Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Archiv Společný sraz 25. až 27. sprna 2006
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17, 18, 19  Další

čt srpen 31, 2006 5:23 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Ony budou nějaké fotky? Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 31, 2006 2:24 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

alca napsal:
Adam napsal:
Ááááááááááááá Embarassed

Z vašich reakcí jsem poznal, že myslíme na tentýž obrázek, ale máte štěstí holátka, nemám ji u sebe. Nicméně věřím, že Bodyia to určitě jako níže jmonovaný admin nr.1 zvládne Surprised)


No moje emailová schránka už se nemůže dočkat;)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 31, 2006 1:54 pm
Autor Zpráva
alca
admin


Založen: 26.9.2005
Příspěvky: 30
Bydliště: Pardubice

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Ááááááááááááá Embarassed

Z vašich reakcí jsem poznal, že myslíme na tentýž obrázek, ale máte štěstí holátka, nemám ji u sebe. Nicméně věřím, že Bodyia to určitě jako níže jmenovaný admin nr.1 zvládne Surprised)


Naposledy upravil alca dne čt srpen 31, 2006 2:39 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt srpen 31, 2006 1:34 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Ááááááááááááá Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 31, 2006 1:24 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

alca napsal:
Myslíš tu jak se držíte za ruce v tom parku? Ta je moc hezká, kde ji jenom mám... Laughing

Evil or Very Mad Embarassed Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 31, 2006 1:22 pm
Autor Zpráva
alca
admin


Založen: 26.9.2005
Příspěvky: 30
Bydliště: Pardubice

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Nepochybuji o tom, že ti ji zlomyslný administrátor obratem pošle Mad Very Happy


Myslíš tu jak se držíte za ruce v tom parku? Ta je moc hezká, kde ji jenom mám... Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt srpen 31, 2006 1:16 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Nepochybuji o tom, že ti ji zlomyslný administrátor obratem pošle Mad Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 31, 2006 1:02 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Podle naší mamky jsme sekta a mám si dávat pozor Laughing A fotky mi dneska ráno drze ukradla ze stolu, zatímco jsem blaženě spinkal. Zvlášť na jednu z Poličky se tvářila dost překvapeně.


Doufám, že ji taky dostanu do ruky;)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 31, 2006 1:01 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Od rána se mnou matka naoko nemluví. "Proč mi toho chlapce nechceš představit? Vzpomeň si na Philadelphii. Jak všichni sedí kolem krbu a celá široká rodina zná Miguela." Co má člověk s takovou stíhací matkou dělat?.


Vidím to na matkovraždu...
Jinak je to ale vtipné. pochopila, jak dlouho jste spolu?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 31, 2006 1:01 pm
Autor Zpráva
alca
admin


Založen: 26.9.2005
Příspěvky: 30
Bydliště: Pardubice

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Též jsem fotografie doma ukázal a matce musel trochu vysvětlovat že jsem se opravdu, ale opravdu ničím nenakazil, jak se trochu bála. Laughing Když jsem jí pak řekl, že to bylo přátelské setkání intelektuálů, tak se už dost uklidnila, na těch fotkách působí všichni dost seriózně. Otce pak zajímalo z fotek pouze to, kolik tam rostlo hub a nemluvil o ničem jiném, než že tam o víkendu musíme zajet (on je houbami někdy fakt posedlý Wink ).


Tak jsi měl naopak ukázat preventivní brožurky a rodiče poučit, že s námi ti nic nehrozilo:o) Já jsem chtěl tam tím směrem dnes vyrazit na houby, ale leda tak ve výhřívaném skafandru. Hnusně tu prší a venku je v Pardubicích kolem 14, takže v Proseči, tak 9C.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt srpen 31, 2006 11:34 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Též jsem fotografie doma ukázal a matce musel trochu vysvětlovat že jsem se opravdu, ale opravdu ničím nenakazil, jak se trochu bála. Laughing Když jsem jí pak řekl, že to bylo přátelské setkání intelektuálů, tak se už dost uklidnila, na těch fotkách působí všichni dost seriózně. Otce pak zajímalo z fotek pouze to, kolik tam rostlo hub a nemluvil o ničem jiném, než že tam o víkendu musíme zajet (on je houbami někdy fakt posedlý Wink ).
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 31, 2006 11:27 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Od rána se mnou matka naoko nemluví. "Proč mi toho chlapce nechceš představit? Vzpomeň si na Philadelphii. Jak všichni sedí kolem krbu a celá široká rodina zná Miguela." Co má člověk s takovou stíhací matkou dělat? Kdyby se opíjelo 15 matek na konci světa, třeba by ji to trochu přešlo a ostatním matkám rozptýlilo jejich paranoidní obavy.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 31, 2006 11:23 am
Autor Zpráva
alca
admin


Založen: 26.9.2005
Příspěvky: 30
Bydliště: Pardubice

Předmět: Citovat

Adam napsal:
A co takhle připravit sraz i pro naše matky? Idea Shocked Cool


V Praze byla psychoterapeutická skupina pro rodiče gay dětí. Nevím, jestli ještě funguje, provozovala to Diakonie ČCE a SOS centrum. V americe to funguje, ale u nás se podle mne rodiče mnohem více stydí za své pocity a do skupiny by nešly.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt srpen 31, 2006 11:23 am
Autor Zpráva
ottos
guru


Založen: 30.4.2006
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 4 - Braník

Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing sešlost maminek zvláštní školy!!? Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt srpen 31, 2006 11:23 am
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam napsal:
A co takhle připravit sraz i pro naše matky? Idea Shocked Cool

Ti nevím... Když se sejdou moji a Péťovi rodiče, tak to většinou končívá boucháním šampaňského a zpíváním různých lidovek. Mám hrůzu z podobnýho mejdanu pro 15 matek Wink
btw: fotograf to měl docela jednoduchýWink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt srpen 31, 2006 11:17 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

A co takhle připravit sraz i pro naše matky? Idea Shocked Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 31, 2006 11:16 am
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Podle naší mamky jsme sekta a mám si dávat pozor Laughing A fotky mi dneska ráno drze ukradla ze stolu, zatímco jsem blaženě spinkal. Zvlášť na jednu z Poličky se tvářila dost překvapeně. To si ještě s fotografem vyřídím....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 31, 2006 10:53 am
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Re: maminka poznává lidi z víkendu Citovat

valbo napsal:
Fotky jsem ukázal mamince.
No moc se nadšením netvářila. Ptala se odkud sou a já jí řekl z diskuzního serveru.

Samí kluci a pak lišta Gay komunita... no viděl sem, že se jí to opět nelíbí, zvážněla.

Ale pak říkám nenechám se. ...Toto je významnej entomolog, objevil v Řecku nové druhy a u nás nové druhy nenalezená. Tento studuje matematiku na Vysoké škole. Bankéř tam není. .Toto je student medicíny. Tento studuje přírodovědu.Tento je manažer. Tento se mnou kupoval gatě, toho znáš.Další ten je fyzioterapeut v Bohunicích.
Ten studuje gympl. Tento je mladý politik ODS. Tam se usmála, ODSák, jo?
Konečně úsměv. Ještě že tam ten Maku byl. Matka trochu povolila. Pak tento nás šoféroval, Ten tam nepřispívá. Proč? No ho to nebaví, on tam byl jen tak.
Tento má rád autobusy a dopravu. však tys to měl rád taky, nepamatuješ jak si jako malý neustále kreslil mapy šalin?poznamená mamka.

Zdendo máš prej pěknou 1000ovku.

Ty Crakře, sprdla mne , žes čekal přede dveřmi. To se jí vůbec nelíbilo.

Já totiž nevím, jaký má na to názor. Prostě když jí řeknu, že to sou v pohodě lidi, tak tak. Něco takovyho intimního, to je u nás v rodině tabu a ještě když jde o tabu slova gay. no tak.

Omlouvám se, že sem Vám sem vstoupil, ale musel sem.


Taky jsem mamince vyprávěl... A měla oči navrch hlavy.
Jinak přeju ti, aby se tcojí mamince už konečně změnil pohled na věcWink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt srpen 31, 2006 10:41 am
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: maminka poznává lidi z víkendu Citovat

Fotky jsem ukázal mamince.
No moc se nadšením netvářila. Ptala se odkud sou a já jí řekl z diskuzního serveru.

Samí kluci a pak lišta Gay komunita... no viděl sem, že se jí to opět nelíbí, zvážněla.

Ale pak říkám nenechám se. ...Toto je významnej entomolog, objevil v Řecku nové druhy a u nás nové druhy nenalezená. Tento studuje matematiku na Vysoké škole. Bankéř tam není. .Toto je student medicíny. Tento studuje přírodovědu.Tento je manažer. Tento se mnou kupoval gatě, toho znáš.Další ten je fyzioterapeut v Bohunicích.
Ten studuje gympl. Tento je mladý politik ODS. Tam se usmála, ODSák, jo?
Konečně úsměv. Ještě že tam ten Maku byl. Matka trochu povolila. Pak tento nás šoféroval, Ten tam nepřispívá. Proč? No ho to nebaví, on tam byl jen tak.
Tento má rád autobusy a dopravu. však tys to měl rád taky, nepamatuješ jak si jako malý neustále kreslil mapy šalin?poznamená mamka.

Zdendo máš prej pěknou 1000ovku.

Ty Crakře, sprdla mne , žes čekal přede dveřmi. To se jí vůbec nelíbilo.

Já totiž nevím, jaký má na to názor. Prostě když jí řeknu, že to sou v pohodě lidi, tak tak. Něco takovyho intimního, to je u nás v rodině tabu a ještě když jde o tabu slova gay. no tak.

Omlouvám se, že sem Vám sem vstoupil, ale musel sem.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 9:43 pm
Autor Zpráva
ottos
guru


Založen: 30.4.2006
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 4 - Braník

Předmět: Citovat

zdenda napsal:
měls jet, jako opravdu poznat tolik bezva lidí, se asi jinde nedá.

njn já jsem byl už skoro měsíc dopředu přednas....j, protože tendle výkend jsem musel bejt opravdu v praze. takže se neskutečně těšim na silvestra... nebo snad dřív Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 9:30 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

bodyia napsal:

Melír jsem měl několikrát, vždycky se mi to zpočátku líbilo, ale pak mi vadilo, že i po půlroce je to vidět. Nechci znovu, to radeji cervenou nebo modrou (ale netusim, co by tomu klienti rekli:-)

Jsme chudáci, že se musíme ohlížet na zákazníky v práci. Že já raději nekopu kanály, mohl bych mít na hlavě cokoliv.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 9:29 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

[/quote]jak na to koukám, tak Vám závidim čím dál víc...[/quote]

měls jet, jako opravdu poznat tolik bezva lidí, se asi jinde nedá.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 9:27 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Mark napsal:

A co melír, kdo všechno už měl melír?

Melír jsem měl několikrát, vždycky se mi to zpočátku líbilo, ale pak mi vadilo, že i po půlroce je to vidět. Nechci znovu, to radeji cervenou nebo modrou (ale netusim, co by tomu klienti rekli:-)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 9:25 pm
Autor Zpráva
ottos
guru


Založen: 30.4.2006
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 4 - Braník

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Nechtel jsem reagovat na Bóďův příspěvek, abych to nebylo kompletně trapný... Ale asi se všichni shodneme, že to bylo jak z americké romantické komedie. Všichni mají rády všechny.

jak na to koukám, tak Vám závidim čím dál víc...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 9:24 pm
Autor Zpráva
ottos
guru


Založen: 30.4.2006
Příspěvky: 594
Bydliště: Praha 4 - Braník

Předmět: Citovat

Mark napsal:

A co melír, kdo všechno už měl melír?

melírem se můžu pochlubit já, původně jsem chodil úplně na blond ale postupně jsem přešel na míchanici...
řek bych že přírodní barvy vlasů jsou v pohodě, ale červená, modrá , zelena... Rolling Eyes
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 9:20 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Napsal's to krásně, Bóďo... Very Happy Že z tohohle setkání budeme žít ještě dlouho my, pro který to bylo něco naprosto novýho, je asi vcelku logický, ale že to vnímáš podobně i ty, z toho mam fakt strašnou radost... Very Happy Při tom, kolik jsi za svuj život už musel poznat lidí (čimž rozhodně nenarážim na tvuj věk, ale na to, jak intenzivně ten svuj život žiješ Wink), mají tvoje slova nezpochybnitelnou váhu... Aspoň pro mě...

To all: Mam vás, kluci, rád... (Hlavně některý... Embarassed)


Naposledy upravil Stonerock dne st srpen 30, 2006 9:24 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 9:05 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Nechtel jsem reagovat na Bóďův příspěvek, abych to nebylo kompletně trapný... Ale asi se všichni shodneme, že to bylo jak z americké romantické komedie. Všichni mají rády všechny.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 9:04 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Mark napsal:
bodyia napsal:
Tak, konečně se dostávám z letargie...


...způsobené nedostatečným přísunem jedovatých poživatin a nadměrnou konzumací zmražených BIO jogurtů...


No já teda nevim proč, ale od té doby co jsem se vrátil z Martinic, mám pocit, že všechno, co sním, mě musí okamžitě otrávit. Asi si koupím pár bio jogurtů pro klid duše...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 9:01 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

bodyia napsal:
Tak, konečně se dostávám z letargie, způsobené fyzickým (málo spánku..) a emočním (mnoho vzruchů..) vyčerpáním. Na to moje tělo reaguje okamžitě defenzivně, proto jsem takřka nebyl schopen rozvinout verbálně témata, která mě zajímala. Nu což, snad příště.

Ale v hlavě mám stále prožité okamžiky, nemůžu se jich zbavit, je to jako noční můra, ovšem místo hranostaje připomíná bandu rozdováděných andílků. Přemýšlím, v čem bylo první setkání členů GK jiné než dřívější podobné akce, když si nyní čtu příspěvky uživatelů, vidím výrazy tváře a mimiku, celé to získává nový náhled. Nebylo to věkem, byť průměr zde byl relativně nízký, nebylo to modelingovou prvoplánovou vizáží účastníků, ač druhý plán na sebe nenechal dlouho čekat. A stejně bylo naprosto unikátní. Semknutostí, kompatibilitou, zájmovostí, touhou být spolu a zejména duševní čistotou. Tyto atributy zřejmě předznačují působení na tak minoritní záležitosti, kterou GK bezpochyby je, znamenají nechuť asimilace do všeobjímajícího konzumu, zachraňují originalitu a hmatatelnou jedinečnost.
Nechci se do toho zaplést, zaměňovat sentiment s poznáním, ale nevzpomínam si, že bych někdy byl členem podobné skupiny, že bych s tolika lidmi najednou chtěl být kamarád. To je asi nejsilnější dojem, který ve mně přetrvává.


Moc hezky shrnuté... Všichni byli strašně příjemní. Všichni mi hrozně seděli, což už se vážně dlouho nestalo Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st srpen 30, 2006 8:56 pm
Autor Zpráva
Mark
uživatel++


Založen: 16.1.2006
Příspěvky: 296
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Bodyio ber ty moje narážky s nadhledem, někdy se prostě neovládnu.

Jo už jsem to tu psal, že mě moc potěšilo, že ty to hodnotíš kladně. Máš s čím srovnávat, tak mě tvůj soud zaujal. Jo setkání bylo super, protože tam byli normální lidi. Myslím, že každý si tam našel to svoje. Muzikanti muzikanty, znalci historických aut kluky s podobnými zájmy, tancoval kdo chtěl, pil kdo chtěl, atd... Prostě svoboda, žádná velká svázanost a organizovanost, spíš spontánnost. Aspoň tak to vidím.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17, 18, 19  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 5 z 19
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17, 18, 19  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist