěstí většina vyučujících je tak osvícená, že pro takovéto a podobné předměty skripta ani nevydávají, neboť je učí každý rok jinak.

BTW: Vzpomínám si, že včera mi vrtalo hlavou něco nového, co jsem sem chtěl napsat. Ale zapomněl jsem co... Confused
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út září 02, 2008 12:59 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Znám, nejdůležitější je pro ně prodat skripta a učebnice. Rolling Eyes
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út září 02, 2008 12:50 am
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

bright napsal:
Jen jsem chtěl shromážděným IT dopřát ten slastný pocit mi v něčem poradit. Netušil jsem, že i technické věci mají několik výkladů. Very Happy
Btw, budete do sebe bušit kabelkama nebo bateriema? Think


Snad na bušení nedojde ... Máslo a Vodafone se stali obětí českého školství které učí jakési papírové historické teorie (povětšinou 70tiletý plešatý břichatý docent který v životě nic nepostavil, možná tak analogový Tesla AMR). Zatímco já měl úvod do světa GPRS zprostředkovaný maníkem co u Oskara tehdy v roce 2001 (kua, 7 let tomu) GPRS (na)implementoval. Twisted Evil

To byla hlavička, takoví lidi mají můj obdiv. Bohužel takový profíky české školství není schopno zaplatit a proto učí oni břichatí pánové z 30 let starých skript, do kterých jednou za dva roky vloží nějakou tu jednostránkovou aktualizaci. (V případě sbírek přikladů z matematiky jen při příležitosti reedice pomíchají pořadí příkladů)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 02, 2008 12:21 am
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Já tu nerozumím meritorně samozřejmě vůbec ničemu. Jen podotýkám, že vášnivá disputace místních IT se mi z povzdálí jeví tak, jako průměrnému heterákovi mladá děvčata zápasící v bahně (šlehačce, pudingu ...). Takže - jen tak dál. Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 02, 2008 12:15 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jen jsem chtěl shromážděným IT dopřát ten slastný pocit mi v něčem poradit. Netušil jsem, že i technické věci mají několik výkladů. Very Happy
Btw, budete do sebe bušit kabelkama nebo bateriema? Think
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út září 02, 2008 12:07 am
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

bright napsal:
Už se perou? Laughing


A může za to ten kdo tu začal psát o rychlejším EGDE ... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 01, 2008 11:53 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Už se perou? Laughing
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po září 01, 2008 11:40 pm
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

Vodafone napsal:
[Velice vtipné Laughing
Hlavně, že náš praktik si plete kmitočty a timesloty. Cool


K čemu mi je kmitočet pokud na něm nejsem schopen z kapacitních důvodů získat volný TS ?

Proto řeším TS a ne kmitočty ... ono jaksi jedno je podmožinou druhého,netuším jak si to lze plést.

Kup si v bazaru starý Siemens ( http://web.quick.cz/s45/sm/ ), tužku a papír a udělej si s ním procházku po městě ...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 01, 2008 11:26 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Přestaňte se tu školit v komunikacích, nakonec tu najdete někoho, kdo vám v tom natrhne řiť oboum Laughing Laughing, jak už to obvykle bývá, když dojde ke sporu o odbornictví.
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 01, 2008 11:22 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

thyratron napsal:
Skutečně považuješ dělení na timesloty s nimiž se dá v praxi krásně kouzlit za nepodstatný detail ? Pak tu asi došlo k praktickému nepochopení principu. K teoretickému zvládnutí patrně ano, ale to stačí jen do školní písemky Shocked
Velice vtipné Laughing
Hlavně, že náš praktik si plete kmitočty a timesloty. Cool
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po září 01, 2008 11:07 pm
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

Honza napsal:
thyratron: sice je to OT, ale mě na té fotce nejvíc zaujal mobil, co vykukuje za tím certifikátem. Čekal bych, že tam bude nabušené MDA. Smile


No, není to jediný mobil v domácnosti Very Happy

Siemensy jsou jediné mobily kde je (bývalo) rozumné servisní menu a kde se daly programovat vlastní lowlevel věci. Tenhle je poměrně nový A35, vlastně skoro nic neumí, no ale mám ho z nostalgie poté co S25 nepřežil poslední zásah do ROMky. Budiž mu země lehká, asi si zase za Aukru nějaký koupím na hraní.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 01, 2008 11:01 pm
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

Vodafone napsal:
Připadá mi, že ty jsi ten, kdo je tady mimo. Já jsem o timeslotech nenapsal ani slovo, psal jsem o kmitočtech. To, že se každý kmitočet dělí na osm kanálových intervalů, ve kterých můžou hovořit (moderně řečeno "hlasovat" Smile ) zároveň různí uživatelé, nebo které je možné různě spojovat pro rychlejší a rychlejší data, je nepodstatný detail.


Skutečně považuješ dělení na timesloty s nimiž se dá v praxi krásně kouzlit za nepodstatný detail ? Pak tu asi došlo k praktickému nepochopení principu. K teoretickému zvládnutí patrně ano, ale to stačí jen do školní písemky Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 01, 2008 10:50 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

thyratron: sice je to OT, ale mě na té fotce nejvíc zaujal mobil, co vykukuje za tím certifikátem. Čekal bych, že tam bude nabušené MDA. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 01, 2008 10:31 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

thyratron napsal:
Kontolní otázka: Jaký je největší a zásadní technologický rozdíl mezi (E)GPRS a HSCSD, který jsi při své úvaze o timeslotech opoměl ?
Připadá mi, že ty jsi ten, kdo je tady mimo. Já jsem o timeslotech nenapsal ani slovo, psal jsem o kmitočtech. To, že se každý kmitočet dělí na osm kanálových intervalů, ve kterých můžou hovořit (moderně řečeno "hlasovat" Smile ) zároveň různí uživatelé, nebo které je možné různě spojovat pro rychlejší a rychlejší data, je nepodstatný detail.

Ale chceš li znát odpověď na svou kontrolní otázku, tak prvně jmenovaný systém přenáší data v paketech a dané pásmo (kmitočet + kanálový interval) je obsazeno jen, přenáší-li se skutečně data.
Ten druhý, to je jakási historická vykopávka, co ještě používá přenos dat s přepojováním okruhů, to znamená, že datové spojení probíhá úplně stejně jako telefonní hovor - nejprve je spojení sestaveno, tím je uživateli vyhrazena jistá přenosová kapacita a ta zůstává vyhrazena po celou dobu spojení, nezávisle na tom, zda skutečně přenáší data, či nikoli.

Poznámka pod čarou:
Ne, že by přenos dat v síti s přepojováním okruhů byl obecně špatný a nevhodný, v některých aplikacích se naopak využívají jeho přednosti (zejména trvale vyhrazená přenosová kapacita a tím garantovaná doba zpoždění). Ale pro připojení k Internetu to moc vhodné není, protože je to zbytečně pomalé (za stejnou cenu), nebo zbytečně drahé (při stejné rychlosti)

_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po září 01, 2008 9:45 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

thyratron napsal:
Školu si dodělej, je dobé ji mít, ale opatrně při nástupu do praxe - jsou věci které školy neříkají.
Hehe, taťkovské poučení Smile.

Ale v pohodě, já už pracuju... už skoro dva roky. Myslim, že u toho ještě nějakou dobu zůstanu Smile
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 01, 2008 9:07 pm
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

TXB napsal:
thyratron napsal:
Kontolní otázka: Jaký je největší a zásadní technologický rozdíl mezi (E)GPRS a HSCSD, který jsi při své úvaze o timeslotech opoměl ?

thyratron napsal:
Školu si dodělej, je dobé ji mít, ale opatrně při nástupu do praxe - jsou věci které školy neříkají.

To je pravda, nicméně pravidla interpunkce a pravopisu mezi ně nespadají Neutral


No jo, už píšu jak teenager. Polepším se.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 01, 2008 8:58 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

thyratron napsal:
Kontolní otázka: Jaký je největší a zásadní technologický rozdíl mezi (E)GPRS a HSCSD, který jsi při své úvaze o timeslotech opoměl ?

thyratron napsal:
Školu si dodělej, je dobé ji mít, ale opatrně při nástupu do praxe - jsou věci které školy neříkají.

To je pravda, nicméně pravidla interpunkce a pravopisu mezi ně nespadají Neutral
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 01, 2008 8:42 pm
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

Vodafone napsal:

thyratron: Jenže, jak jsi sám odkázal (a před tebou již Honza), nejde ani o použití jiného kódovacího schématu, ale ale o přenosu po více kmitočtech současně. Což ovšem znamená, že zbude méně kmitočtů pro obyčejná hlasová volání, ze kterých operátoři imho vydělávají nejvíc. Takže se to bude muset nasazovat jen tam, kde má síť dostatečnou kapacitní rezervu, protože žádný operátor si nedovolí vytížit přidělené rádiové kanály tak, že se ve špičce někdo nedovolá. Navíc to bude znamenat určitě nutnost přidělat něco k základnovým stanicím a uživatelům rozdat nové modemy. Pro operátory, co mají (velice drahou) licenci na UMTS a pomalu rozšiřují její pokrytí, tohle podle mě není vůbec perspektivní. Jedině tak možná můj jmenovec, který nic rychlejšího než EDGE nemá, by po tom mohl sáhnout, protože to určitě vyjde levněji, než budování jakékoli nové sítě a z pohledu sítě to bude zpětně kompatibilní s klasickým EDGE.


Kontolní otázka: Jaký je největší a zásadní technologický rozdíl mezi (E)GPRS a HSCSD, který jsi při své úvaze o timeslotech opoměl ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 01, 2008 8:39 pm
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

máslo napsal:
thyratron: Absolvoval jsem na škole zkoušku s přenosu informace, kde se tyhle věci berou a mám je ještě v paměti - JENŽE - tady se nebavíme na půdě elektrofakulty, a když se chci bavit s někým nepostiženým technikou, tak zjednodušení je na místě. Extra v diskuzi, kde technická osvěta nepřinese žádné ovoce.

Ne každý holt má potřebu vypadat pro okolí jako šílený vědátor mluvící cizí řečí.

Takhle v kontextu mi tedy tvá opravná poznámka připadá přinejmenším docela vtipná Wink


Nezlob se na mne, nedopustil jsi se zjednodušení, ale pokusil jsi se uvést brighta omyl tvrzením že EDGE už zrychlit nelze.

A když už jsme u dušení onanie co kdo absolvoval tak si taky přihřeju polívčičku: http://img230.imageshack.us/my.php?image=p1020031oy1.jpg

Školu si dodělej, je dobé ji mít, ale opatrně při nástupu do praxe - jsou věci které školy neříkají.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 01, 2008 8:36 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

pemel: No a?

thyratron: Jenže, jak jsi sám odkázal (a před tebou již Honza), nejde ani o použití jiného kódovacího schématu, ale ale o přenosu po více kmitočtech současně. Což ovšem znamená, že zbude méně kmitočtů pro obyčejná hlasová volání, ze kterých operátoři imho vydělávají nejvíc. Takže se to bude muset nasazovat jen tam, kde má síť dostatečnou kapacitní rezervu, protože žádný operátor si nedovolí vytížit přidělené rádiové kanály tak, že se ve špičce někdo nedovolá. Navíc to bude znamenat určitě nutnost přidělat něco k základnovým stanicím a uživatelům rozdat nové modemy. Pro operátory, co mají (velice drahou) licenci na UMTS a pomalu rozšiřují její pokrytí, tohle podle mě není vůbec perspektivní. Jedině tak možná můj jmenovec, který nic rychlejšího než EDGE nemá, by po tom mohl sáhnout, protože to určitě vyjde levněji, než budování jakékoli nové sítě a z pohledu sítě to bude zpětně kompatibilní s klasickým EDGE.
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po září 01, 2008 8:20 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

máslo napsal:
Extra v diskuzi, kde technická osvěta nepřinese žádné ovoce.
Ale přinese. Teď např. vím, že ti nemám všechno věřit. Razz
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po září 01, 2008 8:14 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

thyratron: Absolvoval jsem na škole zkoušku s přenosu informace, kde se tyhle věci berou a mám je ještě v paměti - JENŽE - tady se nebavíme na půdě elektrofakulty, a když se chci bavit s někým nepostiženým technikou, tak zjednodušení je na místě. Extra v diskuzi, kde technická osvěta nepřinese žádné ovoce.

Ne každý holt má potřebu vypadat pro okolí jako šílený vědátor mluvící cizí řečí.

Takhle v kontextu mi tedy tvá opravná poznámka připadá přinejmenším docela vtipná Wink
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 01, 2008 7:51 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Tak se nám tu zrodilo další IT vlákno Confused
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po září 01, 2008 6:15 pm
Autor Zpráva
thyratron
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 69

Předmět: Citovat

máslo napsal:
O zrcyhlování EDGE nic nevim, ale nevim, jak by se to udělalo. EDGE je GPRS jen s použitou jinou modulací. Teoreticky už to běhá na maximu té technologie. Musel by se použít jiný způsob komprimace, a pak by to asi zas i k tomu chtělo nový HW.


Ale fuj, kdyz uz tak ne komprimace, ale modulation and coding scheme - to je neco jineho. Na komprimaci dat je ZIP. Modem MOduluje a DEModuluje (proto je to modem), kdyby komprimoval tak by to nebyl modem ale kodek. Smile

Patrne je rec o Dual Carrier EDGE. To uz soudruzi v Nokii vymysleli:
http://www.nokiasiemensnetworks.com/global/Press/Press+releases/news-archive/Nokia_Siemens_Networks_doubles_EDGE_data_speed.htm

A dalsi Evoluted EDGE na obzoru...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 17 z 20
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist