Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas gay parade
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

st březen 19, 2008 7:20 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

pemel napsal:
Možná mnohé z vás překvapím, ale já bych se gay parade nezúčastnil. Přišel bych si jako idiot, kdybych si měl navléct kožené kalhoty nebo sněhobílé slipy, na hlavě si udělat číro, vylézt na alegorický vůz, vlnit se do rytmu hudby... A nejspíš bych jako idiot taky vypadal Laughing
Ale nemám nic proti tomu, že se tak někdo chce bavit. Pokud mě tím nijak neomezuje, tak ať si dělá co chce. Jen je škoda, že nás pak většinová společnost vnímá právě skrze tyhle akce Confused

Adam napsal:
Wítek: Kdo je nevyrovnaný? Ten, kdo gay pride nemusí, nebo ten, kdo se převleče za co největší transku, vleze na alegorický vůz a trsá na Britney? Ale až se rozhodneš, že si vezmeš tanga, na hlavu péřovou čččelenku a nastříkáš se od hlavy k patě zlatým sprejem, tak slibuju, že si ty tvoje svalíky osobně přijdu omrknout.
To bych se šel taky podívat Twisted Evil


Ale ať se to nejmenuje GAY... nereprezentují gaye ale pouze skupinku lidí s určitou povahou... a to napříč orientací...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 19, 2008 7:18 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

pemel napsal:
kdybych si měl navléct kožené kalhoty nebo sněhobílé slipy, na hlavě si udělat číro, vylézt na alegorický vůz, vlnit se do rytmu hudby... A nejspíš bych jako idiot taky vypadal Laughing


Jak to můžeš vědět, když jsi to nezkusil ? Třeba by ti to slušelo ? Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 19, 2008 7:18 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Honza napsal:
... nemám potřebu se zúčastňovat takových akcí, ale když můžou našimi městy pochodovat fašisti, anarchisti, ... tak proč by si nemohli průvod zorganizovat i neškodní exhibicionisti spolu s transvestitama ? Sice to nikomu nepomůže, ale ani neublíží, tak ať si klidně pochodujou. Kdo si hraje, nezlobí Smile


Ano, to skutečně může každý. Ale zmiňuješ fašisty a áčkaře, tak jistě víš, jaký je názor veřejnosti na tyto skupiny. Názor na naší menšinu není uplně příznivý a tohle k zlepšení nepomůže - ba naopak.

Nacisti a áčkaři tam demonstrují své názory, life-styl... ale homosexualita je pouze sexuální orientace. Neříká "jsi gay = navštěvuj buzince, buď promiskuitní, nos růžovou, měj přiskříplý hlásek a ženské pohyby,...." a už proto se mi nelíbí, že nás bude někdo takto prezentovat. Ať už Lukáš z pinku či tato "show".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 19, 2008 7:12 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Wítek napsal:
Maku napsal:


Jj, slyším bandu ve škole, jak se bude smát Laughing


Banda nadržených náctek ať se směje ... ostatně smích léčí Razz nehledě na to že polovina by se i přes opovrženlivý smích "způsobený nadmírou THC popř. jiné povzbuzující látky v krvi" ráda přidala Laughing


Joo to oni se přidávaj moc rádi... ale jen, když u toho není nikdo jiný ze školy Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 19, 2008 7:09 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Radši bych se bavil trochu jinak.


Ale na ples nejdeš! Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 19, 2008 7:09 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Možná mnohé z vás překvapím, ale já bych se gay parade nezúčastnil. Přišel bych si jako idiot, kdybych si měl navléct kožené kalhoty nebo sněhobílé slipy, na hlavě si udělat číro, vylézt na alegorický vůz, vlnit se do rytmu hudby... A nejspíš bych jako idiot taky vypadal Laughing
Ale nemám nic proti tomu, že se tak někdo chce bavit. Pokud mě tím nijak neomezuje, tak ať si dělá co chce. Jen je škoda, že nás pak většinová společnost vnímá právě skrze tyhle akce Confused

Adam napsal:
Wítek: Kdo je nevyrovnaný? Ten, kdo gay pride nemusí, nebo ten, kdo se převleče za co největší transku, vleze na alegorický vůz a trsá na Britney? Ale až se rozhodneš, že si vezmeš tanga, na hlavu péřovou čččelenku a nastříkáš se od hlavy k patě zlatým sprejem, tak slibuju, že si ty tvoje svalíky osobně přijdu omrknout.
To bych se šel taky podívat Twisted Evil
_________________
Veritas vincit.


Naposledy upravil pemel dne st březen 19, 2008 7:12 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st březen 19, 2008 6:14 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

... nemám potřebu se zúčastňovat takových akcí, ale když můžou našimi městy pochodovat fašisti, anarchisti, ... tak proč by si nemohli průvod zorganizovat i neškodní exhibicionisti spolu s transvestitama ? Sice to nikomu nepomůže, ale ani neublíží, tak ať si klidně pochodujou. Kdo si hraje, nezlobí Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 19, 2008 5:50 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

No tak Wítku, že ty se takto ozveš, jsem čekal... Jak se objeví nějaká trendy blbost, tak se po ní vrhneš. Po hlavě, nekriticky.

Zábava proč ne, že. Jenomže mě na tom, že jsem gay, nepřijde nic zábavného. Je to normální, tradiční, šedivé. Žádná extravagance. Proč bych se měl tedy do nějaké stylizovat? Radši bych se bavil trochu jinak.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 19, 2008 5:38 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Kde se v tobě bere tolik prudérie? Razz

Ale už je aspoň jasný, jaké diváky taková show osloví. Laughing
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 19, 2008 5:22 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Souhlas s Nikomem.
Jen přimyšlence na gay pride se mi otvírá kudla v kapse. Je to zbytečné, divné, nepřirozené, manifestační, hlasité, všude plno divných lidí, potom všude hromada bordelu, zastavená doprava, o peněích nemluvě.
Wítek: Kdo je nevyrovnaný? Ten, kdo gay pride nemusí, nebo ten, kdo se převleče za co největší transku, vleze na alegorický vůz a trsá na Britney? Ale až se rozhodneš, že si vezmeš tanga, na hlavu péřovou čččelenku a nastříkáš se od hlavy k patě zlatým sprejem, tak slibuju, že si ty tvoje svalíky osobně přijdu omrknout.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 19, 2008 4:30 pm
Autor Zpráva
5jirka5
uživatel


Založen: 19.3.2008
Příspěvky: 11
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

2 Nikom: Důvod těhle show je převážně zábava. Stačí si zadat "love parade" do googlu a podivat se na par fotek. Ti lidi se prostě baví. Neřeší, "co komu dokázat" ani "proč zrovna teď". A kostýmy a líčení k těmhle akcím prostě patří.
A jestli někdo pořadá podobnou show pro gaye, tak proč ne? Gayové mají přece taky právo se bavit a být za kašpary. A troška reklamy (i té negativní) gayům jedině prospěje.

Nikom napsal:
Jo podobnou správu jsem už sem někam dával.

Nikdy jsem nepochopil důvod těchhle show a nechápu jej ani teď. Proč zrovna teď? Co se tím kdo komu snaží dokázat?

Skutečně si nemyslím, že podobné akce změní smýšlení lidí. Zvlášť ve chvíli, kdy se trochu začíná rozjíždět debata o adopcích, mi to přijde značně nešťastné. Už je slyším: "Jen se na ně podívejte, na kašpary. To jim vážně chcete svěřit dítě???"
Já prostě nejsem příznivcem nějakého vydělování. Nechci, aby se na mě pohlíželo jako na něco exotického a výstředního. Tohle jde naprosto opačným směrem.

Doufám, že se tahle šílenost nestane.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 19, 2008 10:44 am
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

Maku napsal:


Jj, slyším bandu ve škole, jak se bude smát Laughing


Banda nadržených náctek ať se směje ... ostatně smích léčí Razz nehledě na to že polovina by se i přes opovrženlivý smích "způsobený nadmírou THC popř. jiné povzbuzující látky v krvi" ráda přidala Laughing
_________________
------------------------------------------------------
Motto : Bereš a dáváš, tak i já budu dávat a brát.

Umím být bez sebe (radostí), sám sebou (Wítkem), i ve dvou ale ne sám (mám Jirku).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 19, 2008 10:37 am
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

AD NIKOM :

No tak Nikome, že ty se takto ozveš jsem čekal ... a nesouhlasím, vše co je tabu se skrývá ... a průvod ... ať je to gayu nebo jiné skupiny mi přijde právě naopak stmelující prvek ... nečekám že na pochodu budou jenom gayové naopak z mého okolí pozoruji, že i mladá generace "jiných orientovaných zvláště hetero" se ho také chystají podpořit. Berme to prosím jako zábavu ... a připomínky lidí typu "podívej se na ty maškary" svědčí o nevyrovnanosti člověka sám se sebou ... a co se týče tvého spojování s adopcemi tak právě to spojování mi příjde nešťastné jelikož oboje je o něčem jiném "nehledě na to že tebou zmíněná debata stále nezačala na rozumné úrovni"... na konec jenom ... když tam nechceš nechoď . Stejně by jsi se tvářil jako kakabus Laughing
_________________
------------------------------------------------------
Motto : Bereš a dáváš, tak i já budu dávat a brát.

Umím být bez sebe (radostí), sám sebou (Wítkem), i ve dvou ale ne sám (mám Jirku).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 19, 2008 7:37 am
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Jo podobnou správu jsem už sem někam dával.

Nikdy jsem nepochopil důvod těchhle show a nechápu jej ani teď. Proč zrovna teď? Co se tím kdo komu snaží dokázat?

Skutečně si nemyslím, že podobné akce změní smýšlení lidí. Zvlášť ve chvíli, kdy se trochu začíná rozjíždět debata o adopcích, mi to přijde značně nešťastné. Už je slyším: "Jen se na ně podívejte, na kašpary. To jim vážně chcete svěřit dítě???"
Já prostě nejsem příznivcem nějakého vydělování. Nechci, aby se na mě pohlíželo jako na něco exotického a výstředního. Tohle jde naprosto opačným směrem.

Doufám, že se tahle šílenost nestane.


Jj, slyším bandu ve škole, jak se bude smát Laughing

Proč se dělá tahle trapná a škodlivá "show". Když už, tak už třeba tu show ale bez paruk, sukní, malovátek atd. Ať vidí spoutu gayů ale at jsou normální. Ale i tak bych se bál reakce.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 19, 2008 1:03 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Jo podobnou správu jsem už sem někam dával.

Nikdy jsem nepochopil důvod těchhle show a nechápu jej ani teď. Proč zrovna teď? Co se tím kdo komu snaží dokázat?

Skutečně si nemyslím, že podobné akce změní smýšlení lidí. Zvlášť ve chvíli, kdy se trochu začíná rozjíždět debata o adopcích, mi to přijde značně nešťastné. Už je slyším: "Jen se na ně podívejte, na kašpary. To jim vážně chcete svěřit dítě???"
Já prostě nejsem příznivcem nějakého vydělování. Nechci, aby se na mě pohlíželo jako na něco exotického a výstředního. Tohle jde naprosto opačným směrem.

Doufám, že se tahle šílenost nestane.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 19, 2008 12:12 am
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

To je ta "show", kde je každý druhý transka v opravdu trapných kostýmech ale růžové vlasy atd?

1. hnus
2. ničemu a nikomu to nepomůže
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 18, 2008 11:07 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

To Wítek:
Půjdeš za kožeňáka? Laughing
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út březen 18, 2008 10:32 pm
Autor Zpráva
Wítek
guru+


Založen: 15.8.2006
Příspěvky: 721
Bydliště: Brno-Bystrc popřípadě Polička

Předmět: Citovat

Už si připravuju svůj kostým Smile Idea Idea Idea Idea
_________________
------------------------------------------------------
Motto : Bereš a dáváš, tak i já budu dávat a brát.

Umím být bez sebe (radostí), sám sebou (Wítkem), i ve dvou ale ne sám (mám Jirku).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 18, 2008 10:31 pm
Autor Zpráva
kluk08
uživatel


Založen: 9.5.2007
Příspěvky: 21
Bydliště: Jičín

Předmět: gay parade Citovat

tak to vypada, ze Brno a Ceska republika budou mit v lete prvni gay parade.

http://www.ct24.cz/regionalni/8139-brno-bude-mit-svou-love-parade/
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 11 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist