Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix DIETY A HUBNUTÍ
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

ne listopad 05, 2006 6:37 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: DIETY A HUBNUTÍ Citovat

Adam napsal:
A tam to přišlo: každá značka číslovaná jinak.

Já nevim, mně přijde, že u kalhot to číslování docela odpovídá i napříč značkama... Teda.. U džínů, nic jinýho nenosim... Btw., ještěže někoho napadlo oddělovat šířku a dýlku...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 05, 2006 6:01 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

pepcza napsal:
PS: Při tom půstu nemůžu ani kafe?? Shocked

Kafe ani čaj, žádný povzbuzující látky. Děsně to zabírá a není z toho člověku dobře. Stejně tak třeba i jen trochu perlivá voda je moc nepříjemná, prázdnýmu žaludku se to nelíbí. Co se dalo použít jako zlehčení půstu byly bio džusy od Rauch, dělá se mrkvovej a směs lesního ovoce, ale hrozně špatně se sháněj. Jinak půst by se mněl držet jenom lichý počet dnů: 1, 3, 5, 7, 15... a ten den až pět člověku rozhodně nemůže uškodit, na delší je prý potřeba se připravit. A nejhorší je druhej den, kdy se vyplavují toxiny a hrozně bolí hlava (tedy u mě), třetí už je v pohodě a člověk má pocit, že by mohl bez problémů pokračovat.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne listopad 05, 2006 5:57 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Citovat

pepcza napsal:
fanfán: Alespoň jeden bod z tvého seznamu dodržuju: Vstávám v pět ráno a chodím spát o půlnoci. Hned mám lepší pocit, že dělám něco pro své zdraví Laughing Wink


No, pět hodin spánku je skoro málo. A dodržuješ to každý den, tj. i když nemusíš?
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 05, 2006 5:50 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Adam napsal:
pepcza: tak s těma kalhotama naprosto přesně, ale já takové nenašel. malé, úzkém, šrtím, tahám....


Já to štěstí měl minuký týden. V práci jsem si dřepnul, abych si zapojil notebook do elektriky a co se nestane. Švy v mých milovaných rok a půl starých kalhotách ruply, takže výlet na Nový Smíchov (viděl jsem ceny, málem mě křísili) a nakonec jsem sehnal v Pardubicích v hypernově.

fanfán: Alespoň jeden bod z tvého seznamu dodržuju: Vstávám v pět ráno a chodím spát o půlnoci. Hned mám lepší pocit, že dělám něco pro své zdraví Laughing Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 05, 2006 5:29 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

pepcza: tak s těma kalhotama naprosto přesně, ale já takové nenašel. malé, úzkém, šrtím, tahám....

Martin: copak jsem had abych nežral týden? ale že to jsi ty, někdy to zkusím... až budu psychicky připraven nebo duševně nemocen.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 05, 2006 5:27 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Citovat

Já mám tak trochu obavy, jestli vy si od nějakých půstů neslibujete zázraky. Vždycky je totiž lepší než na nějakou huráakci dát se na celkovou změnu, kterou pochopitelně lze zavést postupně.
Chcete-li tedy shodit pár kilo (anebo naopak nabrat), tak se zamyslete nad následujícími body:
- Jíst střídmě, vyváženě, spíše menší porce vícekrát za den, dát důraz na snídani a oběd, večeřet už jen lehce. Vyhnout se jednostrané stravě (tj. i třeba vegetariánství), pokud si to zdravotní stav vyžaduje, jíst vše (ale ne obden bůček). Z pečiva preferovat "tmavé", sladké jen dopoledne, žádná druhá večeře. Nepřehánět to s kávou a čajem, odpoledne si klidně místo nich dát víno. Ne "rychlým" jídlům typu fast food, polévky z pytlíku a pod.
- Pravidelný režim, tj. každý den vstávat a chodit spát ve stejnou hodinu, výjimky - zejm. z počátku - jen velmi zřídka.
- Řádně cvičit, tj. vyhnout se jak módním náhražkám, které mnohdy tělo zatěžují nesprávným způsobem (např. jednostraně).
- Další přidám někdy příště...
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 05, 2006 5:03 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Nejúčinnější "dieta", kterou jsem nedobrovolně držel byla před šesti lety salmonelóza. Tři dny, sedm kilo, absolutní odpor ke stravě v jakékoli podobě, zesláblost, že jsem nebyl schopný skoro vstát z postele. Nedoporučuju.

Ad půst: víceméně jednodenních půstů si užívám párkrát do měsíce, ale jde zase čistě o nechtěné. Občas prostě buď na jídlo ani nevzpomenu, nebo není čas. Tělu to možná svědčí, jenže když si člověk pak může poklábosit s čím dál častěji se ozývajícím žaludkem, to asi taky není dobře...

Ad kupování kalhot: Na velikosti se ani nedívám, vezmu, porovnám, případně vyzkouším a pokud se najde unikátní konstelace "tady netahá, tady není moc úzké, patu nohavice netahám pod chodidlem, sednu si a neudusím se", tak je vyhráno Rolling Eyes


PS: Při tom půstu nemůžu ani kafe?? Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne listopad 05, 2006 4:50 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Půst Citovat

Tak jsem asi nějakej divnej... Pokud jsem se někdy delší dobu snažil přecházet hlad, tak výsledek byl ten, že mi začal bolet žaludek, chtělo se mi zvracet, bylo mi mdlo a celkově jsem se cítil strašně slabej...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 05, 2006 4:32 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Já jen dodám k tomu půstu. Mám známé, kteří jsou doktoři a ti mi říkali, že naopak se doporučuje. Každý měsíc aspon jeden den až týden držet hladovku. Tělo se tím neskutečně krásně pročistí. A celkově zregeneruje. Obzvláště, pokud máte nějaké problémy.

Vyzkoušel jsem to a skutečně to funguje. Cítím se mnohem lépe. Sice nedržím hladovku týden (to bych prostě neustál) ale dva-čtyři dny jednou za měsíc svému tělu dopřeju.

Když jsem byl spokojený, doporučil jsem to střejdovi, který si stěžoval na bolesti na prsou. Týden nejedl - a ejhle začalo mu být skutečně lépe. Příští měsíc to udělal znovu a už mu nic není a cítí se opět plný energie.

Tedy jsem přesvědčil celou rodinu. A vážně se výsledky dostavují. Kdyby se náhodou našel vtipálek, který si řekne.. Hmm, proč jen týden... Nebudu jíst dva týdny... a budu fit. NE! Tím si naopak uškodíte. Max těch 7 dní. Více je zbytečné. Po těch 7 dnech už se tělo neregeneruje ale naopak si škodíte. Tak bacha... Wink

A navíc to má výhodu i tu, že kromě toho, že se cítím mnohem lépe - zdavěji. Začíná se dostavovat i onen výtoužený okamžik, kdy si stoupnete na váhu Laughing Takže pěkně zdravě jíst, jednou za měsís tělu dopřád půst a bude to ok...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 05, 2006 4:20 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

A pokud jde o mý zkušenosti s hubnutim... Tušim, že na Primě v současný době existuje pořad, kterej se jmenuje "Jste to, co jíte". Nikdy jsem to neviděl, ale s tim názvem musim - alespoň sám za sebe - souhlasit. Dieta? NEŽRAT! Laughing Ale teď vážně... Osobně nejsem zastáncem žádnejch radikálnich metod - z představy Bóďova třídenního půstu jdou na mě mdloby... Shocked Každej v tomhle funguje jinak - kdybych já den nejed', tak mi bude večer fyzicky špatně...
Sám se snažim nepřejídat, když váham, jestli si mam vzít ještě jeden rohlík, nebo ne, tak si prostě nevezmu... A co je alespoň v mym případě to nejhorší, čeho se můžu dopustit - průběžně pořád něco "užírat"... Jdu si do špajze pro pití, vidim tam čokoládu nebo oříšky a hned po tom hrábnu. Jdu pro něco do kuchyně, zavadim pohledem o ledničku a už žvejkam kousek sejra... Tak tohle prostě ne! Několikrát denně se velmi umírněně najíst a mezitim akorát neslazený pití. (A nejen mezitim - žádnej sladkej čaj k snídani, nic takovýho - naprosto zbytečný kalorie...)
Pokud jde o pohyb, tak tam radši moc radit nebudu. U mě to totiž funguje kontraproduktivně. Při způsobu, jakym žiju, toho pohybu zrovna moc nemam, ale naštěstí se mi povedlo navyknout metabolismus na vcelku rovnovážnej stav - nijak přehnanej příjem při vcelku malym výdeji energie. Kdykoliv začnu vykonávat jakoukoliv fyzickou činnost, tak dostávam obří hlad, kterej nejsem schopnej ovládnout... Embarassed Vždycky kdyź mě čekala nějaká akce, kde mě čekal pohyb, díky čemuž jsem doufal, že trochu zhubnu, tak výsledek byl naprosto opačnej...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 05, 2006 3:51 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Adam napsal:
bodyia napsal:
Milý Adame, nemyslím, že bys byl až tak neforemný hoch, snažíš se prezentovat jako výrazně ošklivý, přitom to až tak hrozné není Cool

Kdybys za to nedal smajlíka, tak až se tu nikdy neobjevim Rolling Eyes

Kam se hrabou moje a Borkovo pochvaly... Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so listopad 04, 2006 4:52 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

bodyia napsal:
Milý Adame, nemyslím, že bys byl až tak neforemný hoch, snažíš se prezentovat jako výrazně ošklivý, přitom to až tak hrozné není Cool


Kdybys za to nedal smajlíka, tak až se tu nikdy neobjevim Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so listopad 04, 2006 4:19 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Milý Adame, nemyslím, že bys byl až tak neforemný hoch, snažíš se prezentovat jako výrazně ošklivý, přitom to až tak hrozné není Cool

Ale popisovaný problém znám velmi dobře. Když jsem si před dvěma lety šel kupovat nové kalhoty, taky mě zaskočilo, že mi není to, co by být mělo a že to už na předváděcím ramínku vypadají poněkud neforemně. Pro zasmání ev. mohu dodat fotografie z té doby. A protože jsem už cvičil dost a nijak extra to nezabíralo, rozhodl jsem se k řešení jinému, pravidelné třídenní půsty s měsíční přestávkou a ve sportu samozřejmě nepřestávat (+ L-carnitin na rychlejší spalování). Ono to vypadá celkem banálně, ale přijmeš za tu dobu minimálně o 15% méně energie, kterou pak tělo čerpá ze zásob. Navíc odříkání při půstu (a opravdu jenom vodu) tě naučí dávat si víc pozor na to, co do sebe absorbuješ. Takhle to trvalo cca od listopadu do května, váha se snížila z 90 na 75kg, konfekční velikost ze 106 na 98, resp. z 37 na 32-33, přičemž finální stav přetrvává už rok a půl. Nijak zvlᚍ se neomezuju, byť dávám pozor na kvalitu potravin. Ještě jsem u spalování svého těla přišel na jednu věc - musím jíst často (5x denně) a pravidelně, pak se organismus nebojí vydat přijatou kapacitu a netvoří si zásoby.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

so listopad 04, 2006 4:07 pm
Autor Zpráva
fanfán
uživatel+++


Založen: 10.10.2006
Příspěvky: 402

Předmět: Re: DIETY A HUBNUTÍ Citovat

To, co jsi viděl v New Yorkru nebyly buzny, protože buzny vědí, že New Yorker je pro socky, takže se tomuto "ochodu" obloukem vyhýbají.
Jinak, já se nepřipojím, protože tyto problémy nemám (někdy spíše opačné), ale jestli ti mohu radit, tak se raději pusť do řádného životního stylu, než do nějakých hladových hurá akcí, kterými si tak maximálně ublížíš.
_________________
When you're alone and life is making you lonely you can always go DOWNTOWN...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so listopad 04, 2006 3:56 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: DIETY A HUBNUTÍ Citovat

Dneska mě má drahá matka nejlepší ze všech vyštvala koupit si kalhoty. Moc dobře přitom ví, že je to činnost, kterou nejvíc ze všech činností nenávidím. Po zcela bezvýsledné návštěvě jsem se ze zoufalství vydal do New Yorkeru. Už složení nakupujících mě skoro odradilo: 5% čtrnáctileté odbarvené zmalované pipiny, 5% černoušci všech velikostí, tvarů a odstínů, 40% cizinci a 50% buzny Confused Definitvně mě pak vyhnal sortiment nabízeného zboží. Zamířil sjem tedy do Tesca. Zaslepen zoufalstvím jsem potlačil vědomí toho, že v Tescu nemají nikdy nic. A tam to přišlo: každá značka číslovaná jinak. Taky nevim, na koho to ti návrháři šijou?!?!?! Buď je to úzký v pase nebo na koleni nebo někde jinde, nebo se to nedá po tvdrost materiálu ohnout a řada dalších problémů. Nejvíc ze všeho mě ale nasralo, že mi nebylo to, co mi být mělo. Připadal jsem si tam jako neforemný hroch. Nejhorší ale je, že to je PRAVDA a při takovéhle situaci si to člověk nejvíc uvědomuje. Takže pánové, KDO BUDE TAK ODVÁŽNÝ A VRHNE SE SE MNOU DRŽET DIETU? KDO BUDE VE VOLNÝCH CHVÍLÍCH SPORTOVAT AŽ DO ÚPLNÉHO VYČERPÁNÍ? KDO SE TAKY DOBROVOLNĚ VYHLADOVÍ? A nehlaště se všichni Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 3 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist