Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Nezařaditelné Politické hádky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

po květen 24, 2010 1:44 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Řád zlatého lva neboli Hausorden vom Goldenen Löwen Citovat

pemel napsal:
Takhle prznit, nejvyšší státní vyznamenání! Rolling Eyes


Shocked Evil or Very Mad d'oh!

Kdo tady co przní ? Můžu já snad za to, že budoucí juristé nedávali pozor na základce v dějěpisu a neznaj Řád zlatého lva neboli Hausorden vom Goldenen Löwen, ani toho hezkýho nařachlýho rytíře, kterej ho dotal, sotva ten řád vymysleli ?

Styďte se, barbaři nevzdělaný ! Takhle z vás elita české advokacie teda nebude !

btw: jsem zvědavej, jak dlouho ten náš řád BÍLÉHO lva vydrží, až ho někdo označí za další projev rasismu a xenofobie.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 24, 2010 12:50 am
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Rolling Eyes no ty vole, tady se zase dějou věci

Ostatně soudím, že toto vlákno musí být zrušeno.
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po květen 24, 2010 12:47 am
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Řád Bílého lva Citovat

Honza napsal:
Bright: To není nadávka ale pocta - něco jako řád zlatého lva !
BTW: a kdo dostal od kamarádů permici do fitka - no ?

Takhle prznit, nejvyšší státní vyznamenání! Rolling Eyes

Arrow http://www.hrad.cz/cs/ceska-republika/statni-vyznamenani/rad-bileho-lva/stanovy.shtml
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

ne květen 23, 2010 11:56 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Řád ani permici jsem nedostal a obé nechť si strčej někam.

Ostatně soudím, že toto vlákno musí být zrušeno.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 23, 2010 11:50 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Bright: To není nadávka ale pocta - něco jako řád zlatého lva !
BTW: a kdo dostal od kamarádů permici do fitka - no ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 23, 2010 11:45 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Vyprošuju si, aby mi tu bylo nadáváno do fitkaře. Mad

Ostatně soudím, že toto vlákno musí být zrušeno.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 23, 2010 10:54 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Máme tu zastydlého nadrženého puberťáka v maskáčích s mozkem v bicepsu, ....


To by mě zajímalo, kdo z místních fitkařů (zas tak moc jich tu není, abych si je nepamatoval) nosí maskáče ... že by Bright ?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 23, 2010 7:45 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Jo, pojišťovny jsou mrchy.

Klidně budu hysterická samolibá piča. Vůbec mě to neuráží. Máme tu zastydlého nadrženého puberťáka v maskáčích s mozkem v bicepsu, karikaturu poety se sebestylizací krasoducha a spoustu dalších variací na buzerantskou tragédii, takže piča je docela dobrá vizitka.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 23, 2010 6:55 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

TO Adam: psal jsi, že pojišťovny likvidují zubaře - přesná citace:

Adam napsal:
pojišťovna svojí nízkou úhradou likviduje zubaře, ...


Nevím, co si pod pojmem "likvidace" představuješ ty, já předpokládám, že likvidace v tomto případě spočívá v tom, že náklady převyšují příjmy, následkem čehož plombaři postupně hynou hlady.

Adam napsal:
Opakuji znovu a naposled pro blbé: hysterie není choroba, někdy jde o příznak, jindy pouze o součást fenotypu.


Ono je celkem jedno, jestli je to choroba nebo příznak. Ať to nazveš, jak chceš, termín " hysterická samolibá píča" se významově nezmění.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 23, 2010 5:31 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Nedávno jsi nám vysvětlil, že plombaři jsou na tom vzhledem k nízkým úhradám zdravotních pojišťoven tak zle, že musí své ordinace, chudáci, dotovat ze svého.


Další hloupé plky, Honzíku? Psal jsem, že amalgámové výplně zubaři mající smlouvu s pojišťovnou dotují ze svého, což je pravda. (mimochodem moc pěné předvolební plakáty o "obyčejných plombách" to máme)

Opakuji znovu a naposled pro blbé: hysterie není choroba, někdy jde o příznak, jindy pouze o součást fenotypu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 23, 2010 4:30 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Dál se rozčilovat k tématu levice nebudu, protože jsem rozhodnut tuto zemi časem opustit, což jistě NG potěší - o jednoho pracujícího na jeho důchody méně.


O čem to tu mluvíš? Nedávno jsi nám vysvětlil, že plombaři jsou na tom vzhledem k nízkým úhradám zdravotních pojišťoven tak zle, že musí své ordinace, chudáci, dotovat ze svého.

Jestli to správně počítám, tak kdo své podnikání dotuje, je ve ztrátě, tudíž neplatí žádné daně a platí jen minimální sociální pojištění, které si navíc časem mnohonásobně vybere formou svého vlastního důchodu, takže se nijak nepodílí na našich budoucích důchodech. Vpodstatě je jeho odchod do zahraničí (pokud se už nikdy nevrátí) stejně přínosný pro státní pokladnu, jako když některá etnika zamíří do Kanady.

Adam napsal:
Podotýkám, že hysterie není choroda.


Ale je, jen pro ni psychiatři používají jiné názvy.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 23, 2010 12:23 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Nick Guest napsal:
Fakt je, že jednu zásluhu ti nemůžu upřít: když si čtu tvoje příspěvky, stydím se, že jsem homosexuál. Dlouho jsem si myslel, že jsem ten pocit dávno zapomněl. Ale možná není špatné si ho připomenout.


Homosexualita není naším společným koníčkem. Tohle mě taky silně dráždí. Gay = levičák, jak se veřejnosti snaží vnutit Hromada,


Víš, já jako homosexuál se za tebe stydím ne pro tvoji politickou orientaci, ale pro tvoje nenávistné vystupování a pro tvoji strašnou omezenost a zlobu.

Ale asi máš tak nastavené mentální dynamiky, že ti "neumožňují" chápat, co ti na tvém chování lidi vytýkají. To je jistý způsob sebeobrany, ale zároveň ti to komplikuje šanci podívat se na sebe s odstupem a začít ty alarmující věci měnit.

To stačí.

P. S.: Na žádných Novinkách jsem nikdy nediskutoval, nechápu, o čem mluvíš.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 23, 2010 9:18 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

quote="Nick Guest"]
Adam napsal:
Věřím tomu jen ty sám.


Think

Radši už si najdi toho psychiatra a řeš si svou nenávistnost, z které se až zakoktáváš, někde v ordinaci..[/quote]

Sorry za uťuk. A opět demagogie.

Nick Guest napsal:
Fakt je, že jednu zásluhu ti nemůžu upřít: když si čtu tvoje příspěvky, stydím se, že jsem homosexuál. Dlouho jsem si myslel, že jsem ten pocit dávno zapomněl. Ale možná není špatné si ho připomenout.


Homosexualita není naším společným koníčkem. Tohle mě taky silně dráždí. Gay = levičák, jak se veřejnosti snaží vnutit Hromada, Sidovský, Vítek a pár butch leseb, je něco, za co se stydím já. Nevadí mi, že jsem gay, ale že každému v souvislosti s politikou hned vytane na mysl, jak se osobně angažoval Paroubek a jak mu Hromada slíbil hlasy všech homosexuálů. Tohle mě uráží. A skutečně vidím, že si to nějaký gay i myslí! To, že mi díky své levicové orientaci připadáš jako bludný balvan, nemá s homosexualitou nic společného. Je to stejně praštěné, jako kdyby po ulici chodili heteráci, kteří by se styděli, že jsou stejně jako Bohuslav Sobotka hetero.



Nick Guest napsal:
Adam napsal:
Kdo si ho (pojištění) neplatí, ať zhyne na apendicitidu.

A ke všemu se ještě chystáš křivě přísahat.


Jednak to není Hipokratova přísaha, ale lékařský slib. Bohužel o tomhle nicnevíš, tak si nech svoje soudy od cesty. Jsi jedním z těch rudých diskutérů na Novinkách, který mimo spousty dalších nesmyslů považuje za správné, aby lékař sliboval i otroctví a chudobu. Tůdle.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 22, 2010 11:12 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Věřím tomu jen ty sám.


Think

Radši už si najdi toho psychiatra a řeš si svou nenávistnost, z které se až zakoktáváš, někde v ordinaci.

Něco tak ubohého, jako jsi ty, by mělo denně na kolenou děkovat pánubohu, v kterého nevěří, že se to narodilo jako gay. Být hetero, dávno bys hajloval někde u vandasovců a vyřvával něco o "buzerantských prasatech". Ty bez té nenávisti ke všemu, co je trochu jiné než ty, vůbec neumíš existovat.

Fakt je, že jednu zásluhu ti nemůžu upřít: když si čtu tvoje příspěvky, stydím se, že jsem homosexuál. Dlouho jsem si myslel, že jsem ten pocit dávno zapomněl. Ale možná není špatné si ho připomenout.

Adam napsal:
Kdo si ho (pojištění) neplatí, ať zhyne na apendicitidu.


A ke všemu se ještě chystáš křivě přísahat.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 22, 2010 6:21 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Nick Guest napsal:
Rovnou si v tom Švajcu začni platit vysoké zdravotní pojištění. Hysterie je léčitelná a taky další osobnostní poruchy se lze naučit zvládat, ale něco to stojí.

Hurá! Pokrok! Ještě bych to zdravotní pojištění prosil komerční. Kdo si ho neplatí, ať zhyne na apendicitidu. A kdo kouří, ať ho má pětinásobné.
Podotýkám, že hysterie není choroda. Snažíš se mi ji podsunot už asi popáté, ale bohužel. Věřím tomu jen ty sám. To je paranoja. Už máte se Stalinem společné dvě věci.

Nick Guest napsal:
Jinak sociálním darwinistou jako ty byl taky Hitler, nejsi v tom sám.

Hitler tomu sociálnímu darwinismu ale jaksi "pomohl". Kromě paranoji i demagogie.

Nick Guest napsal:
A už sem nelez, najdi si nějaký S/M chat, tam ti bude líp.

Demokrate...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 22, 2010 2:42 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

citace:
Debata s tebou je ztráta času.


Brighte, neztrácej čas Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 22, 2010 2:15 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Bright: To je míněno vážně? Shocked

Identita se zájmy mojí sociální nebo věkové skupiny přece vůbec nevylučuje mnoho dalších zájmů, z nichž velkou část ovšem nabídka politických stran řeší málo nebo vůbec. S pojmem třídy pracuje i řada nemarxistických sociologických škol. Koncept "třídního boje" je ovšem spojen s představou "antagonistických zájmů", které může vyřešit jen "sociální revoluce" vedoucí ke vzniku nové "společensko-ekonomické formace". S žádným z těchto pojmů nepracuji.

Pokud si opravdu myslíš, že z výroků, které cituješ, lze usoudit, že autor zastává koncept třídního boje, pak nejsi "bright", ale obyčejný žvanílek.

Ale možná by ses dobře uplatnil v nějaké ideopolicii.

Wink

Debata s tebou je ztráta času.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 22, 2010 1:25 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

NG: Ukázky toliko z tvého včerejšího příspěvku (zbytek odmítám znovu číst):
citace:
K tomu jsem žertem připomněl, co zdůrazňuju pořád: že volič má plné právo rozhodovat se podle toho, jak je ta která strana připravena hájit zájmy jeho sociální či věkové skupiny, a že na uplatnění takového kritéria není nic nelegitimního.
Ergo, občan nemá na společnost nahlížet jako na celek a nemá se zajímat o zájmy své a své rodiny, ale má hledět na zájmy své sociální skupiny (aka společenské třídy) nebo věkové skupiny (patrně jsi z pobíračů starobních důchodů vytvořil samostatnou třídu, protože v době Kapitálu ještě neexistovala).
citace:
... za podobnými zápalnými útoky stojí radikální anarchokomunistické bojůvky, jejichž členové o žádné osobní zaměstnanecké příplatky nebojují, protože se obvykle nerekrutují ze zaměstnanecké třídy.
Tady už pojem třídy ani nenahrazuješ synonymy, pouze jsi ji moderně nazval zaměstnanecká namísto původní pracující. Za to by byl ve VUMLu bod dolů. Shame on you

Teď mě prosím ušetři své filipiky na téma "není třída jako třída" a "Kapitál jsem nikdy nečetl a pokud ano, tak jen kriticky". Wink

Ostatně soudím, že toto vlákno musí být zrušeno.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so květen 22, 2010 12:55 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Rovnou si v tom Švajcu začni platit vysoké zdravotní pojištění. Hysterie je léčitelná a taky další osobnostní poruchy se lze naučit zvládat, ale něco to stojí.

Jinak sociálním darwinistou jako ty byl taky Hitler, nejsi v tom sám.

A už sem nelez, najdi si nějaký S/M chat, tam ti bude líp.


Bright: Pořád čekám na to "prizma".
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 22, 2010 8:58 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Dobrovolně přiznávám, že hysterické záchvaty při slovním spojení "sociální smír" dostávám. V Řecku si ho dopřávali tak, až levicová lůza začala vraždit.

Levice je motorem třídního boje. Kdo tenhle pojem vymyslel? Továrníci? Živnostníci? Podnikatelé? Celá ideologie levice je založená na loupeži, které říká přerozdělování a solidarita, a na parazitismu svých voličů na přibližně druhé polovině populace.

Dál se rozčilovat k tématu levice nebudu, protože jsem rozhodnut tuto zemi časem opustit, což jistě NG potěší - o jednoho pracujícího na jeho důchody méně.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 22, 2010 1:11 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Václav: Jsi druhý člověk na tomto fóru, který moji osobu postavil do jakési souvislosti s upálenými zaměstnanci banky v Aténách (tím prvním byl tvůj "milý mladý přítel"). To není o mně, ale o vás.

Jednak nejsi originální a za druhé nemám chuť se s lidmi, kteří mě takto urážejí, vůbec bavit.

Confused

Bright: Čekám, že mi z mých příspěvků doložíš to "prizma třídního boje".
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 22, 2010 12:41 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nicku, já bych rád věřil, že mezi

citace:
Bez ohledu na to, jak byl opravdu míněn, může být vyložen i tak, že... Od takového (možného) výkladu jsem vyslovil distanc.


a přímým přirovnáním je přeci jen drobátko rozdíl. Ostatně, proto jsem to tak napsal.

Ostatně soudím, že toto vlákno musí být zrušeno.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá květen 21, 2010 11:07 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

bright napsal:
NG: Tos mě pobavil, středostavovský liberál nazírající na společnost prizmatem třídního boje. Starej vyžírka Marx by z tebe měl radost.



Velmi vtipné a pohotové jako vždy.

Stoupence třídního boje ovšem budeš muset hledat líp. Já nejsem ten, kdo dostává hysterický záchvat nad slovním spojením "sociální smír" a kdo volá po "vypráskání" oponentů. I když uznávám, že moje kritika nejlepšího ze všech společenských systémů není vždy dost soudružsky konstruktivní a že jí může zneužívat nepřítel.

Wink

EDIT: A víš co? Co kdybys zkusil doložit, že "nazírám společnost prizmatem třídního boje" z mých příspěvků, a ne z toho, co o mně někdo jiný napíše?
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 11, 2010 10:42 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Mlčení nevylučuje souhlas.

Ostatně soudím, že toto vlákno musí být zrušeno.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út květen 11, 2010 10:28 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: Vyjádření k tématu Citovat

Waky napsal:
fakt už prosím těch invektiv nechte – všichni, bez dohadování, „kdo si začal“

_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 11, 2010 8:34 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Vyjádření k tématu Citovat

bright napsal:
NG: Jsme nejspíš u jádra věci.


Těsně vedle. Tím jádrem věci nejsem já, nýbrž dvojí metr používaný v rámci komunitní postojové konvence. K tomu, aby to člověk pochopil, nestačí pouze bystrá mysl, ale i určitá otevřenost charekteru. Ve dvou posledních příspěvcích mě napomínáš, ale sprostoty pana A(ť se holí srpem), který tenhle konflikt svým neuveřitelným příspěvkem z minulého pátku vyprovokoval, jsou ti zřejmě u onoho místa, které vystupuje v idiomatu s osinou a o němž se diskutuje ve vláknu "holení". Mlčení znamená souhlas, ne?

Měj se. Wink
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út květen 11, 2010 3:16 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Vyjádření k tématu Citovat

NG: Jsme nejspíš u jádra věci. Nepodporuješ tu výslovně žádnou konkrétní věc, ale jenom abstraktně (a s použitím spousty vyčtených cizích slov) horuješ pro nějaký obecný politický směr, jehož vymezení rozumíš asi jenom ty sám. Nediv se potom, že tomu ostatní ani přes tvá mnohočetná vysvětlování nerozumějí (viz dotaz natvrdo, koho vlastně volíš) a "vážnost" situace se snaží odlehčit nejapností. Vítej v generaci one issue voters, která má většinu a které není nic svaté včetně liberálních pouček a srdceryvných příběhů o invalidních tetách. A vypovídá to o ní jen to, že jí svým politickým aktivismem lezeš na nervy. That's all. Nehledej za tím žádný gay spanking. Wink

Ostatně soudím, že toto vlákno musí být zrušeno.
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út květen 11, 2010 2:48 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Vyjádření k tématu Citovat

bright napsal:
Co tu však mnozí oprávněně kritizují je opakované spamování tohoto vlákna nevyžádanou předvolební agitkou jedním (homo)zóonem polítikonem.


Občas apeluješ na korektnost diskusí, což lze v obecné rovině jen podpořit. Nad touto a podobnými větami mám jistou pochybnost, zda vytčené maximě odpovídá. Tuto pochybnost rozptýlíš, pokud mezi mými cca 1100 příspěvky najdeš byť jen jediný, v kterém bych vážně agitoval pro volební podporu určité konkrétní politické formace nebo dokonce konkrétního politika. Jak se rozhoduji v těchto volbách, jsem tu zveřejnil s jistými rozpaky a jen na základě opakované výzvy.

....

Problém je to trochu obecnější, ale zdá se mi důležitý: Na tomto fóru ve skutečnosti dominuje poměrně vyprofilovaný politický názor (vysledovatelný i v jiných vláknech), který je v jakési tiché vzájemné dohodě považován za reprezentativní pro celé politické spektrum, zatímco reprezentuje jen jeho výseč. To je přinejmenším nedorozumění. Už levicový liberalismus (nemluvě o sociáldemokratismu či radikální levici) je považován za výstřední až nepřijatelný a jeho jediný aktivní nositel v současnosti je obviňován z vytváření "hnízd" a ze "spamování", zatímco výlevy či vtípky se silným autoritářským a nedemokratickým vyzněním se mlčky přecházejí, protože se ještě vejdou, byť okrajově, do dominantního diskurzu. (Tuto zvláštní perspektivu pěkně ilustrují poslední dva pemelovy příspěvky.)

Vidím v tom dvojí metr a normální mi to nepřipadá.

....

Zpětná vazba není nikdy na škodu. Dostává se mi jí nyní velmi štědře. Protože je dobré dary nejen přijímat, ale i dávat, připomněl bych, co mi pár lidí, kteří z tohoto fóra odešli, svěřilo: že se "s těmi pravičáky nedá diskutovat". Já jsem až dosud tak radikální nebyl, ale není to důvod k přemýšlení?

Včera večer sem jeden diskutující umístil výzvu k "vypráskání Nicka". Následně si přečtu, že k vyjadřování této osoby lze mít tisíc výhrad, ale v podstatě má pravdu. Co to o vás vypovídá?

....

Shrnuto: Toto fórum nikdy nebylo hlásnou troubou pravicových myšlenek a nikdy na něj takové příspěvky nepsali uživatelé Maku, ilukynek, Martin, bright, Adam, pemel, jojx, Václav, sergej sudoplatov. Nyní z něj však jeden osamělec činí hlásnou troubu levice. Rychle ho vypráskejme!

Wink
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)


Naposledy upravil Nick Guest dne út květen 11, 2010 8:39 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po květen 10, 2010 8:44 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Omlouvám se, ale představa, že by někdo neměl říkat své názory, aby na jiného nepůsobily jako rudý hadr na býka, jakož i pocit, že by si někdo "měl dát pokoj", má hezky daleko k demokracii, a přijde mi, upřímně řečeno, poněkud nedospělá.

Já jsem ale nikdy netvrdil, že by někdo neměl říkat své názory, aby na jiného působily jako rudý hadr na býka. Jde jen o vhodně zvolenou platformu. Mám pocit, ža na zdejším fóru je diskuse o politice tak trochu kontraproduktivní. Pokud má někdo potřebu debatovat o politice, tak si může založit blog na nějakém zpravodajském serveru nebo třeba vstoupit do politické strany a nemusí dělat hlásnou troubu svých názorů z tohohle fóra. Já bych sem coby člen TOP 09 mohl postovat jeden pravicový příspěvek za druhým. Ale proč bych to dělal? Vůbec k ničemu by to nevedlo.
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po květen 10, 2010 8:29 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

pemel napsal:
Díky Nickovi Guestovi se poslední dobou stala z fóra doslova hlásná trouba levicových myšlenek. Confused Jako intelegintní člověk musí přece Nick Guest vědět, že jeho příspěvky působí na některé lidi s nadsázkou řečeno jako rudý hadr na býka. A přece si nedá pokoj.


"Distanc" od zaplňování diskusního fóra gayů politikou jsem vyslovil vícekrát, jenže vzato zcela objektivně: toto fórum "kdosi" založil, ten "kdosi" definoval mantinely, a do těch mantinelů se politika vejde. Já bych dodal "bohužel", ale je to tak. Za těch okolností musí každý počítat s tím, že najde i názory, které mu budou protivné.

Omlouvám se, ale představa, že by někdo neměl říkat své názory, aby na jiného nepůsobily jako rudý hadr na býka, jakož i pocit, že by si někdo "měl dát pokoj", má hezky daleko k demokracii, a přijde mi, upřímně řečeno, poněkud nedospělá. Nevidím, že by Nickovi oponenti nebyli jednostranní a pokoušeli se o jakoukoli objektivitu, zde si není co vyčítat. S Nickovými politickými názory vesměs nesouhlasím, ale ani náhodou si nemyslím, že to je důvodem, aby "bylo se k němu chováno" prasecky (abych nepoužil ten tisíckrát provláčený voltairovský citát).

Jako gayové reklamujeme si pro sebe neustále toleranci. A mezi sebou? Stokrát fuj.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist