Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Archiv Bakalářská práce
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

ne únor 06, 2011 9:37 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

I u gayú je "okruh vyoutování" různý. Někdo nikomu, někdo jen nejbližším příbuzným (zvláštní slovo), někdo jen kámošům, někdo oběma skupinám a někdo to o sobě rozkecává kudy chodí. Já se v práci taky nechlubím - a myslím si, že kolegům může být ukradený, koho mám v posteli.

btw: kdybych věděl, že "profláknutí se" v práci by mohlo ohrozit moji kariéru, tak bych asi taky pečlivě kamufloval a byl hodně opatrnej.

K lesbám: moc jich neznám, ale myslím, že se dají rozdělit na dvě skupiny:

1. holky: chovaj se jako holky, myslej jako holky a spěj s holkama a tu druhou skupinu nemaj moc rády:

2. babochlapi: vypadaj trochu jako kluci a trochu jako holky, myslej napůl jako chlapi a napůl jako holky a dost často jsou extrémistky - né politicky ale všeobecně - všechno hrotí na doraz. Tahle skupina je hodně ulítlá, většinou bez partnerky, a dost GLB aktivistek je právě odtud.

Jinak mezi klukem a holkou je obecně rozdíl v tom, že kluci hafo problémů prostě moc neřeší, bo ono to stejně nějak dopadne. Holky jsou takový, že se dokážou totálně nimrat a zdepkovat i z úplný pí.oviny. Kluk má prostě větší nadhled.

Ale na tvou otázku, proč mají ty lesby takové názory, jak píšeš, ti asi odpověď nedám. Možná je to tím, že spokojeně vyoutované lesby lítaj venku a klátěj holky a na diskusních serverech se scházej zatrpklý single baby o které by nikdo ani hrábě neopřel a vymasturbovávaj se tu ze svých zakyslých nálad. Možná je to tím, že holky jsou obecně opatrnější a bázlivější, než kluci. Takže to, co je pro kluka velký problém (třeba CO) je pro holku problém ještě tisíckrát větší.


Naposledy upravil Honza dne ne únor 06, 2011 9:41 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 06, 2011 7:59 pm
Autor Zpráva
KatkaVS
uživatel


Založen: 30.1.2011
Příspěvky: 15

Předmět: Citovat

Děkuju Vám moc za odpovědi:-)
Teď trochu odbočím. Řekla jsem si, že když se zajímám o coming out gayů, měla bych se zajímat i o CO leseb. Našla jsem fórum podobné tomuto a začetla se. Na toto téma jsem našla plných 11 stran diskuzí, ale stačily mi už jen první tři. Byla jsem překvapená jak zatrpklé ženy tam píší. Z těch 3 stran jsem pochopila, že by se neměly vyaoutovat. Cituji: "Vyoutujeme se jako hetery, slízneme veškterou možnou smetanu /ono jí až tak moc nebude/ a ženský budeme klá_tit potichu a v ústraní, aby si nikdo ničeho nevšimnul..." Je sice pravda, že nemůžu srovnávat názory členek fóra se všemi L, ale přece jenom reprezentují celou menšinu. Převládal názor, že v práci se s nikým nemají bavit, a proč by nemohly lhát, když jim to zachrání práci.
Zajímal by mě Váš názor, co si o tom myslíte? Z toho co jsem si tady přečetla, jsem neshledala nikoho zatrpklého, naopak, líbí se mi Vaše názory, čím to je že s L nesouhlasím?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne únor 06, 2011 1:18 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Já si zase relativně přesně pamatuju, jak sem četl "úpadek a pád říše římské" Laughing zrovna o Elagabalovi mi to přišlo v těch 13 velmi inspirující Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 04, 2011 12:51 pm
Autor Zpráva
Fake
uživatel


Založen: 18.4.2010
Příspěvky: 80
Bydliště: BB

Předmět: Citovat

Podobně, taky když se néco objeví na netu, tak si to přečtu. Taky když jsem ze začátku aktivně vyhledával všechny informace, co to historie se ku mě dostaly, ale taky nemohu říct že bych chodil do knihovny a dělal si rešerše z knih o gayích Smile
_________________
"Nevědomost je nevědomost. Nevyplývá z ní žádné právo něčemu věřit."
(Sigmund Freud)

"Get busy living, or get busy dying."
(Stephen King)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 04, 2011 9:29 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

citace:
Napadlo mě, zajímali jste se někdy o Vaši historii? Kdy se o homosexualitě mluvilo a kdy bylo toto téma tabu.


To si pamatuju úplně přesně. Bylo mi šestnáct, když jsem v tátově knihovně objevil stará čísla Světové literatury. Jedno z nich - byl to ročník 1967 - bylo vysloveně queer, s Deníkem zloděje Jeana Geneta a básněmi Konstantina Kavafise. To byl tedy přímý zásah těžkou vahou homoerotické literatury, po kterém jsem si připadal jak po prudké ráně do hlavy. Úplně se se mnou zatřásl svět, když jsem poznal, že to moje nejosobnější, za co se hrozně stydím, se týká taky jiných mužů, a někteří o tom dokonce píšou. Určité pasáže z Geneta si pamatuju ještě po letech, například o dvojici námořníků ve Španělsku, z nichž jeden druhého plácnul "po oné část těla, kterou měl zřejmě rád". Genetovy věty byly přesné a krásné jako definice. Byl tam i snímek Geneta šestnáctiletého, a třebaže autor byl vlastně dost nehezký, obkreslil jsem si ho a nosil při sobě jako talisman.

Tam začala další fáze comingoutu: nejsem sice sám, je nás víc, ale neseme si stigma nenormálnosti a výlučnosti.

Pak už jsem se o gay historii zajímal trvale.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 04, 2011 1:06 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

KatkaVS napsal:
Napadlo mě, zajímali jste se někdy o Vaši historii? Kdy se o homosexualitě mluvilo a kdy bylo toto téma tabu.

No nemůžu říct, že by mě tohle téma zaujalo natolik, že bych nějak aktivně vyhledával informace a sháněl studijní materiály. Já ale obecně nejsem moc studijní typ.

Takže asi tak: když se něco objeví v novinách, v telce, na netu, ... tak si to většinou přečtu, takže zhruba vím, kdy a kde byla a je společnost homofobní (Poláci, Islám, ....), kdy a kde to bylo gay friendly (Řím, někteří indiáni, ...) ale cíleně a aktivně tu "svou historii" fakt nestuduju.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá únor 04, 2011 12:16 am
Autor Zpráva
KatkaVS
uživatel


Založen: 30.1.2011
Příspěvky: 15

Předmět: Citovat

Nějak se to přiostřilo, to jsem teda nechtěla:-) Tak samozřejmě, že někdy chceme, aby ten kluk nějak zaútočil, ale uznáme jen toho kdo nás přitahuje. Pokud je "útočníkem" nám nesympatický muž, tak se z příjemného obtěžovaní stane otravný zážitek. Ale já bych to vyřešila asi výhružným pohledem:-))) ten zabíjí.
Děkuju moc za opovědi a tak bych mohla přistoupit k otázce číslo tři.
Napadlo mě, zajímali jste se někdy o Vaši historii? Kdy se o homosexualitě mluvilo a kdy bylo toto téma tabu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 03, 2011 6:01 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Sergeji, kdybys hned každého, kdo do tebe začne dělat, neseřval, možná bys v druhý polovině třetí životní dekády mohl mít už nějakou zkušenost za sebou... : ))


Zaprvé do mě moc lidí nikdy nedělalo (spíš skoro nikdo), zadruhé pokud ano, tak to byly typy podobné tomu již zmíněnému v autobusu, tedy slizký strýček, snažící se mě hladit po stehnech se slovy, že by se mnou rád chodil plavat do Podolí. Rolling Eyes Tam pak skoro jiná cesta než seřvání nebo pár po tlamě neexistuje. Jinak jsem velice klidný a slušný člověk. Až na čestné výjimky v sobě dneska lidi nemaj ani trochu té zdravé zdrženlivosti...kam sme to proboha dopracovali? Shocked
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 03, 2011 1:23 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Teda vy jste se tady seběhli jak žižkovský báby kolem mrtvýho těla holky z pátýho patra činžáku, co vyskočila z vokna.

Já jsem jen Katce odpovídal za sebe na dotaz po tom, jak balíme kluky, a podle pravdy jsem napsal, že se mi dřív párkrát osvědčila kolínková metoda, z čehož tady hned pár lidí dostalo záchvat, jako kdybych ji doporučoval jako univerzální všelék na samotu. Smile

Sergeji, kdybys hned každého, kdo do tebe začne dělat, neseřval, možná bys v druhý polovině třetí životní dekády mohl mít už nějakou zkušenost za sebou... : ))
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 03, 2011 3:59 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
A teď jako vážně...nevim proč by někomu, lhostejno zdali je dotyčný chlap buzna nebo ne, mělo bejt příjemný nechat se nenápadně od jiného ošahávat třeba v MHD, byť jen zcela decentně a náznakově. Nebo to tak přijde jen mně? Shocked


No to tak nepřijde v žádnym případě jenom tobě. Pravda, já teda nesnášim jakejkoliv nevyžádanej dotek, nicméně si nedokážu představit komu by mohlo bejt skutečně příjemné ošahání, nebo nalehnutí čímkoliv, zvlášť v MHD.

Obecně předpokládám, že lidi cestují v MHD protože musí, né proto, že jim nikdo neodpovídá na inzerát. Laughing A nepamatuju se, že bych měl v MHD někdy takovou náladu, že bych ocenil že se na mě někdo tlačí, byť by to byl Brad Pitt.

Niméně takovou situaci je možný vždy řešit buď hlasitym skandálem, nebo decentněji metodou "otevřená tuberkuloza" Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt únor 03, 2011 12:13 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

sergej: Asi jsem teda měl kliku - nikdo mi žádnou scénu nikdy neudělal. Taky jsem tu metodu použil asi jen desetkrát, s 33% úspěšností. : )

A nejsi třeba asexuál, co si jen myslí, že je gay? ; ))


Opravuji tedy inkriminovanou pasáž:

citace:
nebo se víceméně bezmyšlenkovitě odtáhne, případně když se k tobě naopak otočí tělem i hlavou a přímo si tě změří, nebo dokonce začne hlasitě protestovat, je to patrně heterák nebo sergej a nemá smysl pokračovat.


: ))
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 02, 2011 11:45 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Nick Guest napsal:
Když si ničeho nevšimne nebo se víceméně bezmyšlenkovitě odtáhne, případně když se k tobě naopak otočí tělem i hlavou a přímo si tě změří, je to patrně heterák a nemá smysl pokračovat.


To od tebe ale néni vůbec hezký, že mě strkáš mezi heteráky. Smile
.


Tak to sem podle tohoto asi taky heterák, jednou sem to dotyčnému v plném autobusu přímo nahlas naznačil, ať neobtěžuje. On si myslel jak je nenápadnej a pak se na něj koukal celej bus. Laughing

A teď jako vážně...nevim proč by někomu, lhostejno zdali je dotyčný chlap buzna nebo ne, mělo bejt příjemný nechat se nenápadně od jiného ošahávat třeba v MHD, byť jen zcela decentně a náznakově. Nebo to tak přijde jen mně? Shocked
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 02, 2011 11:39 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Nick Guest napsal:
Když si ničeho nevšimne nebo se víceméně bezmyšlenkovitě odtáhne, případně když se k tobě naopak otočí tělem i hlavou a přímo si tě změří, je to patrně heterák a nemá smysl pokračovat.


To od tebe ale néni vůbec hezký, že mě strkáš mezi heteráky. Smile
.


Jsi se jako našel v tom popisu? Ty jsi fakt dost nebuzní buzna, Honzo. Laughing
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 02, 2011 10:36 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

KatkaVS napsal:
Když si tak čtu vaše odpovědi, napadá mě, že kdyby jste byly holky, tak Vám ten život závidímSmile Tolik seznámení? Jak to děláte? Nechcete napsat nějakou knihu: Jak balit chlapy?Smile)) Říkám si, čím to je? Jste víc drzejší, otevřenější?Smile ....
Je tedy možné, že gayové jsou sebevědomější při flirtování nebo balení kluků? Nebo mě to jen svádí si to myslet a je to stejné jako u heterosexuálů, jedni jsou více sebevědomí a jedni méně.


Asi je to o rozdílnosti povah kluků a holek a taky to je o pohledu společnosti. Mě napadly tyhle důvody:

1. Když se kluk vyspí za rok se sto holkama, tak je děsnej king, kterému skoro postaví pomník. Ale když se holka vyspí za rok se sto klukama, tak je děsná kurva a místní spolek za zachování mravnosti ji bude chtít deportovat za hranice okresu, takže holky jsou při navazování vztahu opatrnější a nehrnou se do toho tak rychle, jako kluk.

2. Holky spíš hledají spolehlivého partnera, kluci jsou víc lovci, takže když kluk balí kluka, má výhodu "shodnosti jedinců".

3. A taky kluk zná dost dobře povahu kluka, tak asi ví líp, jak tlačit na pilu, když kluka balí. Heterák s "přemýšlením holky" vlastní zkušenost nemá, o tom si může jen přečíst, takže vpodstatě tápe v neznámém území.

4. A taky je to asi i tím, že se seznamujeme trochu obtížněji než heteráci, takže když už se objeví nějaká příležitost, nechceme ji promarnit. :- )

5. A poslední důvod je jednoduchý a čistě fyzikální. Holka se rozměrově nijak nemění, takže jí mozek funguje stále stejně. Kluk, pokud potká vhodný erotický objekt, začne zcela automaticky prokrvovat jistý orgán, a protože množství krve v organismu je vpodstatě neměnné, začne se mu vlivem gravitace odkrvovat mozek. Výsledek je jasnej. (Jediná obrana je stát na hlavě, ale to zas začnou zábst nohy) :- )

KatkaVS napsal:
Jsem sice z města, ale že bych byla opatrnější, to si nemyslím, naopak podle mých zkušeností jsou holky z města drzejší...ale možná se pletu
Důvodem proč jsem byla doma, byl čistě osobní...já jsem zase dozrála hodně pozděSmile


Nevím, jak u holek, to jsem nezkoumal, ale kluci z vesnice bývají otevřenější, komunikativnější .. no nevím jak to správně nazvat, prostě jsou zvyklí, že se na osadě všichni znají a bez problému se spolu baví. Městský kluci bývají víc uzavření a takoví víc odtažití - no, snad z toho mého blábolu pochopíš, jak to myslím.

KatkaVS napsal:
S tím svalnatým chlapem jsem to myslela i tak, že by na balení takového kluka neměla sebevědomí, teda pokud by nebyly z jeho strany nějaké náznaky,


No vždyť jo, on si začal, já ne, na to jsem odvahu fakt neměl. Chvíli jsem dělal že nic, no a pak jsem tak opatrně zareagoval. Si nemysli, že to první rande bylo hned "hadry dolů hurá na věc". Tak nejmíň hodinu jsme se courali po lese, kecali, já si dával bacha, abych byl aspoň metr od něj a šrotoval jsem celou dobu v makovici na plnej výkon: "bacha na něj, co kdyby něco chtěl ..... no, možná by mi to ani moc nevadilo, kdyby něco chtěl .... no vlastně by mi to vůbec nevadilo, kdyby něco chtěl .... no vždyť tu s ním jsem právě proto, aby něco chtěl, .... no vlastně bylo by dobrý, kdyby něco chtěl .... no jasně, přece musí něco chtít, když mě balí .... tak už sakra něco dělej, nejsme tu na tůře!" :- )

Nick Guest napsal:
Když si ničeho nevšimne nebo se víceméně bezmyšlenkovitě odtáhne, případně když se k tobě naopak otočí tělem i hlavou a přímo si tě změří, je to patrně heterák a nemá smysl pokračovat.


To od tebe ale néni vůbec hezký, že mě strkáš mezi heteráky. Smile
.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 02, 2011 9:56 pm
Autor Zpráva
yhn
uživatel


Založen: 24.11.2009
Příspěvky: 88
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Poděkování Citovat

Nick Guest napsal:


Aha, to mě napadlo. Smile

Něco takovýho jsem zkoušel na kamaráda, se kterym jsem seděl 4 roky na gymplu v lavici. Nikdy se neodtáh, ani když jsme měli v létě oba kraťasy, a stejně vim, že je ht. (To, že se mě takhle jednou na výletě ve spánku pod velkym vlivem alhokoholu pokusil znásilnit, se nepočítá, protože se mu zdálo, že má vedle sebe holku, taky těma prackama šahal na špatný místa. Nutno podotknout, že jsem se tehdy moc nevyspal, ale situace jsem nezneužil jsem!)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 02, 2011 9:32 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Poděkování Citovat

yhn napsal:
Nick Guest napsal:
V MHD se mi dřív osvědčovala tzv. kolínková metoda


Jak vypadá kolínková metoda?


To se v metru nebo v autobuse posadíš vedle kluka, kterej se ti líbí a kterýho vyhodnotíš, že by mohl být náš. A začneš se ho jemně dotýkat kolenem. Občas můžeš jako by náhodou tlak zesílit, a pak zas ubrat. Když si ničeho nevšimne nebo se víceméně bezmyšlenkovitě odtáhne, případně když se k tobě naopak otočí tělem i hlavou a přímo si tě změří, je to patrně heterák a nemá smysl pokračovat. Když znervózní a neví, co dělat, je to asi našinec. To se dá ověřit i tak, že po tobě zkoumavě po očku občas koukne, ale dělá jako by nic. Z výrazu tváře se dá poznat, když někdo usilovně přemýšlí - a gay má v takovou chvíli celkem o čem.

A pak už je na tobě, jestli a jak ho oslovíš. Někdy se situace vyjasní, když oba vystoupíte.

Už jsem ji ale douho nezkoušel, abych nedostal po čuni. : ))

Jo, taky jsem ji použil tenkrát v té Britské radě při projekci. S tím klukem jsme se vyspali hned ten večer, prý jsem byl jeho první. Pak jsme se asi půl roku pokoušeli spolu chodit, ale on je spíš solitér...
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 02, 2011 7:12 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Mno, k otázce nr. 1. První hambatý časopisy sem si prohlížel s bratrem a kamarádem v mých cca 11ti letech, když jsme je našli schované v potrubí v jedné dlouho opuštěné rozestavěné budově v naší čtvrti. Byly tam jak sólo ženský, tak i akce s oběma pohlavími, jenže tenkrát mi ani jedno celkem nic neříkalo. Pak sem ty starý časopisy zas jednou vytáhnul ze skříně v cca 14ti a tak nějak zjistil, na koho že to vlastně koukám častěji, když tam jaksi byly ty scény s oběma. Embarassed No a pak to trvalo tak cca dalších 10 let, než sem si definitivně řeknul, že na baby asi nebudu Laughing Do té doby jsem tyto věci prostě tak nějak opomíjel a vytěsňoval z hlavy. No a to už se pak tím pádem blížím ke druhé části, kde můžu toliko suše konstatovat že vlastně ani nevím, jak se mám seznamovat. Tedy s občasnými pokusy na internetu.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 02, 2011 6:48 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

KatkaVS napsal:
... a je to stejné jako u heterosexuálů, jedni jsou více sebevědomí a jedni méně.


Toto je asi správně, na druhé straně nižší pravděpodobnost úspěchu často vede k ofenzivnější strategii.

Honza napsal:
Hele a nepsali v tý chytrý knize, co a jak mají dělat v nevěstinci gayové ? Já teda nevím, jak kdo, ale tuším, že onanie mě určitě uspokojí o dost víc, než návštěva tohohle kulturního podniku.


Na nic o gayích si z té studnice moudra nepamatuju, ale třeba jsem to jen přehlédl.

Co má dělat gay v nevěstinci? No, v jedné cimrmanovské hře se konstatuje, že koukat taky není někdy špatný, a krom toho tenkrát určitě byla nějaká šikovná zařízení i pro nás. Pokud je poptávka, nabídka se brzy vytvoří taky.

Spíš přemýšlím, kolik asi za Rakouska návštěva takového kulturáku stála, a myslím, že i při velké láci by i středně dobře situovaní rodiče kluka v ranném stádiu puberty pracovali jen na to (pokud by tedy pokaždé místo ručních prací běžel do nevěstince).


Naposledy upravil Vaclav dne st únor 02, 2011 8:46 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 02, 2011 6:01 pm
Autor Zpráva
yhn
uživatel


Založen: 24.11.2009
Příspěvky: 88
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Poděkování Citovat

Nick Guest napsal:
V MHD se mi dřív osvědčovala tzv. kolínková metoda


Jak vypadá kolínková metoda?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 02, 2011 5:23 pm
Autor Zpráva
KatkaVS
uživatel


Založen: 30.1.2011
Příspěvky: 15

Předmět: Citovat

Když si tak čtu vaše odpovědi, napadá mě, že kdyby jste byly holky, tak Vám ten život závidímSmile Tolik seznámení? Jak to děláte? Nechcete napsat nějakou knihu: Jak balit chlapy?Smile)) Říkám si, čím to je? Jste víc drzejší, otevřenější?Smile Samozřejmě všichni takoví nejsou. Můj největší zážitek koho jsem kdy sbalila, bylo jednou v klubu a potom zvukaře na koncertě (podotýkám, že to byla neznámá kapela a byly tam všeho všudy 4 holky, mno:-)), ale tak to soudím moc podle sebe, jsou i holky s bohatějším intimním životem, ale zároveň neznám žádnou takovou holku osobněSmile
to Honza: děkuji za postřeh ohledně rozdílu mezi uvědomit si a přiznat si...je důležité to rozlišovat
Jsem sice z města, ale že bych byla opatrnější, to si nemyslím, naopak podle mých zkušeností jsou holky z města drzejší...ale možná se pletu
Důvodem proč jsem byla doma, byl čistě osobní...já jsem zase dozrála hodně pozděSmile
S tím svalnatým chlapem jsem to myslela i tak, že by na balení takového kluka neměla sebevědomí, teda pokud by nebyly z jeho strany nějaké náznaky, což mi připomíná, že jsem jednou sbalila nádherného kluka, ale jen jednou:-)) ale i tak mi příjde můj intimní život chudší než VášSmile
Je tedy možné, že gayové jsou sebevědomější při flirtování nebo balení kluků? Nebo mě to jen svádí si to myslet a je to stejné jako u heterosexuálů, jedni jsou více sebevědomí a jedni méně.[/quote]
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 02, 2011 4:41 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Poděkování Citovat

KatkaVS napsal:
A tak mě napadá otázka number two: kde a jak hledáte kluky?


Dřív: na inzerát v novinách, v hospodě (většinou buzní, ale nejenom), na plavečáku, u rybníka, v autobuse (dvakrát), na ulici, v British Councilu na přehlídce filmů Dereka Jarmana, přes kamarády a... no jo, taky na WC. : (

Později: na netu, v sauně.

Dneska: Co to je "hledat kluka"? : ))

.....

A jak? No, zapnu gaydar, začnu házet očima a tak... V MHD se mi dřív osvědčovala tzv. kolínková metoda (můj patent?), ale už ji pár let nepoužívám... : )
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 02, 2011 4:13 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Re: Poděkování Citovat

KatkaVS napsal:
A tak mě napadá otázka number two: kde a jak hledáte kluky?


Většinou ve fitku, jednou na koupališti, jednou doktor na pohotovosti, spolužák na vejšce, jednou úplně náhodné setkání na horáči s jiným bikerem, na inzerát (v mém případě jednou a teda nic moc), kolega v práci (to se mi nejvíc osvědčilo) ...

Lovit se dá všude. Myslím, že není rozdíl mezi tím, kde a jak se seznamuje gay nebo heterák. Jediný rozdíl je v poločase roz-pádu do postele - gayové bývají rychlejší. :- )

------------

KatkaVS napsal:
opravdu jsi si to uvědomil hodně brzo...


Zas tak brzo to nebylo, každý gay si to uvědomí v pubertě, jen se různě dlouho podvědomě brání, než si řekne "tak jo, jsem na kluky, je to tutový". Musíš rozlišovat uvědomit si a přiznat si. Uvědomit si je začátek vnitřního CO, přiznat si je závěr.

Hafo studijního materiálu k tomuhle najdeš třebas tady:
http://gay.komunita.cz/viewtopic.php?t=165

KatkaVS napsal:
už v patnácti jsi měl zálusk na svalnatého chlapa?


No já vypadal v patnácti starší, většinou mě tipli tak na 17 let a tomu klukovi bylo 20 a byl menší než já, takže v tom věkovém rozdílu problém fakt nebyl. :- )

KatkaVS napsal:
v 15ti se bála chodit s klukem...radši jsem byla doma:-D


Kdo se bojí, nesmí do lesa (ani na seník). Nejsi z města ? Mám vypozorovaný, že městský jsou opatrnější. btw: a výhoda gayů je, že se nemusí bát nechtěného oplodnění. :- )

Václav napsal:
Z Honzova příběhu mi vychází, že to, co nám gayům v Praze chybí nejvíc, jsou seníky. Obraťme se na nového pana primátora: třeba jen na Václavák se jich vejde spousta..


To byla spíš nouzovka. On bydlel na ubytovně, takže tam to nešlo a já provizorně s mladším bráchou (sice taky teplým, ale tenkrát to nevěděl, bo byl malej). Naši rekonstruovali podkroví. O měsíc pozdějš bych ho klíďo vzal domů do svého bejváku a přefik ho v krásný nový posteli. :- )

Václav napsal:
Z toho plyne i odpověď na druhou Katčinu otázku: na seníku to jde nejsnáz, jak Honza v praxi ověřil.


Myslím, že seníkem to není, kdo chce, ten si místo vždycky najde.

Václav napsal:
Pan autor v souladu s tehdejšími názory považoval onanii za největší metlu lidstva, a zcela vážně doporučoval mladíkům, aby raději co nejčastěji navštěvovali nevěstince, ...


Hele a nepsali v tý chytrý knize, co a jak mají dělat v nevěstinci gayové ? Já teda nevím, jak kdo, ale tuším, že onanie mě určitě uspokojí o dost víc, než návštěva tohohle kulturního podniku.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 02, 2011 1:33 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Z Honzova příběhu mi vychází, že to, co nám gayům v Praze chybí nejvíc, jsou seníky. Obraťme se na nového pana primátora: třeba jen na Václavák se jich vejde spousta.

Z toho plyne i odpověď na druhou Katčinu otázku: na seníku to jde nejsnáz, jak Honza v praxi ověřil.

K postu NG: mívali jsme doma "Domácího lékaře", knihu sestávající ze dvou tlustých svazků a pocházející z roku 1905. Pan autor v souladu s tehdejšími názory považoval onanii za největší metlu lidstva, a zcela vážně doporučoval mladíkům, aby raději co nejčastěji navštěvovali nevěstince, než by se ničili kousky tak nebezpečnými, jako je "samohana". Paní Dr. Špidlifousková patrně čerpala své odborné znalosti právě z tohoto pokladu vědění.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 02, 2011 2:04 am
Autor Zpráva
KatkaVS
uživatel


Založen: 30.1.2011
Příspěvky: 15

Předmět: Poděkování Citovat

Moc Vám kluci děkuji za odpovědi, tolik jsem toho ani nečekala, super!Smile
to N. G.: dr. Špidlifousková by neměla vůbec pracovat v poradně...jak říkáš, opravdu rada nad zlato...představuji si ji jako 50letou nepříjemnou doktorku s přísným pohledem z pod nevkusných brýlíSmile)
to Honza: opravdu jsi si to uvědomil hodně brzo...už v patnácti jsi měl zálusk na svalnatého chlapa? v 15ti se bála chodit s klukem...radši jsem byla doma:-D
A tak mě napadá otázka number two: kde a jak hledáte kluky?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st únor 02, 2011 1:23 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Úplně oprvní impuls ? No asi když naši koupili video a kámoš mi půjčil kazetu s Univerzálním vojákem a pár dalšíma filmama. Ten týpek se jmenoval Dolph Lundgren, jenže jsem ještě nevěděl, proč se mi tak děsně líbí.

Pak poslední rok na základce - do třídy k nám propadla holka. Taková ta se sekretářským komplexem. Hezká a blbá. Někteří kluci po ní hned děsně šli, takže ani nevím, jak se to přihodilo, že někdy na jaře nakonec sbalila mně. Jako jo, mohl jsem machrovat, že mám nejhezčí holku z celý školy, ale že bych se na ni nějak intenzivně vrhal, to teda ne. Jen mně ještě úplně nedocvaklo, proč. No ale dopadlo to dobře, neplánovaně se mnou otěhotněla, takže z toho byla velká senzace. (Zajímavý bylo, že v lidové podání ona byla děsná kurva a já děsnej hrdina, i když jsme to teda dělali spolu, takže jsme měli být oba buď kurvy nebo hrdinové).

Doma byla nejdřív mravoučná přednáška na téma "Johny, fuj, to nesmíš, na holky máš ještě čas!". A když jsem řekl: "děláte to taky a mně to zakazujete" tak jsem dostal několik výchovných facek a mamka zkonstatovala, že jestli mě nezabije, bude brzo prohlášená za svatou.

Pak jsem nějakou dobu přemejšlel, proč mi ani tak moc nevadí, že tu holku odlifrovali mimo můj dosah, a tak napůl mi došlo, že mě vlastně až tak moc nebrala. Jo, taky mě napadlo, jestli nejsem nějak divnej - ale já - největší ranař z celý školy? No to ani náhodou!

Jenže pak jsem uviděl v trafice jakýsi gay časák, pár dnů jsem okouněl, koupit - nekoupit, sondování u trafiky ve městě, jestli mě někdo nevidí ... a rudej až za ušima jsem ten časák koupil. Tak jsem aspoň teoreticky zjistil, jak to kluci spolu dělaj - brrr, tohle přece nejsem já (tak proč mě ty fotky tak děsně rajcujou?) ... nebo žeby ? Ne, nejsem, ani omylem, to mě určitě přejde, z toho vyrostu ....

Prázdniny: k lesákúm přijeli nějaký brigádníci z lesácký vejšky. Odpoledne jsem se jel koupat k rybníku, kde byli i oni. A jeden takovej hezkej, černovlasej a celkem nařachlej týpek tam po mně dost koukal. Jo, byl jsem z toho trochu rozhozenej, tak nějak podvědomě mi došlo, že ten kluk se mnou nenápadně flirtí a že mě dost přitahuje, asi tak, jak jsem si myslel, že by mě měly přitahovat holky.

Nejdřív jsem si říka: "fuj Johny, nesmíš, přece nejseš buzna". No jenže zvědavost a hormony ... večer první rande, zatáhl jsem ho na seník a druhej den ráno jsem už celkem přesně věděl, že jsem gay a že být gay je děsně fajn. Jen ten týpek mě naštval, bo když zjistil, že je mi teprve patnáct let, tak vycouval - a já se těšil, jak s ním prosexuju celý prázdniny.

Tak to je celý moje vnitřní outování. Když to srovnám s jinejma klukama, tak celkem rychlovka a celkem pohoda. Stačí ti to takhle, nebo chceš nějaký pikantní detaily ? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út únor 01, 2011 10:51 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Nicku Guestovi bylo šestnáct a chodil do třeťáku na gymplu. V lavici s ním seděl Honza, geniální matematik, a ten měl holku Ivu. Jednou jel Honza na víkend pryč a N. G. se domluvil s jeho holkou, že půjdou na bazén.

No a tam N. G. ve sprchách zjistil, že kouká po klucích. Byl docela zmatený: myslel si, že si zaflirtuje s kámošovo holkou, a teď tohle. Ivu pak vyprovodil na autobus a šel domů. Doma nikdo nebyl; rodiče ten víkend jeli na chalupu. Lehnul si do postele, zhasnul a přemýšlel. Horečnatě. A poprvé si řekl: "Tak, kámo, kluci se ti líbí víc než holky." A bylo to.

A kdo Nicku Guestovi pomohl? Nikdo. A trvalo mu dalších devět let, než se s tím pocitem jisté nepatřičnosti svých citů nějak popasíroval. Vlastně to vyřešil čas. Když mu bylo asi 23, zašel dokonce do manželské poradny, kde mu dr. Špidlifousková (nebo tak nějak) poradila, ať si najde nějaké děvče, se kterým by se "vybil". N. G. sice poslechl, ale nic to nevyřešilo. Inu, dobrá rada nad zlato. : )
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út únor 01, 2011 9:25 pm
Autor Zpráva
KatkaVS
uživatel


Založen: 30.1.2011
Příspěvky: 15

Předmět: Otázky Citovat

Takže, položím Vám teda otázky. Že by jste mě zkazili perverzností? Hmm toho se nebojím, snesu ledasco:-) Nechtěla jsem původně psát otázky takhle, ale budiž, pokud mi někdo neodpoví jen jednou větou, můžu zkusit i toho.
Otázka number one: Jak probíhalo Vaše uvědomění, uvědomění toho, že se Vám spíš líbí kluci než holky. (co bylo prvním impulzem, jaké jste měli pocity, kdo vám pomohl, nebo jste to řešili sami, a jaké to bylo, když jste si to uvědomili...)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út únor 01, 2011 9:13 pm
Autor Zpráva
KatkaVS
uživatel


Založen: 30.1.2011
Příspěvky: 15

Předmět: Citovat

Já myslím, že se píše hodně o každém tématu, vždyť se musí napsat tolik bakalářek, že každé téma je omílanéSmile Nejhorší je, že pravidla psaní bakalářských prací se změnily natolik, že už nejde čerpat z jen rok staré bakalářské práce. Například použít jako zdroj internetovou stránku si nedovolím, všude musí být citace...a tak dále. Ale zároveň se nezměnil počet monografií na toho téma.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út únor 01, 2011 9:11 pm
Autor Zpráva
yhn
uživatel


Založen: 24.11.2009
Příspěvky: 88
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

To abych se taky do něčeho pustil. Navíc můžu využít introspekci. Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út únor 01, 2011 8:38 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Bakalářka Citovat

Jasně že se roztrhl pytel... : )

Jenom na MU je to pěkná řádka prací, dostupných navíc online.

http://is.muni.cz/vyhledavani/?agenda=th&search=homosexualita
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 3
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist