Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Knižky a hudba Beletrie s gay tématikou
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

st březen 13, 2013 12:47 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Podpořte vydání gay knížky Citovat

sengge napsal:
tady je příležitost něco udělat

Podle mého vidění světa se u takových projektů spojují naděje s otazníky, takže jsem byl trochu rozpačitý, jenže pak jsem si povšiml odkazu na reakci http://www.dsss.cz/ - textík s titulkem
citace:
Zastavme to svinstvo! Facebook DSSS komentuje „pohádkovou gay osvětu“

a pak už nešlo nepřispět a na konto projektu hned odsvištělo pár stovek. Pošlete taky něco, zastavme to svinstvo!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 13, 2013 10:34 am
Autor Zpráva
sengge
uživatel+


Založen: 14.6.2006
Příspěvky: 112
Bydliště: Praha

Předmět: Podpořte vydání gay knížky Citovat

charles napsal:
http://aktualne.centrum.cz/kultura/umeni/clanek.phtml?id=773721


Předběhl jsi mě Very Happy Nicméně dodám, že tady je příležitost něco udělat pro to, aby ta knížka vyšla.

Často se ozývají stesky, že gay knih v češtině není moc. A jako člověk z branže vím, jak je těžké nějakou knihu prosadit a dostat ji až na pulty knihkupectví. Proto jsem vydání téhle knížky podpořil. A přestože s ní nemám nic společného, nejsem autor ani nakladatel, prosím o podporu i ostatní, kteří mají rádi knížky a tenhle titul považují za smysluplný.

Je to snadné: na crowdfundingovém serveru Hithit si vyberete částku a bonus. Když tvůrci knihy vyberou cílovou částku, kniha vyjde a vy svůj bonus dostanete. Když ji nevyberou, peníze dostanete zpátky. Takže to není žádná charita ani žádná zlodějina.

[img]http://kultura.idnes.cz/Foto.aspx?r=literatura&foto1=JAZ49a439_gaypohadka.JPG[/img]
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 12, 2013 7:06 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Citovat

http://aktualne.centrum.cz/kultura/umeni/clanek.phtml?id=773721
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so únor 23, 2013 5:58 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Alan Hollinghurst: Cizí dítě Citovat

Kniha dočtena se stejným nadšením, jaké vyvolal počátek. Hollinghurst si zřetelně předsevzal napsat prózu nikoli moderní, nýbrž ryze klasickou. Milovníky rychlého spádu děje, dramatických zápletek a překvapivých rozuzlení nutno upozornit, že jejich trpělivost bude při čtení občas namáhána. Linie krásy je o dost svižnější.

Jedním z motivů knihy jsou proměny vnímání homosexuality britskou společností na ploše jednoho století. Na počátku, těsně před první světovou válkou, jde téměř o znak společenské exkluzivity, jímž si nová aristokracie, teprve nedávno povýšená z řad podnikatelských kruhů, dodává lesku, zvláštnosti, avšak veřejně se "o tom" nemluví a homosexuální hrdina s naprostou samozřejmostí spěje k tradičnímu sňatku se sestrou svého milence. Kniha končí v současnosti pohřbem jiné homosexuální postavy, publicistické star střední kategorie, jejíž mejdany se nerozpakují navštěvovat společenské špičky, a o jejímž partnerovi se veřejně s klidem mluví jako o "Peterovu manželovi".

Nejstručnější odpověď na otázku "o čem to je" zní asi: "Kolik času potřebovala britská společnost k tomu, aby o druhořadém poetovi, který veřejnost upoutal nejvíc asi tím, že za první války napsal vlastenecké verše a padl, bylo přijatelné veřejně říci, že byl gay."
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po únor 04, 2013 11:41 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Re: Alan Hollinghurst: Cizí dítě Citovat

Díky za tip!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po únor 04, 2013 11:29 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Alan Hollinghurst: Cizí dítě Citovat

Na předvánoční trh dorazila další knížka autora, jehož Linie krásy se tu vesměs líbila. Cizího dítěte jsem si všiml až po vánocích a mám přečteno jen pár desítek stránek, už teď ale musím doporučit, je to skvostně naspáno, téměř každá věta je dobrý a zajímavě napsaný postřeh. K rychlému přečtení to není, ale pochutnáte si.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 23, 2012 10:18 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Rozhoupaný dech Citovat

Václav napsal:
Pro mne autorka vysunuje poněkud příliš do popředí právě onu práci se slovy a tvůrčí postup vůbec, a při četbě jsem si občas vzpomněl na Centre Pompidou, i s tím jde ale o dílko vysoce působivé.


Přesně vyjádřeno, autorka působí až lehce umanutě tím artismem (prý i tematikou Rumunských Němců, ale to nemůžu posoudit, protože jsem od ní nic jiného nečetl), ale přesto v tom lyrismu a jemnosti je něco, co člověka chytne za srdce - mrazivě a hřejivě zároveň.
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so prosinec 22, 2012 11:40 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Rozhoupaný dech Citovat

Nick Guest napsal:
Ta kniha se nečte snadno a ten, kdo od beletrie očekává především děj, zápletku a spád, ať se do ní raději nepouští. Naopak ji doporučuji čtenářům, kteří ocení pečlivou práci se slovy, která nabývá rozměr hry (mimořádný výkon odvedla i překladatelka).

Koupil a přečetl, naprostý souhlas s citovanými Nickovými vývody (včetně ocenění překladatelky, již jinak moc nemusím). Text připomíná sled fotografií, které v detailu (maličko vyseknutém ze souvislostí) zobrazují postupně (nikoli však s důrazem na časový sled) jednotlivé Leovy pocity a prožitky. Pro mne autorka vysunuje poněkud příliš do popředí právě onu práci se slovy a tvůrčí postup vůbec, a při četbě jsem si občas vzpomněl na Centre Pompidou, i s tím jde ale o dílko vysoce působivé. Gay téma je v textu významné, nikoli však klíčové.

Robert Hearn napsal:
Václav napsal:

Roberte, to je děsné... Nebylo by nejlepší začít cojones posilovat nákupem té knihy?

Otázkou je, proč vůbec kuráž k těmto věcem posilovat. Nerozumím tomu.

Třeba kvůli sebeúctě?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 19, 2012 7:10 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

charles: Já bych se jenom trošku zastavil nad tim věkem - ono IMHO (!!) s .. řekněme prezentací hm na veřejnosti má mnohem menší problémy člověk, když je mu v současnosti 17, než když je mu teď 40. Smile
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 19, 2012 6:15 pm
Autor Zpráva
Robert Hearn
uživatel


Založen: 1.10.2009
Příspěvky: 18

Předmět: Re: Knížka k Vánocům Citovat

charles napsal:
Robert Hearn napsal:
Čtyřiadvacet. Ano, ano, je strašné, že v mém věku mám problém s koupí nevinné knihy s gay tématikou. Ve skutečnosti bych ji i klidně koupil, kdyby ovšem neexistovala alternativa v podobě téměř neutrální Müllerové a já tedy neměl jinou volbu. No a to vlastně vysvětluje můj přístup k homosexualitě obecně. Kdybych neměl jinou volbu, přistoupím k tomu otevřeně. Wink


Ale ne, v tvém věku to ještě taková tragédie není. Wink Jen asi ne úplně přesně chápu tvůj "přístup k homosexualitě obecně". Můžeš to trochu rozvést?

Zkrátka se s tím nikomu nesvěřuju. Neví to rodina, přátelé, spolužáci.... Kdyby se mě na to ale někdo zeptal, tak si nějaké šílené historky a nepravdy vymýšlet nebudu.
_________________
Prvním stupněm debility je pocit geniality.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 18, 2012 11:24 pm
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Re: Knížka k Vánocům Citovat

Robert Hearn napsal:
Čtyřiadvacet. Ano, ano, je strašné, že v mém věku mám problém s koupí nevinné knihy s gay tématikou. Ve skutečnosti bych ji i klidně koupil, kdyby ovšem neexistovala alternativa v podobě téměř neutrální Müllerové a já tedy neměl jinou volbu. No a to vlastně vysvětluje můj přístup k homosexualitě obecně. Kdybych neměl jinou volbu, přistoupím k tomu otevřeně. Wink


Ale ne, v tvém věku to ještě taková tragédie není. Wink Jen asi ne úplně přesně chápu tvůj "přístup k homosexualitě obecně". Můžeš to trochu rozvést?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 18, 2012 8:16 pm
Autor Zpráva
Robert Hearn
uživatel


Založen: 1.10.2009
Příspěvky: 18

Předmět: Re: Knížka k Vánocům Citovat

Václav napsal:

Roberte, to je děsné... Nebylo by nejlepší začít cojones posilovat nákupem té knihy?

Otázkou je, proč vůbec kuráž k těmto věcem posilovat. Nerozumím tomu.

charles napsal:

Já si původně myslel, že si děláš srandu s tím obalem... Kolik je ti let?

Čtyřiadvacet. Ano, ano, je strašné, že v mém věku mám problém s koupí nevinné knihy s gay tématikou. Ve skutečnosti bych ji i klidně koupil, kdyby ovšem neexistovala alternativa v podobě téměř neutrální Müllerové a já tedy neměl jinou volbu. No a to vlastně vysvětluje můj přístup k homosexualitě obecně. Kdybych neměl jinou volbu, přistoupím k tomu otevřeně. Wink
_________________
Prvním stupněm debility je pocit geniality.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 18, 2012 8:05 pm
Autor Zpráva
Robert Hearn
uživatel


Založen: 1.10.2009
Příspěvky: 18

Předmět: Re: Knížka k Vánocům Citovat

Nick Guest napsal:

K tomu mám dvě veselé historky s koupí "hanbatého" kalendáře - prodavačky byly v obou případech velmi milé a ochotné, ale vše se z různých důvodů protahovalo jako v nějaké grotesce nebo ve skryté kameře, dlouhé minuty běžely, fronta za mnou se zvětšovala, vzduchem létaly věty typu "Frantóóó, můžeš mi prosimtě vytáhnout ty Mužé ?" a já měl na tváři lehký žal, hluboký v srdci smích...

Prakticky totožný zážitek mám i z koupě oné Müllerové. Prodavačka taky na druhou ječela, jestli je ten Rozhoupaný dech ještě v akci, nebo jestli zvýhodněná cena skončila v listopadu. Když jsem si potom představil, co mohla zvolat, kdybych si kupoval Cunninghama.... Very Happy
_________________
Prvním stupněm debility je pocit geniality.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 18, 2012 3:01 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Citovat

Taky mám rád současné Německo, je zdvořilé, elegantní a tolerantní, a evidentní gaye tam bez mrknutí oka obsluhují i Turci ve svých bistrech. V Galerii Jansen v Berlíně jsem ulovil tento exemplář za 20 EUR.

http://books.google.ca/books/about/A_Hidden_Love.html?id=P_GsQgAACAAJ
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 18, 2012 2:55 pm
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Knížka k Vánocům Citovat

Nick Guest napsal:
a já měl na tváři lehký žal, hluboký v srdci smích...

Zcela jiná zkušenost - Drážďany, prodejna Saturn v Altmarktgalerie: kupuji 2 DVD s jednoznačným názvem, paní středního věku v pokladně nasazuje zdvořilý úsměv a velmi lehounké mrknutí okem - právě jen takové, aby se mohlo případně říci, že to žádné mrknutí nebylo.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 18, 2012 1:13 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Knížka k Vánocům Citovat

Václav napsal:
Zrovna v Neoluxoru se mi stalo, že jsem kupoval tři "naše" knihy, a prodavačka u pokladny - kravka středního věku - se pohoršeně ušklebovala.


Mám podobnou zkušenost z knihkupectví Seidl, ovšem nikoli s personálem (ten je tam profesionální), nýbrž s přiopilou zákaznicí: když jsem si kupoval Příběh růžového trojúhelníku, výsměšně si mě prohlížela a zablekotala něco jako "Já myslím, že je to jasný." Měl jsem jí říct něco jako "Madam, hleďte si svého... šnapsu," jenže nejsem v těchto věcech moc pohotový. K tomu mám dvě veselé historky s koupí "hanbatého" kalendáře - prodavačky byly v obou případech velmi milé a ochotné, ale vše se z různých důvodů protahovalo jako v nějaké grotesce nebo ve skryté kameře, dlouhé minuty běžely, fronta za mnou se zvětšovala, vzduchem létaly věty typu "Frantóóó, můžeš mi prosimtě vytáhnout ty Mužé ?" a já měl na tváři lehký žal, hluboký v srdci smích...
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 18, 2012 10:09 am
Autor Zpráva
charles
uživatel+++


Založen: 25.4.2011
Příspěvky: 475

Předmět: Re: Knížka k Vánocům Citovat

Robert Hearn napsal:
Byl tam i ten Cunningham, ale na jeho koupi jsem neměl cojones.


Já si původně myslel, že si děláš srandu s tím obalem... Kolik je ti let?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 18, 2012 1:23 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Knížka k Vánocům Citovat

Nick Guest napsal:
Btw, netušíte, proč si ten odkaz - http://neoluxor.cz/beletrie/zmatky-chovance-torlesse--102536/ - myslí, že by nás mohl zajímat vedle Muže bez vlastností i Čtyřprocentní vesmír?

No, to asi přiřazuje ta gayomilná paní z pokladny.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 18, 2012 1:12 am
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Knížka k Vánocům Citovat

Robert Hearn napsal:
Dnes jsem mu tedy v Librexu koupil Rozhoupaný dech. Konzervativní volba. Byl tam i ten Cunningham, ale na jeho koupi jsem neměl cojones.


Neměl jsi cojones? To ovšem nejsi macho, nýbrž maricón. :D

Btw, netušíte, proč si ten odkaz - http://neoluxor.cz/beletrie/zmatky-chovance-torlesse--102536/ - myslí, že by nás mohl zajímat vedle Muže bez vlastností i Čtyřprocentní vesmír?
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út prosinec 18, 2012 12:04 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Knížka k Vánocům Citovat

Robert Hearn napsal:
Byl tam i ten Cunningham, ale na jeho koupi jsem neměl cojones.

Roberte, to je děsné... Nebylo by nejlepší začít cojones posilovat nákupem té knihy? Zrovna v Neoluxoru se mi stalo, že jsem kupoval tři "naše" knihy, a prodavačka u pokladny - kravka středního věku - se pohoršeně ušklebovala. Tak jsem se jí soustředěně díval do očí s co nejvýsměšnějším pohledem, jaký dokážu. A bylo po šklebení. Dost se divím, že takový materiál ví, co v těch knihách je. Až ty mé cojones ještě víc posílí, budu na takové grimasy reagovat otázkou "A pani, je to dovopravdy vo buzerantech?"
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 17, 2012 10:34 pm
Autor Zpráva
Robert Hearn
uživatel


Založen: 1.10.2009
Příspěvky: 18

Předmět: Re: Knížka k Vánocům Citovat

Nick Guest napsal:

Müllerovou jsem koupil nedávno, letos vyšel dotisk. Za soumraku je samozřejmě dobrý tip, ale pokud vadí přebal, zamysli se i nad Zmatky chovance Törlesse - je to klasika skoro sto let stará, gay motiv tam je, ale okrajově, a nový český překlad má pěknou grafiku a fundovaný doslov:

http://neoluxor.cz/beletrie/zmatky-chovance-torlesse--102536/

Zmatky chovance Törlesse jsem, mám dojem, viděl v jeho knihovně. Každopádně zrovna tahle knížka vypadá slibně, takže si ji od něj nejspíš půjčím. Very Happy A to se prosím nepovažuji za fanouška tohoto typu literatury… Very Happy
Dnes jsem mu tedy v Librexu koupil Rozhoupaný dech. Konzervativní volba. Byl tam i ten Cunningham, ale na jeho koupi jsem neměl cojones.
_________________
Prvním stupněm debility je pocit geniality.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 17, 2012 10:33 pm
Autor Zpráva
Robert Hearn
uživatel


Založen: 1.10.2009
Příspěvky: 18

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Robert Hearn napsal:
Martin napsal:
Robert: Ehm, způsob doručení - česká pošta? Very Happy

To právě ne. Při nákupu vyžaduji ten osobní kontakt s prodejcem. Very Happy


Tak právě proto bude dobře, když uvidí ten přebal, ne? Razz

No...vzhledem k tomu, že v knihkupectví jsou prodejci zpravidla starší dámy... Very Happy To by mě čekal maximálně tak přísný pohled a zdvižený ukazováček (ne prostředníček).
_________________
Prvním stupněm debility je pocit geniality.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 17, 2012 6:32 pm
Autor Zpráva
Nick Guest
šaman


Založen: 10.10.2007
Příspěvky: 1914
Bydliště: Střední Čechy

Předmět: Re: Knížka k Vánocům Citovat

Robert Hearn napsal:
Typově by mělo jít spíš o román Herty Müllerové Rozhoupaný dech (to bych nejspíš ještě sehnal) než o Folného Od sebe k sobě.


Müllerovou jsem koupil nedávno, letos vyšel dotisk. Za soumraku je samozřejmě dobrý tip, ale pokud vadí přebal, zamysli se i nad Zmatky chovance Törlesse - je to klasika skoro sto let stará, gay motiv tam je, ale okrajově, a nový český překlad má pěknou grafiku a fundovaný doslov:

http://neoluxor.cz/beletrie/zmatky-chovance-torlesse--102536/
_________________
Jako občané svobodné společnosti máme povinnost kriticky nahlížet na svůj svět. (Tony Judt)
Neodpovídej hlupákovi podle jeho pošetilosti, abys nebyl jako on. (Přísloví, XXVI, 4)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 17, 2012 6:00 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Robert Hearn napsal:
Martin napsal:
Robert: Ehm, způsob doručení - česká pošta? Very Happy

To právě ne. Při nákupu vyžaduji ten osobní kontakt s prodejcem. Very Happy


Tak právě proto bude dobře, když uvidí ten přebal, ne? Razz
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 16, 2012 11:38 pm
Autor Zpráva
Robert Hearn
uživatel


Založen: 1.10.2009
Příspěvky: 18

Předmět: Citovat

Martin napsal:
Robert: Ehm, způsob doručení - česká pošta? Very Happy

To právě ne. Při nákupu vyžaduji ten osobní kontakt s prodejcem. Very Happy
_________________
Prvním stupněm debility je pocit geniality.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 16, 2012 3:37 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Robert: Ehm, způsob doručení - česká pošta? Very Happy
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 16, 2012 12:57 pm
Autor Zpráva
Robert Hearn
uživatel


Založen: 1.10.2009
Příspěvky: 18

Předmět: Re: Knížka k Vánocům Citovat

Václav napsal:
Zkus Cunningham: Za soumraku - jako kvalitní literatura nejen vypadá, a na pultech pořád je.

Jo, něco takového hledám. U této knížky ale vyvstává jeden problém - její přebal. Very Happy
_________________
Prvním stupněm debility je pocit geniality.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 16, 2012 11:46 am
Autor Zpráva
Bart90210
uživatel+


Založen: 1.10.2012
Příspěvky: 137

Předmět: Citovat

Já si objednal v www.knizniweb.cz dvě knížky od Adama Georgieva a byli skladem, zítra mají dorazit (aspoň to tvrdí Česká pošta Very Happy Very Happy ) tak jsem zvědavý...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 16, 2012 6:42 am
Autor Zpráva
Vaclav
šaman


Založen: 13.1.2010
Příspěvky: 3619
Bydliště: Praha

Předmět: Re: Knížka k Vánocům Citovat

Robert Hearn napsal:
Honza: No...nemusí se to zrovna dobře číst, hlavní je, aby to vypadalo jako kvalitní literatura. Very Happy Myslím, že ideální by bylo, kdyby ten gay motiv byl jen v podtextu a ne primární zaměření knihy.

Zkus Cunningham: Za soumraku - jako kvalitní literatura nejen vypadá, a na pultech pořád je.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 16, 2012 12:56 am
Autor Zpráva
Robert Hearn
uživatel


Založen: 1.10.2009
Příspěvky: 18

Předmět: Re: Knížka k Vánocům Citovat

Honza: No...nemusí se to zrovna dobře číst, hlavní je, aby to vypadalo jako kvalitní literatura. Very Happy Myslím, že ideální by bylo, kdyby ten gay motiv byl jen v podtextu a ne primární zaměření knihy. Každopádně Ti děkuju, určitě z toho něco vyberu a snad i něco seženu. Dokonce jsem zjistil, že některé z těch knížek jsem i četl.
_________________
Prvním stupněm debility je pocit geniality.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 4 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist