Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Intimnosti poppers
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

st červenec 24, 2013 9:19 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

bobfoldi napsal:
..tak si na mě vybil zlost- nojo slisl jsem si jí Very Happy . A postupem času se mi vzpomínka líbí víc a víc.


To je přesně ono! Takovýhlech akcí jsem se taky občas účastnil, vždy s jediným cílem, bohužel mi to nikdy nevyšlo. Ale i to ''vyhrožování'', jak dostaneme na zadek (nejlíp klackem Very Happy ) apod. bylo super.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 23, 2013 9:06 pm
Autor Zpráva
bobfoldi
uživatel


Založen: 21.7.2013
Příspěvky: 66
Bydliště: Praha 8- okolí Bohnic

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Já si pamatuju, že jsem byl děsnej provokatér a šikanovali mě jen kluci, od kterejch mi to bylo vyloženě příjemný, což určitě nebyla náhoda. Když si mě pak třeba na záchodě nějakej podal, místo abych stahnul půlky a třeba se mu omluvil, ještě jsem přitvrdil. Takže jsem asi spíš vyhledával pozornost silnějších a starších kluků, který se mi jinak nedostávalo, a o šikaně se možná ani nedá mluvit. Párkrát došlo k tomu, že mi třeba ve skupině něco sebrali a pak si to mezi sebou přehazovali, ale to bylo spíš takový pošťuchování, co se dělalo spoustě dětí, hlavně holkám, protože se samozřejmě všem líbilo, jak pak ječeli (vč. mě) Very Happy Very Happy


Mě se toto taky docela líbí, mno jednou se mi poveldo "vyprovokovat" jednoho
řidiče (takovej frajírek), nojo byl jsem s pár kamarádama zaběhat v jednom zařízení (lepší polopěší zóna je jen ve Stromovce). No tak jsme bylbli a jednoho z nás napadlo, že dáme flašku na silnici a v tu ránu jí někdo srazil, a za mnou řidič, jakož to jsem nejpomaljší, tak si na mě vybil zlost- nojo slisl jsem si jí Very Happy . A postupem času se mi vzpomínka líbí víc a víc.

k tématu poppers: mno něco mi říká radši ne- už z toho složení Shocked mi je nějak divně Confused

PS. vím, že se z toho nemá dělat trouble koutek, ale nějak mi to nedalo
_________________
Don't try to search "bobfoldi" on google, that isn't good idea Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červenec 22, 2013 12:11 am
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tom_c napsal:


Hele Mate, až zas budu někdy volnej, musíš mě s ním seznámit Laughing



Neseznámím, to pro tvoje dobro a dobro tvé rodiny nikdy neudělám k tomu mě nepřinutíš, navíc to ani nejde...
 
      Na začátek stránky  

ne červenec 21, 2013 11:22 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

matyáš napsal:

Za to fotr se vyřádil i když tohle asi bylo už víc než šikana ale to je jedno zas tu nebudu dělat trable koutek Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Hele Mate, až zas budu někdy volnej, musíš mě s ním seznámit Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 21, 2013 11:07 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Tom_c napsal:


Já si pamatuju, že jsem byl děsnej provokatér a šikanovali mě jen kluci, od kterejch mi to bylo vyloženě příjemný, což určitě nebyla náhoda. Když si mě pak třeba na záchodě nějakej podal, místo abych stahnul půlky a třeba se mu omluvil, ještě jsem přitvrdil. Takže jsem asi spíš vyhledával pozornost silnějších a starších kluků, který se mi jinak nedostávalo, a o šikaně se možná ani nedá mluvit. Párkrát došlo k tomu, že mi třeba ve skupině něco sebrali a pak si to mezi sebou přehazovali, ale to bylo spíš takový pošťuchování, co se dělalo spoustě dětí, hlavně holkám, protože se samozřejmě všem líbilo, jak pak ječeli (vč. mě) Very Happy Very Happy



Very Happy No teda, trochu zvláštní libůstka nechat se dobrovolně šikanovat, mě ve škole nějak nešikanovali,teda v půlce čtvrťáku jistí blbečci poté co ve škole prasklo jak to se mnou je se o to pokoušeli, ale nějak jsem si toho nevšímal tak je to brzy přestalo bavit a dali pokoj. Na základce to bylo naopak údajně jsem šikanoval učitelku, a jedna pipka co se mě na lyžáku v osmičce na diskotéce pokusila políbit a já jí odstrčil,si pak šla stěžovat učitelce že jsem jí fyzicky napadl(zrovna té ktrou sem prý šikanoval Very Happy )Za to fotr se vyřádil i když tohle asi bylo už víc než šikana ale to je jedno zas tu nebudu dělat trable koutek Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
 
      Na začátek stránky  

ne červenec 21, 2013 9:30 pm
Autor Zpráva
Canis
uživatel


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 79

Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
Canis napsal:
gayboy1987 napsal:
a inak precoas v avatarovi medvediu labu? si medved pasiv?


Preference Wink


moje preferencie su rovnake. co mame este spolocne? Very Happy


Národnosť, sexuálnu orientáciu a dopĺňam aj hmotnosť Very Happy
_________________
"Did you know that you can´t breathe fast and stick your tongue out at the same time?

Good boy!
Now, sit and roll!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 21, 2013 5:25 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:

tak to vyskusaj a ocakavame report.


Radši ne,navíc zrovna já ani nepotřebuji ....
 
      Na začátek stránky  

ne červenec 21, 2013 3:16 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

matyáš napsal:
Jednou jsem to chtěl zkusit, ale když jsem to otevřel tak to mělo takovou divnou vůni tak jsem to radši nepoužil, ještě to možná někde mám zastrčený, ale ono to stejně údajně účinkuje jen krátce a někomu prý s toho může být mdlo. A lepší je podle mě vše řešit přirozenou cestou....


tak to vyskusaj a ocakavame report.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 21, 2013 2:22 pm
Autor Zpráva
matyáš
Anonymní





Předmět: Citovat

Jednou jsem to chtěl zkusit, ale když jsem to otevřel tak to mělo takovou divnou vůni tak jsem to radši nepoužil, ještě to možná někde mám zastrčený, ale ono to stejně údajně účinkuje jen krátce a někomu prý s toho může být mdlo. A lepší je podle mě vše řešit přirozenou cestou....
 
      Na začátek stránky  

ne červenec 21, 2013 11:18 am
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
gayboy1987 napsal:
tome bol si niekedy sikanovany? Very Happy Very Happy


Já si pamatuju, že jsem byl děsnej provokatér a šikanovali mě jen kluci, od kterejch mi to bylo vyloženě příjemný, což určitě nebyla náhoda. Když si mě pak třeba na záchodě nějakej podal, místo abych stahnul půlky a třeba se mu omluvil, ještě jsem přitvrdil. Takže jsem asi spíš vyhledával pozornost silnějších a starších kluků, který se mi jinak nedostávalo, a o šikaně se možná ani nedá mluvit. Párkrát došlo k tomu, že mi třeba ve skupině něco sebrali a pak si to mezi sebou přehazovali, ale to bylo spíš takový pošťuchování, co se dělalo spoustě dětí, hlavně holkám, protože se samozřejmě všem líbilo, jak pak ječeli (vč. mě) Very Happy Very Happy


aha istu spojitost tam vidim Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 21, 2013 10:43 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
tome bol si niekedy sikanovany? Very Happy Very Happy


Já si pamatuju, že jsem byl děsnej provokatér a šikanovali mě jen kluci, od kterejch mi to bylo vyloženě příjemný, což určitě nebyla náhoda. Když si mě pak třeba na záchodě nějakej podal, místo abych stahnul půlky a třeba se mu omluvil, ještě jsem přitvrdil. Takže jsem asi spíš vyhledával pozornost silnějších a starších kluků, který se mi jinak nedostávalo, a o šikaně se možná ani nedá mluvit. Párkrát došlo k tomu, že mi třeba ve skupině něco sebrali a pak si to mezi sebou přehazovali, ale to bylo spíš takový pošťuchování, co se dělalo spoustě dětí, hlavně holkám, protože se samozřejmě všem líbilo, jak pak ječeli (vč. mě) Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 21, 2013 9:12 am
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

Martin napsal:
gayboy1987 napsal:
Tom_c napsal:
Honza napsal:

... tak to bude to poslední, co v životě udělál! Evil or Very Mad


Šílíš? Surprised Když se to umí, je to naprosto úžasný! Můj současnej mi to bohužel (radši) nedělá.. Very Happy


mam taky pocit ze my chudy chalani celkovo znasame bolest co sa tyka analneho sexu lepsie ako masculinne typy. mozno som prave povedal sprostost ale moje skusenosti o tom svedcia.


Ad Honza: Mám stejný názor a přinejmenším bych ihned zařídil, aby to už neudělal nikomu jinému. Evil or Very Mad

Tom, gb, bolest, bukake, hadice atp. - vy ste byli hodně šikanovaný v pubertě, co? Já si totiž jinak tyhle touhy nedokážu vysvětlit. Think


naozaj neviem cim to je, ale sikanovany som nebol, iba ak v posteli mojim priatelom Very Happy tome bol si niekedy sikanovany? Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 21, 2013 8:39 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
Tom_c napsal:
Honza napsal:

... tak to bude to poslední, co v životě udělál! Evil or Very Mad


Šílíš? Surprised Když se to umí, je to naprosto úžasný! Můj současnej mi to bohužel (radši) nedělá.. Very Happy


mam taky pocit ze my chudy chalani celkovo znasame bolest co sa tyka analneho sexu lepsie ako masculinne typy. mozno som prave povedal sprostost ale moje skusenosti o tom svedcia.


Ad Honza: Mám stejný názor a přinejmenším bych ihned zařídil, aby to už neudělal nikomu jinému. Evil or Very Mad

Tom, gb, bolest, bukake, hadice atp. - vy ste byli hodně šikanovaný v pubertě, co? Já si totiž jinak tyhle touhy nedokážu vysvětlit. Think
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červenec 21, 2013 12:01 am
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
mozno som prave povedal sprostost ale moje skusenosti o tom svedcia.


Nejen tvoje Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 20, 2013 10:45 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Honza napsal:

... tak to bude to poslední, co v životě udělál! Evil or Very Mad


Šílíš? Surprised Když se to umí, je to naprosto úžasný! Můj současnej mi to bohužel (radši) nedělá.. Very Happy


mam taky pocit ze my chudy chalani celkovo znasame bolest co sa tyka analneho sexu lepsie ako masculinne typy. mozno som prave povedal sprostost ale moje skusenosti o tom svedcia.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 20, 2013 10:31 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Honza napsal:

... tak to bude to poslední, co v životě udělál! Evil or Very Mad


Šílíš? Surprised Když se to umí, je to naprosto úžasný! Můj současnej mi to bohužel (radši) nedělá.. Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 20, 2013 9:47 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Prostě když máš nadstandardně vybaveného sexuálního partnera, co ti ho tam rychle vrazí při předehře ve zcela nečekaný chvíli, ...

... tak to bude to poslední, co v životě udělál! Evil or Very Mad

Martin napsal:
poppers je svalový relaxant, takže ti uvolní zadek,


Tohle píšou o složení:

Poppers je slangový výraz pro chemickou látku isoamylnitrit. Může se však chemicky jednat i o látky podobné - isopentylnitrit, isobutylnitrit. Tyto dvě látky se používají někdy dokonce častěji, neboť se dají snáze obstarat. Běžně se používají jako čistící prostředek na kožené oděvy a čištění magnetických hlav u videorekordérů. V menší koncentraci je nalézáme i jako součást osvěžovače vzduchu ve sprejích.

Takže budete mít krásně čistý frňáky! Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 20, 2013 8:45 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

Canis napsal:
gayboy1987 napsal:
a inak precoas v avatarovi medvediu labu? si medved pasiv?


Preference Wink


moje preferencie su rovnake. co mame este spolocne? Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 20, 2013 1:53 pm
Autor Zpráva
Canis
uživatel


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 79

Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
a inak precoas v avatarovi medvediu labu? si medved pasiv?


Preference Wink
_________________
"Did you know that you can´t breathe fast and stick your tongue out at the same time?

Good boy!
Now, sit and roll!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 20, 2013 12:31 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

Canis napsal:
Tak ja mám myslím viac než nadštandardne vybaveného priateľa, teda obzvlášť čo to šírky... a ak myslíš bolesť čiste pri prvom vrazení... tak sa chlapci len neviete uvoľniť, a presne na to je ten poppers Cool Mimochodom sranda že sme sa tu takto zišli, pasivky s "extra veľkými" partnermi Very Happy


ale nie bolest akoze neprijemna ale taka vasniva..nedokazem to vysvetlit. moj ma presne tiez az prilis hrubeho vtaka a takisto aj dlheho nestazujem si Wink

a odjebanych mam myslim viac ako 10 rokov s tym istym clovekom. pochybujem ze by som sa pri nom nedokazal uvolnit Confused

a inak precoas v avatarovi medvediu labu? si medved pasiv?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 20, 2013 10:35 am
Autor Zpráva
Canis
uživatel


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 79

Předmět: Citovat

Tak ja mám myslím viac než nadštandardne vybaveného priateľa, teda obzvlášť čo to šírky... a ak myslíš bolesť čiste pri prvom vrazení... tak sa chlapci len neviete uvoľniť, a presne na to je ten poppers Cool Mimochodom sranda že sme sa tu takto zišli, pasivky s "extra veľkými" partnermi Very Happy
_________________
"Did you know that you can´t breathe fast and stick your tongue out at the same time?

Good boy!
Now, sit and roll!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 20, 2013 12:12 am
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

presne. ja mam takisto partnera s nadstandartnou vybavou a ked do mna vnika je to neopisatelny pocit. mozem byt akokolvek uvolneny no vzdy je to na hranici bolesti. tak ako napisal tom.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 19, 2013 11:27 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Canis napsal:
Kluci já bych se vás jen tak pro pořádek zeptal... co vás na tom vlastně bolí? Shocked


To jsem samozřejmě myslel s nadsázkou. Prostě když máš nadstandardně vybaveného sexuálního partnera, co ti ho tam rychle vrazí při předehře ve zcela nečekaný chvíli, tak než se svěrač z toho šoku vzpamatuje, docela to bolí, ale je to taková vzrušující bolest Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 19, 2013 10:12 pm
Autor Zpráva
Canis
uživatel


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 79

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Přesně! Když se můžu do dvou hodin posadit, nemám ani pocit, že jsem měl nějakej sex Very Happy A ještě k tomu riskovat srdeční zástavu? To fakt ne.


Kluci já bych se vás jen tak pro pořádek zeptal... co vás na tom vlastně bolí? Shocked
_________________
"Did you know that you can´t breathe fast and stick your tongue out at the same time?

Good boy!
Now, sit and roll!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 19, 2013 9:34 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
mam najradsej natvrdo a ak to znamena ze potom nebudem citit taku intenzitu tak to zase nieje az take super.


Přesně! Když se můžu do dvou hodin posadit, nemám ani pocit, že jsem měl nějakej sex Very Happy A ještě k tomu riskovat srdeční zástavu? To fakt ne.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 19, 2013 6:50 pm
Autor Zpráva
Canis
uživatel


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 79

Předmět: Citovat

gayboy1987 napsal:
ak to znamena ze potom nebudem citit taku intenzitu tak to zase nieje az take super.


Budeš potom cítiť intenzívnu bolesť hlavy ak ti to stačí Wink
_________________
"Did you know that you can´t breathe fast and stick your tongue out at the same time?

Good boy!
Now, sit and roll!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 19, 2013 6:40 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Citovat

Tom_c napsal:
Martin napsal:
No todle téma už tu někde bylo - poppers je svalový relaxant, takže ti uvolní zadek, ovšem když si koupíš blbej, tak ti taky může uvolnit srdce.


A proč? Kdo by chtěl uvolňovat zadek? Vždyť je nejlepší, když ho tam pořádně cítíš a naopak pro toho druhýho, když ho má stimulovanej silnym stiskem. Nebo jsem zas něco blbě pochopil?


no ja som to tiez vycital ze je to na uvolnenie a takisto zdielam tvoj nazor o pevnom stisku. ale na niektorych forach som cital ze to bol neopisatelny zazitok ale ja stale nechapem ze preco a nikto sa mi k tomu nevie vyjadrit. aj tak to mam najradsej natvrdo a ak to znamena ze potom nebudem citit taku intenzitu tak to zase nieje az take super.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 19, 2013 6:33 pm
Autor Zpráva
Tom_c
guru++


Založen: 20.6.2013
Příspěvky: 931

Předmět: Citovat

Martin napsal:
No todle téma už tu někde bylo - poppers je svalový relaxant, takže ti uvolní zadek, ovšem když si koupíš blbej, tak ti taky může uvolnit srdce.


A proč? Kdo by chtěl uvolňovat zadek? Vždyť je nejlepší, když ho tam pořádně cítíš a naopak pro toho druhýho, když ho má stimulovanej silnym stiskem. Nebo jsem zas něco blbě pochopil?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 19, 2013 5:51 pm
Autor Zpráva
gayboy1987
uživatel+++


Založen: 8.5.2013
Příspěvky: 376

Předmět: Re: poppers Citovat

Canis napsal:
gayboy1987 napsal:
Canis napsal:
gayboy1987 napsal:
preco potom vsade pisu ze je to nezabudnutelny sexualny zazitok? dakujem Very Happy


Hovorí sa tomu ľudovo "reklama" Smile


ale nieco na tom musi byt skusal si to uz?

Keď som mal asi 15, nosil som ho ako kyslíkovú masku Very Happy
Applause
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červenec 19, 2013 5:49 pm
Autor Zpráva
Canis
uživatel


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 79

Předmět: Re: poppers Citovat

gayboy1987 napsal:
Canis napsal:
gayboy1987 napsal:
preco potom vsade pisu ze je to nezabudnutelny sexualny zazitok? dakujem Very Happy


Hovorí sa tomu ľudovo "reklama" Smile


ale nieco na tom musi byt skusal si to uz?

Keď som mal asi 15, nosil som ho ako kyslíkovú masku Very Happy
_________________
"Did you know that you can´t breathe fast and stick your tongue out at the same time?

Good boy!
Now, sit and roll!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist