Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Coming out
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 51, 52, 53  Další

so srpen 05, 2006 6:27 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

No já zírám. Zase mi díky nefunkčnosti globální sítě zvané internet v roukou nekompetentního Českého Telecomu ujel vlak.
Grauluju všem, kteří udělali pokrok, a to jakýmikoliv prostředky, neboť ty světí účel. Jak se tu zmiňovaly různé názory ohledně historie v počítači, pozadí a podobně, všechno jsem léta zkoušel doma trousit coby indicie, bohužel jsem ale asi přecenil dedukční schopnosti svých drahých rodičů a nakonec jsem musel volit poněkud přímočařejší cestu. Jsem rád, že aspoň někomu to vyšlo, ať už chtěl nebo ne Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 05, 2006 4:57 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

a co bratránek?
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 05, 2006 4:57 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: To Nikom Citovat

Tak ty si v Brně a neřekneš, Nikomku.

Ale mám podobný problém. Že to potřebuju nějak říkat, ale ne o sobě, ale ptám se na názory 4% světě.
Třeba s několika Skauty sem naťukl téma homosexuál nebo gay. A vždy sem se chtěl podívat, co jim z očí vytriskne.
No i Polák byl v pohodě. Třeba řek, že nemusí Ligu polských rodin, protože diskriminují třeba homosexuály.
A tak různě.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so srpen 05, 2006 3:27 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Můj comming out se teď poslední dobou ubírá velice zvláštními cestami...

Poslední dobou zjišťuju, že už nevydržím ani chvilku předstírat že jsem heter. Když jdu poslední dobou kalit se svýma kamarádama a někdo se k nám třeba přidá, řekněme někdo z vnějšku (třeba soused kamaráda, nebo ještě někdo víc zvdálený), vůbec se neomezuju a kecám o klukách jako normálně. Prostě už je mi to úplně jedno...
Taky jsem teď byl u bratránka na Moravě... Díky složitému rodinnému vývoji, jsem se s ním seznámil defakto až v 17 letech a od té doby si dost rozumíme. Je ale taky dost katolicky zaměřený, takže jsem o své orientaci neříkal, ale když jsme v sobotu večer vyrazily chlastat do Brna, prostě to ze mě nějak vypadlo. Žádné velké oznamovaní, jen prosté podotknutí, že mám přítele...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so srpen 05, 2006 12:59 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Máš pravdu, ale možností vidět se s tímhle člověkem, moc nemám a když už, tak je to v přítomnosti dalších lidí, kteří jsou sice fajn, ale asi by to moc nepobrali... V mém okolí není moc lidí, se kterými by se o něčem takovém dalo mluvit, až na jednu osobu (kolegyni z práce), na kterou se chystám v průběhu příštího týdne Smile Ještě dám vědět, jak to dopadlo.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so srpen 05, 2006 12:51 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Nevim, jestli to byla nejlepsi cesta, ale kazdopadne kazdy krok kupredu se ceni, takze ti gratuluji. Ale priste bych to byt tebou rekl radsi z oci do oci.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt srpen 03, 2006 11:19 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Nechal jsem se trochu inspirovat a šel do toho. Ne že bych něco řekl blízkým příbuzným, ale zkusil jsem trochu méně obvyklou cestu... ICQ a člověka, kterého považuju za velice inteligentního a kterého znám i trochu osobně. Asi tím byl šokovaný trochu víc, než jsem čekal (což je mi líto), ale docela to nakonec vzal. Je to zajímavej pocit. Určitá úleva v hloubi duše, ale nic takovýho, co jsem čekal (jestli jsem vůbec něco čekal). Pokud by to i ostatní v budoucnu vzali jako on, neměl bych si na co stěžovat Smile

Jsem ještě trochu zmatenej, takže pokud některý věty nedávají smysl, tak mě prosím omluvte Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st srpen 02, 2006 3:32 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: rychlý spád Citovat

hmmm eště bych se vrátil k makuiouvi to u mě to bylo trochu taky tak pořád blbne internet jde-nejde-jde-nejde a tak přišel opravář pohrabal se v tom šlo to tak odešel a protože mijde mozzila tak se táta musel bívat na e-maily v IE a já si nesmazal historii já šel na záchod a přídu :"hele ty codíš na stránky gayůů???" (nebyl naštvanej vůbec) a já říkam no a co? a on řekl myslim něco ve smyslu nejsi gay? vůbec sem ho nevnímal a tak sem řekl no a??? a tak naštěstí to vzal ok a řekl eště že doufá že se to eště může změnit pak šel za mámou a samozřejmě jí to řekl ale ta se o tom kupodivu vůbec nebaví ///takže už o tom ví i naši///
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 11:06 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Ja jsem to taky tusil uz cca od 13. Vnitrne jsem si to priznal v 15 a do roka to uz vi temer vsichni kamosi a segra, takze celkem uspech. Myslim, ze to nebylo nic tezkeho. Nejhorsi je prvni krok. Pak uz to jelo. Muj "problem" ale mozna bude ten, ze mi nevadi, ze se to o me rozkecava, coz tvuj pripad asi nebude. Takze si budes muset vybrat opravdu nejakeho dobreho kamarada/kamaradku a ne jako ja skupinku sesti spoluzaku. Ne ze by mi to vadilo - udelal jsem to naschval, pripada mi pak mnohem snazsi pouze odpovedet na otazku - ty jsi gay? nez to nekomu rikat. A kdyz se to tak pekne siri, tak v koutku duse i doufam, ze za mnou nekdy nekdo dojde a sveri se mi, ze je taky... Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 5:00 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

No vím to cca 10 let (tedy od 13ti) a právě toho se bojím, že jak to jde ztuha, tak až to půjde ven a já si někoho budu hledat, tak už budu ten "uslintanej prasák" a když se ohlédnu zpět, řeknu si: "No jo, mládí v prdeli". Protože co v mládí člověk ztratí (v této oblasti to platí dvojnásob), to ve stáří už nedožene. Ještě nejsem naštěstí tak starej, ale už začínám pomalu počítat každej rok, kterej sem zase promarnil. Nejhorší je, když se přistihnu, jak některým lidem závidím, že to třeba už v 18ti lidem řekli, vyrovnali se s tim a žijou život, jak ho oni chtějí žít a ne porád jen přetvářka a lež. Kéž bych se k nim taky přidal Sad
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 4:39 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: To Sergej: Citovat

Pokud píšeš, že se s tim v podstatě teprve sám srovnáváš, tak je to trochu o něčem jinym... Dívej se na to takhle: Řekněme, že před rokem by sis to ani ve snu nedokázal připustit, teď si už "jen" neumíš představit, že by se o tom měl někdo dozvědět, a za rok to může bejt zase jinak... Je jasný, že pokud jseš z těch, u kterejch to nešlo tak nějak přímočaře, ale měl jsi takovýto období popíraní a vymezování se proti tomu, tak to musí jít ztuha. Ale zase na druhou stranu, je tu na stránkách minimálně jeden kluk (že jo, Valbo Wink), kterej si podle toho, co tu kdy psal, prožil podobnej vývoj jako ty a taky s tim už nedělá žádný velký tajnosti... Chce to čas, věř mi... Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 4:33 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Re: CO? To je snad vtip Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Stonerock napsal:
sergej sudoplatov napsal:
Jestli by se to někdo měl dozvědět, tak to radši mrtvej, než prozrazenej. Ne, dělám si srandu, tak horký to neni, ale dokud to jen půjde, tak budu zatloukat, zatloukat a zatloukat, jako to už léta dělám. ...

Vnucuje se otázka: Proč? Sám přece píšeš, že to lhaní ti neni vůbec příjemný... Máš strach, že by to tvoje okolí nevzalo? Nebo se za to stydíš?


Odpověděl sis sám a rovnou trefa do černého. Čili jak reakce okolí, tak bych se musel propadnout hanbou. Teprv nedávno jsem si to přiznal, teprv nedávno jsem si přestal prohlížet LEO a nalhávat si, že mě ty šťabajzny rajcujou a nedávno jsem si řekl, že to opravdu neni zlý sen, ale realita (neméně zlá). Já prostě nejsem asi takový typ jako adam, abych to takhle poměrně bez problému přiznal sobě i cizím. Jsem prostě povahou puritán (nechápu ale proč, rodiče jsou v sexuálních otázkách velice otevření) a představte si někoho, kdo vždycky řikal i myslel si, že buzeranti sou úchylný a teď si musí přiznat, že je to on sám. Už jsem se s tím jakžtakž vyrovnal alespoň vnitřně a tímto se omlouvám jednomu bývalému hmsx spolužákovi, ktrerého jsem jistým nepěkným slovem počastoval. A to v té době jsem to o sobě už věděl, jen jsem si to nechtěl přiznat, takže tvrzení, že nejvíc proti hmsy brojí gayové, kteří se obávají, že jsou teplí, bude asi pravdivé. Sám jsem k takovým patřil. Já si nemyslel doopravdy něco zlého, ale byla to taková vnější ochrana mého já (aby si to o mně nikdo ani náhodou nemyslel, že sem teplej atd.).


Zdravím.

Nevím, jak dlouho to o sobě víš ale za to vím, že nevydržíš ten vnitřní/vnější tlak a někomu se svěříš. Najdi si osůbku, které se s tím můžeš svěřit. Uvidíš, že se budeš cítit o mnoho lépe.

Také jsem dřív nebyl zrovna příznivcem homosexuálů. Když jsem v nějakém filmu viděl dva kluky se líbat nadšený jsem z toho nebyl. Když měl někdo narážky, tak jsme se většinou přidal. Řekl bych, že to celkem normální reakce. Pokud jsi četl můj příběh níž tam tak to bylo taky tak. Prostě v lidech to je. Je mnohem jednodušší říci o něčem, že je to hnus, zvrhlost apod, než se podívat pod pokličku a porozumět tomu. Naprosto aktuální příklad mohu uvést konflikt mezi Izraelem a Libanonem/Palestinou. Je jednoduché říci, že jsou to prostě fanatici atd. Ale už málokdo se skutečně podívá pod pokličnu...

Obavy z reakce okolí. Ty jsme měl také. Dokonce byli jednou i oprávněné. Naštěstí se s těmi lidmi už nikdy neuvidím. Ale zbytek se ukázal jako neoprávěný.

Ale teď se skus hlavně soustředit na sebe. Napřed musís dojít přijetím toho, kým jsi až potom s tím vyjít ven.

Držím ti palečky!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 4:07 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Re: CO? To je snad vtip Citovat

Stonerock napsal:
sergej sudoplatov napsal:
Jestli by se to někdo měl dozvědět, tak to radši mrtvej, než prozrazenej. Ne, dělám si srandu, tak horký to neni, ale dokud to jen půjde, tak budu zatloukat, zatloukat a zatloukat, jako to už léta dělám. ...

Vnucuje se otázka: Proč? Sám přece píšeš, že to lhaní ti neni vůbec příjemný... Máš strach, že by to tvoje okolí nevzalo? Nebo se za to stydíš?


Odpověděl sis sám a rovnou trefa do černého. Čili jak reakce okolí, tak bych se musel propadnout hanbou. Teprv nedávno jsem si to přiznal, teprv nedávno jsem si přestal prohlížet LEO a nalhávat si, že mě ty šťabajzny rajcujou a nedávno jsem si řekl, že to opravdu neni zlý sen, ale realita (neméně zlá). Já prostě nejsem asi takový typ jako adam, abych to takhle poměrně bez problému přiznal sobě i cizím. Jsem prostě povahou puritán (nechápu ale proč, rodiče jsou v sexuálních otázkách velice otevření) a představte si někoho, kdo vždycky řikal i myslel si, že buzeranti sou úchylný a teď si musí přiznat, že je to on sám. Už jsem se s tím jakžtakž vyrovnal alespoň vnitřně a tímto se omlouvám jednomu bývalému hmsx spolužákovi, ktrerého jsem jistým nepěkným slovem počastoval. A to v té době jsem to o sobě už věděl, jen jsem si to nechtěl přiznat, takže tvrzení, že nejvíc proti hmsy brojí gayové, kteří se obávají, že jsou teplí, bude asi pravdivé. Sám jsem k takovým patřil. Já si nemyslel doopravdy něco zlého, ale byla to taková vnější ochrana mého já (aby si to o mně nikdo ani náhodou nemyslel, že sem teplej atd.).
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 3:33 pm
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Re: CO? To je snad vtip Citovat

sergej sudoplatov napsal:
Jestli by se to někdo měl dozvědět, tak to radši mrtvej, než prozrazenej. Ne, dělám si srandu, tak horký to neni, ale dokud to jen půjde, tak budu zatloukat, zatloukat a zatloukat, jako to už léta dělám. ...

Vnucuje se otázka: Proč? Sám přece píšeš, že to lhaní ti neni vůbec příjemný... Máš strach, že by to tvoje okolí nevzalo? Nebo se za to stydíš?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 3:18 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: CO? To je snad vtip Citovat

Jestli by se to někdo měl dozvědět, tak to radši mrtvej, než prozrazenej. Ne, dělám si srandu, tak horký to neni, ale dokud to jen půjde, tak budu zatloukat, zatloukat a zatloukat, jako to už léta dělám. Zatím to vychází, ale já si myslím, že některý lidi tuší. Ne proto, že bych se choval nějak nápadně, ale to je furt "To sis ještě nikoho nenašel?" nebo "Tak kdy budou ty vnoučata?" nebo dokonce babička "Nejsi náhodou třeba ten gáj, nebo jak se tomu řiká?". V nějakých 18-ti jsem to snadno odpálkoval, ale teď (je mi 23) už cítím na jazyku hnusnou pachuť lži. No co, asi budu žít ve lžích. Furt lepší, než bejt třeba slepej, hluchej nebo vozíčkář. To si vždycky řeknu a hned se uklidnim.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 10:52 am
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Super, moc ti gratuluju Cool To je hned lepsi pocit, kdyz uz nemusis nic skryvat. Jinak si myslim, ze to byl prave celkem dobry zpusob. To, ze ti to prvni rekla mamka vubec nevadi - proste jsi nemusel zacinat ty.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 10:18 am
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

hehe, všem děkuji. Jen si říkám, že to asi nebyl nejlepší způsob. Ale prostě na to, abych jim to řekl rovnou... na to prostě nemám. Sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 28, 2006 10:17 am
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Blahoželám Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červenec 27, 2006 10:14 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

Pripájam sa ku gratulácii Very Happy Keď už to vedia rodičia, tak už máš to najťažšie za sebou. A zjavne máš v tomto smere super rodičov...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 27, 2006 7:13 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Taky blahopřeju, rodiče jsou zjevně fajn...

PS: "různé věci" Laughing Laughing Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 27, 2006 6:24 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Taky musím poblahopřát, to chce silné nervy a odvahu, což Tobě jak vidno nechybí,
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červenec 27, 2006 6:02 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

Maku, upřímně Ti gratuluju. K tomu jak jsi to provedl (ten obrázek na pozadí PC - no perfektní nápad Laughing ) a hlavně gratuluju k tomu jak to dopadlo, k úžasné mamce kterou máš a taky k taťkovi. Určitě se ti moc ulevilo ... Wink . Po tvém prvním příspěvku který byl moc smutný je radost tohle číst, přeju Ti to..
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt červenec 27, 2006 5:22 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Tak se dnes stalo to, co jsme dlouho odkládal ...

Na PC jsme si dal na plochu obrázek ze Zkrocené hory (Jsou v objetí). Ležel jsem na postely a poslouchal svou oblíbenou hudbu. Máma přišla, že by si potřebovala zavolat. Řekl jsem ji, že bez problému. Šla a ničeho si nevšimla. Zavolala si a během hovoru si všimla mého pozadi. Byla trochu zaražená. Takže trošku ve spěchu ukončila hovor a otočila se na mě. Chvilku mi koukala do očí. Tak jsem řekl "co?" odpovědla následovně "To na tom počítači má znamenat co?" Řeagoval jsem " Co si myslíš, že to znamená". Ještě jednou se otočila na monitor a posléze si sedla na postel a podívala se mi znovu do očí. " Tak přece " řekla. Já na to "Ty jsi to věděla?" Ona " Ne, jen tušila " byl jsem trochu zaražený tak jsme se zmohl jen na " hmm " Zeptala se mě, jeslti jsme si tím jistý odpověděl jsem, že ano. Řekla, že se nic neděje a doufá, že se tím netrápím. Řekl jsme ji, že už ne ale předtím jsme se tím trápil hodně. Tak jsme ji řekl vše, co se odehrálo a asi v pulce vyprávění jsem se rozbrečel. Objali jsme se a já jsme jí to dovyprávěl. Chvíli jsme si o tom ještě o tom povídali.

Potom jsme šli za tátou do pokoje a vše jsme mu řekli. Řekl, že to věděl. Že našel na počítači různé věci (to řekl doslova - různě věci Laughing ).

Jsem hrozně štastný, že je to venku. Cítím se najednou takový... lehčí... volnější... prostě jsme to konečně i doma Já...

Musím říci, že jsem čekal dost negativní reakce zvlášťm, když jsem viděl jejich reakce na gaye.
................................

Tento týden je nějaký vydařený Smile Napřed potkám jednoho človíčka, s kterým mi bylo fajn, jako snad s nikým jiným... a ted tohle... Co ještě přijde?? Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 21, 2006 9:07 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Jo, moje pocity jsou taky nejake takove, takze ti to muzu jenom potvrdit Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 21, 2006 8:43 pm
Autor Zpráva
Maku
guru++


Založen: 6.7.2006
Příspěvky: 936

Předmět: Citovat

Mno jestli jsem si jist tím, že jsem na kluky? Nejsem expert na nějaké příznaky atd. Ale můžu říci, co vím.

Když vidím holku - oblečenou/nahou - podívám se na ní a zase se podívám pryč. Nevzbuzuje to ve mě vůbec nic. Max si řeknu, že je to pekná baba.

Když vidím kluka - oblečeného/nahého - přitahuje mě.. pokud se mi hodně líbí probouzí to ve mě vzrušení. Celého si ho prohlédnu od hlavy až k patě a třeba si i představuji, jak bych se s ním mazlil atd.

Když masturbuji myslím na kluky. Když mám nějaký erotický sen jsou v něm kluci.

Takže bych řekl, že jsem na kluky...


Naposledy upravil Maku dne pá červenec 21, 2006 9:07 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červenec 21, 2006 7:36 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Petře, moc pěkně napsané a podepisuji v plném rozsahu.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 21, 2006 7:30 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Petr_K: Citovat

Zkušenost nic nenahradí. Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 21, 2006 7:17 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Citovat

da.jo napsal:
Mně to, Petře, nevadí. Spíše se ty lidi snažím pochopit.

Že jsem se nesetkal s homofobiií, znamená, že mi nikdo nedával pěstí. Wink

OK tak to jo, v tom případě jsem Tě špatně pochopil. No já se taky ty lidi snažím pochopit, ale u některých obzvlášť homofobních jedinců to někdy bohužel nejde.
_________________
**** Petr ****
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červenec 21, 2006 7:14 pm
Autor Zpráva
Petr_K
uživatel++


Založen: 23.3.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: Karlovarský kraj

Předmět: Re: to da.jo Citovat

da.jo napsal:
Čili ne, aha. Tak to já měl dívku i kluka a ze zkušenosti tvrdím, že jde jen o to překonat tabu a umět projevit trochu lásky i do někoho, kdo nemá onen "mystický" penis a tělo jako já Laughing . No, ale nenech se ve svém ra(n)dění méně zkušeným kamarádům rušit....

Nic ve zlém da.jo, ale vůbec některým příspěvkům nerozumím i když je čtu několikrát. Asi jsem trochu natvrdlý Confused . Lásce se snad nedá poroučet, těžko se asi na povel zamiluju do někoho, u koho bych kvůli tomu musel překonávat nějaké tabu Rolling Eyes . Jestli mě nějaké pohlaví nevzrušuje a sexuálně nepřitahuje (je jedno jestli muži nebo ženy), tak se do něj asi dost těžko zamiluju a vlezu s ním do postele. Možná jako experiment, vyzkoušet to... ale to není láska o které tu mluvíme. Můžeme si výborně rozumět, na tom člověku mě moc záleží a udělám pro něj všechno na světě, ovšem to je přátelství, vyjímečné a třeba důvěrné kamarádství ale nikoliv láska jako zamilovanost....

Pořád se tu každému snažíš vnucovat že si svou homosexualitu namlouvá protože přirozené je že jsme všichni bisexuálové, že se pouze tvrdošíjně vymezujeme do nějakých spolků "vyvolených" a další nesmysly. Adamovi v jiném vláknu píšeš že se ještě nevyrovnal s tak prostou záležitostí, že láska k mužům je normální. Poučuješ nás tady o starověkém Římě kde se stejnopohlavní láska nespojovala s nějakým zvláštním statusem... Člověče nechápu proč to říkáš nám, proč to neřekneš té druhé straně, té "většině".
Totiž kdyby to takhle brala celá společnost, pak by nebylo potřeba žádných CO, vymezování se do nějakých gay spolků, zakládání poraden nebo gay fór atd... Protože by to prostě bral každý normálně jako samozřejmost. Potom by Maku nezažíval všechny ty otřesné zážitky na škole a vůbec nic by nepotřeboval řešit. Jenomže ona skutečnost je jaksi bohužel jiná.

Jak už tu bylo napsáno, nechme Maku ať si vybere podle toho jak všechno sám cítí. A zrovna nyní cítí že je na kluky a má s tím problém, potřebuje se vyrovnat se svým CO tak se mu snažme pomoct a nikoliv ho přesvědčovat o tom že to není pravda. Co je pravda musí přece nejlépe vědět on sám. Je mu 15 nebo 16 a samozřejmě že se může časem stát že se zamiluje do holky, že zjistí že se mu to dokonce s holkou líbí. Ale pokud se to má stát, ať se to stane normální přirozenou cestou na základě jeho vlastních citů a nikoliv pod nátlakem okolí, takového jaké zažil na základce.

Osobně si ale myslím že pokud je již nyní Maku přesvědčen že je na kluky, pokud to tak skutečně bytostně cítí, tak se na tom už asi moc nezmění jak se mu snažíš da.jo namluvit. Možná časem, za několik let, pozná lásku s holkou, ovšem nakonec se ale stejně ke klukům vrátí. Beru to podle sebe ale i podle mnoha dalších mužů kteří se mě například ozvali na moje stránky, kteří jsou ženatí a mají rodiny a nyní jsou nesmírně nešťastní, trpí depresemi a zápasí se zodpovědností za rodinu a děti na jedné straně a s nedostatkem lásky, touhou po partnerovi-muži na druhé straně. A nevědí kudy kam z této těžké situace. Někteří mě napsali že když můj web četli tak si mysleli že čtou téměř doslova svůj vlastní příběh.......
No a ty se zde snažíš Maku namluvit že má překonat nějaké tabu aby se zamiloval do holky. Tak tohle bych mu teda nedoporučoval, já mu radím naopak ať jedná přesně podle svého srdce, přesně podle toho jak to cítí sám a nebere ohled na žádné okolí. Na základce zažil hodně příkoří ale věřím že na střední se to určitě opakovat nebude, nebo minimálně né v takové míře, pokud se zachová podle rad které mu zde kluci napsali. Navíc na střední je to už trochu o něčem jiném, tam už studují prakticky nebo téměř dospelí lidé.

A i když u nás stále homofobní prostředí existuje, už to ani z daleka není takové jako za mých mladých let, navíc já jsem tenkrát neměl kam jít, komu se svěřit byť třeba alespoň na nějakém fóru jako je toto, nebyl nikdo kdo by mě poradil. Takže jsem tomu tlaku podlehl stejně jako všichni ti ostatní nešťastní muži kteří mají dnes rodiny a nevědí jak dál. Já už ten problém nemám, děti jsou velké a já jsem opět svobodný. Ale ta moje svoboda je vykoupená roky které se už vrátit nedají, protože jsem byl zodpovědný a snažil jsem se děti vychovat v kompletní rodině dokud nebudou dospělé. Ženil jsem se ve svých 25letech a pokud si vzpomínám, smířil jsem se s tím natolik že zhruba prvních 5 let jsem si dokonce myslel že jsem nad svou homosexualitou opravdu vyzrál, že jsem jí překonal. Pak se to vrátilo a bylo to o to horší protože už zde byla rodina, ty deprese bych nikomu nepřál. A ty tu da.jo radíš Maku přibližně to samé. Neříkám že úmyslně, vím že to myslíš určitě dobře ale nemůžu s tím souhlasit.

PS: Omlouvám se že jsem se zase takhle dlouze rozkecal Wink
_________________
**** Petr ****


Naposledy upravil Petr_K dne pá červenec 21, 2006 7:19 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

pá červenec 21, 2006 6:03 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Vítové Citovat

Znám dva Víty a oba beznadějně ht. Zvlášť jednoho z nich bych bral všema deseti. Embarassed
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 51, 52, 53  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 42 z 53
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 51, 52, 53  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist