Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Volný čas Depilace
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

čt červenec 27, 2006 10:31 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: stála za houby - svědí to jak DOBYTEK Citovat

No, tak je to pěkně na hovno.

Furt mě svědí POD ramenem, už tam mám zas malilinky chloupky a svědí a svědí, to zase sem udělal blbost ať jdou s tím všici někam s holením pod paží.
Nechám si to zarůst zas.


Jo a kdo tu něco přispíval a pak to smazal?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červenec 24, 2006 2:23 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: No Lukyinku, něco na tom je, Citovat

llukynek napsal:


Borku, ty mne skutečně nepřestáváš překvapovat! Ač spěchám, nemohu si odpostit reakci. To si jako myslíš, že když se kluk holí v podpaží nebo někde jinde, tak je to slečinka? To znamená, že ženská, která se neholí, je zase chlap? To, že se kluk holí, z něj nedělá holku, stejně jako to, že se neholí, z něj nedělá kluka! Probuď se! Buzerant seš a budeš a můžeš se třeba nechat zarůst jako Krakonoš!


Tak jo Lukyinku. Myslím, že to máš pravdu, až tak hrozny nebylo.
Ale budu teď porovnávat, zda se bez chloupků pod paží je lépe, či nikoliv.

Je to něco jako, jako kdybych přišel o část svyho panictví.
Když sem si poprve oholil knírek, bylo to obdobné.
Po 2letech sem to tehdy dal dule a zašal se holit.

Embarassed Embarassed Embarassed Surprised
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červenec 24, 2006 2:19 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: sázka moje - oholil sem se pod paží Citovat

Dnes sem udělal krok a oholil si pod jedním ramenem moje chmýří.

No pod jedním ramenem. já vypadám jak homoušek v tom.

Ale budu to porovnávat, jestli to je dobré.

Byla to taková sázka trochu.

Pokud zase budu opět psát do mého koutku, tak se oholím a dnes sem to zapomněl a zas tam o sobě něco napsal.
Tak sem si vzal Gillete Mach 3 a jelo to.

Tak.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út červen 27, 2006 1:11 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Locutus*939 napsal:
Adam napsal:
Jinak včera mě můj pan platonický překvapil a projevil podezřele náhlý zájem vyfotit si včelník rakouský v NPR Koda. Protože jsem tam dělal jednu faunistickou práci, věděl jsem, kde pár trsů téhle kytky roste. vydali jsme se ta, a protože je to skalní step a pere do ní slunce o sto šest, pobíhali jsme tam po chvíli jen bez trička. Když bylo po akci (teda po tom focení Embarassed ), tak se na mě tak nějak podíval, natáhl ke mně pracku a přejel mi po břiše a po prsou s tím, že by taky chtěl takový jemný "porost". Málem jsem byl jak hasič Twisted Evil
Takže pánové - se žiletkou opatrně!


tak to je docela nater Twisted Evil


No krása Very Happy


Super, drzim palce
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po červen 26, 2006 7:03 pm
Autor Zpráva
zdenda
guru+++


Založen: 9.11.2005
Příspěvky: 1237
Bydliště: Jihlava

Předmět: Citovat

Adam: nevím co napsat, představa, že mi to někdo udělá, nepředstavitelné.
_________________
To máš z toho, s kým se to taháš. S nějakým anarchistickým bohémem, rudým, bolševickým nokem.
Jsem zženštilý materialista, ach božínku, jsem tak sama a bez materiálu
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 26, 2006 6:46 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:05 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 22, 2006 5:00 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Locutus*939 napsal:
Adam napsal:
Jinak včera mě můj pan platonický překvapil a projevil podezřele náhlý zájem vyfotit si včelník rakouský v NPR Koda. Protože jsem tam dělal jednu faunistickou práci, věděl jsem, kde pár trsů téhle kytky roste. vydali jsme se ta, a protože je to skalní step a pere do ní slunce o sto šest, pobíhali jsme tam po chvíli jen bez trička. Když bylo po akci (teda po tom focení Embarassed ), tak se na mě tak nějak podíval, natáhl ke mně pracku a přejel mi po břiše a po prsou s tím, že by taky chtěl takový jemný "porost". Málem jsem byl jak hasič Twisted Evil
Takže pánové - se žiletkou opatrně!


tak to je docela nater Twisted Evil


No krása Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 22, 2006 4:57 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Adam napsal:
To Locutus: Mně to taky na břiše roste skoro všude - zcela zřetelné a VIDITELNÉ dědictví po otci a dědovi... Zatím to nechávám a pozoruju, kam až to doroste:-)


No až do stropu Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 22, 2006 4:54 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

Esteban Trueba napsal:
Sorry, ale je to bluaeeeeeeeeee! Chodi to po dvoch?


no to nevim, ale tipnu si že používá glue Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 22, 2006 2:52 pm
Autor Zpráva
Locutus*939
uživatel


Založen: 19.6.2006
Příspěvky: 19

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Zlatý holátka!

To Locutus: Mně to taky na břiše roste skoro všude - zcela zřetelné a VIDITELNÉ dědictví po otci a dědovi... Zatím to nechávám a pozoruju, kam až to doroste:-)
Jinak včera mě můj pan platonický překvapil a projevil podezřele náhlý zájem vyfotit si včelník rakouský v NPR Koda. Protože jsem tam dělal jednu faunistickou práci, věděl jsem, kde pár trsů téhle kytky roste. vydali jsme se ta, a protože je to skalní step a pere do ní slunce o sto šest, pobíhali jsme tam po chvíli jen bez trička. Když bylo po akci (teda po tom focení Embarassed ), tak se na mě tak nějak podíval, natáhl ke mně pracku a přejel mi po břiše a po prsou s tím, že by taky chtěl takový jemný "porost". Málem jsem byl jak hasič Twisted Evil
Takže pánové - se žiletkou opatrně!


tak to je docela nater Twisted Evil
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 22, 2006 2:42 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Zlatý holátka!

To Locutus: Mně to taky na břiše roste skoro všude - zcela zřetelné a VIDITELNÉ dědictví po otci a dědovi... Zatím to nechávám a pozoruju, kam až to doroste:-)
Jinak včera mě můj pan platonický překvapil a projevil podezřele náhlý zájem vyfotit si včelník rakouský v NPR Koda. Protože jsem tam dělal jednu faunistickou práci, věděl jsem, kde pár trsů téhle kytky roste. vydali jsme se ta, a protože je to skalní step a pere do ní slunce o sto šest, pobíhali jsme tam po chvíli jen bez trička. Když bylo po akci (teda po tom focení Embarassed ), tak se na mě tak nějak podíval, natáhl ke mně pracku a přejel mi po břiše a po prsou s tím, že by taky chtěl takový jemný "porost". Málem jsem byl jak hasič Twisted Evil
Takže pánové - se žiletkou opatrně!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 22, 2006 2:26 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Sorry, ale je to bluaeeeeeeeeee! Chodi to po dvoch?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 22, 2006 2:01 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

tak tohle téma ja mazec Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 22, 2006 4:45 am
Autor Zpráva
Locutus*939
uživatel


Založen: 19.6.2006
Příspěvky: 19

Předmět: Citovat

podle me zalezi na typu cloveka....nekdo vypada lip oholenej nekdo vic chlupatej a nekomu sedi takova ta primerena mira Smile

co se tyce me tak mezi nohama,stehna,podpazdi,hrudnik (u toho hrudniku to nechavam obcas takovy upravenejsi Smile ) ale co se tyce zadni casti to patri uz do atletickejch vykonu Smile to uz trva dil ..pouzivam strojek na vlasi bez nastavce a je to lepsi nez ziletka alespon pak nesvedi kuze ..

ale je fakt ze sem takovej ten "chlupatejsi" typ vetsina kamaradu v mim veku ma jen takovy ten prouzek na brichu me to tam roste uz skoro vsude Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 17, 2006 8:02 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Proboha. Valbo, začínám se bát, že bys dostal infarkt, kdyby ti někdo odhalil, že by možná bylo vhodné se např. vyholit v rozkroku.

"Být jak buzerant" jo, nebo heterosexuál, který o sebe pečuje, případně metrosexuál.

Hladká kůže je přece tak krásná Wink Cool ale osobně nejsem pro přehánění, neholil bych si nohy nebo ruce, protože se mi to vyloženě líbí, ale proti gustu... beztak znám dost heterosexuálů, kteří si holí ruce i nohy.

Mimochodem jednou jsem si ruce oholil, protože mi bylo podezřelý, proč můj, jinak celkově méně atletický partner měl tak vyrýsované svaly + žíly na předloktí. No. Jenže je to jinak, on měl řídký blonďatý chloupky takže to bylo jenom víc vidět, jak jsem zjistil po oholení... Rolling Eyes

Jinak - chlupy na hrudníku...brrr. Chlupy na hrudníku ve tvaru motýla brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. Sorry. Twisted Evil

To murex: Dorastá to u kažýho jinak rychle. Ale já to nemám z osobní zkušenosti, v podpaží si to zkracuju tak na cenťák; jednoduše proto, že nechci aby se mi tam dělalo strniště.

To Adam: "Bojim bojim" There is no pain where strength lies. Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 17, 2006 6:46 pm
Autor Zpráva
murex
uživatel++


Založen: 15.10.2005
Příspěvky: 305
Bydliště: London, (Pha)

Předmět: Citovat

Ja chválabohu na hrudi nejak extrémne nezarastám. Proti holeniu v podpaží by som v zásade nič nemal, ale práve si neviem predstaviť to obdobie medzi 2 holeniami - to musí asi dosť pichať, nie? Ako rýchlo to dorastá? Lebo neviem si predstaviť, že by som ráno stíhal okrem klasického holenia tváre ešte aj iné... Very Happy
Nohy som mal oholené len raz - a to nedobrovoľne. Spolubývajúci na koleji ma počas môjho spánku čiastočne zbavili ochlpenia. Ja by som si to vôbec nevšimol, keby nebolo tých divných pohľadov na mňa v škole... Bolo totiž leto a mal som kraťasy. Potrične som im to ale potom vrátil (aj s úrokmi) Very Happy
Čo sa týka ostatných chalanov uprednostňujem tých menej ochlpených. Asi by mi vadil chlpatý chrbát a hruď, na ostatných miestach v pohode...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 17, 2006 5:49 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Božžíččku, to to ještě pořád řešíte? No dobře, taky se přidám... Stejně jako Maryy mám i já chlupy na hrudníku ve tvaru motýla. Oholil jsem to jen jednou a to ještě z donucení, protože jsem v jednom střeleném muzikálu hrál batole a takové batole s chluptým hrudníkem by bylo asi fakt moc. Každopádně to fakt potom píchá jako sviňa a nemám v plánu to mermomocí drát dolu. Leda by to po mně můj kluk vyžadoval. A ani tak bych nepoužil vosk! Bojim bojim Shocked
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červen 17, 2006 4:12 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Re: Vypadat jako kluci, ne jak buzíci, nebo ne? Citovat

valbo napsal:
Přesně tak, kluk má vypadat jako kluk, a ne jak slečinka.
Můj bratr je dost na módu a dost pečuje o sebe. Taky mi řekl, že se mám vyholit pod paží.
Matka mi to taky řekla.
Ale já nejsu ženská, jáí se holím na bradě, na krku, tam jen jednou za týden, pod nosem a kotlety, ale holit se jinde. Být jak buzerant,
proč? Jednou sme kluci a tak se nemusíme podobat holkám, ne?


Borku, ty mne skutečně nepřestáváš překvapovat! Ač spěchám, nemohu si odpostit reakci. To si jako myslíš, že když se kluk holí v podpaží nebo někde jinde, tak je to slečinka? To znamená, že ženská, která se neholí, je zase chlap? To, že se kluk holí, z něj nedělá holku, stejně jako to, že se neholí, z něj nedělá kluka! Probuď se! Buzerant seš a budeš a můžeš se třeba nechat zarůst jako Krakonoš!
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so červen 17, 2006 3:47 pm
Autor Zpráva
valbo
guru+


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 877

Předmět: Vypadat jako kluci, ne jak buzíci, nebo ne? Citovat

Maryy napsal:
Mně se taky líbí spíš kluci "normální", neoholení, ale třeba se mi víc líbí, když má oholenou tvář, je to asi zase kluk od kluka, ale většinou asi jo.

Já se snažím holit pravidelně, už proto že jsem to předtím nedělal a bylo mi pořád vyčítáno, že vypadám jako orangután Smile Ale holit si nohy nebo ruce? To asi ne. Zato mám hodně chlupatej hrudník a ty chlupy jsou ve tvaru motýla Smile, toho bych se možná radši částečně zbavil, ale jak že. Jednou jsem to zkusil oholit a nemohl jsem dva dny usnout, šíleně to potom píchá Very Happy


Přesně tak, kluk má vypadat jako kluk, a ne jak slečinka.
Můj bratr je dost na módu a dost pečuje o sebe. Taky mi řekl, že se mám vyholit pod paží.
Matka mi to taky řekla.
Ale já nejsu ženská, jáí se holím na bradě, na krku, tam jen jednou za týden, pod nosem a kotlety, ale holit se jinde. Být jak buzerant,
proč? Jednou sme kluci a tak se nemusíme podobat holkám, ne?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červen 16, 2006 10:19 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Re: da.jo Citovat

Srazte jim hlavy! Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 16, 2006 5:51 pm
Autor Zpráva
da.jo
guru+


Založen: 24.10.2005
Příspěvky: 764

Předmět: Citovat



Naposledy upravil da.jo dne so červenec 12, 2008 2:09 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 15, 2006 8:19 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: ... Citovat

Tak jsem ze sebe před chvílí udělal "holátko"... oplzlý si ale fakt nepřipadám, tak nevím... Je mi skvěle Cool
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 14, 2006 7:51 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To Maryy Citovat

Nebylo by to lepší voskem?
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st červen 14, 2006 2:45 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

Maryy napsal:
Zato mám hodně chlupatej hrudník a ty chlupy jsou ve tvaru motýla Smile, toho bych se možná radši částečně zbavil, ale jak že. Jednou jsem to zkusil oholit a nemohl jsem dva dny usnout, šíleně to potom píchá Very Happy


Myslím, že může jít o zvyk. Když to oholíš několikrát, tak už to bude lepší.
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st červen 14, 2006 2:36 pm
Autor Zpráva
Maryy
uživatel


Založen: 8.5.2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Okolí Přerova

Předmět: Citovat

Mně se taky líbí spíš kluci "normální", neoholení, ale třeba se mi víc líbí, když má oholenou tvář, je to asi zase kluk od kluka, ale většinou asi jo.

Já se snažím holit pravidelně, už proto že jsem to předtím nedělal a bylo mi pořád vyčítáno, že vypadám jako orangután Smile Ale holit si nohy nebo ruce? To asi ne. Zato mám hodně chlupatej hrudník a ty chlupy jsou ve tvaru motýla Smile, toho bych se možná radši částečně zbavil, ale jak že. Jednou jsem to zkusil oholit a nemohl jsem dva dny usnout, šíleně to potom píchá Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá červen 09, 2006 3:48 am
Autor Zpráva
Stonerock
šaman


Založen: 2.2.2006
Příspěvky: 1509
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

llukynek napsal:
Byl bych rád, abychom se všichni shodli na tom, že každý máme jiný vkus, každému se líbí nebo nelíbí něco jiného, ale že bychom toho druhého, který dělá něco, co se nám zrovna nelíbí, neměli nijak odsuzovat a že bychom mu neměli říkat "oslizlé holátko".

Naprostej souhlas s tim, že je to fakt jenom věc vkusu. I s tim, že bychom kvůli tomu neměli druhý odsuzovat. Akorát mě překvapuje, že to píšeš zrovna ty - přinejmenšim vzhledem k tvý poněkud expresivní reakci na neoholený podpaží. Zkus si po sobě někdy přečíst některý svý příspěvky, než začneš ostatní vyzývat k toleranci a umírněnosti... Wink

A ještě jeden pohled na věc: Docela mě překvapuje, že na máte na holení všichni dost vyhraněnej pohled. To mně se je schopný líbit všechno možný, záleží na konkrétnim klukovi. Někomu sluší něco, někomu něco jinýho. Něčí chloupky se mi krutě nelíbí, něčí jsou děsně sexy... Embarassed Závisí na barvě, dýlce, tvaru, hustotě a rozmístění... Vlasy a fousy jsou přece naprosto individuální, tak proč ne i chlupy?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá červen 09, 2006 1:06 am
Autor Zpráva
nokin
uživatel+


Založen: 19.3.2006
Příspěvky: 230
Bydliště: Praha

Předmět: to Esteban Trueba Citovat

Definitivním řešením je depilace laserem. Je to dost drahé - stojí to tak desetitisíce Kč Crying or Very sad Ale je to opravdu navždy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 08, 2006 7:18 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: Citovat

Esteban Trueba napsal:
Súhlasím s Llukinkom - tiež som zdedil to najhoršie, čo mi moji, ináč v pohode predkovia, mohli dať. Aj mne sa NIEKEDY páčia chlpatí chalani, ale JA medzi nich nechcem patriť, o tú psiu srsť nestojím - mám o sebe úplne inú predstavu, ale príroda sa akosi ovplyvniť nedá. Preto na ňu treba ísť niekedy drasticky - žiletkou, krémom, mučidlom, ...
Hm, teraz som si oholil hruď druhý krát v živote Embarassed Embarassed Embarassed a už mi to nepripadá také "cudzie" ako kedysi - dá sa na to zvyknúť. Čo ma ale strašne hnevá, že to zákerne rastie ďalej, a ja, v podstate pohodlný človek, ktorý berie holenie ako vrcholnú otravu, s tým nič NEZMOŽEM. Pri mojej pohodlnosti ma teda možno opäť čaká leto bez vody - nemám chuť sa ísť niekde producírovať "tak ako ma boh stvoril" (nemyslím tým nudapláž). Crying or Very sad
A preto absurdná otázka - nepoznáte nejaké definitívne riešenie???

PS: Keď si oholím podpazušie, cítim sa akosi omnoho čistejšie a voľnejšie, už len ten pocit stojí za to Wink



To je přesně ono, přesně takhle to vnímám i já!
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt červen 08, 2006 7:11 pm
Autor Zpráva
the.cracker
uživatel+


Založen: 16.3.2006
Příspěvky: 180
Bydliště: Kyjov

Předmět: Citovat

Ale tak hosi, prece se nebudete hadat kvuli (ne)holeni Rolling Eyes Je to prece kazdeho vec. Let it be... Cool
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt červen 08, 2006 6:48 pm
Autor Zpráva
Esteban Trueba
uživatel+


Založen: 5.3.2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Kosice

Předmět: Citovat

Súhlasím s Llukinkom - tiež som zdedil to najhoršie, čo mi moji, ináč v pohode predkovia, mohli dať. Aj mne sa NIEKEDY páčia chlpatí chalani, ale JA medzi nich nechcem patriť, o tú psiu srsť nestojím - mám o sebe úplne inú predstavu, ale príroda sa akosi ovplyvniť nedá. Preto na ňu treba ísť niekedy drasticky - žiletkou, krémom, mučidlom, ...
Hm, teraz som si oholil hruď druhý krát v živote Embarassed Embarassed Embarassed a už mi to nepripadá také "cudzie" ako kedysi - dá sa na to zvyknúť. Čo ma ale strašne hnevá, že to zákerne rastie ďalej, a ja, v podstate pohodlný človek, ktorý berie holenie ako vrcholnú otravu, s tým nič NEZMOŽEM. Pri mojej pohodlnosti ma teda možno opäť čaká leto bez vody - nemám chuť sa ísť niekde producírovať "tak ako ma boh stvoril" (nemyslím tým nudapláž). Crying or Very sad
A preto absurdná otázka - nepoznáte nejaké definitívne riešenie???

PS: Keď si oholím podpazušie, cítim sa akosi omnoho čistejšie a voľnejšie, už len ten pocit stojí za to Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 5 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist