Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Intimnosti Fotky peknych kluku...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 144, 145, 146  Další

so říjen 11, 2008 9:35 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Citovat

Honza napsal:
solok napsal:
A takto jsi vypadal v sedmnácti?

líp.

Takto? :



Honza napsal:
Nevím, proč překrucuješ, co jsem psal. Nikdy jsem neřekl, že "automaticky za všech okolností", ale napsal jsem, že: "kluk má hrudník nejmíň 100, pokud není extrémně astenickej"

Napsal jsi: každý zdravý kluk, i když neposiluje, má obvod hrudníku větší, než holka. Předpokládám, že si musím sám domyslet, že nemůžu srovnávat patnáctiletého se čtyřicetiletou, nicméně rovněž že je třeba vzít do úvahu různé tělesné typy a různou výšku, takže pochybuju, že je na místě slovo vždy, a to i když si odmyslím ty asteniky. Leda bych měl za to, že pro tebe je astenik každý, kdo má méně svalů než ty, poněvadž si například nedokážu představit, že by některá žena měla obvod přes prsa méně než já, pokud by nebyla bezprsá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 11, 2008 1:38 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Podle mně tam určitě chybí to lidské teplo. Cool
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 11, 2008 1:31 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Martin: Nějaký fotky silikonových bicepsů a radiátorů jsem viděl a docela jsem se divil, že to vypadá fakt přirozeně. Ale je jasný, že ten týpek musí být už troch nařachlej, a musí zvolit správnou velikost. Když si někdo, kdo vypadá jak oteklá sirka, nechá naimplantovat bicák ála Śvarcík, tak to asi moc realisticky vypadat nebude.

Ono je to totéž, jako kozoplastika. Když se vynechaj extrémy, jako třeba Dolly Buster, tak většinou umí doktoči ušít lepší dudy, než bůh. Smile

a něco k tématu Smile

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 11, 2008 1:00 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Laughing A japonci taky, ale ti si spíš nechávají dávat implantáty pod bicepsy. Představuju si, že to vypadá vééélice realisticky a přítažlivě.... Rolling Eyes
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 11, 2008 12:54 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Jestli jo, tak to vysvětluje proč mi kouzelné zrcadlo odpovídá poněkud vyhýbavě. Laughing

Objevil jsem něco pro týpky, co se chtějí rychle nabušit a ve fitku se jim nedaří. Myslím, že je to jednodušší, než voperování silikonových svalů, jak to dělají amíci. Smile

http://www.coolcostume.com/item_results.asp?ID=5328&ItemCategory=Adult%20Costume&Sug1=&Sug2=&Sug3=&Sug4=&Sug5=&Sug6=

solok napsal:
A takto jsi vypadal v sedmnácti?

líp.

solok napsal:
Není přece možné, aby muž měl větší obvod hrudníku než žena automaticky za všech okolností.

Nevím, proč překrucuješ, co jsem psal. Nikdy jsem neřekl, že "automaticky za všech okolností", ale napsal jsem, že: "kluk má hrudník nejmíň 100, pokud není extrémně astenickej", což je, myslím, významově dost odlišné tvrzení.


Naposledy upravil Honza dne so říjen 11, 2008 1:05 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 11, 2008 12:34 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Jestli jo, tak to vysvětluje proč mi kouzelné zrcadlo odpovídá poněkud vyhýbavě. Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 11, 2008 8:32 am
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Citovat

Honza napsal:
jj, menší - dobrej základ, ale tohle jsem měl tak v 16 letech

Honza napsal:
a zpět k tématu Smile



A takto jsi vypadal v sedmnácti?

Honza napsal:
- Co na tom chceš vysvětlit ? Psal jsi "... a nemusí přitom mít poprsí větší než manželka" tak jsem jenom zkonstatoval, že poprsí větší než manžekla má vpodstatě každej kluk, pokud budeme velikost poprsí posuzovat obvodem hrudníku. Smile

Pořád je to pro mě nedostatečné. To musí být oba stejného věku, aby se dalo srovnávat? A musí být oba stejný tělesný typ, nebo je to jedno? Záleží na výšce obou srovnávaných nebo ne? Zkrátka, chce to upřesnit, za jakých podmínek to platí. Není přece možné, aby muž měl větší obvod hrudníku než žena automaticky za všech okolností.

Honza napsal:
BTW: v jakých jednotkách se bude měřit ? centimetr, metr, inch, nebo SD karta ? Smile

V nanometrech, aby to byla optimistická čísla. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 11, 2008 12:29 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

a zpět k tématu Smile





 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so říjen 11, 2008 12:05 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

TXB + máslo: myslím, že jedno z těch dvou nově navrhovaných témat tu už dávno existuje (a teda fakt neznám jedinej diskusní server, kde by nebylo)
http://gay.komunita.cz/viewtopic.php?t=833

BTW: v jakých jednotkách se bude měřit ? centimetr, metr, inch, nebo SD karta ? Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 10, 2008 11:35 pm
Autor Zpráva
máslo
guru


Založen: 25.2.2007
Příspěvky: 624

Předmět: Citovat

TXB napsal:
Zajímavé. Už několik dní se tu řeší velikost svalstva. Až začnete řešit velikost vašeho účtu, přirození, nebo se budete předhánět v něčem zcela jiném, nezapomeňte mě upozornit, rád se přijdu pobavit.
Přirození? Ok, začínáš Very Happy
_________________
...not gay enough Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 10, 2008 11:24 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Zajímavé. Už několik dní se tu řeší velikost svalstva. Až začnete řešit velikost vašeho účtu, přirození, nebo se budete předhánět v něčem zcela jiném, nezapomeňte mě upozornit, rád se přijdu pobavit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 10, 2008 10:58 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Solok: nechce se mi všechno odcitovávat, takže ve stejném pořadí:

- jo, gladiátor nevypadal tak jako v amerických filmech, ale to je snad jasný, ani indiáni nebyli to, co vidíš ve Vinetouovi a válka v Koreji rozhodně nebyla taková, jak ji ukazuje MASH. A jen hodně málo vojáků vypadá jako univerzální voják a spol. hlavně soustavný gelování vlasů je v boji asi dost obtížný. Film je vždycky alespoň částečná fikce.

- jo, přesně, kdyby se mi nelíbil, tak by nebyl můj bf. Smile

- ale já netvrdím, že můj vkus je v buzní menšině většinový, jen jsem napsal, že je to můj vkus, prostě chci vypadat dobře podle svých představ, a znám další týpky, co mají preference nastavené jako já, a někdy i trochu dál.

- někoho posilování baví, někdo to dělá z ješitnosti, někdo možná protože se nudí, někdo protože fitko je in, ..., nikdy jsem nezkoumal proč lidi chodí do fitka, a s odkazem na předchozí odstavec: mě tenhle sport baví a chci vypadat tak abych se sám sobě líbil. It´s all.

- každej je nějak ulítlej, někdo víc, někdo míň. Někdo chce vypadat jako tyčka, někdo jako mamut, někdo chce ptáka po kolena .... Smile

- fak jen obvykle, existují i lidi, kterým se tuk na břiše skoro neukládá, občas vidíš holku co má zadek jak meloun a pas jak vosa, to je přesně ten případ. U kluků to ale není tak obvyklé.

- nedá se trénovat jen břicho, musíš celé tělo, viz opět téma fitness poradna, příspěvek ne srpen 17, 2008 8:12 pm a několik dalších. A další dotazy k tréninku piš taky do tohoto tématu, ať tu neděláme zbytečnej chaos.

- jj, menší - dobrej základ, ale tohle jsem měl tak v 16 letech. Smile

- Co na tom chceš vysvětlit ? Psal jsi "... a nemusí přitom mít poprsí větší než manželka" tak jsem jenom zkonstatoval, že poprsí větší než manžekla má vpodstatě každej kluk, pokud budeme velikost poprsí posuzovat obvodem hrudníku. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 10, 2008 10:32 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

TuX napsal:
No nevim, s timhle bych asi uplne nesouhlasil. Jasne, kazdy ma na brise svaly, ale to, ze se zbavis tuku neznamena, ze se objevi radiatorek. Ja jsem toho bohuzel prikladem. A to cvicim bricho docela poctive a porad nic Sad


Na téma trénink břicha jsem tu už něco psal v tématu fitness poradna, příspěvek ne srpen 17, 2008 8:12 pm a několik dalších, prostě utahat do mrtva. Samozřejmě záleží i na tom jaký jsi somatyp, týpek co měří 170 cm a má od přírody ramena jak stodola, bude ve výhodě proti týpkovi 2 metry výška a postava jak sirka.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 10, 2008 9:03 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Re: to Solok Citovat

TuX napsal:
No nevim, s timhle bych asi uplne nesouhlasil. Jasne, kazdy ma na brise svaly, ale to, ze se zbavis tuku neznamena, ze se objevi radiatorek. Ja jsem toho bohuzel prikladem. A to cvicim bricho docela poctive a porad nic Sad

Neházej flintu do žita, mně bys se líbil, já naopak radiátor (já tomu říkám "valcha") nezbožňuju, leda snad jen pokud je mírný. (Což samozřejmě neznamená, že obdivuju kolo tuku kolem pasu.)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 10, 2008 9:00 pm
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Nevim o koho jde u toho autobusu

Lionel Gautherie, francouzský rugbista.

Martin napsal:
gangrény, neobvyklý počet údů, očí, uší, nosů, předsmrtná bledost, rakovina, jiné nádory a deformace, a AIDS přitahuje málokoho

Tak ta předsmrtná bledost mě rozesmála. Very Happy

Martin napsal:
Btw rád bych zase zdůraznil, že někomu se líbí svalovci, někomu vychrtliny, někdo drtí vše. Nedá se to zobecňovat

Já myslím, že něco se zobecnit dá. Podle výzkumu, který jsem zde níže ocitoval, se lidem líbí odpovídající protějšci (abych nenarážel na konkrétní pohlaví) méně svalnatí, než jak se obecně myslí. Z toho vyplývá, že lidé se drží víc reality než jak to může vypadat podle titulních stránek společenských neřku-li vůbec kulturistických (to už jsou extrémy nemající nic společného se životem) časopisů. To, že takových lidí je většina, samozřejmě nevylučuje, že jsou výjimky libující si v lidech, kteří vypadají, že jim napnutá kůže každou chvíli praskne a svalovina se vyvalí ven.

Martin napsal:
Platí tu gentlemanská dohoda, zvaná "no dick policy".

To mě napadlo, když jsem nic psaného nenašel. Nicméně psané právo se považuje za pokročilejší oproti právu nepsanému. Wink

Honza napsal:
Co sem pleteš americký filmy - nikdo netvrdil, že gladiátor byl perfektně vyrýsovanej

Pletu to sem proto, že mnoho lidí má o mnoha věcech představu právě z amerických filmů.

Honza napsal:
Jo, všem svým boyfriendům jsem se líbil

No, kdybys se jim nelíbil, nebyli by tví boyfriendi, že? Wink

Honza napsal:
asi existují buzny, kterým se namakanej týpek fakt líbí

To pochopitelně nezpochybňuju, jen to asi nebude vkus většinový. Koneckonců stačí se porozhlédnout po ulicích.

Honza napsal:
jinak by asi gayové ani nechodili do fitek a neposilovali

Jestli ono to náhodou nebude tím, co se právě píše v tom výzkumu, totiž že lidé mají o touhách objektů svého zájmu přehnané představy a snaží se jim (zbytečně) přizpůsobit.

Honza napsal:
znám borce, kteří mají tuhle hranici až 200 % za Švácou

To už je přímo protipól anorexie. Stejně chorobný.

Honza napsal:
Celé je to o tom, že tělo má tendenci vytvářet si tukové zásoby, a obvykle si je dost rádo ukládá na břiše.

Správné slovo není "obvykle", nýbrž "vždy".

Honza napsal:
Ale pokud vhodným tréninkem zredukuješ na břiše špeky, tak se ten radiátor objeví poměrně brzo

A nakolik se člověk musí omezovat a jak musí změnit své životní aktivity, aby na břiše tuk odstranil? Nemusíme si totiž nalhávat, že většina mužů má pas tukem izolovaný (to je vidět i přes oblečení), třebaže ne nutně nějak přehnaně.

Honza napsal:
tím pádem už menší radiátorek má

Menší??

Honza napsal:
To se tu už taky řešilo: každý zdravý kluk, i když neposiluje, má obvod hrudníku větší, než holka. POkud si pamatuju, tak ideál htček je u holky 90-60-90, ale kluk má hrudník nejmíň 100, pokud není extrémně astenickej

Tomu naprosto nerozumím. Prosím vysvětlit blíže.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 10, 2008 8:09 pm
Autor Zpráva
TuX
uživatel++


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 288
Bydliště: Praha

Předmět: Re: to Solok Citovat

Honza napsal:

solok napsal:
Samozřejmě že ty svaly tam jsou. Ale zřetelně jsou vidět jen někomu, a to ani zdaleka ne každému, kdo jinak má vyhovující svalnatou postavu. Na mých dvou obrázcích ani jeden z mužů (ten druhý je profesionální sportovec) nemá na břiše nic, co má Honzův "hubeňour". Kde ten to tedy vzal, když ani profesionální sportovec to nemá (tj. tak vidět)?

Břišní svaly má pochopitelně každý člověk, jinak by se asi udusil. Celé je to o tom, že tělo má tendenci vytvářet si tukové zásoby, a obvykle si je dost rádo ukládá na břiše. Profesionální hokejista pochopitelně nepotřebuje krásně vyrýsovanej radiáto břicha, a má prioritu tréninku někde jinde. Ale pokud vhodným tréninkem zredukuješ na břiše špeky, tak se ten radiátor objeví poměrně brzo a pak už záleží jen na tobě, jak ho dál vymodeluješ. Ten týpek z mojí fotky udělal přesně tohle, prostě zredukoval podkožní tuk, a tím pádem už menší radiátorek má.


No nevim, s timhle bych asi uplne nesouhlasil. Jasne, kazdy ma na brise svaly, ale to, ze se zbavis tuku neznamena, ze se objevi radiatorek. Ja jsem toho bohuzel prikladem. A to cvicim bricho docela poctive a porad nic Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 10, 2008 6:39 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Bart napsal:
Honza napsal:
Martin: jj, než drnkat boyfriendovi na žebra, jak na kytaru, tak to radši tohohle:

Tak tohle je ten Tvůj bájný bf? Smile Hm, dobrý. A nepřepere Tě?

Ne, tohle není můj bf, ale možná tak za 2 nebo 3 roky takhle vypadat bude, když vyrdží trénovat. A přeprat mě ještě nemůže, zatím jsem ve vyšší váhové kategorii já. A taky nemáme důvod se prát. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 10, 2008 6:23 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat


_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 10, 2008 6:14 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

No, to bych tak neřešil. Já bych každýho svýho bf přepral. Pravda, u některejch by mi to dalo víc práce (než zrovna u toho posledního).
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 10, 2008 6:07 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Martin: jj, než drnkat boyfriendovi na žebra, jak na kytaru, tak to radši tohohle:

Tak tohle je ten Tvůj bájný bf? Smile Hm, dobrý. A nepřepere Tě?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 10, 2008 5:32 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Martin: jj, než drnkat boyfriendovi na žebra, jak na kytaru, tak to radši tohohle: Smile

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 10, 2008 5:18 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: to Solok Citovat

solok napsal:
No já nevím, zda zrovna gladiátoři jsou vhodný příklad. Sice jsem to nezkoumal, ale mám pocit, že římští gladiátoři nevypadali tak, jak je představují dnešní americké filmy. Myslím, že zhruba před několika měsíci kdosi z historiků zveřejnil výsledky svého výzkumu, podle nějž gladiátoři jedli takovou stravu, aby byli co nejvíc obaleni tukem, který měl sloužit jako ochranný polštář proti ránám soupeře. I kdyby to však nebyla zcela pravda a gladiátoři měli dobře svalnatou postavu, pochybuju, že by se podobala postavě dnešních posilovnových svalovců.

Co sem pleteš americký filmy - nikdo netvrdil, že gladiátor byl perfektně vyrýsovanej - bylo to o tom, že gladiátoři posilovali, t. j. trénovali, né, že by byli v perfektní objemovce a rýsnutý v rámci předsoutěžní přípravy na volnou sestavu.

Ono je to o tom, že každej trénuje to, co potřebuje. Gladiátoři nemuseli být perfektně vyrýsovaný, protože jim to pochopitelně na nic nebylo, ale posilovali a sílu měli. Jen byli obalený tukem, protože (jak už bylo řečeno) je tuk chránil. On třebas takovej zápasník sumo taky extra vyrýsovanej není, ale páru asi má. U kulturisty je vyrýsování jedním z předpokladů úspěchu, takže vyrýsovanej je. Na rozdíl třebas od vzpěrače, který má možná v nadhozu větší tah, než Šváca, ale figuru má jako tuleň. A podobně fotbalista, hokejista ..., každej trénuje to, co je v jeho sportu důležité. A tohle jsem už taky psal: (nejen) gladiátoři neměli takové podmínky pro trénink jako my máme dnes, ani informace o moderních tréninkových postupech.

solok napsal:
A máš zkušenosti, že homosexuálním mužům se líbí mnohem svalnatější mužské postavy než ženám? Já sice ne, ale troufám si tvrdit, že rozdíly nebudou velké.

Jo, všem svým boyfriendům jsem se líbil, a bylo i dost zoufalců, kteří se mi celkem intenzivně chtěli vtírnout do postele. Takže asi existují buzny, kterým se namakanej týpek fakt líbí - jinak by asi gayové ani nechodili do fitek a neposilovali. Tím samozřejmě netvrdím, že nařachlý borec se musí líbit každému, někomu se třebas líbí postava, kterou já považuju za vychrtlinu.

Jak už to tu bylo řečeno: To záleží na vkusu každého soudruha. I heteráci volí různé objemové kategorie u poprsí partnerek, někdo rád kozy jak vozy, někdo má rád úzkoprsé dorostenky.

BTW: Třebas v Egyptě byli nejvíc in tlusťoši, protože kdo je tlustej, tak je dost bohatej na to aby se mohl vyžrat, a hubenej je logicky chudej, protože na vypasení nemá. Jednoduchý důkaz majetnosti.

solok napsal:
Já jsem taky nikdy netvrdil, že přirozeně svalnatá postava je taková, která není dotčena sportem. Ale něco jiného je sport a něco jiného je záměrné zvětšování objemu svalů posilováním až někam za hranici únosnosti.

To, co označuješ hranicí únosnosti, může být u každého nastavené úplně jinde. Já považuju za hranici to, kam se dá dostat bez sypky, ale znám borce, kteří mají tuhle hranici až 200 % za Švácou.

solok napsal:
Samozřejmě že ty svaly tam jsou. Ale zřetelně jsou vidět jen někomu, a to ani zdaleka ne každému, kdo jinak má vyhovující svalnatou postavu. Na mých dvou obrázcích ani jeden z mužů (ten druhý je profesionální sportovec) nemá na břiše nic, co má Honzův "hubeňour". Kde ten to tedy vzal, když ani profesionální sportovec to nemá (tj. tak vidět)?

Břišní svaly má pochopitelně každý člověk, jinak by se asi udusil. Celé je to o tom, že tělo má tendenci vytvářet si tukové zásoby, a obvykle si je dost rádo ukládá na břiše. Profesionální hokejista pochopitelně nepotřebuje krásně vyrýsovanej radiáto břicha, a má prioritu tréninku někde jinde. Ale pokud vhodným tréninkem zredukuješ na břiše špeky, tak se ten radiátor objeví poměrně brzo a pak už záleží jen na tobě, jak ho dál vymodeluješ. Ten týpek z mojí fotky udělal přesně tohle, prostě zredukoval podkožní tuk, a tím pádem už menší radiátorek má.

Nevim, co je složitýho k pochopení na tom, že hokejista musí umět především bruslit a mávat hokejkou a plavec musí plavat jak delfín - a k tomu není potřeba vyrýsovanej radiátor. A kulturista zas musí mít radiátor, a je úplně jedno, že plavat umí jen čubu, hokejku zná jen z obrázku a brusle nikdy ani neobul.

solok napsal:
Já jsem nepsal o absenci svalů, ale chtěl jsem trochu zpochybnit přerostlé svaly "krasavců" mnoha zdejších příspěvků (typicky Honzových) jako ideál krásy. On i člověk, který se přiměřeně pohybuje, může vypadat přitažlivě (zvlášť když k tomu má dobré genetické dispozice, někomu zkrátka svaly rostou snadněji) a nemusí přitom mít poprsí větší než manželka.

Jo, to co ty považuješ za přerostlé svaly, já považuju za správně nařachlýho borce. Nenutím tě, abys s tím souhlasil, ale je naprosto zbytečný přesvědčovat mě, že to je celý úplně jinak. Mně se prostě nabouchanej týpek líbí, a je mi total free, co si o tom kdo myslí, prostě to ber tak, že je to moje volba.

solok napsal:
a nemusí přitom mít poprsí větší než manželka.

To se tu už taky řešilo: každý zdravý kluk, i když neposiluje, má obvod hrudníku větší, než holka. POkud si pamatuju, tak ideál htček je u holky 90-60-90, ale kluk má hrudník nejmíň 100, pokud není extrémně astenickej.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 10, 2008 5:11 pm
Autor Zpráva
manroot
uživatel+++


Založen: 23.3.2008
Příspěvky: 487
Bydliště: Jihočeský kraj

Předmět: Citovat

Copak asi provedl?!

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá říjen 10, 2008 12:13 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

S těma gladiátorama musim souhlasit. Nemyslim, že byli vyžraný, ale určitě neměli dokonalou postavu. Uvědomme si - byli to nějaký hej nebo počkej, který sebrali v kamenolomu, nebo po bitvě, nebo v base. (Ano, uvědomuju si. že gladiátorem se mohl teoreticky stát člověk i dobrovolně, ale to budou spíš vyjímky). Oni i dnešní těžké váhy v třeba řeckořímském zápase, nebo boxu, taky nejsou zrovna štíhlí.

Hezkou postavu měli zřejmě spíš příslušníci vyšších tříd římské společnosti (vč. sportovců - tady bych mohl použít historku o císaři Elagabalovi, a vozataji Hieroclovi), kteří si na svém vzhledu dali záležet do té míry, že se holili i na rukou (což by bylo moc i na mne).

Ad co má "hubeňour" - No záleží na konkrétním sportu. Nevim o koho jde u toho autobusu, ale třeba hokejistu s hezkym pekáčem jsem neviděl ani v tej televízii. Erömü.

Btw rád bych zase zdůraznil, že někomu se líbí svalovci, někomu vychrtliny, někdo drtí vše. Nedá se to zobecňovat, až na to, jak už jsem psal - gangrény, neobvyklý počet údů, očí, uší, nosů, předsmrtná bledost, rakovina, jiné nádory a deformace, a AIDS přitahuje málokoho.

(z vlastní zkušenosti můžu říct, že při neštovicích v 15 jsem si taky nepřipadal dvakrát přitažlivý, zřejmě díky nechutným bolákům všude po těle)

Jinak mi přijde, že bychom se na všem i s honzou shodli. S vyjímkou pekáče buchet, což IMHO neni důvod k rozsáhlý hádce. Tohle je prostě téma, kam si dá každej fotku s tim, co se mu líbí a hotovo.

Jo a k tvým foto. Platí tu gentlemanská dohoda, zvaná "no dick policy".
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 10, 2008 8:43 am
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Citovat

Ještě jedna antická soška gladiátora:



Vidíte na něm posilováním vyrýsované svaly? Připouštím, že soška není bůhvíjak dokonalá, ale na mě skutečně zrovna tato působí jako odpovídající názorům o obalenosti tukem.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá říjen 10, 2008 8:40 am
Autor Zpráva
solok
guru++


Založen: 22.9.2008
Příspěvky: 934

Předmět: Citovat

Honza napsal:
jj, posilování je staré skoro jako lidstvo samo, jen metody a technika byly trochu jiné, viz třeba gladiátoři

No já nevím, zda zrovna gladiátoři jsou vhodný příklad. Sice jsem to nezkoumal, ale mám pocit, že římští gladiátoři nevypadali tak, jak je představují dnešní americké filmy. Myslím, že zhruba před několika měsíci kdosi z historiků zveřejnil výsledky svého výzkumu, podle nějž gladiátoři jedli takovou stravu, aby byli co nejvíc obaleni tukem, který měl sloužit jako ochranný polštář proti ránám soupeře. I kdyby to však nebyla zcela pravda a gladiátoři měli dobře svalnatou postavu, pochybuju, že by se podobala postavě dnešních posilovnových svalovců. Toto je třeba antická socha gladiátora, který - pravda - nevypadá tučně, nicméně ani nemá takové zbytnělé svalstvo jako muži v příspěvcích níže:



Honza napsal:
To možná jo, ale já se ženám líbit nepotřebuju - spíš naopak. Překvapuje tě to ?

A máš zkušenosti, že homosexuálním mužům se líbí mnohem svalnatější mužské postavy než ženám? Já sice ne, ale troufám si tvrdit, že rozdíly nebudou velké.

citace:
On ten tvůj týpek, co stojí u autobusu, taky nevypadá, že by takhle narostl sám od sebe

Já jsem taky nikdy netvrdil, že přirozeně svalnatá postava je taková, která není dotčena sportem. Ale něco jiného je sport a něco jiného je záměrné zvětšování objemu svalů posilováním až někam za hranici únosnosti.

Martin napsal:
Ale co mně dostalo nejvíc byla poznámka o "buchtách". Pekáč nevzniká na základě podpůrných prostředků. Ten tam už je. Když je vidět, znamená to menší procento tuku na (a v) břišních svalech. Pekáč může mít kdokoliv, když se snaží


Samozřejmě že ty svaly tam jsou. Ale zřetelně jsou vidět jen někomu, a to ani zdaleka ne každému, kdo jinak má vyhovující svalnatou postavu. Na mých dvou obrázcích ani jeden z mužů (ten druhý je profesionální sportovec) nemá na břiše nic, co má Honzův "hubeňour". Kde ten to tedy vzal, když ani profesionální sportovec to nemá (tj. tak vidět)?

Martin napsal:
Jo a soloku: abych začal konec tématu "průzkum" ty jsi byl se všemi svými partnery jen kvůli svitu očí plaché laňe a oduševnělosti jejich výrazu?

Já jsem nepsal o absenci svalů, ale chtěl jsem trochu zpochybnit přerostlé svaly "krasavců" mnoha zdejších příspěvků (typicky Honzových) jako ideál krásy. On i člověk, který se přiměřeně pohybuje, může vypadat přitažlivě (zvlášť když k tomu má dobré genetické dispozice, někomu zkrátka svaly rostou snadněji) a nemusí přitom mít poprsí větší než manželka.

pemel napsal:
solok: No fuj, erotické pořady na veřejnoprávní televizi :Shame on you:


Záleží na situaci. V restauraci se jistě nikdo svlékat nebude (pokud to není podnik se striptýzem), na pláži u vody nebo u lékaře je to naproti tomu přijatelné či pochopitelné.

TXB napsal:
solok: Obrázky tohoto typu jsou proti pravidlům fóra, takže je doporučuju zcenzurovat, než to udělá někdo jiný.


Těmto? :

citace:
Souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované nebo jiné materiály, které mohou porušovat zákony.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 09, 2008 10:39 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Jinak už Římané používali činky. Proč? Aby vypadali přitažlivě.

jj, jen nedokázali to, co dnes, protože jim k tomu chyběla teorie a technika, třebas přikládací činky neměli určitě. Ale kdyby měli, tak se Šváca mohl poprat už s Cézarem. Smile

Ale jinak "zlatá slova", hudba pro mé uši. Smile

EDIT: Martin: sem to poprvé blbě zformuloval.


Naposledy upravil Honza dne čt říjen 09, 2008 11:54 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 09, 2008 10:27 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Já neřikám, co sem kdo dává. Řekl jsem, že to zdraví je jediné, co se dá zobecnit jako kritérium přitažlivosti, a tudíž zpochybňuji jakýkoliv výzkum na toto téma.

Jinak už Římané používali činky. Proč? Aby vypadali přitažlivě.

Ale co mně dostalo nejvíc byla poznámka o "buchtách". Pekáč nevzniká na základě podpůrných prostředků. Ten tam už je. Když je vidět, znamená to menší procento tuku na (a v) břišních svalech. Pekáč může mít kdokoliv, když se snaží.

Ad ten "hubeňour" - normální klučičí tělo. Na to by stačilo vykonávat nějakej sport.

Jo a soloku: abych začal konec tématu "průzkum" ty jsi byl se všemi svými partnery jen kvůli svitu očí plaché laňe a oduševnělosti jejich výrazu?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 09, 2008 10:09 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

a ještě chybí medvěd pro Barta Smile

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 09, 2008 9:53 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Tux: Na kluka na dobrou noc mám autorská práva Cool
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 144, 145, 146  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 58 z 146
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 144, 145, 146  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist