Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas gay parade
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další

ne duben 27, 2008 9:25 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Bárte, tohle považuješ za protiargument? Laughing Hodně štěstí v politice.

Jak by to mohl brát Nikom jako osobní útok a jako protiargument? Vždyť si vlastně potvrdil to, co jsem psal já i on. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 27, 2008 9:06 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Bart: Souhlas. Nicméně, i solidarita má své subjektivní meze. Wink

ostatní: S těma, ve vašem případě naštěstí pouze hypotetickejma šutrama jste mě dost nemile překvapili. Confused

Adam: Tebe budeme krotit Razz
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 27, 2008 8:34 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nikom napsal:

Jinými slovy homosexuálové jsou stejně různí jako heterosexuálové - jediná věc, kterou mají členové těchto skupin společnou, je jejich sexuální orientace.
Jenomže já se nechci vyčleňovat. Já nejsem nic speciálního - já jsem prostě normální kluk na kluky - to by samo o sobě prostě nemělo být nic speciálního.


Opravdu??? A proč potom vůbec existuje toto fórum s názvem "gay komunita??? A proč se ho účastníš???
Question Question Question
Neber to, prosím, jako osobní útok, ale jen protiargument. Ať chceme či nechceme, přece jen gaye cosi spojuje a cosi z většinově heterácké společnosti vyčleňuje. Já něco jako "gay-solidaritu" považuji za přirozenou a správnou věc, bez ohledu na to, jestli někdo nosí kníra a chodí v kůži, a jiný zase dává přednost dámským lodičkám.


Naposledy upravil Bart dne ne duben 27, 2008 11:22 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 27, 2008 7:13 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

Adam: Neboj, budem. Já třeba pro jistotu ani nepřijdu.

bright: Zůstanu radši u těch kamenů. Je s nima větší sranda. Navíc házet po "těhle" neni ani tak morálně závadné...
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 27, 2008 6:30 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Možná bych se ani nedivil, kdyby si někdo sem tam šutr hodil, pokud by se to zvrhlo v nechutnosti a exhibice...


Myslíš kdyby to dopadlo jako srazy? Confused Doufám, že se v sobotu budete krotit...

Maku: To mě vůbec nepřekvapuje. Taky bych si hodil. Proč by měl být klid, když se může udělat buzerantskej mejdan a hodit si popelnicí nebo transkou, že?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 27, 2008 6:09 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

No Vy si z těch šutrů děláte srandu - co jsem ale zaslechl, tak se neonacisté chystají tuto gayparade navštívit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 27, 2008 5:47 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

kluk08 napsal:

Muzem byt radi, ze po nas nehazi kameny a neprotestuji jako v polsku


Nepředbíhej událostem, ještě se to nekonalo!!!

Možná bych se ani nedivil, kdyby si někdo sem tam šutr hodil, pokud by se to zvrhlo v nechutnosti a exhibice...
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 27, 2008 12:47 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

máslo napsal:
já si určitě nějaký ten kámen hodit přijdu Embarassed.
Nebudeš je tentokrát rozhánět vlastním tělem? Wink
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 27, 2008 12:41 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

máslo napsal:
Vivat polsko.... já si určitě nějaký ten kámen hodit přijdu Embarassed.


Jak že to bylo... hmmm Think
Ty, kdo jsi bez viny...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 27, 2008 12:39 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

kluk08 napsal:

to Nikom: muzes mi rict nejakou definici normalniho gaye ? co je normalni pro jednoho, nemusi byt normalni pro druheho. Takze by me ta definice fakt zajimala. to vis, u nas v jicine to nevime


Jinými slovy homosexuálové jsou stejně různí jako heterosexuálové - jediná věc, kterou mají členové těchto skupin společnou, je jejich sexuální orientace.
Na takových akcích je vytvářena jakási naprosto od reality odtržená představa gayů - s gayů se tu dělají buzny.
Samozřejmě hodně záleží, jakým způsobem se ta akce pojme, nicméně už teď je jasné, že to bude o tom, aby se gayové nějakým způsobem vyčlenili oproti ht. Jenomže já se nechci vyčleňovat. Já nejsem nic speciálního - já jsem prostě normální kluk na kluky - to by samo o sobě prostě nemělo být nic speciálního.
Samozřejmě chápu, že je to způsob jak upozornit na problémy - v tomto případě patrně na hm-rodičovství (i když zřejmé to ani náhodou není - což je další problém). Ovšem nemůžu se zbavit pocitu, že tohle prostě není ta pravá cesta.

Na závěr jsem chtěl říct, že je to poslední příspěvek do téhle debaty. Přijde mi, že píšu dokola to samé a k celé záležitosti už prostě nemám co víc říct.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 27, 2008 12:15 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

kluk08 napsal:
Muzem byt radi, ze po nas nehazi kameny a neprotestuji jako v polsku
Vivat polsko.... já si určitě nějaký ten kámen hodit přijdu Embarassed.
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 27, 2008 11:22 am
Autor Zpráva
kluk08
uživatel


Založen: 9.5.2007
Příspěvky: 21
Bydliště: Jičín

Předmět: Citovat

to Maku: to je dost mozne ( 100% jiste ), ale ty jsou stejne na kazde poulicni party. A v cem, ze je vubec problem ? ze tam budou takovyhle lidi, nebo, ze to ma nazev gayparade ?
jsou trochu jiny, ale co, to ja taky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 27, 2008 11:15 am
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

kluk08 napsal:
vsak jsem nikde nerekl, ze je moralni povinost tam jit. si delejte co chcete ne?

to Nikom: muzes mi rict nejakou definici normalniho gaye ? co je normalni pro jednoho, nemusi byt normalni pro druheho. Takze by me ta definice fakt zajimala


Řeknu to jinak - v čem se gayové odlišují od heteráků? Jen v tom, že jsou na stejné pohlaví. Jinak v ničem. Pak už je to pouze otázkou osobnosti jednotlivce. A tahle akce přiláká přesně gaye s určitou povahou a budou vystupovat jako gayové.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 27, 2008 11:12 am
Autor Zpráva
kluk08
uživatel


Založen: 9.5.2007
Příspěvky: 21
Bydliště: Jičín

Předmět: Citovat

vsak jsem nikde nerekl, ze je moralni povinost tam jit. si delejte co chcete ne?

to Nikom: muzes mi rict nejakou definici normalniho gaye ? co je normalni pro jednoho, nemusi byt normalni pro druheho. Takze by me ta definice fakt zajimala. to vis, u nas v jicine to nevime


Naposledy upravil kluk08 dne ne duben 27, 2008 11:23 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 27, 2008 11:07 am
Autor Zpráva
ottos
guru


Založen: 30.4.2006
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 4 - Braník

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Ještě jednou uslyším o morální povinnosti správné buzny zúčastnit se queer parade a vyletím z kůže.

Confused Confused Confused


...taková morální povinost správného nikoma...
_________________
>>> www.vphotos.ic.cz www.vmodels.wz.cz <<<
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne duben 27, 2008 10:46 am
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

kluk08 napsal:
teda tak jsem nemel ani poneti jakou debatu rozjede tento prispevek. myslim si, ze to presne ukazuje to, ze jsme buzny. Zbytecne moc resime obycejne veci. Gayparade nebo loveparade. je to uplne jedno. televize si stejne nejakeho gaye najde, i kdyby tam zadny nebyl. Takze neni co resit.
A jak to vidim ja ? super akce, kam urco vyrazim. vezmu si normal dziny, obyc tricko a jedu se bavit. nic vic, nic min. Je to jen zabava !!!

Muzem byt radi, ze po nas nehazi kameny a neprotestuji jako v polsku

jo a nekdo tady psal, ze to bude tezke pro 15 leteho kluka co proziva comming out. Myslim, ze prave naopak, protoze uvidi, ze tady neni sam


Tak já si myslím, že je to normální. Stejně protestuju proti té "realityshow" Rejmona, kde ho prezentují jako typického homo kluka. A stejné je to tady. Podle pár buzen a exhibionistů bude souzena celá "komunita". Obyčejná další situace o nás, bez nás.

Jestli to má být dle tvých slov super akce, kam se jdeš bavit, tak jak jaký jiný obraz to může vytvořit? A jaké jiné lidi to může přilákat? Určitě dorazí Rejmon s tou jeho přihlouplou partou, která bude "stylově" oblečená a jelikož se Rejmon už trochu dostal do podvědomí, tak si ho jistě nějaká média vyberou a ostuda bude na světě.

No my rádi určitě jsme a proto nebudeme dělat vše proto, aby se tomu tak dělo...

Vážne si to myslíš? Myslíš, že mu pomůže, když uvidí v televizi pár "stylově" oblečených buzen a pár exhibionistů? To už ho za exota nebudou mít jen jedinci v jeho okolí ale i dost možná on sám sebe bude považovat za exota a bude to v sobě dusit...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 27, 2008 10:40 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

kluk08 napsal:
Muzem byt radi, ze po nas nehazi kameny a neprotestuji jako v polsku


Jestli ono to nebude tím, že v Polsku hází po gayích vždycky právě na těch pokusech o prides, kdy to ty katolíky provokuje a kde mají hromadu terčů najednou.....

To Brno bude trapas.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne duben 27, 2008 10:18 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Kluk08: Sám si buzna! Jsem jsem úplně normální gay a do buzny se stylovat nehodlám.
A tahle debata mi už pomalu začíná lézt krkem.

Ještě jednou uslyším o morální povinnosti správné buzny zúčastnit se queer parade a vyletím z kůže.

Confused Confused Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne duben 27, 2008 8:25 am
Autor Zpráva
kluk08
uživatel


Založen: 9.5.2007
Příspěvky: 21
Bydliště: Jičín

Předmět: Citovat

teda tak jsem nemel ani poneti jakou debatu rozjede tento prispevek. myslim si, ze to presne ukazuje to, ze jsme buzny. Zbytecne moc resime obycejne veci. Gayparade nebo loveparade. je to uplne jedno. televize si stejne nejakeho gaye najde, i kdyby tam zadny nebyl. Takze neni co resit.
A jak to vidim ja ? super akce, kam urco vyrazim. vezmu si normal dziny, obyc tricko a jedu se bavit. nic vic, nic min. Je to jen zabava !!!

Muzem byt radi, ze po nas nehazi kameny a neprotestuji jako v polsku

jo a nekdo tady psal, ze to bude tezke pro 15 leteho kluka co proziva comming out. Myslim, ze prave naopak, protoze uvidi, ze tady neni sam
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 25, 2008 8:40 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: forma Citovat

Podle mě je docela podstatné, jakou celá akce bude mít formu.
Pokud se bude jednat o "klasický" průvod, ve kterém budou "normálně" oblečení gayové a lesby s transparenty, tak bych koneckonců neměl problém s tím, abych se Queer parade zúčastnil. Když lidi uvidí, že gayové a lesby jsou normální lidi, kteří mají zkrátka jen jinou sexuální orientaci, tak by taková akce mohla přispět k pozitivnějšímu vnímáni GaL komunity heterosexuální veřejností.
Pokud se ovšem bude jednat o akci typu "love parade" s alegorickými vozy, pomalovanými hošíky ve slipech a kožených kalhotách, tak to celé gay komunitě jen uškodí. Lidi si řeknou: "podívejte se na ně, na zvrhlíky, takoví by chtěli vychovávat děti!"
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá duben 25, 2008 8:24 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Bart napsal:
"My"? A to je jako kdo?


Koukni se na posledních několik příspěcků a myslím, že pochopíš důvod množného čísla.

Za sebe: já tu akci nekritizuju, ani nezpochybňuju, pouze konstatuju, že nejsem "průvodový typ" a jakékoli podobné akce mě prostě nebaví, a navíc to mám do Brna trochu z ruky.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 25, 2008 8:07 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Bart napsal:

Nestačím zírat. Někdo se pokouší uspořádat akci, která podle mého názoru má svůj smysl (usuzuju tak podle obdobných akcí ve světě) a místo toho, aby za to alespoň "mezi svými" sklidil uznání, tak se dočká už apriori negativistického, ba přímo nenávistného postoje??? Jak ubohé!


Když my tvůj názor - že tato akce má v našem podnebním pásu svůj smysl, prostě nesdílíme. Tak se na nás za to nezlob.

O sousloví "morální povinnost" už tu bylo řečeno hodně.


"My"? A to je jako kdo?
Ale jinak já se nezlobím. Very Happy Smysl té akce se dá samozřejmě zpochybňovat a snášet spoustu argemrntů proti. Na druhou stranu nejlehčí ze všeho je kritizovat a nic nedělat. Mně je ta snaha o rozčeření stojatých vod docela sympatická.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 25, 2008 8:02 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Bart napsal:

Nestačím zírat. Někdo se pokouší uspořádat akci, která podle mého názoru má svůj smysl (usuzuju tak podle obdobných akcí ve světě) a místo toho, aby za to alespoň "mezi svými" sklidil uznání, tak se dočká už apriori negativistického, ba přímo nenávistného postoje??? Jak ubohé!


Když my tvůj názor - že tato akce má v našem podnebním pásu svůj smysl, prostě nesdílíme. Tak se na nás za to nezlob.

O sousloví "morální povinnost" už tu bylo řečeno hodně.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 25, 2008 7:57 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:

2)"mezi svými"? takže každý kdo má stejnou sexuální orientaci jako já je "ten můj, respektive náš"? Hm, tak to je tedy velice slabé pojítko...


Asi to cítímě každý jinak. Pro mě je to docela silné pojítko...
Nechápu, proč existuje tak silná potřeba mezi gay vymezovat se vůči těm, kdo svou orientaci dávají najevo křiklavějším způsobem. Sám se taky držím zpátky a vykroucené chování mi není vlastní, ale vůbec neodsuzuju ty, kteří takoví jsou. Asi by to chtělo víc tolerance. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 25, 2008 5:43 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Hu - jak slyším o morální povinnosti, tak se mi ježí všechny chlupy na těle, není to náhodou ten termín, kterým se občané naháněli 1. května na manifestace ?

Předpokládám, že to bude něco na způsob podobných akcí v zahraničí, takže fakt nee. Proč bych měl jít občansky povinně přes nějaké město s tlupou šampónků, kožeňáků a tranzek, když k nim ani omylem nepatřím - na něco takového jsem málo exhibík. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 25, 2008 3:34 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Bart napsal:

a místo toho, aby za to alespoň "mezi svými" sklidil uznání, tak se dočká už apriori negativistického, ba přímo nenávistného postoje??? Jak ubohé!


1)já se nikoho neprosil aby to dělal, můj zájem to není, tak ať mi nikdo nevnucuje něco co nechci...to je jako když mi nějaký kluci u benzínky umyjou čistý skla u auta ačkoliv na ně křičím že to je čistý, oni stejně myjou dál a pak se ještě vztekaj že jim nechci zaplatit, když oni se tak snažili
2)"mezi svými"? takže každý kdo má stejnou sexuální orientaci jako já je "ten můj, respektive náš"? Hm, tak to je tedy velice slabé pojítko...
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá duben 25, 2008 1:31 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Tak nevím, ale... Citovat

Meany napsal:
A nevidím taky důvod, aby mi kdokoli říkal, že k účasti mám morální povinnost jen proto, že jsem teplouš.
Btw: Brighte, tady máš "názornou ukázku" - konat - opomenout - strpět Wink
No konečně se mou doktrínou někdo vědomě řídí. Very Happy
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 25, 2008 1:27 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Bart: Ve světě je taková akce tradicí, má své počátky v boji za práva GLBT menšiny a teprve v průběhu času se změnila z demonstrace v "průvod gay pýchy". V Česku tradici nemá. Je otázkou, jestli nebude kontraproduktivní přeskočit vývoj a namísto politické (=protože ve věci veřejné) demonstrace za práva gay rodičů pořádat rovnou průvod pro lidi, kterým nepůjde primárně o účel té akce, ale o sebeprezentaci. Na druhou stranu je pravdou, že každá veřejná akce gayů přibližuje gaye nejširší veřejnosti. Takže spor je tu jen o míru účelnosti a vkusu oné brněnské akce. Doufám, že ji pojmou jako průvod spojený s happeningem pro rodiče a děti bez ohledu na orientaci, a nikoli jako gay love parade.
_________________
It's not easy to be green.


Naposledy upravil bright dne pá duben 25, 2008 1:38 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 25, 2008 12:59 pm
Autor Zpráva
Meany
uživatel+


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 178
Bydliště: mám

Předmět: Tak nevím, ale... Citovat

Nehodlám se účastnit něčeho, co mě, řekněme, neoslovuje.
Nikomu neříkám, aby se neúčastnil.
A nevidím taky důvod, aby mi kdokoli říkal, že k účasti mám morální povinnost jen proto, že jsem teplouš.
Pominu pocity, který ve mně slovní spojení "morální povinnosti účastnit se" vyvolává.
Btw: Brighte, tady máš "názornou ukázku" - konat - opomenout - strpět Wink
_________________
Úplně se nepochopíme nikdy, ale můžeme daleko víc, než se chápat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 25, 2008 12:48 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam napsal:
pxetr: Já nemám POVINNOST vůbec k nikomu, jednám sám za sebe.
Jasněže přijde málo lidí! Bude to přeci v Brně! Když chtějí megaúčast, tak si měli vybrat Prahu. Třeba organizátory ta ostuda napříště odradí.


Nestačím zírat. Někdo se pokouší uspořádat akci, která podle mého názoru má svůj smysl (usuzuju tak podle obdobných akcí ve světě) a místo toho, aby za to alespoň "mezi svými" sklidil uznání, tak se dočká už apriori negativistického, ba přímo nenávistného postoje??? Jak ubohé!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 8 z 11
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist