Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas Gay volný čas
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Pojí Tě s Tvími gay přáteli víc než jen homosexualita, společné zájmy?
Ano
20%
 20%  [ 5 ]
S některými ano
70%
 70%  [ 17 ]
Ne
8%
 8%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 24
      Na začátek stránky  

čt prosinec 08, 2005 6:09 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Taky bych se připojil k nějaké akci. Logos mě popravdě řečeno moc neláká - nemám v úmyslu filozofovat a navíc nemusím filozofické diskuse. Každému co jeho jest, ale tohle moje neni.
A mimochodem; neznáte někdo nějakého gaye-biologa/ekologa? Nejlíp z Prahy a středních Čech???
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 07, 2005 8:28 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

No ty různé kluby jsem taky viděl. Po tom co jsem shlédl i vlajku gay jachtařů, tak jsem tak dostal nápad. Prosím věechny znající jakéhokoli gaye DOPRAVÁKA, nejlépe ještě z oboru MHD. Ať se prosím ozve. Neznám žádnou takovouto českou organisaci a nebylo by špatné to udělat. Děkuji. Jak se říká- Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 24, 2005 10:35 pm
Autor Zpráva
mihman
uživatel


Založen: 3.11.2005
Příspěvky: 12
Bydliště: Jihlava

Předmět: Mnop ;-) Citovat

Já sice nejsem z Olomouce a ani bych tam jezdit nemohl (Jihlava je přece jen dál od tamtud Wink) ale naprosto souhlasím. Nicméně možná sme na tom líp ohledně různých srazů. Zná se tu totiž navzájem hodně lidí a poslední dobou se čas od času uspořádá "SSM" (eghm, pro nezasvědcené Svaz Sexuální Menšiny Laughing - tak sme se nazvaly ... teda tak nás nazval zdenda Wink ) a docela hodně pokecáme ... Jinak taky se tu najdou podniky a jedna diskotéka (tam sem se ale ještě neodvážil ... moc jí nevěřím Cool a navíc nic výhradně gay). Ale co vím, existuje plno stránek se srazy. Teda ale né okolo Olomouce, to je fakt ... teda aspoň o žádný nevím Wink

Jinak přímo s někým se stejnými zájmy ... No, to jde už hůř, ale jak říkají v Japonsku: "Nic není nemožné" Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail MSN Messenger
      Na začátek stránky  

po říjen 24, 2005 9:08 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Halooooooo Citovat

Copak se v Olomouci mimo pajzlu a baru nic nedeje? Vylety? Stekani treba u caje..Nejaka zajimava zajmova cinnost? Zkousel jsem kdysi skrz inzeraty sehnat kluky a nejak se to neujalo. Na nejake velk eorganizovani diky studiu a dalsim cinnostem nemam energii ani cas. Pripadne vsak pomohu. V Praze kde se alespon neco deje a v Brne kde se deje celkem dost bohuzel temer nepobyvam. Deje s eneco..Je tu nekdo kdo chce, aby to tu zilo i jinak nez barove a pudove?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po říjen 03, 2005 2:02 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Kde potkat podobne ladene gaye? Citovat

Místo kde jde potkat fajn gay kluky s podobnými zájmy, jsou taková. Víš o nějakém. Poděl se o nej s ostatními. Děkuji ti předem
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt září 29, 2005 1:16 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Proc Citovat

Dekuji za typ. Me se treba moc libi jedna skupina z Zurichu. Ktera porada nejen jednodenni vylety, ale opravdu vicedenni prechody Alp pro gaye. Dokonce v tom meste existuje i gay spolek sberatelu nebo milovniku a znalcu caje, nemluvit treba o filosifickych skupinach:-) V CR urcite mnohe delaji treba Pesky nebo prave logos. Presto me prijde, ze je tato oblast u nas malo rozviuta. Cim to je? Zeby malou nabidkou nebo spis malou angazovanosti a slabym obcanskym sektrom. Co si o tom mysli prave Ty. Proc u nas je oproti Nemecku nebo Svycarsku tak malo gay zajmovych aktivit? Proc??? At je o cem diskutovat:-)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út září 27, 2005 10:31 pm
Autor Zpráva
filip maly
tester


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 1
Bydliště: praha

Předmět: Citovat

ahoj libore, koukam, ze jsi velkej psavec... no, za vsechny otazky a podnety na ruznejch mistech tohohle webu bych chtel upozornit na logos praha (samozrejme existuje plno dalsich skupin). internetovy stranky jsou logos.gl.cz, tam najdes program. na setkanich se muzes seznamit s ruznejma lidma, co vyvijej i "mimoklubovou" cinnost. ted jsou zrovna ve vyvoji nejaky socio-terapeuticko-... projekty. kdyby te to zajimalo, stav se nebo napis. jinak se mej fajn. f.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út září 27, 2005 1:59 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Gay volný čas Citovat

Budu rád za typy na kluky, kteri travi nejak kreativne svuj cas. Nejen vylety, ale treba i hudbou, sportem, nebo treba praci pro druhe(ekologie, postizeni..). Takoveto gay skupiny bezne existuji v zahranici a moc rad bych pozbal gay clovicky i s jinymi azjmy nez je sex, party... Vim, ze jste..Jen je treba informace a kontakty nekde shromazdit:-)) Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 5 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist