Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Knižky a hudba Beletrie s gay tématikou
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

po říjen 16, 2006 8:21 am
Autor Zpráva
ottos
guru


Založen: 30.4.2006
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 4 - Braník

Předmět: Citovat

Eruannele napsal:
ottos: Co tim jako myslíš? Confused Razz


Question co asi - tady Question Idea
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá říjen 13, 2006 7:57 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Citovat

nokin napsal:
Eruannele napsal:
Četl jste někdo Zmatky chovance Törlesse?


Chtěl jsem, když jsme autora probírali na gymplu. V naší malé knihovně, ale tenhle titul bohužel neměli....


Já jsem tu knihu sehnala v Praze v Ústřední knihovně, ale nějak mě nezaujala, tak jsem ji zase rozečtenou vrátila. Možná jsem měla málo trpělivosti.
Poslední dobou mě nadchlo z téhle tématiky Město noci od J. Rechyho, to jsem dočetla s nadšením, i když to má asi 550 stran.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 13, 2006 6:12 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Eruannele napsal:
ottos: Co tim jako myslíš? Confused Razz


Přeber si to, jak chceš Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 13, 2006 5:10 pm
Autor Zpráva
Eruannele
uživatel


Založen: 8.10.2006
Příspěvky: 10

Předmět: Citovat

ottos: Co tim jako myslíš? Confused Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 13, 2006 3:55 pm
Autor Zpráva
ottos
guru


Založen: 30.4.2006
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 4 - Braník

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Ženský berem Wink


jj, ženský jsou príma maskoti... Laughing Laughing Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt říjen 12, 2006 9:14 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Eruannele napsal:
Prý poslední výtisk vyšel v roce 1993...
Před pár dny jsem ale knihu sehnala od jednoho chlápka, který na ni měl inzerát na internetu. Jsem na to zvědavá, mám tahle témata ráda.

(jinak doufám, že tu jako dívka nejsem nevítaným vetřelcem Smile )


Ženský berem Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 12, 2006 8:22 pm
Autor Zpráva
Eruannele
uživatel


Založen: 8.10.2006
Příspěvky: 10

Předmět: Citovat

Prý poslední výtisk vyšel v roce 1993...
Před pár dny jsem ale knihu sehnala od jednoho chlápka, který na ni měl inzerát na internetu. Jsem na to zvědavá, mám tahle témata ráda.

(jinak doufám, že tu jako dívka nejsem nevítaným vetřelcem Smile )
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 11, 2006 10:05 pm
Autor Zpráva
nokin
uživatel+


Založen: 19.3.2006
Příspěvky: 230
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Eruannele napsal:
Četl jste někdo Zmatky chovance Törlesse?


Chtěl jsem, když jsme autora probírali na gymplu. V naší malé knihovně, ale tenhle titul bohužel neměli....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 11, 2006 9:27 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Rozhodně víc než Oidipus Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st říjen 11, 2006 6:03 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Eruannele napsal:
Četl jste někdo Zmatky chovance Törlesse?


Ne, ale viděl jsem to v divadle.


A jak se Ti to libilo?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st říjen 11, 2006 5:05 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Eruannele napsal:
Četl jste někdo Zmatky chovance Törlesse?


Ne, ale viděl jsem to v divadle.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne říjen 08, 2006 2:14 pm
Autor Zpráva
Eruannele
uživatel


Založen: 8.10.2006
Příspěvky: 10

Předmět: Citovat

Četl jste někdo Zmatky chovance Törlesse?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 25, 2006 11:36 am
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Tak Bez přetvářky-příběh o lásce přečten, mohu doporučit Very Happy
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 15, 2006 12:32 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Za sebe ne, ale mám kartičku mamky a tak nějak je mi blbé si půjčovat něco s touto thematikouz na ni. Kor když je ke všemu učitelka, tak aby neměla problémy od nějakých pitomců.


Zdendo z te obalky a jmena knizky nikdo nepozna, ze je gay. Ja se toho kdysi bal take. Ale Bez pretvarky ma obal podobny jinym romanum. Takze toho kdo nevi to napadne tezko.. Wink Idea
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 15, 2006 11:52 am
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Za sebe ne, ale mám kartičku mamky a tak nějak je mi blbé si půjčovat něco s touto thematikouz na ni. Kor když je ke všemu učitelka, tak aby neměla problémy od nějakých pitomců.


Maminka je zajisté velice inteligentní žena, a tak si s případným pitomcem lehce poradí, pokud se vůbec nějaký takový najde. Knížky v knihovně jsou od toho, aby si je lidé půjčovali a je jedno, o čem ta knížka je a kdo si ji půjčí. Bež a tu knihu si vezmi.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 15, 2006 10:43 am
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Za sebe ne, ale mám kartičku mamky a tak nějak je mi blbé si půjčovat něco s touto thematikouz na ni. Kor když je ke všemu učitelka, tak aby neměla problémy od nějakých pitomců.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 14, 2006 10:42 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Děkuji, to nebude třeba, odvahu snad najdu, nebo si tam párkrát zajdu a přečtu tam.
Myslíte, že by bylo poznat, že je člověk gay. kdayž si tohle půjčí? Ono když jsem potřeboval dnes poradit s knihou andělé spásy, tak si to ta knihovnice musel přečíst o čem ta kniha pojednává a nevím, co si mohla myslet.


Proboha Zdendo, nebuď takovej posera!!! To se za sebe stydíš nebo co?
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 14, 2006 10:40 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Děkuji, to nebude třeba, odvahu snad najdu, nebo si tam párkrát zajdu a přečtu tam.
Myslíte, že by bylo poznat, že je člověk gay. kdayž si tohle půjčí? Ono když jsem potřeboval dnes poradit s knihou andělé spásy, tak si to ta knihovnice musel přečíst o čem ta kniha pojednává a nevím, co si mohla myslet.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 14, 2006 9:59 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
Já nemám odvahu si toho Parise půjčit, tak nějak se stydím, ale mám Andělé spásy, což není tak špatné.

Jestli ho chceš půjčit, mohu poslat, máme doma. Není to žádnej literární zázrak, ale ještě docela jde:-)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st červen 14, 2006 9:51 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Já nemám odvahu si toho Parise půjčit, tak nějak se stydím, ale mám Andělé spásy, což není tak špatné.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 07, 2006 8:12 pm
Autor Zpráva
tom7six
uživatel


Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

kamarád mi slíbil, že mi knížku pošle. Ty ostatní jsem koupil na Václaváku v Domě knih.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 07, 2006 11:04 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Knížky Citovat

tom7six napsal:
Já jsem si byl včera za odměnu koupit nějaké knihy. Michael Cunningham - Domov na konci světa + Vladimír Hrubý - Holky s holkama, Kluci s klukama. Měli i E.M.Forstera - Maurice.

Nikde se mi nepodařilo sehnat Rod & Bob Jackson-Paris - Bez přetvářky. nevíte někdo, kde by se to dalo v Praze koupit?



Rod & Bob Jackson-Paris - Bez přetvářky je stěžejní kihou mé puberty a CO. Když ji nikde neseženeš tak si ji můžeš půjčit v měské knihovně. Mají ji na Mariánském náměstí. Kdepak jsi ty knížky kupoval prosím.
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 07, 2006 9:45 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Bez přetvářky Citovat

Kde knihu koupit, netuším, a vzhledem k tomu, že vyšla tuším někdy před deseti lety, tak to moc nevypadá.
Nicméně ji mají asi v každé knihovně, a bývá tam volně. Takže by sis mohl počíst a třeba usoudit, jestli ji vlastně nutně chceš mít doma, nebo ne. (Podle mě zase tak geniální není, aby ji bylo nutno číst stále, ale já v ní nehledám sebeidentifikaci, a každému se to může jevit jinak Laughing )
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 06, 2006 8:37 pm
Autor Zpráva
tom7six
uživatel


Založen: 30.5.2006
Příspěvky: 23
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Já jsem si byl včera za odměnu koupit nějaké knihy. Michael Cunningham - Domov na konci světa + Vladimír Hrubý - Holky s holkama, Kluci s klukama. Měli i E.M.Forstera - Maurice.

Nikde se mi nepodařilo sehnat Rod & Bob Jackson-Paris - Bez přetvářky. nevíte někdo, kde by se to dalo v Praze koupit?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne červen 04, 2006 5:27 pm
Autor Zpráva
Radek
uživatel+


Založen: 29.12.2005
Příspěvky: 113
Bydliště: Zlín/Praha

Předmět: ..knížky Citovat

Já teď četl naposled s gay témtikou knížku od michaela Cunninghama, a to: domov na konci světa...i když tam homosexualita nebyla naprosto hlavní dějová kostra...byla to fajn knížka, i když mě konec trochu zklamal. Doporučuju

A taky skvělá knížka od Vladimira Nabokova: Lolita....tak ta je prostě dokonalá...jedna z nejlepších co jsem četl!!!

("...lolita, el ó el í té á, lolita, světlo mého života, žár mých slabin...") překonejte začátek a dál už vás čeká jen božsky napsaný skutečný příběh!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá květen 26, 2006 3:11 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Kniha Citovat

Der Garten der toten Bäume
Ein schwules Leben in Israel



Broschiert, 200 Seiten
10,00 EUR


Avni erzählt von einem schwulen Leben in Israel: zwischen der emotional dominierenden Familie und den eigenen schüchternen Versuchen, ein selbstbestimmtes Leben in der modernen Welt zu führen, während die Spuren der Vergangenheit noch allgegenwärtig sind. In dieser Welt schafft das erotische Interesse an Männern eine zusätzliche Distanz zum ganz normalen Leben.
Das Buch, das seine erzählerische Kraft aus diesem Spannungsfeld bezieht, verknüpft auf hohem literarischen Niveau melancholische Liebesgeschichten mit verträumten Kindheitserinnerungen, erotische Erfahrungen bei einem Deutschlandaufenthalt mit fast schon skurril anmutenden Familiengeschichten. Dabei vereint "Der Garten..." alle Stärken der jungen israelischen Literatur: Facettenreichtum, Lust am (orientalisch anmutenden) Fabulieren und ein Witz, der sich sicherer Distanz zum Beobachteten verdankt.


Dieser Titel ist sofort lieferbar.

Vybral jsem recenzi na další velmi oceňovanou knížku. Myslím si, že si ji půjdu koupit. Již mám vyhlédlé jedno gay knihkupectví v Berlíně. Je to teď veliký hit. Jedná se o román izraelského gay autora. Jeho prvotina.

Zahrada mrtvých stromů

Avri vypráví o životě gayů v Izraeli. mezi emocionálně dominantní rodinou a vlastními něsmělými pokusy, vést samostatný život v moderní světě. Samostatný ve smyslu sebeurčení.Během nich jsou všudypřítomny stopy minulosti. V tomto světě způsobuje erotický zájem o muže dostatečnou (přidanou) distanci od normálního života.

Kniha, jejíž vypravěčská síla se vztahuje k napínavým pasážím, které propoujuje na vysoké literární úrovni melancholický příběh lásky se zasněnými vzpomínkami na dětství, erotické zkušenosti z pobytu v Německu. Je to velmi působivá kniha mladé (současné) izralské literatury. Která zahrnuje veškerou její sílu orientálnost, vtip, nadhled pozorovatele..

Nejsme žádný veliký překladatel. moc rád bych těmito recenzemi vyvolal nějakou zajímavou diskusi Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá květen 26, 2006 9:48 am
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Paci, paci, pacičky Citovat

Je to ona.
Za opomenutí autora se omlouvám. Obávám se, že v MK ji mít nebudou.
Docela by mě zajímalo, jestli ten člověk napsal ještě něco jiného. Ten Václav Bauman je pseudonym a byl použitý patrně pouze pro tuhle knížku.
Pokud ji někdo budete číst, napište, jestli Vás taky tak uchvátila jako mě Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 25, 2006 9:50 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Waky, mohla bys mi, prosím, napsat i jméno autora? Na dotaz "paci, paci pacičky" mi on-line katalog Městské knihovny vyhledal jen troje dětská pořekadla Idea

Adame bude to zřejmě kniha od Václava Baumana , našel jsem jí v knihovně Studu http://studovna.stud.cz/sb-studovna/knihy.phtml Wink

1.vydání knihy bylo v r.1990, jestli vyšla ještě pak někdy to už nevím...
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt květen 25, 2006 9:35 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Waky, mohla bys mi, prosím, napsat i jméno autora? Na dotaz "paci, paci pacičky" mi on-line katalog Městské knihovny vyhledal jen troje dětská pořekadla Idea
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt květen 25, 2006 1:29 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Knihkupectví a knížky Citovat

Tak až takové knihkupectví bude, tak tam budu pilně docházet a stanu se místním inventářem, protože tyhle knížky hrozně ráda čtu Very Happy Některé se dají sehnat i v knihovně, akorát musí člověk přesně vědět, co hledá, neboli mít s sebou seznam.
Teď právě dočítám "Příteli, který mi nezachránil život" od H.Guiberta, což je sice smutný, protože autor má AIDS a ví, že umře, ale je to moc krásně napsaný a je tam cítit obrovská síla a lidskost. Tyhle věci se určitě nedají pochopit nebo zdůvodnit, jenom nějak přijmout (nebo odmítat a přijímat), jak je napsané v doslovu "pomoz mi snášet to, čemu nerozumím".
Ta útlá knížka, na kterou se mě ptal Libor, se jmenuje "Paci, paci, pacičky", já jsem o ní nikdy dříve neslyšela, ale dost lidí ji zná, přečetla jsem ji více méně najednou a řvala u ní smíchy od začátku do konce, protože je úžasná. Je to o dětství a dospívání kluka-homosexuála, o jeho prvních (a následných) vztazích a o panoptikálních příbuzných, mezi kterýma vyrůstal. Rodince vévodil tatík-partajník, který se honosí svou dobrou pověstí a nade vše si zakládá na svých funkcích a morálním profilu, přičemž se chová jako prase, lže, děti mlátí za každou kravinu a vychovává je takříkajíc sadisticky a nade vše miluje svoje rádobymoudré bláboly. Děti musejí podávat hlášení dne a když jsou zvlášť hodné, tak smějí za odměnu luxovat. Přes tohle brutální dětství vyroste vypravěč v psychickém zdraví (i když jeho tatík samozřejmě zvlášť terorizuje, protože tuší, že z něj nevyrůstá "správný muž" podle jeho představ) a nijak neřeší, že by měl být jiný než je, prostě bere věci tak, jak jsou. V popisu a hodnocení věcí se sice projevuje po celou knihu poněkud infantilně, ale to byla asi pro autora nutnost, protože na tom dětském vidění světa je založená většina komických situací. A ty tam jsou úžasné, třeba babička, která se vracela z lesa, kde kradla plaňky na plot, ve vlaku jí spadl na hlavu kufr, a ona potom žila o šest hodin napřed,
a když k ní přijela vypravěčova rodina na povinné prázdniny, "byli jsme v Počernicích v šest hodin večer a ona říkala: Děti, děti, cože jedete takhle na noc? ... Nechce se mi vařit, teď v noci, ale host do domu, Bůh do domu, a pokřižovala se, protože velmi často líbala sošku Panny Marie, kterou vzala na hřbitově z nějakého cizího hrobu. A otec se také pokřižoval, i když byl v KSČ, protože jinak by dostal facku, a to si nemohl před námi dovolit. .... Jaké bylo naše překvapení, když už ve čtyři ráno jsme museli snídat a v devět obědvat. V poledne byla večeře a pak jsme musili dělat, jako že lezem do postelí. Mamince by bylo líto, že se tu dobře nechováme, říkal otec a my jsme se tvářili v tom parnu, že nám to nevadí a že v posteli jsme rádi. Nejnešťastnější byl děda, potom maminka, potom Naděžda a já. Na prázdninách jsme krmili králíky, houpali se na houpačce a házeli si opatrně míčem. Babička spala." Jsou tam samozřejmě i hlody daleko ostřejší, jsou popsané tak mile, že vůbec nepůsobí vulgárně, leč z nich citovat je mi přeci jen žinantní Embarassed
Na rozdíl od jiných knížek s podobným stylem komična a vyprávění to není žádná idylka, jednající postavy jsou dost drsné a autor se s nima nijak nemaže, ale knížka je fakt skvostná a jsem hrozně ráda, že jsem ji objevila.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 9 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist