Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Intimnosti Fotky pěkných mužů
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 18, 19, 20  Další

čt červenec 25, 2013 6:43 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Martin napsal:
1. Žiju s klukem mýho věku Very Happy




Já myslel že kotě je mladší než ty.

Shocked
 
      Na začátek stránky  

čt červenec 25, 2013 6:32 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Martin napsal:
Nějak ovšem z tvýho příspěvku destiluju - "radši starýho, dokud je o mě ještě vůbec nějakej zájem, páč pak budu starej já a nikdo o mě neopře koště" Very Happy Mýlím se? Very Happy


Hele já tě nepodceňuju (nikdy jsem tě ani neviděl). Jen říkám, že ty typy, co se ti tak líběj a třeba po tobě i teď jedou, o tebe v budoucnu vůbec nemusej jevit zájem. To je vše, spíš jsem to zmínil jako výhodu svojí specializace.


1. Žiju s klukem mýho věku Very Happy

2. Vyměnit mládí za mrd pupkatýho strejdy mi neláká. Very Happy A pokud by jeho majetek byl jedna orezlá oktávka, a družstevní byt se zástavou, tak děkuji, neci Very Happy

3. A jestli po mě někdo jede, to vůbec nezapočítávám do kalkulace - mi jde o to, aby muži/kluci vypadali jako Homo sapiens sapiens, né jako orang-utan Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 25, 2013 6:31 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Martin napsal:

No, tak mam nakonec pravdu, ono nejdě o věk, ale o prachy Laughing


Jde o o bojí, vím z vlastní zkušenosti
 
      Na začátek stránky  

čt červenec 25, 2013 5:47 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Nějak ovšem z tvýho příspěvku destiluju - "radši starýho, dokud je o mě ještě vůbec nějakej zájem, páč pak budu starej já a nikdo o mě neopře koště" Very Happy Mýlím se? Very Happy


Hele já tě nepodceňuju (nikdy jsem tě ani neviděl). Jen říkám, že ty typy, co se ti tak líběj a třeba po tobě i teď jedou, o tebe v budoucnu vůbec nemusej jevit zájem. To je vše, spíš jsem to zmínil jako výhodu svojí specializace.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 25, 2013 5:30 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
A bude odmena ve sprchach pro me?Very Happy

O tom vůbec nepochybuj. Ovšem napřed to video.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 25, 2013 4:59 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Václav napsal:
John napsal:
Vy jste zacali s tim, kolik utrati..

S potěšením skončím u dynamického videa, na němž Tě bude prohánět po hřišti při pěkně ostrém tréninku.

A bude odmena ve sprchach pro me?Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 25, 2013 4:53 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Martin napsal:
No ok, máš prostě nějaký nedostatky v oblasti olizování, což se v souvislosti s plstnatou rohovinou dá pochopit Very Happy

No... víš ono, kdž si někdo ty chlupy holí, nebo jich má většinu vydepilovanejch laserem, tak to o jeho hormonech neřiká nic, ne? Very Happy

Jako jestli jde o tvůj fetiš, s tím se nic moc dělat nedá, ale nesnaž se ho podporovat jinejma argumentama, když ikdyby chlupatej chlap uměl píchat akorát svojí ruku, tak tě tak vzruší, že si budeš myslet, že je píchací Herakles Razz

Ad "píchání o který jde předevšim" - no jednak nesouhlasim, jednak mě to uráží, a jednak vás nahlásim Matce Představené a budete mít po srandě Evil or Very Mad Cool

PS: S hormonama související plešatění je taky sexy? Very Happy


Nezpochybňuj laskavě moje olizovací schopnosti, nebo ti je předvedu Laughing Že mě olizování jistých partií zrovna neláká ještě neznamená, že když si to můj partner ''násilým'' vynucuje, nejsem v sedmym nebi. A i lízání hodně chlupatýho zadku je v tomhle případě děsně sexy, a jak už jsem psal, ty chlupy se prostě vyndaj.
Jó dobrý, jsem možná submisivní chlupofetišista, ale zas lepší než být na mladý laserem vydepilovaný maso, kterýho se mi třeba nebude v budoucnu dostávat Twisted Evil
To, co jsem psal o píchání, je jen moje zkušenost. Třeba má někdo úplně odlišnou a líp píchaj rádobyholky, co se ke svýmu zděšení narodily s penisem, ale uměj ho používat.
Co se těch vlasů týče, např. účes alla Hejma mě fakt nepřitahuje, ale pokud má chlap míň vlasů a zbytek vyholenej, není myslím nejmenší problém. Podotýkám vyholený vlasy, ne chlupy! Laughing


Jéžiš, další, co se snaží zbytečně semnou argumentovat, ikdyž hluboko v srdci ví, že je marné snažit se proti vševědoucímu Very Happy

Radši snad mi ty jazykový schopnosti ani nepředváděj, nevim kolik chlupů se ti povedlo vydolovat z jazyku, a mohlo by to tak zůstat Very Happy

Nějak ovšem z tvýho příspěvku destiluju - "radši starýho, dokud je o mě ještě vůbec nějakej zájem, páč pak budu starej já a nikdo o mě neopře koště" Very Happy Mýlím se? Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 25, 2013 4:44 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Václav napsal:
John napsal:
Vy jste zacali s tim, kolik utrati..

S potěšením skončím u dynamického videa, na němž Tě bude prohánět po hřišti při pěkně ostrém tréninku.


Mno a co dál, Jestřábe?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 25, 2013 4:42 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Martin napsal:
No ok, máš prostě nějaký nedostatky v oblasti olizování, což se v souvislosti s plstnatou rohovinou dá pochopit Very Happy

No... víš ono, kdž si někdo ty chlupy holí, nebo jich má většinu vydepilovanejch laserem, tak to o jeho hormonech neřiká nic, ne? Very Happy

Jako jestli jde o tvůj fetiš, s tím se nic moc dělat nedá, ale nesnaž se ho podporovat jinejma argumentama, když ikdyby chlupatej chlap uměl píchat akorát svojí ruku, tak tě tak vzruší, že si budeš myslet, že je píchací Herakles Razz

Ad "píchání o který jde předevšim" - no jednak nesouhlasim, jednak mě to uráží, a jednak vás nahlásim Matce Představené a budete mít po srandě Evil or Very Mad Cool

PS: S hormonama související plešatění je taky sexy? Very Happy


Nezpochybňuj laskavě moje olizovací schopnosti, nebo ti je předvedu Laughing Že mě olizování jistých partií zrovna neláká ještě neznamená, že když si to můj partner ''násilým'' vynucuje, nejsem v sedmym nebi. A i lízání hodně chlupatýho zadku je v tomhle případě děsně sexy, a jak už jsem psal, ty chlupy se prostě vyndaj.
Jó dobrý, jsem možná submisivní chlupofetišista, ale zas lepší než být na mladý laserem vydepilovaný maso, kterýho se mi třeba nebude v budoucnu dostávat Twisted Evil
To, co jsem psal o píchání, je jen moje zkušenost. Třeba má někdo úplně odlišnou a líp píchaj rádobyholky, co se ke svýmu zděšení narodily s penisem, ale uměj ho používat.
Co se těch vlasů týče, např. účes alla Hejma mě fakt nepřitahuje, ale pokud má chlap míň vlasů a zbytek vyholenej, není myslím nejmenší problém. Podotýkám vyholený vlasy, ne chlupy! Laughing


Naposledy upravil Tom_c dne čt červenec 25, 2013 4:46 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 25, 2013 4:16 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
Vy jste zacali s tim, kolik utrati..

S potěšením skončím u dynamického videa, na němž Tě bude prohánět po hřišti při pěkně ostrém tréninku.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 25, 2013 3:16 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Martin napsal:
John napsal:
Martin napsal:
Václav napsal:
John napsal:
Takhle má vypadat muž v létech.

Co, proboha, chceš s takovým vyžletem dělat? Víš, kolik utratí u kadeřníka za ty "šediny"?


Ono odbarvování na platinu je docela dost drahý a časově náročný, to máš naprostou pravdu. (Zkušenost? Very Happy )

Ja myslim, ze s jeho prijmy to problem nebude. Laughing


No, tak mam nakonec pravdu, ono nejdě o věk, ale o prachy Laughing

Vy jste zacali s tim, kolik utrati.. Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 25, 2013 2:58 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

John napsal:
Martin napsal:
Václav napsal:
John napsal:
Takhle má vypadat muž v létech.

Co, proboha, chceš s takovým vyžletem dělat? Víš, kolik utratí u kadeřníka za ty "šediny"?


Ono odbarvování na platinu je docela dost drahý a časově náročný, to máš naprostou pravdu. (Zkušenost? Very Happy )

Ja myslim, ze s jeho prijmy to problem nebude. Laughing


No, tak mam nakonec pravdu, ono nejdě o věk, ale o prachy Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 25, 2013 2:14 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Václav napsal:
John napsal:
Takhle má vypadat muž v létech.

Co, proboha, chceš s takovým vyžletem dělat? Víš, kolik utratí u kadeřníka za ty "šediny"?


Ono odbarvování na platinu je docela dost drahý a časově náročný, to máš naprostou pravdu. (Zkušenost? Very Happy )

Ja myslim, ze s jeho prijmy to problem nebude. Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 25, 2013 2:07 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

John napsal:


Takhle má vypadat muž v létech. Twisted Evil


Aha, já nejdřív myslel, že míníš Šebánka Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 25, 2013 2:06 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Václav napsal:
John napsal:
Takhle má vypadat muž v létech.

Co, proboha, chceš s takovým vyžletem dělat? Víš, kolik utratí u kadeřníka za ty "šediny"?


Ono odbarvování na platinu je docela dost drahý a časově náročný, to máš naprostou pravdu. (Zkušenost? Very Happy )
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 25, 2013 1:37 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
Takhle má vypadat muž v létech.

Co, proboha, chceš s takovým vyžletem dělat? Víš, kolik utratí u kadeřníka za ty "šediny"?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 25, 2013 1:27 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Honza napsal:

Ale zas si myslím, že požadovat úplně odchlupeného partnera
je vcelku neškodný způsob, jak ukojit své pedofilní sklony. Smile Exclamation




Já jsem spíš fajnovka než pedofil ,navíc se rád třu o chlupy by to nebylo zrovna příjemnéVery Happy
 
      Na začátek stránky  

čt červenec 25, 2013 1:09 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Btw, moje zkušenost je, že čím je chlap chlupatější, tzn. čím vyšší má hladiny androgenů, tím kvalitnějc píchá, a o to snad jde především Smile

Já bych to úplně negeneralizoval, bo pak by bylo nejlepší šukat s mopem.
I když něco na tom asi bude, a chlap úplně bez chlupů je hnus!

Ale zas si myslím, že požadovat úplně odchlupeného partnera
je vcelku neškodný způsob, jak ukojit své pedofilní sklony. Smile Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 25, 2013 12:10 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat



Takhle má vypadat muž v létech. Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 25, 2013 9:07 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Já si zas nedokážu představit nic s klukem/chlapem, co si oholí nohy. Leda tak večeři a pusu na dobrou noc. Chlapa jako je ten Francouz bych olizoval, a jemu podobný olizuju naprosto bez problémů, v určitých partiích to stejně nedělám bez ohledu na ochlupení. Pokud jde třeba o koule, tak si prostě nějakej ten chlup z pusy vyndám. Když píšeš, že je příšernej, tak nemáš absolutně žádnej vkus, ale to už není žádná objevná informace Wink

Btw, moje zkušenost je, že čím je chlap chlupatější, tzn. čím vyšší má hladiny androgenů, tím kvalitnějc píchá, a o to snad jde především Smile


Tak pro holení nohou/rukou zrovna taky nejsem ale to neni pointa Razz

No ok, máš prostě nějaký nedostatky v oblasti olizování, což se v souvislosti s plstnatou rohovinou dá pochopit Very Happy

No... víš ono, kdž si někdo ty chlupy holí, nebo jich má většinu vydepilovanejch laserem, tak to o jeho hormonech neřiká nic, ne? Very Happy

Jako jestli jde o tvůj fetiš, s tím se nic moc dělat nedá, ale nesnaž se ho podporovat jinejma argumentama, když ikdyby chlupatej chlap uměl píchat akorát svojí ruku, tak tě tak vzruší, že si budeš myslet, že je píchací Herakles Razz

Ad "píchání o který jde předevšim" - no jednak nesouhlasim, jednak mě to uráží, a jednak vás nahlásim Matce Představené a budete mít po srandě Evil or Very Mad Cool

PS: S hormonama související plešatění je taky sexy? Very Happy


_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 25, 2013 8:34 am
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

presne tak nemate vkus. niet nad spoteneho chlpateho drevorubaca s chlpatym hrudnikom ktory pride a dobre ma pretiahne a nuti ma k prasarnam Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 25, 2013 8:06 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Martin napsal:


Máš štěstí, že mam dnes zažívání v pořádku. Protože ten sasquatch nebo co to je, je prostě příšernej, absolutně si nedokážu představit nic, pokud by se to neoholilo Razz

Btw - jak takovýdleho Chewbaccu olizuješ? Shocked (vynechme, prosím, tvojí teorii, že chlupy nevypadávají Mr. Green )


To máš štěstí spíš ty, ne? Very Happy Já si zas nedokážu představit nic s klukem/chlapem, co si oholí nohy. Leda tak večeři a pusu na dobrou noc. Chlapa jako je ten Francouz bych olizoval, a jemu podobný olizuju naprosto bez problémů, v určitých partiích to stejně nedělám bez ohledu na ochlupení. Pokud jde třeba o koule, tak si prostě nějakej ten chlup z pusy vyndám. Když píšeš, že je příšernej, tak nemáš absolutně žádnej vkus, ale to už není žádná objevná informace Wink

Btw, moje zkušenost je, že čím je chlap chlupatější, tzn. čím vyšší má hladiny androgenů, tím kvalitnějc píchá, a o to snad jde především Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 25, 2013 1:34 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Martin napsal:


Máš štěstí, že mam dnes zažívání v pořádku. Protože ten sasquatch nebo co to je, je prostě příšernej, absolutně si nedokážu představit nic, pokud by se to neoholilo Razz

Btw - jak takovýdleho Chewbaccu olizuješ? Shocked (vynechme, prosím, tvojí teorii, že chlupy nevypadávají Mr. Green )



Kradeš mi myšlenky zlodějno zlodějská, ale aspoň vím že nejsem jediný kdo má rád holátka,jako já jsem v něčem dost velký prase a úchil ,ale tohle fakt né Very Happy
 
      Na začátek stránky  

čt červenec 25, 2013 12:24 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
...krásnej znak mužství? Laughing


Máš štěstí, že mam dnes zažívání v pořádku. Protože ten sasquatch nebo co to je, je prostě příšernej, absolutně si nedokážu představit nic, pokud by se to neoholilo Razz

Btw - jak takovýdleho Chewbaccu olizuješ? Shocked (vynechme, prosím, tvojí teorii, že chlupy nevypadávají Mr. Green )
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 25, 2013 12:19 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Jako ten chlap co poslal Tom je pěkný , ale mě by strašně vadily ty chlupy, já musím mít úplně a všude vyholeného chlapa Very Happy Very Happy


daumen_hoch
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 24, 2013 10:36 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tom_c napsal:


No to jsem o tobě chlapče měl teda jinačí mínění Rolling Eyes Jen pro zajímavost, než jste si třeba užili s Tomem, poslal jsi ho nejdřív do koupelny, aby ze sebe dostal ten krásnej znak mužství? Laughing



Ano ,přesně to jsem udělal Very Happy Very Happy
 
      Na začátek stránky  

st červenec 24, 2013 10:24 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
oooo moj boze dnes sa mi zrazu paci ovela viac!! nemozem ja chodit do tejto temy potom sa neviem sustredit na pracu.


Promiň. Snad nepracuješ jako neurochirurg nebo pilot dopravního letounu Very Happy

matyáš napsal:
..mě by strašně vadily ty chlupy, já musím mít úplně a všude vyholeného chlapa Very Happy Very Happy


No to jsem o tobě chlapče měl teda jinačí mínění Rolling Eyes Jen pro zajímavost, než jste si třeba užili s Tomem, poslal jsi ho nejdřív do koupelny, aby ze sebe dostal ten krásnej znak mužství? Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 24, 2013 7:21 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Jako ten chlap co poslal Tom je pěkný , ale mě by strašně vadily ty chlupy, já musím mít úplně a všude vyholeného chlapa Very Happy Very Happy
 
      Na začátek stránky  

st červenec 24, 2013 10:49 am
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

oooo moj boze dnes sa mi zrazu paci ovela viac!! nemozem ja chodit do tejto temy potom sa neviem sustredit na pracu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červenec 24, 2013 9:28 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Jsem z něj úplně hotovej, takže si ještě dovolím poslat pár fotek (ta poslední je pro gayboye Laughing)





 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 18, 19, 20  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 13 z 20
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 18, 19, 20  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist