Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix Největší kecy!!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

ne květen 20, 2007 9:44 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Radši zůstaneš ve státě s Železným, Klausem, stranou Právo a Spravedlnost, Jihočeskými matkami, Tradiční rodinou, KSČM, Národní stranou?


Stačí mi tyhle, nepotřebuju mít i další podobná přátelská sdružení ze všech koutů Evropy.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 20, 2007 9:44 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Spoléhám na to, že by je to umravnilo, když už by se nemohli schovávat za národní (čti: nacionálně klerofašisticko-šovinistický) stát. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 20, 2007 9:38 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Nikom napsal:
Adam napsal:
Manuel de Falla napsal:
... já jsem bezbřehý zastánce federalizace EU, pak by nebylo potřeba směrnic, stačila by legislativa federálního parlamentu. Wink


Tak to teda NE! Žádná federalizace.


Tak to teda ANO. Manueli jsem s tebou!!!


Federalizace nutně vede k další unifikaci. Nechci být ve federaci s polskými klerofašistickými katolickými zemědělci, církví fanaticky ovlivněnými Italy, rakouskými aktivisty, Le Penem, Slotou a podobnou chátrou (ha - představitelé státu, vzdávám jim úctu). Na druhou stranu bychom se mohli i něčemu přiučit, ale chtělo by to kompletně vyměnit garnituru a spřátelené úředníky (= abych nevypadal tak radikálně).


Radši zůstaneš ve státě s Železným, Klausem, stranou Právo a Spravedlnost, Jihočeskými matkami, Tradiční rodinou, KSČM, Národní stranou?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 20, 2007 9:34 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Manuel de Falla napsal:
Very Happy
Spojené státy evropské, v jednotě je síla. Já bych klidně pro dobro věci udělal i pár ústupků. Třeba na jazyku nelpím. Ona ta čeština není moc hezká a je zbytečně složitá ... Razz


měl bych lepší nápad... čeština jako jediný oficiální jazyk...

Nojo ale co třeba s Polskem? Jsem rozhodně pro postupové sekulární zkoušky...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 20, 2007 9:34 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Adam napsal:
Manuel de Falla napsal:
... já jsem bezbřehý zastánce federalizace EU, pak by nebylo potřeba směrnic, stačila by legislativa federálního parlamentu. Wink


Tak to teda NE! Žádná federalizace.


Tak to teda ANO. Manueli jsem s tebou!!!


Federalizace nutně vede k další unifikaci. Nechci být ve federaci s polskými klerofašistickými katolickými zemědělci, církví fanaticky ovlivněnými Italy, rakouskými aktivisty, Le Penem, Slotou a podobnou chátrou (ha - představitelé státu, vzdávám jim úctu). Na druhou stranu bychom se mohli i něčemu přiučit, ale chtělo by to kompletně vyměnit garnituru a spřátelené úředníky (= abych nevypadal tak radikálně).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 20, 2007 9:33 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Very Happy
Spojené státy evropské, v jednotě je síla. Já bych klidně pro dobro věci udělal i pár ústupků. Třeba na jazyku nelpím. Ona ta čeština není moc hezká a je zbytečně složitá ... Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 20, 2007 9:29 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Manuel de Falla napsal:
... já jsem bezbřehý zastánce federalizace EU, pak by nebylo potřeba směrnic, stačila by legislativa federálního parlamentu. Wink


Tak to teda NE! Žádná federalizace.


Tak to teda ANO. Manueli jsem s tebou!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 20, 2007 9:25 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Manuel de Falla napsal:
... já jsem bezbřehý zastánce federalizace EU, pak by nebylo potřeba směrnic, stačila by legislativa federálního parlamentu. Wink


Tak to teda NE! Žádná federalizace.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 20, 2007 9:24 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

... já jsem bezbřehý zastánce federalizace EU, pak by nebylo potřeba směrnic, stačila by legislativa federálního parlamentu. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 20, 2007 9:21 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Tak! Člověk si vážnost nezíská tím, že se octne v nějaké funkci.
To, že si nějaký nafrněnený Štrougalův odchovanec urve funkci hlavy státu bůhvíjakým způsobem mě ještě nepovinuje projevovat mu automaticky úctu.
Pokud má osoba na takovém místě kontroverzní názory a chce si udržet jistou důstojnost pak pomůže jediné - zdrženlivost. Té je ale schopen vnitřne vyzrálý člověk, ne samolibý panák se zastydlou pubertou. Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 20, 2007 9:13 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: ad Maku Citovat

jojx napsal:

2) doporučuji každému, kdo je bezbřehý eurooptimista, aby zkusil přečíst pouze názvy všech směrnic a nařízení, které EU vydá kolem 5000 ročně!

všem liberálně smýšlejícím pak také doporučuji podívat se na rozhodovací proces Unie - jestli nepřijdete na to, že Evropu řídí úředníci, patrně jste něco zásadního přehlédli

to, že má Unie spoustu chyb sice není důvod z ní vystoupit nebo ji zrušit, ale zametat ty chyby pod koberec a tvrdit o lidech, kteří na ně upozorňují, že nám kazí světlé zítřky je krátkozraké a hloupé


K ale nepřichází s řešením, on jenom prohlašuje, že je proti.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 20, 2007 9:03 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Re: ad Maku Citovat

jojx napsal:
1) ve výrocích o vrcholných představitelích státu by bylo namístě projevit alespoň minimální úctu - obávám se totiž, že vetšina lidí tady (bez urážky, opravdu) nikdy nic neřídila a nemá nejmenší potuchy o jak složitou a nevděčnou činnost se jedná - kdyby všichni lidé, kteří ví, jak na to, usilovali aby se v této zemi něco opravdu změnilo, už by to bylo dávno hotové


Proč bych měl před někým servilně poklonkovat jenom kvůli tomu, že má na dočasnou dobu funkci a koryto? Stát, stejně jako EU, beztak řídí úředníci.

jojx napsal:
co kdybychom se například rozhlédli, kdo z nás nebo našich přátel a známých zneužívá sociální systém, krátí daně a podobně? (jenom pro úvahu o tom, proč to u nás takhle vypadá)


Nevím, jak od tebe, ale z úžšího okruhu naší rodiny nikdo.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 20, 2007 8:55 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: ad Maku Citovat

jojx napsal:

1) ve výrocích o vrcholných představitelích státu by bylo namístě projevit alespoň minimální úctu - obávám se totiž, že vetšina lidí tady (bez urážky, opravdu) nikdy nic neřídila a nemá nejmenší potuchy o jak složitou a nevděčnou činnost se jedná - kdyby všichni lidé, kteří ví, jak na to, usilovali aby se v této zemi něco opravdu změnilo, už by to bylo dávno hotové

co kdybychom se například rozhlédli, kdo z nás nebo našich přátel a známých zneužívá sociální systém, krátí daně a podobně? (jenom pro úvahu o tom, proč to u nás takhle vypadá)

taky se mi nelíbí projevy opovržení ústavním systémem, který i když není ideální je pořád tím nejlepším co jsme v dějinách měli


No dovol!!! Moji úctu mají všichni ti, kdo si jí zaslouží. Například minulý prezident, který se choval jako prezident. Tím, že byl K po několika (desítkách?) voleb zvolený parlamentem, který jsem svým hlasem ještě nemohl ovlivnit, mojí úctu nezíská. Zvlášť když se v té funkci nechová tak, jak by si podle mého skromného názoru prezident zasluhující moji úctu chovat měl.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 20, 2007 8:15 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
.... Právo milovat pana K. ti neberu....


Tady se musím ozvat, protože jestli je tomu takhle, tak já mu to právo jednoznačně beru!!! Maku, ty nestydo! Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne květen 20, 2007 8:14 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: ad Maku Citovat

náhodou má Maku v lecčems pravdu

1) ve výrocích o vrcholných představitelích státu by bylo namístě projevit alespoň minimální úctu - obávám se totiž, že vetšina lidí tady (bez urážky, opravdu) nikdy nic neřídila a nemá nejmenší potuchy o jak složitou a nevděčnou činnost se jedná - kdyby všichni lidé, kteří ví, jak na to, usilovali aby se v této zemi něco opravdu změnilo, už by to bylo dávno hotové

co kdybychom se například rozhlédli, kdo z nás nebo našich přátel a známých zneužívá sociální systém, krátí daně a podobně? (jenom pro úvahu o tom, proč to u nás takhle vypadá)

taky se mi nelíbí projevy opovržení ústavním systémem, který i když není ideální je pořád tím nejlepším co jsme v dějinách měli

2) doporučuji každému, kdo je bezbřehý eurooptimista, aby zkusil přečíst pouze názvy všech směrnic a nařízení, které EU vydá kolem 5000 ročně!

všem liberálně smýšlejícím pak také doporučuji podívat se na rozhodovací proces Unie - jestli nepřijdete na to, že Evropu řídí úředníci, patrně jste něco zásadního přehlédli

to, že má Unie spoustu chyb sice není důvod z ní vystoupit nebo ji zrušit, ale zametat ty chyby pod koberec a tvrdit o lidech, kteří na ně upozorňují, že nám kazí světlé zítřky je krátkozraké a hloupé
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 20, 2007 5:24 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: tohle rozhodně nebude kec... Citovat

sice nemám rád greenpeace, ale tohle se jim povedlo;)

http://enimen.bloguje.cz/537092-klaus-raus.php
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 20, 2007 5:21 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Maku napsal:
Nyní? Dávají mu za pravdu.


aha... a kdo, mám-li být tak smělý?
Jo aha, vlastně už vím... pan Železný a lidé podobného ražení...

Mimochodem Maku. Nevím, jestli jsem ti to už někdy psal, ale nemohl bych si odpustit, kdyby k tomu nedošlo a mě třeba zítra přejelo auto. Mám z tebe dojem, že máš děsivě černobílé vidění světa. To, co jednou asimiluješ jako správné (obávám se, že tak, že ti někdo bez další podrobností řekne, že je to správné), bereš jako absolutní a neměnné.
Už seš dost velkej. Nevěř všemu co ti Strana nadiktuje;)
- jenom aby bylo jasno. Právo milovat pana K. ti neberu. Opozici já většinou neupaluju. Jenom jsem napsal celkový dojem z toho, jak tě odsud znám...


Naposledy upravil Nikom dne ne květen 20, 2007 5:45 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne květen 20, 2007 4:57 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Rouhači, takto mluvit o hlavě státu. Já bych Vás hnal! Před popravou mučit, mučit, mučit!!! Cool

Mimochodem nemyslím si, že pokud má někdo odvahu říci něco jako první, tak je to ostuda. Jeho názorům o Evropské unii se lidé ze všech zemí smáli... Nyní? Dávají mu za pravdu. Ano, skutečně nám dělá ostudu! Pryč s Klausem! Cool Paroubek na hrad !!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so květen 19, 2007 10:00 pm
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

Připojuji se k těm, kteří si myslí, že by si měl Vendelín hledět tý svojí ochechule a dělat nám státní ostudy co nejmíň. Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 19, 2007 8:43 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

TXB napsal:
Sociální inteligence není dar od boha, ale prvek, který se postupně a s lety vyvíjel. Otázka je, proč se v bílé komunitě dostal u většiny "vzorků" na rozumnou úroveň už před několika sty (někde i tisíci) lety, kdežto romská komunita mu ve většině případů (ne ve všech) stále úspěšně odolává bez ohledu na politickou, náboženskou i ekonomickou situaci v dané oblasti.

Proč? Romové byli od počátku svý přítomnosti v Evropě vyloučený z většinový společnosti, takže si dlouho udržovali svuj původní způsob života, nemajíce důvod ani možnost se asimilovat. O což jsme se poněkud násilně pokusili my v průběhu 20. století (zákaz kočování, snaha o rozsídlení). A jak to dopadlo, všichni víme. Stejně tak jako ve všech ostatnich případech, kdy se společnost evropskýho typu pokusila asimilovat skupinu fungující na naprosto jinejch principech. Výsledek bejvá ve všech případech stejnej - o původní způsob života je připravíme a náš nepřijmou. To srovnání bude znít asi docela šíleně, ale je až zarážející, kolik společnejch rysů má problematika tzv. Aboriginies v Austrálii... Jasný, je to druhej konec světa, výchozí podmínky byly výrazně jiný, ale ta vnucovaná integrace je podobná. A podobnej je i výsledek - apatie vůči většinový společnosti, kriminalita a jiný patosociální jevy...

Btw., jako bych tu včera nepsal něco o tom, že by se každej měl vyjadřovat jen k tomu, čemu rozumí... A já kulturní antropolog fakt nejsem... Rolling Eyes Angel
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so květen 19, 2007 7:50 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Stonerock napsal:
Adam napsal:
Stonerock napsal:
... kdo by o sobě při troše dobrý vůle moh' říct, že je levicovej liberál....

Ach ty eufemismy Idea

Tak přitvrď... Cool

Twisted Evil Bál by ses... vrrrrrr...

Tebe, šmudlíku? Razz
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so květen 19, 2007 7:47 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
Adam napsal:
Stonerock napsal:
... kdo by o sobě při troše dobrý vůle moh' říct, že je levicovej liberál....

Ach ty eufemismy Idea

Tak přitvrď... Cool


Twisted Evil Bál by ses... vrrrrrr...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 19, 2007 7:44 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Stonerock napsal:
... kdo by o sobě při troše dobrý vůle moh' říct, že je levicovej liberál....

Ach ty eufemismy Idea

Tak přitvrď... Cool
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so květen 19, 2007 7:24 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
... kdo by o sobě při troše dobrý vůle moh' říct, že je levicovej liberál....


Ach ty eufemismy Idea
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 19, 2007 7:01 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Maku napsal:
My dva se snad v ničem neshodneme... Confused

Tebe to snad ještě pořád překvapuje? Wink Pokud jde o "světonázor", tak někdo, kdo sám sebe označuje za velmi konzervativního a velmi silně pravicovýho, toho s někym, kdo by o sobě při troše dobrý vůle moh' říct, že je levicovej liberál, obvykle moc společnýho nemívá... Cool
_________________
Permanentní revolucí ke světlejším zítřkům. A nikdy jinak. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so květen 19, 2007 3:56 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Maku napsal:
Proč? Mě to přijde pouze dost realistický přístup. Co s tím chceš udělat?

Mimochodem chováš třeba křečka? Laughing


Ty pořád píšeš tak, jako by sis nikdy nic nepromyslel do důsledků - jako zvěř žiješ přítomností.
Nepleť si pojmy: realita je to, na co si "můžeš sáhnout", resalistický je ukutečnitelný. Reálně uvažuju realisticky.

P.S. Nechovám. Už dávno pochcípali. Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 19, 2007 2:10 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: můj sen: Moudrý, nikoli Klausův hrad... Citovat

Maku napsal:

A co s tím vlastně chcete dělat? Odsoudit lidi zpět do středověku?


Co třeba se zkusit chovat pro změnu rozumě. Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so květen 19, 2007 1:30 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Adam napsal:
TXB napsal:
Nějak nesouhlasím ani s jedním z vás Smile Sociální inteligence není dar od boha, ale prvek, který se postupně a s lety vyvíjel.


Sociální inteligence není to samé jako sociální "spravedlnost", o kterou se tenhle stát pokouší.

Maku napsal:
A co s tím vlastně chcete dělat? Odsoudit lidi zpět do středověku?

Nemáš už to jedno? Jestli se zničíme sami, či nás zlikviduje meteor či naše sluníčko... Čert to vem. Radši užívejte života, dokud nám to příroda dovolí. Ona už si sama řekne, až toho bude mít plné kecky Wink


Nehodlám si likvidovat sám. Ani zvíře si nenadělá do vlastního hnízda. Tenhle přístup je vrchol ignorace a (pro Stonerocka) arognace.


Proč? Mě to přijde pouze dost realistický přístup. Co s tím chceš udělat?

Mimochodem chováš třeba křečka? Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so květen 19, 2007 1:23 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

TXB napsal:
Nějak nesouhlasím ani s jedním z vás Smile Sociální inteligence není dar od boha, ale prvek, který se postupně a s lety vyvíjel.


Sociální inteligence není to samé jako sociální "spravedlnost", o kterou se tenhle stát pokouší.

Maku napsal:
A co s tím vlastně chcete dělat? Odsoudit lidi zpět do středověku?

Nemáš už to jedno? Jestli se zničíme sami, či nás zlikviduje meteor či naše sluníčko... Čert to vem. Radši užívejte života, dokud nám to příroda dovolí. Ona už si sama řekne, až toho bude mít plné kecky Wink


Nehodlám si likvidovat sám. Ani zvíře si nenadělá do vlastního hnízda. Tenhle přístup je vrchol ignorace a (pro Stonerocka) arognace.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so květen 19, 2007 12:50 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Stonerock napsal:
Adam napsal:
Není solidarita jako solidrita. V budoucnu rozhodně nemíním třeba odvádět 35% daň kvůli tomu, aby se cigáňata v Chánově najedla a mohla vesele demolovat další sídliště. To radši budu nesolidární a nechám fakany pochcípat mezi hramadami smetí. Na druhou stranu solidarita jako zaplatit vzdělávání afričančeti mi problém nedělá.

Máš pocit, že to "chánovský cigáně" je vinný tim, že se narodilo jako "chánovský cigáně", tzn. narodilo do prostředí, který mu neni schopný vštípit ani zbla hodnot naší společnosti a rozvinout v něm jakoukoliv sociální inteligenci? Já si to nemyslim... Confused Čimž nechci říct, že stávající přístup k romský otázce (kterej víceméně spočívá v ignoraci její specifičnosti Rolling Eyes) je šťastnej...

Nějak nesouhlasím ani s jedním z vás Smile Sociální inteligence není dar od boha, ale prvek, který se postupně a s lety vyvíjel. Otázka je, proč se v bílé komunitě dostal u většiny "vzorků" na rozumnou úroveň už před několika sty (někde i tisíci) lety, kdežto romská komunita mu ve většině případů (ne ve všech) stále úspěšně odolává bez ohledu na politickou, náboženskou i ekonomickou situaci v dané oblasti.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 5 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist