Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Gay svět I'm not a creature, I'm a creator
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
zajímalo by mě, jaká je skladba čtenářů tohoto fóra, proto se zaškrtněte, s jakou gay skupinou jste si nejvíc podobni :-)
Twink(mladej štíhlej kluk pod 20)
6%
 6%  [ 1 ]
Jock(atletická postava, kluk pod 28)
25%
 25%  [ 4 ]
Hunk(maskulinní tělesná konstrukce, 28-45let)
0%
 0%  [ 0 ]
buzní buzna(hrdě se ke své orientaci veřejně hlásím, na klopě mám duhovou vlaječku)
12%
 12%  [ 2 ]
nebuzní buzna(ve všem jak klasické hátéčko, jen doma místo ženské chlap)
31%
 31%  [ 5 ]
nevyoutovaný(i mamka si myslí, že jsem hetero)
12%
 12%  [ 2 ]
bi(rád experimentuju, meze se nekladou)
6%
 6%  [ 1 ]
věčný panic(každý nemůže být jak George Clooney)
6%
 6%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 16
      Na začátek stránky  

st červen 12, 2013 8:37 am
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Vlastní zkušenost? Smile

Jo, pozoruju to kolem sebe, zejména na tomhle fóru dnes a denně. Razz

Honza napsal:
A řádnej týpek vypadá takhle: Smile
http://s23.postimg.org/wboanniwr/sergi.jpg

To není Sněhurka, ale Šmudla, který moc papal a cvičil, ne? Very Happy
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 12, 2013 12:40 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
Dřív u mě vždycky drželi pomyslnou štafetu Zlatovlásky ... Ale teď dostávají Zlatovlásky od Sněhurek brutálně na prdel Very Happy


Tvl. Gusto, asi bys sem už neměl chodit, už to pozoruju delší dobu, začínáš mít čím dál víc stejný názory jako já ... vono odříkanýho chleba je krajíc největší ... abych tě v práci za pár let nevyfásl na zácvik ! Smile

A řádnej týpek vypadá takhle: Smile
http://s23.postimg.org/wboanniwr/sergi.jpg


Naposledy upravil Honza dne ne březen 15, 2015 11:38 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 11, 2013 10:06 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Suchprdi málo lubrikujou. Idea
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červen 11, 2013 9:02 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

No já jsem suchoprdem rád...ono být mokroprdem a ještě když se to stane třeba někde na veřejnosti...je to takové menší faux pas, i když uznávám, že Jiří Guth-Jarkovský o tomto nic nepsal (alespoň si na nic takového nepamatuju). Cool
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 11, 2013 8:08 pm
Autor Zpráva
Canis
uživatel


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 79

Předmět: Citovat

Honza napsal:
A to se jako jak pozná?


To se mě neptej, prakticky jsem jen odcitoval to jediný co jsem si z komentáře zapamatoval pro ty méně šťastné Smile
_________________
"Did you know that you can´t breathe fast and stick your tongue out at the same time?

Good boy!
Now, sit and roll!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 11, 2013 7:42 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Canis napsal:
Ve skratce: Jste suchoprdi Very Happy

A to se jako jak pozná?

Třeba podle toho, že někdo nepochopí cimrmanovštinu (čímž nemyslím Tebe ani Canise).
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 11, 2013 10:51 am
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: nejkrásnější chlapi jsou Sněhurky! Citovat

Dle mého mínění je prostě nejatraktivnější typ chlapa tzv. Sněhurka (tmavě hnědé až černé vlasy, obočí a vousy v kombinaci s modrýma očima a světlou pletí) Dřív u mě vždycky drželi pomyslnou štafetu Zlatovlásky (blond vlasy, vousy a obočí v kombinaci se zelenýma očima a světlou pletí) Ale teď dostávají Zlatovlásky od Sněhurek brutálně na prdel Very Happy

A proč zrovna Sněhurky? Z hodně široké perspektivy jsou všeobecně považováni za atraktivnější čmoudi - tmavé typy chlapů (Ital, Španěl, Arab, Turek....tmavé vlasy, tmavé oči, tmavší pleť)..řekne to snad každá holka a myslím, že u gayů to bude podobné, že když se řekne krásný chlap, většina si představí někoho z výše zmíněných. Samozřejmě ale né všichni a v opačném případě, například právě tmavé typy mužů a žen přitahují opaky, tudíž světlé typy. Nějak to tak příroda zařídila, aby vše bylo pestré. No a právě ten typ "Sněhurka" v sobě kombinuje oba typy, jak světlé, tak tmavé a posouvá je na úplně jinou úroveň. Takový jedinec (jak ženská tak chlap) prostě zaujme na první pohled. Přebírá výhody obou typů a řekl bych, že se jedná až o téměř univerzálně hezké chlapy. Prostě takový se snad musí líbit každému. Smile Wink

přikládám foto jedné takové Sněhurky, která se opravdu snad musí líbit každému:-)


http://collider.com/henry-cavill-the-man-from-uncle/
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 11, 2013 10:26 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Což je k prospěchu všeho lidu Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 11, 2013 10:20 am
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

Rozhodl jsem se své myšlenky v tomto směru už dál nerozvíjet. Došel jsem k názoru, že to nemá cenu, a proto jsem tu zprávu smazal. Smile

Člověk se už přeci jednou musí poučit Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 10, 2013 6:48 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Ve skutečnosti tam byl původně dost dlouhý text, ... škoda Sad .


To ale néni od Gusty vůůůbec hezký, že nás ochudil o další příval svejch myšlenek! Smile

Canis napsal:
Honza napsal:
Co tím chtěl autor říct?

Ve skratce: Jste suchoprdi Very Happy


A to se jako jak pozná?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 10, 2013 9:36 am
Autor Zpráva
Canis
uživatel


Založen: 22.8.2012
Příspěvky: 79

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Co tím chtěl autor říct?

Ve skratce: Jste suchoprdi Very Happy
_________________
"Did you know that you can´t breathe fast and stick your tongue out at the same time?

Good boy!
Now, sit and roll!"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 10, 2013 2:08 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Honza napsal:
augustus166 napsal:
###


Co tím chtěl autor říct? Že by radši totok: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=asEesT667L4#t=23s


Nejsou tři křížky vzor kiltu? Cool
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 09, 2013 10:46 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Co tím chtěl autor říct? Že by radši totok: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=asEesT667L4#t=23s

Nebo tohle? Ve skutečnosti tam byl původně dost dlouhý text, už jsem se těšil, jak ho rozeberu, když to má augustus tak rád, a teď nemám z čeho brát citace - škoda Sad .
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 09, 2013 8:43 pm
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

Václav napsal:
Honzo, to je strašný, ...


Co se ti na tom nelíbí? Vždyť je to národní klenot srovnatelný s "klenotnicí" Helenky Vandráčkové! Smile

augustus166 napsal:
###


Co tím chtěl autor říct? Že by radši totok: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=asEesT667L4#t=23s
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 09, 2013 7:18 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Václav: No to je sice pěkný, ale jak budeš rozlišovat sukni a kilt?

Pod kiltem je to, co tam patří, pod sukní, kterou si představuju, je augustus - to je přeci jednoduché.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 09, 2013 12:25 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

... Think bych se spíše soustředil na to, co na sebe Honzík práskl Very Happy

Václav: No to je sice pěkný, ale jak budeš rozlišovat sukni a kilt?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 09, 2013 12:10 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

###

Naposledy upravil augustus166 dne ne červen 09, 2013 3:30 pm, celkově upraveno 2 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 09, 2013 6:57 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Honza napsal:
Pro Gustu: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=gJ3cICRHZAA#t=47s

Honzo, to je strašný, to si ten kluk přeci jen nezaslouží, i kdyby měl na sobě tři sukně, a i kdyby všechny měly v pase gumu s nápisem Calvin Klein!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 09, 2013 2:39 am
Autor Zpráva
Honza
šaman


Založen: 25.3.2007
Příspěvky: 4671
Bydliště: Čechy

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
Ten drzhý případ "nebuzní" je pro mě podobně odstrašující případ lenosti a pohodlnosti, mně je to dost nesympatický a nevidim na tom nic "chlapáckého" Spíš naopak...chlap se má snažit mít věci pevně v rukou a ne chovat se jak nezodpovědné děcko. (vařim jen jednoduchý jídla, peru až když nemám co na sebe, pučuju si hadry bf, mírnej bordel je normální


Hele, ty natrhlej kozlíku, když seš tak děsně inteligentní, jak nám tady furt vyprávíš, tak se pokus někdy chápat psanej text, jo?!

Vaření mě nebaví, takže čas kterej ušetřím tím, že vařím jednoduchý jídla, můžeme věnovat mnohem příjemnějším činnostem, to, že nám chutnaj jednoduchý jídla je prostě daný a jako fakt nevidim důvod, proč lítat celej den kolem sporáku a chystat nadívanýho krocana na brusinkách, když si stejně dobře (a možnbá i líp) smlsnem i na míchanejch vajíčkách. Že si občas nějaký hadry s bf. půjčíme neznamená, že peru jen když je všechno oblečení špinavý, ale že občas nemám přesný přehled, co je právě vypraný a co ne - děláme hafo sportů, tak se prostě občas stane, že jeden nebo druhej máme to, co zrovna potřebujem, v prádle nevypraný, tak nevidim důvod, proč to neřešit tak, jak to děláme. A mírnej bordel ve vlastním bytě si taky klíďo dovolim - jako jestli ty seš puťka, co hnedkaj všechno uklidí, tak si tak žij, já se klíďo přiznám, že když ráno valím fofrem do práce, nebo když mi písknou pohotovost, tak prostě nevětrám a neustýlám postel, bo to klidně můžu udělat odpoledne, až se vrátím, nádobí ráno taky klíďo nechám ráno na lince a do myčky ho nacpu po šichtě a když potřebuju fofrem přeskládat batoh a vystřelit z baráku, tak nepotřebný věci vysypu na stůl a uklízím je, až se vrátím. A zbahněný hadry z horáče taky nechám večer v kýblu, a peru je druhej den, bo večer se s boyfrienďákem chci věnovat úplně jinejm věcem, než praní, věšení atd atp aduz. Bydlím sám, tak tím nikoho neomezuju, tak co. A filtr v klimačce taky neměním podle doporučení výrobce, ale až je špinavej.

augustus166 napsal:
....takového borce bych fakt hodně rychle doprovodil ke dveřím)


Na to, abys nějakýho borce moh doprovodit ke dveřím,
je nutný, aby nějakej borec k tobě vůbec přišel. Smile

augustus166 napsal:
Honzovo rozdělení buzen dle přístupu k domácím pracem se mi vůbec nelíbí.


Může se ti to nelíbit, můžeš s tím i nesouhlasit,
ale je to to jediné, cos tím můžeš dělat.


augustus166 napsal:
...chlap se má snažit mít věci pevně v rukou řím)


No dyk taky jo, né? Smile

augustus166 napsal:
Uvedu nějaké praktické případy: velké zatížení na vzhled a sebešlechtění, často nevyrovnaná osobnost s přehnanými reakcemi, nižší odolnost vůči stresu, hádavost, urážlivost, dělání naschválů, pomluvy, neústpnost...je toho určitě daleko víc. (určitě jsem na něco zapomněl, tak mě můžete doplnit)

U mě je to určitě to sebešlechtění (za každé okolnosti vypadat dobře) a občas to zalíbení v handrkování Very Happy


Si u sebe zapomněl na pár věcí z toho horního výčtu, ne ? Smile

Václav napsal:
Co je špatného na tom, být (místo denního luxování) vytížen užitečnou nebo příjemnou činností?


Tak! Byt je pro mně, né já pro byt!

Václav napsal:
Až se bude hlasovat o udělení Zlatého odznaku SGK (Světlonoš Gay Komunity), budu rozhodně hlasovat pro Honzu a Martina.


Embarassed Embarassed Embarassed

sergej sudoplatov napsal:
A jinak dále k tématu...s tím sebešlechtěním, to určitě je buzní znak, ty další, včetně nevyrovnanosti, urážlivosti, neústupnosti atd. jsou typické i pro velkou část hetero populace,


Přesně! Btw: metrouš nemusí být buzna, a stráví půl života před zrcadlem!

Václav napsal:
Pokud ovšem augusta těší si občas navléci sukýnku, proč ne, jeho přátele to jistě pobaví.


Teda fakt nevím, jestli bych chtěl něco takovýho vidět, nebo vyšukat! Smile

Pro Gustu: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=gJ3cICRHZAA#t=47s
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 09, 2013 12:44 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
"nevyrovnanost se sebou=>nižší odolnost vůči stresu".

Někam se také musí zakomponovat nedostatek sebevědomí (jistě se nedáváme pomýlit tím, co se občas navenek deklaruje).

Augustovy úvahy jsou asi přijatelné, pokud je budeme brát za popis "nepatrně zvýšené pravděpodobnosti výskytu některých jevů" u gayů, a aniž bychom připustili, že ty jevy jsou "ženské". A třeba i brutálně bychom se museli bránit myšlence, že jde o typické gayské znaky, což ale augustus netvrdí. Pokud ovšem augusta těší si občas navléci sukýnku, proč ne, jeho přátele to jistě pobaví.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 08, 2013 9:09 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Děkuji Václavovi za zkompaktnění mého příspěvku, mistr zkratky ze mě holt nikdy asi nebude. Laughing

No a teď po té úpravě z toho ještě víc vyčuhuje jedna příčinnost, tedy "nevyrovnanost se sebou=>nižší odolnost vůči stresu".
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 08, 2013 8:32 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Polemika s Gustou Citovat

sergej sudoplatov napsal:
... ty další, včetně nevyrovnanosti, urážlivosti, neústupnosti atd. jsou typické i pro velkou část hetero populace, ...
...Dál nemůžu souhlasit, že by ženský měly nižší odolnost vůči stresu,...
...Myslim že některý ty "ženský" rysy osobnosti buzen nejsou ve skutečnosti znaky ženskosti ale pouhé nevyrovnanosti samotného se sebou

Přesně.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 08, 2013 8:26 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Polemika s Gustou Citovat

Hm, tak to se asi nevejdu do žádné z těchto kategorií Shocked

A jinak dále k tématu...s tím sebešlechtěním, to určitě je buzní znak, ty další, včetně nevyrovnanosti, urážlivosti, neústupnosti atd. jsou typické i pro velkou část hetero populace, snad s výjimkou těch pomluv, tam souhlasím že to je spíš dámská a buzní parketa.

Dál nemůžu souhlasit, že by ženský měly nižší odolnost vůči stresu, naopak, leckterý ženský vydržej se svou drahou polovičku tolik, že maj už asi předplacený místo v nebi, k tomu eště choděj do práce, staraj se o haranty a dělaj doma hospodyně, zatimco chlap si zmizí do hospody chlastat.

Myslim že některý ty "ženský" rysy osobnosti buzen nejsou ve skutečnosti znaky ženskosti ale pouhé nevyrovnanosti samotného se sebou, projevující se většinou histriónstvím (takové ty hysterické "tetky"). Já teda aspoň u normálních (zdůrazňuju, orpavdu psychicky normálních!!!) žen ty znaky, označované jako znaky zženštilostu u buzen, skoro nikdy nepozoroval.

By mě stejně teda zajímalo jaký z těch Gustových ženských znaků chování a osobnosti bych u sebe našel Think No nechť to posoudí ti z fóra co mě znají. Cool
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 08, 2013 8:09 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: V každé buzně je kus ženské! Citovat

A je to pravda Smile Dlouho jsme o tom s přáteli debatovali a je to tak. I v tom největším teplym chlapákovi je ta ženská, která se v určité situaci projeví. U někoho víc, u někoho míň, ale máme to tam všichni.

Uvedu nějaké praktické případy: velké zatížení na vzhled a sebešlechtění, často nevyrovnaná osobnost s přehnanými reakcemi, nižší odolnost vůči stresu, hádavost, urážlivost, dělání naschválů, pomluvy, neústpnost...je toho určitě daleko víc. (určitě jsem na něco zapomněl, tak mě můžete doplnit)

Samozřejmě ne každý buzík má všechny tyto vlastnosti, ale každý se v něčem z toho najde.

A jaká je ta vaše ženská část, kterou si uvědomujete? Smile

U mě je to určitě to sebešlechtění (za každé okolnosti vypadat dobře) a občas to zalíbení v handrkování Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 08, 2013 8:06 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

augustus166 napsal:
...nešvar ... hodnotit "nebuzní buznu" jako něco pozitivního ...
... člověk by se měl chovat tak, jak se cítí, že je mu přirozené ...

Drobet protimluv. Je-li mi dáno jako přirozené hodnotit nebuzní buznu pozitivně, nemůže jít o nešvar.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 08, 2013 7:55 pm
Autor Zpráva
augustus166
uživatel+++


Založen: 3.5.2012
Příspěvky: 443

Předmět: Citovat

tyjo..už 13 lidí hlasovalo, to je pěkné...i diskuze se rozběhla, takže jen tak dál Smile

jinak...přijde mi, že se tu rozmohl drobný nešvar, a to hodnotit "nebuzní buznu" jako něco pozitivního a "buzní buznu" jako něco negativního. To je dost nešťasté konstatování, protože svým způsobem jsou špatně oba, protože jsou to extrémní případy Wink

Ale hoď kamenem, kdož si bez viny, že Very Happy já na to dřív koukal podobně, být gay, ale grozně se na venek projevovat jako chlapák, aby si nikdo vůbec nemohl pomyslet, že bych mohl být buznička...to je hloupost, člověk by se měl chovat tak, jak se cítí, že je mu přirozené a to je ten nejsprávnější způsob, jak se projevit

Honzovo rozdělení buzen dle přístupu k domácím pracem se mi vůbec nelíbí. Jsou to zase extrémy. Ten první "buzní" případ je extrémní případ tetky, domácí slepice a myslím si, že se jedná jen o malou část gay populace. Ten drzhý případ "nebuzní" je pro mě podobně odstrašující případ lenosti a pohodlnosti, mně je to dost nesympatický a nevidim na tom nic "chlapáckého" Spíš naopak...chlap se má snažit mít věci pevně v rukou a ne chovat se jak nezodpovědné děcko. (vařim jen jednoduchý jídla, peru až když nemám co na sebe, pučuju si hadry bf, mírnej bordel je normální....takového borce bych fakt hodně rychle doprovodil ke dveřím)

takže nepanikařit, on pohled na to, co je buzí a co ne je značně individuální a do značný míry determinovaný tím, v jakém prostředí člověk žije, co má za práci, jaké m přátele atd..) pro někoho je 30 minutový ranní koupelnový rituál denní rutina, druhý to hned označí za buzní chování...je to prostě hrozně o úhlu pohledu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 08, 2013 7:43 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
Tak to ja teda vubec. Laughing Laughing

To jistě souvisí i s tím, jak je kdo otevřený novým podnětům a jaké informační zdroje sleduje. Až se bude hlasovat o udělení Zlatého odznaku SGK (Světlonoš Gay Komunity), budu rozhodně hlasovat pro Honzu a Martina.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 08, 2013 3:16 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Václav napsal:
John napsal:
Laughing Myslel jsem vec, ze!

Aha. No, na "nevěc" je studená gamza nejlepší, Martin se vyzná. Já aspoň jsem si za ty tři roky, co se tu vyskytuju, ohromně rozšířil obzory.

Tak to ja teda vubec. Laughing Laughing
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 08, 2013 1:56 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

John napsal:
Laughing Myslel jsem vec, ze!

Aha. No, na "nevěc" je studená gamza nejlepší, Martin se vyzná. Já aspoň jsem si za ty tři roky, co se tu vyskytuju, ohromně rozšířil obzory.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 08, 2013 12:22 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Citovat

Václav napsal:
John napsal:
Nemam rad, kdyz neco myji a mam mokre ruce od toho...

Takže raději nemyješ?

Laughing Myslel jsem vec, ze!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 3
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist