Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Archiv Co Ti dneska neudělalo radost nebo Tě přímo nas...o :o))
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 100, 101, 102, 103, 104  Další

út duben 18, 2006 1:19 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Esteban Trueba napsal:
Nový film (Summer Storm) - nová depka. Crying or Very sad Čo tu ja ešte robím na tomto fóre, v tomto meste Evil or Very Mad , v tomto štáte Evil or Very Mad , na tomto svete Evil or Very Mad Evil or Very Mad ????????????? Kedysi som sa smial z rečí, že bez lásky sa nedá žiť. Dá sa (som príkladom), ale je to
PRÍŠERNÉ
a k ničomu to nevedie. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ...........

Bez lásky se dá žít ale je to opravdu příšerné, máš pravdu Estebane, znám to moc dobře. Ale nikdo z nás nežije úplně bez lásky, vím že mě má ráda moje mamka, moje děti, je mnoho příbuzných, známých a přátel kterým nejsem lhostejný... U tebe je to stejné, u každého z nás.
Vím, není to láska o které mluvíš, ale i to dává sílu žít, pocit že tu nejsem na tomto světě zbytečný. Snažím se žít jak nejlépe umím, rozdávat radost, sílu, lásku a porozumění druhým, ti druzí mě to vracejí, je to hezký pocit.....

Víš, neměl jsem to v životě vždycky jednoduché a ani teď nemám, ale když se podívám okolo, kolik bolesti a utrpení je všude jinde ve světě, říkám si jaké jsem měl vlastně štěstí v tom mém životě. Mám například kamaráda z vojny, celých 30let už spolu udržujeme přátelství, navštěvujeme se přes půl republiky. Měl fantastické rodiče kteří umřeli velmi mladí, i mě to tenkrát moc zasáhlo. Kamarád je ženatý, o jedno dítě přišli při porodu, mají také dceru která měla leukemii, kolik trápení a bolesti museli prožít, mají v životě strašnou smůlu... Před několika lety byl kamarád na operaci srdce, vypadalo to s ním hodně špatně, několik nocí jsem probrečel, nejsem věřící a modlil jsem se za něj k bohu....

Nevím, možná to sem nepatří jako odpověd na tvojí otázku, tvé trápení... Chtěl jsem jenom říct že láska má mnoho podob a určitě je hodně lidí kteří tě mají rádi, milují tě a jsou šťastní že tu jsi. Donutil jsi mě to napsat, donutil jsi mě k tomu svojí otázkou co děláš na tomto fóru, v tomto městě, v tomto státě, na tomto světě...

Esteban Trueba napsal:
................
Aj vás dokáže niečo fakt pekné, čo sa vám strašne páčilo, priviesť do takéhoto stavu? Question

Samozřejmě, řekl bych že to je přirozené, každý kdo má trochu citlivou duši občas něčemu podobnému podlehne...

Esteban Trueba napsal:
................
A neni sa ani komu vyžalovať - v mojom debilnom veku by to už bolo trápne. Evil or Very Mad .....

Není to trapné Estebane, na věku nezáleží, po celý život jsme přece lidské bytosti toužící po lásce... Co bych měl říkat já, můj debilní věk je myslím asi tak dvojnásobný než ten tvůj Wink a nestydím se svěřit s tím že mě láska moc chybí, nepřipadá mě to jako trapné. Přes to všechno co jsem v úvodu napsal i mě strašně chybí láska, lidský dotek blízkého človíčka kterého bych miloval a on by miloval mě, prostě ta láska o které píšeš. Já mám ještě navíc depku ze svého věku, z bezmocnosti nad uběhlými roky a nad vědomím že pro mě tudíž takovou lásku najít je téměř nemožné. Kdybych byl na holky tak bych se tak netrápil protože tady by možností bylo docela dost, jenomže já na holky zkrátka nejsem Crying or Very sad a tak si připadám někdy hodně beznadějně. Ty jsi mladý, máš celý život před sebou a láska po které tolik toužíš zaručeně jednou přijde. Jseš chytrý kluk s citlivou duší, možná o to je to těžší, ale jednou najdeš někoho kdo právě to jaký jsi ocení, uvidíš.... Přeju ti hodně štěstí Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út duben 18, 2006 11:39 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Strach, bolest Citovat

Esteban Trueba napsal:
Nový film (Summer Storm) - nová depka. Crying or Very sad Čo tu ja ešte robím na tomto fóre, v tomto meste Evil or Very Mad , v tomto štáte Evil or Very Mad , na tomto svete Evil or Very Mad Evil or Very Mad ????????????? Kedysi som sa smial z rečí, že bez lásky sa nedá žiť. Dá sa (som príkladom), ale je to
PRÍŠERNÉ
a k ničomu to nevedie. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
A neni sa ani komu vyžalovať - v mojom debilnom veku by to už bolo trápne. Evil or Very Mad
Aj vás dokáže niečo fakt pekné, čo sa vám strašne páčilo, priviesť do takéhoto stavu? Question


Jistě, někdy vidíma proiji něco pěkného. Ono to pomine a v srdci je velike prazdno strach z bolesti, ze ztraty... Nekdy nam to krasne ukaze, ze to co normalne zijeme se nam nelibi.Ale chybi nam odvaha alespon kousicek z naseh o bezneho posunout k tomu peknemu..Alespon takto to prozivam ja
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 17, 2006 11:14 pm
Autor Zpráva
PXGCZ
uživatel++


Založen: 17.4.2006
Příspěvky: 236

Předmět: Citovat

Dneska tohle: http://gay.komunita.cz/viewtopic.php?t=324 Ale už se pomalu uklidňuju. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 17, 2006 9:40 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Nový film (Summer Storm) - nová depka. Crying or Very sad Čo tu ja ešte robím na tomto fóre, v tomto meste Evil or Very Mad , v tomto štáte Evil or Very Mad , na tomto svete Evil or Very Mad Evil or Very Mad ????????????? Kedysi som sa smial z rečí, že bez lásky sa nedá žiť. Dá sa (som príkladom), ale je to
PRÍŠERNÉ
a k ničomu to nevedie. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
A neni sa ani komu vyžalovať - v mojom debilnom veku by to už bolo trápne. Evil or Very Mad
Aj vás dokáže niečo fakt pekné, čo sa vám strašne páčilo, priviesť do takéhoto stavu? Question
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 17, 2006 6:40 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

To, že jse zjistil, že svůj vnitřní Svět chci odhalit jen několik alidem na Světě. Přitom jeden z nich ještě do mého života ještě nepřišel..Strašně mě překvapilo, že už nemmám chuť tady rozepisovat každý smutek a radost. a proč mě to štve? Proto, že mám dojem, že je to škoda. Odstu odlidí co tu jsou. Kluků, kteří jsou fajn..Třeba se to změní..ta nechuť a strach být otevřený Idea
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá duben 07, 2006 1:05 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Achjoo Citovat

Mamka, mozna budu doma az tyden. Vcera volala a hned me zacal aorganizovat zivot . A nekam me manipulovat. Je to drsne. Me se opravdu nelibi snahy ikdyz v dobrem me organizovat zivot vzdy kdyz si nebranim ten svuj. Neni to spatne. Dela to mamka z lasky. Presto me ty jeji manipulace vadi a moc!! Ani se me domu nechce.. Sad Takovy hodny clovek a pritom tak manipulativni
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 03, 2006 8:57 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: Hochwasser Citovat

llukynek napsal:
....
A co třeba jet vlakem? Wink

Luky bohužel z Jílového to jde dost těžko, odsud vlak jezdí akorát někam do Duchcova Wink . Jedině bych musel do Děčína a z Děčína do Ústí, no a zkrátka to je na půl dne při té četnosti spojů jak to dneska jezdí. Autem jsem v Ústí za 20 minut, no a musím taky makat a né se půl dne flákat na cestách Mr. Green

Ale přiznám se bez mučení že na hromadnou dopravu jsem maximálně zanevřel, autobusem jsem už nejel ani nepamatuju. Někdy před 5ti lety jsem odvezl ráno před sedmou hodinou auto do servisu do České Kamenice, tedy cca 24km. Tyto kilometry jsem jel zpět hromadnou dopravou celé dopoledne, autobus nejel žádný, po deváté odjížděl na Děčín vlak, tedy měl odjíždět ale jaksi jel skoro o hodinu déle takže v Děčíně mě další spoj pochopitelně ujel a 24km dlouhá cesta mě trvala bezmála 6 hodin. Pamatuju doby kdy přes Č.Kamenici jezdil autobus do Děčína každou chvíli, to už je dávno pryč. Takže já a hromadná doprava si moc nerozumíme, nějak na ní nemám čas..... Wink
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po duben 03, 2006 8:53 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: ... Citovat

Když jsem se vracel dnes z Ústí, dost mě naštvala parta mladých Němců, co byli ve stejném vagónu. Naprosto v klídku si tam na celý vůz pouštěli hudbu! Nechápu takovou bezohlednost! Já bych si nic takového nikdy nedovolil, abych neobtěžoval ostatní cestující, a jim to bylo evidentně jedno! Člověk je unavenej, chce mít klid a má poslouchat něco, co se mu ani trochu nelíbí. Podobnou zkušenost mám také s Italama. Ti si zase zpívali a velmi hlasitě komunikovali a smáli se. Bylo jasně vidět, že ostatním cestujícím je jeich chování značně nepříjemné, ale oni byli asi jediní, kteří si toho nevšimli. Jeden kluk už to pak nevydržel a zařval na ně "Shut up" a jedna Italka, mrcha!, začala zpívat stejnojmennou písničku! Pak ale zmlkli. Prostě tohle nesnáším a nechápu, jak si někdo může dovolit takto někoho jiného obtěžovat. Ale Němci jsou asi nejhorší. Jsou hluční a s prominutím, ale mám pocit, že něteří jsou brutální prasata!

Taky mě naštval chlápek, který v Holešovicích přistoupil, a v naprostém klidu si podrážku své boty opřel o sedadlo...

Ach jo! Confused
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 03, 2006 8:24 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: Hochwasser Citovat

Petr_K napsal:
Hmm, já musím Luky do Ústí zítra ráno, tak z toho vůbec nemám radost. Snad to nějak přežiju.... Confused Nechám podle situace auto někde nahoře a raději se projdu delší kousek pěšky, dnesk jsem jel v Děčíně dopoledne úsek 5km déle než hodinu...


A co třeba jet vlakem? Wink
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 03, 2006 7:56 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: Hochwasser Citovat

llukynek napsal:

Já jsem se před chvilkou vrátil z Ústí nad Labem. Je to tam tedy pořádný hukot. Jinak v Pardubicích už Labe klesá.

Hmm, já musím Luky do Ústí zítra ráno, tak z toho vůbec nemám radost. Snad to nějak přežiju.... Confused Nechám podle situace auto někde nahoře a raději se projdu delší kousek pěšky, dnesk jsem jel v Děčíně dopoledne úsek 5km déle než hodinu...
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po duben 03, 2006 7:35 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: Hochwasser Citovat

Petr_K napsal:
Libor napsal:
Prognoza, ze voda bude stoupat...

Dnes jsem byl u nás v Děčíně a už jsem se nedostal ani na druhou stranu Labe, totální dopravní kolaps... Zatím je zde Labe asi na 8,5m ale vyhrožují že stoupne možná na 10m, to by bylo téměř jako v r.2002. Smutné, takovou záplavu jako před 4roky v Děčíně co jsem živ nepamatuju, jestli se to bude opakovat tak teda nic veselého... Crying or Very sad


Já jsem se před chvilkou vrátil z Ústí nad Labem. Je to tam tedy pořádný hukot. Jinak v Pardubicích už Labe klesá.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po duben 03, 2006 5:06 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

No kdoví jak to dopadne. 10 m Labe určitě mít nebude, nebo aspoň ne teď, když má na horách sněžit, ochlazuje se a neprší jako o žních. Nemýlím-li se, tak 2002 bylo v Ústí 12 m. To je ještě o dost víc než teď. Dnes jsem byl na jedné lokalitě hned nad hrází Orlíku, takže jsem obhlédl situaci. Tam se ještě vejde vody! Ale když bude nabírat takhle ještě týden, bude konec muset upustit rychleji, do toho se oteplí, začne pršet a bude to v háji.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po duben 03, 2006 1:30 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: Hochwasser Citovat

Libor napsal:
Prognoza, ze voda bude stoupat...

Dnes jsem byl u nás v Děčíně a už jsem se nedostal ani na druhou stranu Labe, totální dopravní kolaps... Zatím je zde Labe asi na 8,5m ale vyhrožují že stoupne možná na 10m, to by bylo téměř jako v r.2002. Smutné, takovou záplavu jako před 4roky v Děčíně co jsem živ nepamatuju, jestli se to bude opakovat tak teda nic veselého... Crying or Very sad
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po duben 03, 2006 10:40 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Hochwasser Citovat

Prognoza, ze voda bude stoupat...
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so duben 01, 2006 1:54 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

tak co mi neudělal včera radost je proti tobě Libore titěrnost. Nejenže, když jsem přijel do Znojma, tak tam jezdil jen jeden z 5 busů, na které jsem jel, ale když jsem chtěl udělat první jízdu v novém buse v jihlavě, tak jsem byl na náměstí v době, kdy jsem byl rád, že mi do 10 minut něco přijede, pak následuje 30 min nic. No a během těch 30 minut přijelo vše, co jsem nechtěl a když už teda odjíždím se známým, tak 3 zastávky za náměstím mi jel první nový.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so duben 01, 2006 11:11 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Voda Citovat

Esteban Trueba napsal:
Snáď ti to, Libor, nejako vyjde. Holt, niekto má šťastie! Evil or Very Mad ( Wink )
Mňa dnes doslova nasral jeden film o zamilovaných gayoch - dostal som z neho riadnu depku. Žiaľ, aj takto nemožne môže skončiť celkom fajn deň a celkom pekný film.


Nemohl jsem spat. USnul jsme az v 5. Bylo neprijemne posouchat v radiu jak se evakuuji ctvrti, ktere jsou 4 autobusove zastavky od koleji...Sad Vybirlai jsm eveci ze sklepa. Hasici odcerpavaji spodni vodu Sad
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 31, 2006 8:34 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Snáď ti to, Libor, nejako vyjde. Holt, niekto má šťastie! Evil or Very Mad ( Wink )
Mňa dnes doslova nasral jeden film o zamilovaných gayoch - dostal som z neho riadnu depku. Žiaľ, aj takto nemožne môže skončiť celkom fajn deň a celkom pekný film.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 31, 2006 7:31 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: POmoooooCCCCCC Citovat

Libor napsal:
.........ZAcinam se online zamilovavat a nedelam jine veci co mam rad a co delat potrebuji Sad Sad Kdo poradi...

Tak to já Libore neporadím protože nejsem o nic lepší Very Happy .

Tedy zamilovaný sice nejsem ale je to v mém případě trošičku podobné. Není to tak dlouho co jsem se nad sebou a svou minulostí, přítomností a budoucností vážně začal zamýšlet co se týká mojí orientace, začal jsem se více o toto vše zajímat a tak nějak hledat sebe sama. Takže například když jsem nedávno přišel poprvé na toto fórum, tak přesto že mám spoustu práce nic jsem neudělal a místo toho jsem dlouhé hodiny trávil pročítáním celého fóra, na práci ani jiné povinnosti jsem neměl po několik dnů myšlenky..... Ale v každém případě když už tedy o tom píšu, rád bych vám kluci všem co tu na fóru jste poděkoval. Po jeho přečtení mě bylo mnoho věcí jasnějších a všechno co jsem si tu od vás každého přečetl je pro mě opravdu v mnohém poučné a cenné.... Wink .
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá březen 31, 2006 6:35 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: POmoooooCCCCCC Citovat

porad si pisu mejly a chatuju s jednim klukem z nemecka misto abych delal cokoli jineho...Tkhle to trva uz tyden SOS Exclamation Exclamation Exclamation ZAcinam se online zamilovavat a nedelam jine veci co mam rad a co delat potrebuji Sad Sad Kdo poradi...
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st březen 29, 2006 11:38 am
Autor Zpráva
fiosdar
uživatel+


Založen: 21.10.2005
Příspěvky: 135
Bydliště: Prague<>SNV

Předmět: Re: Domeček z karet Citovat

Martin napsal:
Vlastně mě nas*aly moje vlastní představy.

Poslední dny na tomhle foru dost otřásly mojí představou o gayích, získanou osobním kontaktem. Myslel jsem si, že gayové jsou tolerantní, přístupní jiným myšlenkám, už jenom proto, co si museli prožít při CO. Taková byla aspoň moje zkušenost s gayi.

Jsou tu, pravda, tací, ale v zoufalé menšině.

Jinak ovšem je tu spousta mužů, kteří si kvůli vlastním nesmyslným bolístkám, nebo pokrytectví typu "šel bych na rande i s vetřelcem, abych poznal co má uvnitř" nevidí na špičku nosu a nejsou schopni bez hysterčení a nadávek strpět ani pouhý jiný názor, nebo přemýšlet o tom, jak jsou sami objektivní.

Už vidím ty vražedné pohledy na monitor..."...ty ho taky nerespektuješ, blablabla..." Ne, už ho nerespektuji. Začali si ovšem ti, kteří nerespektovali názor můj.

No nic. Budu doufat, že je to jenom nějaká opravdu hnusná noční můra, a že podobné chování není mezi gayi pravidlem.


nj... mrzi ma to nedorozumenie, ale co uz .
btw, na strankach http://makesense.ic.cz najdes 10 paradoxov, s ktorymi sa vo vacsine pripadov stotoznujem. Paradox Podstatna je dusevna krasa naozaj vystihuje moju a myslim, ze aj Tvoju filozofiu.
_________________
Strach není něco, před čím se musí prchat, ale něco, s čím se musí bojovat.
Asimov, Nahé slunce
Gales
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky MSN Messenger
      Na začátek stránky  

út březen 28, 2006 4:27 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Karty Citovat

Martin napsal:
Vlastně mě nas*aly moje vlastní představy.

Poslední dny na tomhle foru dost otřásly mojí představou o gayích, získanou osobním kontaktem. Myslel jsem si, že gayové jsou tolerantní, přístupní jiným myšlenkám, už jenom proto, co si museli prožít při CO. Taková byla aspoň moje zkušenost s gayi.

Jsou tu, pravda, tací, ale v zoufalé menšině.

Jinak ovšem je tu spousta mužů, kteří si kvůli vlastním nesmyslným bolístkám, nebo pokrytectví typu "šel bych na rande i s vetřelcem, abych poznal co má uvnitř" nevidí na špičku nosu a nejsou schopni bez hysterčení a nadávek strpět ani pouhý jiný názor, nebo přemýšlet o tom, jak jsou sami objektivní.

Už vidím ty vražedné pohledy na monitor..."...ty ho taky nerespektuješ, blablabla..." Ne, už ho nerespektuji. Začali si ovšem ti, kteří nerespektovali názor můj.

No nic. Budu doufat, že je to jenom nějaká opravdu hnusná noční můra, a že podobné chování není mezi gayi pravidlem.


Verim, ze kazdy z nas ma cast sebe sameho takoveho jak popisujes. Mozna to ted vyplulo na povrch. A dalsi tu tolerantni a laskavou, kterou znas. Nekdy mivam tendenci videt gaye a jin elidi bud jako ty zoufale a nenavistne nebo ty tolerantni. a pritom je to asi nekd euprostred. PRavda je, ze tech tolerantnich a fajn gayu jsme poznal dost..Nejen je..ale dost jich..Pomohlo to??Je uz lepe?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út březen 28, 2006 12:28 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Domeček z karet Citovat

Vlastně mě nas*aly moje vlastní představy.

Poslední dny na tomhle foru dost otřásly mojí představou o gayích, získanou osobním kontaktem. Myslel jsem si, že gayové jsou tolerantní, přístupní jiným myšlenkám, už jenom proto, co si museli prožít při CO. Taková byla aspoň moje zkušenost s gayi.

Jsou tu, pravda, tací, ale v zoufalé menšině.

Jinak ovšem je tu spousta mužů, kteří si kvůli vlastním nesmyslným bolístkám, nebo pokrytectví typu "šel bych na rande i s vetřelcem, abych poznal co má uvnitř" nevidí na špičku nosu a nejsou schopni bez hysterčení a nadávek strpět ani pouhý jiný názor, nebo přemýšlet o tom, jak jsou sami objektivní.

Už vidím ty vražedné pohledy na monitor..."...ty ho taky nerespektuješ, blablabla..." Ne, už ho nerespektuji. Začali si ovšem ti, kteří nerespektovali názor můj.

No nic. Budu doufat, že je to jenom nějaká opravdu hnusná noční můra, a že podobné chování není mezi gayi pravidlem.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne březen 26, 2006 10:28 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Zjisteni Citovat

Já, nejsem tak kultivovaný a na výši jak si hraji. Mám na kluky takové požadavky, že vlastně je žádný nemůže splnit. A pak brblám, jaký jsem chudáček, že žádný mě nebude vyhovovat To je jasné, když se ve skutečnosti bojím vztahu. být otevřený a uvolněný. Protože se bojím bolesti. Podobné, která přišla ve spojitosti s mou touhou a láskou k jedinému klukovi, kterého jsem skutečně miloval. A chodil s ním..

Tedy ne uplně skočit n aprvního kdo projeví zájem. A třeba se s níí i vyspat. Jak to dělám někdy když nemohu vydržet napětí a touhy. Bojím se nekonpatabilního jednoduchého kluka. A tak hledám druhý extrém, který není...


Tohle zjištění o mě se mi nelibi..O to je pravdivejsi
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 1:51 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Nemam rad reklamace Citovat

Nadherne a zlevnene botky od Deichmana..Po 7 dnech noseni zacinaji odpadat podrazky. A ja reklamuji boty tak nerad Exclamation
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 1:49 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Diky za povzbuzeni Citovat

Stonerock napsal:
Libore, crrrrrr, budíček, prober se... Wink Nemůžu se zbavit pocitu, že ses dostal do stavu, kdy sice hledáš, ale v podstatě ani nevěříš, že můžeš najít... Vždyť "výjimečných osobností na světě moc není a mezi gayi tuplem ne", a sice "i u gayů existuje přemýšlivost, inteligence i určitá filozofická úroveň", ale je to vlastně výjimka (čtu mezi řádky)... Třeba jsem naivní, ale já fakt nevidim důvod toho, proč by gayové měli bejt povrchnější než zbytek populace. A sám ani ten pocit nemam. Jestli dobře počítam, tak i ty sám se zmiňuješ o cca čtyřech klucích, který z tvýho pohledu mají tu kýženou úroveň. Myslíš si, že je to málo? Já bych neřek'... Teď se dopustím značně nesmyslný úvahy - jsem si vědom toho, že je přitažená za vlasy, ale přesto: Máš snad 96 hetero kamarádů, který by tu úroveň měli taky a který by ty čtyři gaye doplnili do "průměrný" populace? Určitě víš, jak to myslim... Wink (Poznámka i pro případný ostatní čtenáře: Nechytejte se, prosim, těch zprofanovanejch 4 procent, berte čistě jako určitej symbol...) Člověk se taky nesmí nechat zmást ani tim, že mezi svýma hetero kamarádama může bejt těch kompatibilních větší podíl než mezi gayema, který zná. Kamarády si přece vybírá přirozenou cestou, takže automaticky inklinuje k lidem, s kterýma má něco společnýho, zatimco s klukama se na kluky se ve většinou seznámí, ať se nám to líbí nebo ne, právě proto, že jsou na kluky, ale jinak více-méně náhodně, takže dost možná budou (s výjimkou sexuální orientace) bližší průměrný, "povrchní" Wink společnosti. Co jsem tim všim vlastně chtěl říct? Neztrácej hlavu... Wink Když má člověk nemalý požadavky, tak prostě musí počítat s tim, že to hledání bude těžký, a nebejt smutnej z toho, že těžký opravdu je... Wer sucht, der findet auch... Wink
A k tvý otázce: Z toho, jak jsi ji formuloval ("ani"), to na mě dělá dojem, že pro tebe je láska jednoznačně víc, než přátelství. S tim třeba já nesouhlasim - podle mě je obojí stejně důležitý, ani bez jednoho člověk nemůže plnohodnotně existovat (resp. alespoň já ne). Pro výběr potenciální partnera osobně zohledňuju jiný kritéria, než u přátel/kamarádů... Každý je to podle mě trochu o něčem jinym. Čekat třeba, že muj partner a muj nejlepší kamarád bude jedna a tatáž osoba, mi přijde z říše divů...
S čim ale samozřejmě souhlasim, je ta zmiňovaná kompatibilita a rozhled, to je samozřejmý... Já bych k tomu ještě přidal určitou otevřenost - jsem si schopnej představit, že se dají dohromady dva kluci, který sice doposud byli na podobný úrovni, ale každej někde jinde, přičemž je to vzájemně může obohatit - ukážou tomu druhýmu nový obzory...


Dekuji, krasne jsi popsal muj stav. Nekdy me napadaji veci, ze jsem si uz svou porci lasky mezi muzi vybral.. Ze uz to bylo. Ne vzdy, vsak presto se to u me nekdy objevuje.. Vic verit tot potreba. Zil jsem 2 roky ve stavu, ze muj partner a nejblizsi pritel byli tataz osoba. Z toho co pises Ty a Waky je zrejme, ze jsem velmi stastny clovek, kdyz jsem to zazil. Rikam si kolikrat, nemusi to byt. necekej, ze to prist ebude zcela stene. ani nejaky standard. Presto me prijde i pres to bolave a nezrale co jsme v tom vztahu s Petrem zili, tkak presto vse ostatni co se nabizi zda se me nahrazkou. Pritom tomu nedam sanci vzniknout a rozvynout se. Nerikal jsem, ze jsou gayove konzumejsi a horsi nez zbytek populace. Vis, ono z te populace je jen mala cast ta, kterou beru a uznavam jako osobnosti.

Stonyku diky za povzbuzeni..To je treba a bezva diky
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá březen 24, 2006 12:25 pm
Autor Zpráva
Waky
šaman


Založen: 7.12.2005
Příspěvky: 1516
Bydliště: Republika Žižkov

Předmět: Gayové a letní čas Citovat

Stonerocku, myslím si úplně totéž.
Je to tak. Já si třeba zase vybírám kamarády gaye "přirozenou cestou", protože je samozřejmě potřebuju jako lidi, nikoli jako gaye, a třeba shodou okolností si nevzpomínám, že bych znala nějakého, který je hloupý.
A že partneři jsou i nejlepší kamarádi, to je sice krásné, leč se málokdy podaří ...


Ad co mě dneska na...lo: LETNÍ ČAS!!! Jako každý rok jsem na něj zapomněla, a najednou z novin - JUK, letní čas Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
To zas bude hrůza, běs, běs, běs...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt březen 23, 2006 10:34 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Libore, crrrrrr, budíček, prober se... Wink Nemůžu se zbavit pocitu, že ses dostal do stavu, kdy sice hledáš, ale v podstatě ani nevěříš, že můžeš najít... Vždyť "výjimečných osobností na světě moc není a mezi gayi tuplem ne", a sice "i u gayů existuje přemýšlivost, inteligence i určitá filozofická úroveň", ale je to vlastně výjimka (čtu mezi řádky)... Třeba jsem naivní, ale já fakt nevidim důvod toho, proč by gayové měli bejt povrchnější než zbytek populace. A sám ani ten pocit nemam. Jestli dobře počítam, tak i ty sám se zmiňuješ o cca čtyřech klucích, který z tvýho pohledu mají tu kýženou úroveň. Myslíš si, že je to málo? Já bych neřek'... Teď se dopustím značně nesmyslný úvahy - jsem si vědom toho, že je přitažená za vlasy, ale přesto: Máš snad 96 hetero kamarádů, který by tu úroveň měli taky a který by ty čtyři gaye doplnili do "průměrný" populace? Určitě víš, jak to myslim... Wink (Poznámka i pro případný ostatní čtenáře: Nechytejte se, prosim, těch zprofanovanejch 4 procent, berte čistě jako určitej symbol...) Člověk se taky nesmí nechat zmást ani tim, že mezi svýma hetero kamarádama může bejt těch kompatibilních větší podíl než mezi gayema, který zná. Kamarády si přece vybírá přirozenou cestou, takže automaticky inklinuje k lidem, s kterýma má něco společnýho, zatimco s klukama se na kluky se ve většinou seznámí, ať se nám to líbí nebo ne, právě proto, že jsou na kluky, ale jinak více-méně náhodně, takže dost možná budou (s výjimkou sexuální orientace) bližší průměrný, "povrchní" Wink společnosti. Co jsem tim všim vlastně chtěl říct? Neztrácej hlavu... Wink Když má člověk nemalý požadavky, tak prostě musí počítat s tim, že to hledání bude těžký, a nebejt smutnej z toho, že těžký opravdu je... Wer sucht, der findet auch... Wink
A k tvý otázce: Z toho, jak jsi ji formuloval ("ani"), to na mě dělá dojem, že pro tebe je láska jednoznačně víc, než přátelství. S tim třeba já nesouhlasim - podle mě je obojí stejně důležitý, ani bez jednoho člověk nemůže plnohodnotně existovat (resp. alespoň já ne). Pro výběr potenciální partnera osobně zohledňuju jiný kritéria, než u přátel/kamarádů... Každý je to podle mě trochu o něčem jinym. Čekat třeba, že muj partner a muj nejlepší kamarád bude jedna a tatáž osoba, mi přijde z říše divů...
S čim ale samozřejmě souhlasim, je ta zmiňovaná kompatibilita a rozhled, to je samozřejmý... Já bych k tomu ještě přidal určitou otevřenost - jsem si schopnej představit, že se dají dohromady dva kluci, který sice doposud byli na podobný úrovni, ale každej někde jinde, přičemž je to vzájemně může obohatit - ukážou tomu druhýmu nový obzory...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 23, 2006 8:20 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Hmm Citovat

Ahoj, moc se me libi jak pises nehledat kopii sebe sameho to nejde. Vsak vezmi to tak, ze potkavam dst heteraku, kteri delaji podobne veci. Vidi Svet podobne. Jen je potiz v tom, ze to jsou heteraci. Stavis bezva odpoledne s lidmi s, kterymi se ptatelis. Mas s nimi spolecne hodnoty, sklon k prirode, i filosofii..Je to bezva a pak prijdes na rande a tam je dalsi kluk s nausnickou, vymodelovany s rozhledem, ktery konci u nenarocne literatury a komerce. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Vim, ze v necme nenajdu nekoho stejneho. ALe jak to rici, nekoho kompatabilniho. Kdyz pracujis lidmis mentalnim postizenim a naplnuje me to, kdyz mam rad klid a prirodu misto diskotek, a misto konfortu spise hodnoty jak se moderne rika psotmaterialni tak je tezke najednou kdyz s eobjevi fajn kluk to zahodit. A rici, neva mam kaamrady. Vis, po case zjistis, ze je treba s clovek mit blizko. Mit si co rici. Jasne nebavit se uple o vsem. MYslim tim, ale takovy ten rozhled. Mam proste rad urcite typy kluku. Bohuzel jsou vetsinou v mem okoli heteracti. Ikdyz jsou to bezva pratele. Ted je otazka, jestli opravdu by clvoek mel zit snekym, koho by si nevybral ani za pratele? Myslis, ze ano??

Pockej, ja si neprijdu eterickej..Potkal jsme nekolik eterickych kluku, jez me etericnosti vydesili. My nejlepsi kamaradi jsou oba gayove a budhiste.. Ziji spolu 5 let. Na nich vidim, ze existuje premyslivost, inteligence i urcita filosoficka uroven i u gayu..

Reknu ti to takhle... PAatner by mel mit nejake zajm yodlisne od tech mych. To je jasne... Vzdyt my hetero pratele a kamaradky jsou take treba budouci lekari, specialni pedagozka, kluk, ktery se zabyva archivnictvim a historii(gay, ale zadany)...Me zajmy nejsou tanec a zpev..to ne. Bavi me veda, udrzitelny rozvoj, filosofie, caj... Vlastne jsme potkal fajn kolegu z oboru..hodn emame spoelcneho. Je gay, zadany gay..Ma pritom jine konicky nez ja, ale to nevadi...(zajima se o Afriku... Smile )...


Vis, strasne nemam rad byt ten chytrejsi..mam dojem, ze me ten druhy brzdi..Pritahuji me vyjmecne osobnosti..aby mohly me motivovat..Ale tech na Svete a mezi gayi tuplem moc neni..Copak me to pritahuje, achjooo Crying or Very sad
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 23, 2006 7:15 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: plac Citovat

Libor napsal:
Dalsi rande, dalsi chlap..Dalsi clovek, ktery za me zaplatil utratu a me to bylo divne. Jenze, dalsi strasne hodny kluk. Ale jak to rici. Pro me pro predstavu dalsiho zivota prilis jednoduchy. Ano, obycejny a strasne hodny. Ale predstava zivota s nim by me nudila. O cme bych si s nm poviadal. Kdyz se nezajima o vedu, literaturu, filosofii, o deni kolem nas v souvyslsotech, ani o udrzitelny rozvoj.. ?? Je strasne hodny. Ale ja si prijdu nekonpatabilni. Prijdu si takovy divny gay.. Crying or Very sad Crying or Very sad Verim, ze se bolest odplavi. Copak neexistuje alepon trochu muny gay. Kluk, ktery je chytry a mily. MA rozhled o Svete. Ja potrebuji kluka, ktery me podpori na ceste v pred. v mych cilech a mabicich. Ne nekoho kdo me bude brzdit. Sedet doma u telky, klabosit o drbach.. Crying or Very sad Oplakal jsme to...proc je tka tezke najit gye, kery zije jinak nez konzumne. Nekoho s, kterym budu moci zit naplneny ziot. Prijdu si potvora, ale me obycejni a hodni kluci nudi.. Intelektove a dusevne..Nemyslim si, ze bych byl tak duchovne vyspely. Ani nejaky intelektual. Copak neexistuje nejaky sectely, podobne ladeny gay?? Heteraky znam...??

Omlouvam se, do vecera to prejde Crying or Very sad Crying or Very sad


Neomlouvej se, neni k tomu sebemenší důvod... Chápu, že tě to vzalo, ale podle mě vidíš některý věci příliš černě. Máš pocit, že fakt všichni gayové žijou konzumně? Každej má samozřejmě jiný měřítka a hlediska, ale když se třeba já rozhlídnu tady na fóru, tak tady vidim nejednoho kluka, o kterym jsem přesvědčenej, že "nesedí doma u telky a neklábosí o drbech". Za sebe můžu říct, že jestli mně něco neni vlastní, tak je to zrovna ten konzumní styl života, kromě toho vedle sebe taky potřebuju někoho, kdo má něco v hlavě, a dokonce to něco používá i k přemejšlení, takže tě do značný míry chápu. Na druhou stranu to máš ale přece jenom asi těžší, pokud mermomocí hledáš někoho, s kym budeš moct plně sdílet svoje, dovol mi to slovo, éterický zájmy, pokud ti "nestačí" někdo, kdo bude "jen" inteligentní, přemejšlivej, ale třeba jinak zájmově zaměřenej... Jinak mi ale věř, že naprosto přesně vim, jaký je to bejt exot Wink. Podařilo se mi ale se alespoň do určitý míry zbavit idealistickejch, nebo spíš utopickejch vizí, že mam šanci najít někoho, s kym bych moh' sdílet všechny svý šílený záliby. Smířil jsem se s tim, že když si budu chtít popovídat o diskrétní matematice, areální lingvistice nebo třeba o Pink Floyd či tvorbě Davida Lynche, tak mi na to budou muset "stačit" kamarádi... Chápu, že v určitejch ohledech musí bejt těžký, nehledat kopii sebe sama, ale zkus to... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt březen 23, 2006 5:25 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

fiosdar napsal:
stonerock, dakujem za moralnu podporu Smile

Od toho jsme přece tady... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 100, 101, 102, 103, 104  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 101 z 104
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 100, 101, 102, 103, 104  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist