Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Od začátku Coming out
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 51, 52, 53  Další

po listopad 23, 2009 11:03 pm
Autor Zpráva
John
guru+


Založen: 4.10.2009
Příspěvky: 824

Předmět: Já Citovat

NO iboys moc nepomáhá. Laughing
To že jsem gay jsem si uvědomil někdy ve 14.
Nikdy jsem s tím problém neměl kupodivu.
No a problém?
Znám se s M. dlouho 6 let a on neví ,že jsem gay.
A chtěl bych mu to říct protože se chová ke mne mnohem přívětivěji než ostatní. Prostě chová se ke mne jinak než ke spolužakům.
mileji, když se nám ve sportě tleskneme tak se držíme o něco díl než je obvykle...
A bojim se mu to říct abych nepřišel o svého kamaráda. Rolling Eyes

No a dotoho máme spolužákyni která se mi líbí a myslim furt na ní ,ale vim že mně holky nechávaj klidným až na ni. Jen bych s ní chtěl bejt.

Zkrátka po 2 letech kdy sem měl jasno mam v tom bordel.
A zároven seru na vše krom přemejšlení o sobě.
S pozdravem john
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 08, 2009 7:52 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Ne, to zas ne, mám za sebou SPŠSE a aktuálně navštěvuji navštěvuji ČVUT FEL. Ale slovní základ elektro tam je taky a to se počítá Very Happy
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt říjen 08, 2009 7:47 pm
Autor Zpráva
Fx100d
uživatel


Založen: 6.10.2009
Příspěvky: 22

Předmět: Citovat

Vodafone napsal:
Fx100d napsal:
Šiš, se mi ježí chlupy, když tohle čtu, kdybych věděl ještě co to znamená. Very Happy Já jsem jen vyučený elektrikář. Cool
Hurá, konečně někdo od fochu Smile


Ještě zjistíme, že jsme spolu chodili do učení a padnu. Very Happy
_________________
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 08, 2009 7:35 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

Fx100d napsal:
Šiš, se mi ježí chlupy, když tohle čtu, kdybych věděl ještě co to znamená. Very Happy Já jsem jen vyučený elektrikář. Cool
Hurá, konečně někdo od fochu Smile
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

čt říjen 08, 2009 3:55 pm
Autor Zpráva
Fx100d
uživatel


Založen: 6.10.2009
Příspěvky: 22

Předmět: Citovat

man86 napsal:
...student sociální a charitativní práce na teologické fakultě


Šiš, se mi ježí chlupy, když tohle čtu, kdybych věděl ještě co to znamená. Very Happy Já jsem jen vyučený elektrikář. Cool
_________________
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 08, 2009 3:35 pm
Autor Zpráva
man86
uživatel+


Založen: 24.4.2009
Příspěvky: 221
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

Kdo ví. Možná ano. Wink
Tvůj web si rozhodně přečtu. Myslím, že to bude výživnější než jakákoli přednáška na toto téma, které bych se ovšem coby student sociální a charitativní práce na teologické fakultě nikdy nedočkal Laughing Laughing Laughing
_________________
Někdo věci vidí tak, jak jsou, a ptá se: "Proč?".
Někdo je vidí tak, jak nejsou, a ptá se: "Proč ne?".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 08, 2009 3:25 pm
Autor Zpráva
Fx100d
uživatel


Založen: 6.10.2009
Příspěvky: 22

Předmět: Citovat

man86 napsal:
Jsi první, o kom si takhle čtu, s pedofilem jsem se vědomě nikdy osobně nesetkal a proto jsem i trochu v šoku z toho co píšeš.


Co není, může být, třeba se někdy setkáme. Smile
_________________
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 08, 2009 3:18 pm
Autor Zpráva
Fx100d
uživatel


Založen: 6.10.2009
Příspěvky: 22

Předmět: Citovat

man86 napsal:
Fx100d: Mluvíš tady o svém osudu a já prostě jen valím oči. Jsi první, o kom si takhle čtu, s pedofilem jsem se vědomě nikdy osobně nesetkal a proto jsem i trochu v šoku z toho co píšeš. V žádném případě bych si nedovolil tě tady soudit, protože i když naše problémy jsou v lecčem jiné, jsou i v lecčem stejné. Troufnu si ale říct, že být gayem je neuvěřitelná výhra, protože si vůbec nedokážu představit co prožíváš.


Docela Tě chápu. Jsem celkem zvyklý, že jsou z toho lidé v šoku. Asi nedokážu přesně vyjádřit, jak co prožívám a co cítím, popisovat city není jednoduché a "převést" to do Tvé situace nejde. Sice jsou některé věci stejné, ale ne všechny. Asi těžko si umíš představit, jaké bylo žít jako gay v době, kdy ještě byla homosexualita v MKN a DMS a většina lidí to brala jako nemoc a něco špatného. Dnes je situace úplně jiná a spousta předsudků padla, ikdyž asi ne všechny a pro všechny. V tomhle mají ale gayové a lesby docela dost velkou výhodu. Nejen že se o homosexualitě mluví už ve škole, ale gayové jsou vidět. V období kdy si mladý gay začíná uvědomovat že je gay, má spoustu vzorů a ví že není sám.

To bylo pro mě šíleně těžké období. Nejen že jsem si myslel, že jsem asi jediný pedofil na světě, který dětem nechce ublížit, ale nebyl ani internet a v televizi, médiích a knihách nikde nebylo napsáno co s tím mám dělat, jak žít, co můžu a co ne a proč tohle nesmím a tohle ano. To byl důvod, proč jsem veřejně vystoupil. Pro mě osobně to nejspíš nepřinese nic, možná mi to nakonec i ublíží a nedej bože, může to nepřímo ublížit i mé malé lásce a našim rodinám, ale věřím, že jsem udělal dobře. Začíná vznikat první publikace pro mladé pedofily a společně s odborníky bychom chtěli takto pomoci mladým pedofilům. Jestli to pomůže jednomu z nich, nebo to zachrání jedno dítě před zneužitím, má to všechno smysl a stojí to za to.


man86 napsal:
Hrozně tě ale obdivuju v tom smyslu, jak se k celé věci stavíš, že ses dokázal vyoutovat intimně i veřejně a že dokonce uvažuješ o CO u matky tvé lásky.
Je fajn, že máš kolem sebe lidi, kteří tě podpoří, poradí ti a pomáhají ti.
Jestli se můžu zeptat - jak jsi to řekl své matce?


Děkuji za uznání. Nebudu zde opakovat, jak jsem se svěřoval, můžeš si to přečíst na mém webu [url]odkaz odstraněn uživatelem[/url] je tam zhruba celý můj příběh a všechny zásadní události mého života. Je to sice dlouhé a je tam spousta gramatických chyb, ale prý se to dobře čte a je to zajímavé. Přeji příjemné čtení. Wink
_________________


Naposledy upravil Fx100d dne pá říjen 09, 2009 10:30 am, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 08, 2009 2:51 pm
Autor Zpráva
man86
uživatel+


Založen: 24.4.2009
Příspěvky: 221
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

Fx100d: Mluvíš tady o svém osudu a já prostě jen valím oči. Jsi první, o kom si takhle čtu, s pedofilem jsem se vědomě nikdy osobně nesetkal a proto jsem i trochu v šoku z toho co píšeš. V žádném případě bych si nedovolil tě tady soudit, protože i když naše problémy jsou v lecčem jiné, jsou i v lecčem stejné. Troufnu si ale říct, že být gayem je neuvěřitelná výhra, protože si vůbec nedokážu představit co prožíváš.
Hrozně tě ale obdivuju v tom smyslu, jak se k celé věci stavíš, že ses dokázal vyoutovat intimně i veřejně a že dokonce uvažuješ o CO u matky tvé lásky.
Je fajn, že máš kolem sebe lidi, kteří tě podpoří, poradí ti a pomáhají ti.
Jestli se můžu zeptat - jak jsi to řekl své matce?
_________________
Někdo věci vidí tak, jak jsou, a ptá se: "Proč?".
Někdo je vidí tak, jak nejsou, a ptá se: "Proč ne?".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 08, 2009 11:37 am
Autor Zpráva
Fx100d
uživatel


Založen: 6.10.2009
Příspěvky: 22

Předmět: Citovat

Poprvé jsem se svěřil svému kamarádovi ve 25 letech. Pak to bylo dalších asi 6 kamarádů. Všichni reagovali docela dobře. Někteří to moc neřešili, jiní se vyptávali, ale celkově nebyla žádná špatná reakce. Hodně totiž záleží, jak to člověk řekne. Ikdyž v mém případě ať to řeknu sebeopatrněji, vždy je to pro toho člověka šok.

Ve 27 letech jsem se svěřil jedné kolegyni v práci. Je to asi jediná osoba, která si o tom se mnou dokáže nejlépe popovídat a i přes to, že má dvě dcery, přijala to s největším klidem. Její mladší dcera je dvanáctiletá, pro mně již na hranici, přes to se mi ještě docela líbí a kolegyni nedělá problém nechat jí se mnou o samotě. S touto ženou řeším prakticky jakýkoliv problém spojený se svou sexualitou a ona se se mnou vždy snaží najít co nejlepší řešení.

Nejtěžší bylo svěřit se vlastní mamce. Také to pro ní byl asi největší šok. Zpočátku se trochu bála a chtěla, abych nejezdil za svou malou láskou. Po čase se s tím vyrovnala a dnes nemá nejmenší problém s tím, když si malou vezmu na víkend na návštěvu. Moc si s mamkou ale o tomhle nepopovídám.

Na 17. kongresu k sexuální výchově jsem udělal něco, co bych před rokem neudělal ani v myšlenkách. První veřejný coming out před sálem plným cizích lidí. Vystoupil jsem v rámci referátu Karla Žáka. Když Karel publiku oznámil, že předává slovo pedofilovi panu Jiřímu, tak to se mnou málem šlehlo. V projevu jsem měl pár delších pomlk, ale nakonec jsem to ustál. Reakce byly k mému velkému překvapení velmi pozitivní. Přesto to byl pro mě obrovsky emotivní zážitek. Tomu říkám adrenalin. Very Happy

Ani v jednom případě nelituji, že jsem se svěřil. Je to velká úleva a nemusím skrývat své city, ani se přetvařovat. V brzké době se chystám svěřit mamince své malé lásky. Tohle svěření je pro mne asi nejvíce opředeno strachem. Pokud by mi ale po svěření zakázala stýkat se s jejími dětmi, budu to plně respektovat. V takovém případě ale ztratím prakticky jedinou motivaci do života. Sice ta žena ví, že jsem do malé zamilovaný a možná už i něco tuší, ale stejně je to zkouška odvahy nejvyššího stupně.
_________________
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 06, 2009 9:42 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: Citovat

man86 napsal:
theby napsal:


A tobě snad ne? Poupravil bych na : "nám bude přáno" ...


Já teď sám nejsem. Až to bude aktuální, budu to přát i sobě. Ale doufám, že to nebude nutné... Smile


Rolling Eyes Rolling Eyes To jsem zase něco vymrazil... v tom případě: "Ať to vydží na věky věků Wink !"
_________________
Tak mladý a už tak zvrhlý...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 06, 2009 7:56 pm
Autor Zpráva
man86
uživatel+


Založen: 24.4.2009
Příspěvky: 221
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

theby napsal:


A tobě snad ne? Poupravil bych na : "nám bude přáno" ...


Já teď sám nejsem. Až to bude aktuální, budu to přát i sobě. Ale doufám, že to nebude nutné... Smile
_________________
Někdo věci vidí tak, jak jsou, a ptá se: "Proč?".
Někdo je vidí tak, jak nejsou, a ptá se: "Proč ne?".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 06, 2009 7:31 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: Citovat

man86 napsal:
theby napsal:
Libor napsal:
...ale o touhu, aby me mel nekdo rad.


Vím o čem mluvíš... (Bohužel?) až moc dobře Rolling Eyes . (Moje momentální období, kdyby to z předchozích slov nebylo úplně jasně Wink )


Je až tragický, jak strašně toužíme někomu patřit a někoho mít vedle sebe... Tak snad vám kluci bude přáno a najdete toho pravýho..


A tobě snad ne? Poupravil bych na : "nám bude přáno" ...
_________________
Tak mladý a už tak zvrhlý...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 06, 2009 7:23 pm
Autor Zpráva
man86
uživatel+


Založen: 24.4.2009
Příspěvky: 221
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

theby napsal:
Libor napsal:
...ale o touhu, aby me mel nekdo rad.


Vím o čem mluvíš... (Bohužel?) až moc dobře Rolling Eyes . (Moje momentální období, kdyby to z předchozích slov nebylo úplně jasně Wink )


Je až tragický, jak strašně toužíme někomu patřit a někoho mít vedle sebe... Tak snad vám kluci bude přáno a najdete toho pravýho..
_________________
Někdo věci vidí tak, jak jsou, a ptá se: "Proč?".
Někdo je vidí tak, jak nejsou, a ptá se: "Proč ne?".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út říjen 06, 2009 7:18 pm
Autor Zpráva
theby
uživatel+


Založen: 2.6.2006
Příspěvky: 209

Předmět: Citovat

Libor napsal:
...ale o touhu, aby me mel nekdo rad.


Vím o čem mluvíš... (Bohužel?) až moc dobře Rolling Eyes . (Moje momentální období, kdyby to z předchozích slov nebylo úplně jasně Wink )
_________________
Tak mladý a už tak zvrhlý...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt říjen 01, 2009 3:56 pm
Autor Zpráva
Rausek
uživatel+


Založen: 10.5.2008
Příspěvky: 223
Bydliště: Plzeň

Předmět: Citovat

Nějaký čas jsem se tu na foru moc nevyskytoval, tak abych k tomu také něco, řekl.

To že jsem gay mi (jak už jsem několikrát psal) došlo asi někdy kolem 14ti let. Přesně to nevím. Hádám, že nejvíce k tomu přispělo to, že jsem s klukem experimentoval už ve velmi raném věku (mimochodem ještě před tím než jsem se dozvěděl, že je to vlastně něco neobvyklého a ne jen taková neškodná hra). Poté pochopitelně přišla fáze odmítání (snaha myslet při honění na holky atd.) následovaná strachem, co když se to někdo dozví a tak. Obě dvě tyhle fáze u mě trvali celkem krátkou dobu.

Hádám, že za míň jak rok mi došlo, že to zas tak hrozné není a že jsem to holt já. Koneckonců v té době už jsem byl zvyklý, že jsem prostě divný (a tím nemyslím jen z pohledu sexuální orientace Wink), takže to že se od ostatních liším i tímhle mě zas tak moc nevzalo.

Pak přišlo mnohem delší období, kdy jsem to prostě moc neřešil - na vztah sem chuť neměl a důvod říct to kamarádům taky ne. V 19-ti jsem si začal připadat už celkem osamělý, ale stále jsem neměl odvahu do něčeho jít. Jsem totiž dost stydlivý a nerad jsem středem pozornosti, takže napsat na seznamku nebo nedejbože navštívit buzinec to pro mě bylo nepředstavitelné (dodneška je pro mě těžké třeba i zastavit cizího člověka a zeptat se na cestu, i když už jsem se trochu otrkal).

Potom to mezi mými přáteli náhodou prasklo a světe div se, reagovali jako z propagačních materiálů "Řekněte to svým přátelům a nebudete litovat!" To mě opravdu povzbudilo, takže brzy to věděla většina mých spolužáků a známých. Mimojiné jsem přišel na toto forum a dal se dohromady se Shmudlou.

Právě tehdy jsem definitivně přijal to, čím jsem, neboť jsem na vlastní kůži zažil, že homosexuální vztah se ničím neliší od heterosexuálního a že rozhodně mohu být v životě šťasný, ať si kdo chce říká, co chce. Poté následoval můj CO mamce (plný slz) a tátovi (s trochou výhrůžek) a ačkoliv to nedopadlo ideálně a na téma já a vztahy se doma od té doby mlčí, tak bych řekl, že mě rodiče spíše podporují (i když se je to něco, co prostě asi hned tak nepřijmou). Koneckonců, jak mi vždycky říkali je to můj život a jsem dost rozumnej na to, abych se rozhodoval sám.

Pokud jde o to, co zde psali sergej a shmudla, tak já bych rozhodně neřekl, že k jejich CO došlo pozdě. Ano je jasné, že později než u některých lidí, ale zase na druhou stranu dříve než u jiných. Každý prostě žijeme své životy jinak a každý získáváme různé životní zkušenosti v různém věku. Podle mě neexistuje CO pozdě nebo CO příliš brzy. Pokud se na to prostě člověk necítí, tak nemá cenu se do toho nutit, protože jednoho dne prostě každý z nás dojde (nebo už došel) do fáze, kdy ne že to musí říct, ale že to chce říct a to je ten správný čas na comming-out. Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne září 13, 2009 4:00 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Shmudla i Sergej napsali krasne prispevky. Moc mile a otevrene. I ja nejdrive nerozlisovalmezi "klukama a holakma" to proto, ze me neslo o nejakou erotiku, ale o touhu, aby me mel nekdo rad. Kolem 17 jsem si zacal uvedomovat, ze to co jsem povazoval za normalni. A bylo na me prijmout to, ze to pro ostatni "heterosexualni" okoli neni tak bezne Wink
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá září 11, 2009 2:26 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

sergej sudoplatov napsal:
dimenzi X.


Mr. Green
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 09, 2009 10:55 pm
Autor Zpráva
Rainbow
uživatel


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 99
Bydliště: BA

Předmět: Citovat

U mna to bolo velmi podobne - uz od zakladnej skoly som vedel, ze som gay, ale dost dlho to nemalo ziadny vyznam. Az neskor, na strednej skole, to vyznam zacalo mat. Uvedomil som si, ze mi je s jednym spoluziakom nejako dobre Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 09, 2009 9:07 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

pemel: Asi tady došlo k zásadnímu nepochopení mého příspěvku. To, že se mi tak nějak kluci začali líbit (respektive něco mě na nich přitahovalo) jsem zjistil už cca v 15ti...ale celkově pro mě byly tyto věci tak nepodstatné, že jako celek jsem je naprosto neřešil...pak jsem logicky ani moc neřešil to, jestli se mi líbí víc holky než kluci či naopak, protože z praktického hlediska to bylo naprosto irelevantní. A ještě mnoho let po tom jsem ani náznakem necítil potřebu se nějak "outovat". Ne že bych se bál, já tu vnitřní potřebu prostě vůbec neměl. Ani jsem si nedokázal představit, že bych s někým (lhostejno jakého pohlaví) měl nějaký citový vztah, nebo nedejbože i nějaký tělesný. To byly věci pohybující se v nějaké dimenzi X.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 09, 2009 8:45 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Docela mě překvapil sergejův a Shmudlův příspěvek. Že se mi líbí kluci, jsem si uvědomil už někdy ve třinácti, když jsem se v platonicky zamiloval do jednoho spolužáka. Sice mi dlouho trvalo, než jsem se vnitřně srovnal s tím, že jsem gay a CO jsem absolvoval taky dost pozdě, ale vím to už od puberty.
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st září 09, 2009 4:42 pm
Autor Zpráva
SIEENX
uživatel++


Založen: 27.5.2009
Příspěvky: 288
Bydliště: Havířov

Předmět: Citovat

man86 napsal:
SIEENX napsal:
Jo tak děkuju za odpovědi no sám jsem zvědav jak se to bude vyvíjet dál Ono vám to možná připadá v klidu a že to dobře vzala ale pro mě to bylo staršné opravdu mi nedělá dobře vidět Mamku jak brečí a ještě hůř kvůli mě.


Ale pochop, že tebe se nikdo neptal, jestli chceš být na holky nebo na kluky. Jde o tvůj život a tajit to před rodiči jde jen velmi omezenou dobu. Možná jí to ranilo, ale není to nic, co by sis zvolil, nebo udělal záměrně. Tak se tím zkus tolik netrápit... Ale ono se to snadno kecá lidem, který už mají CO v rodině za sebou... Já vím...


Jo já jí i říkal že jsem to neudělal schválně... já se s tím moc ani netrápil když si tak vzpomínám nejhorši jen bylo na tm celé asi to že brečela.

Litomyšlák: Příspěvek z CO musí být nejdelší Mr. Green
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 08, 2009 9:42 am
Autor Zpráva
satal
uživatel+


Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 211
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

Já to začal řešit tak nějak v 17, do té doby jsem tuhle potřebu neměl - nebo si ji neuvědomoval.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 07, 2009 11:06 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Asi tak jak napsal shmudla. V patnácti jsem něco takového opravdu neřešil, takovéto věci mě na daleké míle míjely. Takže pravda, nedalo se o mně celkem říct ani jedno, ani homo ani hetero...a nejen v patnácti, ale i o několik let později. Proto se asi dodneška tak často divim, že lidi tohle v tomto věku řeší, když já to začal řešit (a to ne nějak naplno) poměrně pozdě, tedy v cca 23 letech. Možná to bude tim, že jsem byl vždycky ve společnosti podobně zastydlých kluků jako já Laughing Zajímavé že jak na střední tak na vejšce, to asi nějak přitahuju, tuhle společnost Shocked
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 07, 2009 10:41 pm
Autor Zpráva
Shmudla
uživatel+


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 144

Předmět: Re: CO Citovat

Mikee napsal:

Shmudla napsal:
Když o tom uvažuju, myslím si že klidnému průběhu hodně pomohlo to, že jsem jim to řekl v takhle dospělém věku, myslím že to už berou jinak.


Tak nevím, jestli bych vůbec dokázal to takhle dlouho tutlat Shocked Já už si teď říkám (je mi patnáct) že jsem to kámoškám řekl možná trošku pozdě Very Happy


Ono to jistě souvisí i s vnitřním coming outem. Já jsem v patnácti o tomhle vůbec neuvažoval, jsem spíš takový ten geek typ, takže jsem se nestaral ani o holky ani o kluky a vůbec jsem to neřešil. To všechno přišlo až později, první sex jsem měl v 21 (s holkou). Pak jsem začal po nějaký době experimentovat i s klukama a pomalu si uvědomoval, že asi nejsem hetero. Ale teprve když jsme se dali dohromady s Rauskem, tak jsem si v 27 letech teprve plně uvědomil, že tohle je to co jsem a přijal jsem to. Hodně jsem se za poslední rok změnil, veř mi. Změnil jsem se hodně uvnitř, ale i navenek.

Ono to není o tom, že bych to v patnácti nějak jako tutlal a třásl se aby se někdo nedozvěděl, že jsem gay. Do jisté míry by se dalo říct, že jsem v té době gay nebyl.

Přemýšlet o tom, jestli to "kamarádkám neříkám moc pozdě" je z mého pohledu naprosto zcestné. Není žádné "včas" nebo "pozdě".
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 07, 2009 9:34 pm
Autor Zpráva
satal
uživatel+


Založen: 22.9.2007
Příspěvky: 211
Bydliště: České Budějovice

Předmět: Citovat

najdeš si příspěvek, který chceš mít v tom svém a klikneš na ikonku citovat Razz



Mikee napsal:
Hele, jak tam dáváte takový to "Shmudla napsal:"? Mně se to neukazuje Very Happy Já a můj technický antitalent Very Happy Dík Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 07, 2009 9:29 pm
Autor Zpráva
Mikee
uživatel


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Brno

Předmět: Citovat

Hele, jak tam dáváte takový to "Shmudla napsal:"? Mně se to neukazuje Very Happy Já a můj technický antitalent Very Happy Dík Very Happy
_________________
It's perfectly fine to be a happy individual!
...nenapravitelný optimista Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 07, 2009 9:27 pm
Autor Zpráva
Mikee
uživatel


Založen: 29.8.2009
Příspěvky: 10
Bydliště: Brno

Předmět: CO Citovat

SIEENX: Drž se, a buď rád, že už to máš za sebou Smile Mamka to určitě nějak zvládne Smile (já ještě rodinný CO za sebou nemám, tak uvidíme, jak to bude u mě...) Ona se s tím nakonec nějak srovná Smile

citace:
Když o tom uvažuju, myslím si že klidnému průběhu hodně pomohlo to, že jsem jim to řekl v takhle dospělém věku, myslím že to už berou jinak.


Tak nevím, jestli bych vůbec dokázal to takhle dlouho tutlat Shocked Já už si teď říkám (je mi patnáct) že jsem to kámoškám řekl možná trošku pozdě Very Happy
_________________
It's perfectly fine to be a happy individual!
...nenapravitelný optimista Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 07, 2009 9:23 pm
Autor Zpráva
Litomyšlák
uživatel++


Založen: 11.5.2009
Příspěvky: 337
Bydliště: Litomyšl

Předmět: Citovat

To Sieenx:
Gratuluju mnohokrát Wink
(Už jsme to spolu řešili takže to tad yvšechno nebudu vypisovat...)
A gratuluju nejen k tvému CO, ale i nejdelšímu příspěvku od tebe (neberu v potaz Mr.Greeny Very Happy )
_________________
Být gayem je výzva, ale žít život je výzva ještě větší!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po září 07, 2009 7:20 pm
Autor Zpráva
Shmudla
uživatel+


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 144

Předmět: Citovat

Jak jsem to tu už popisoval před rokem, u mně to proběhlo velmi v klidu. Nicméně vlastně se od té doby dost stalo, takže začnu jen rekapitulací a pak půjdu dál.

První kdo se to dozvěděl byla moje kamarádka, se kterou jsem měl poměrně hodně vztah - a to jen proto že jsem měl pánskou návštěvu a ona mě pozvala na oběd. Přišli jsme oba a bylo to. Pak se to dozvěděla maminka, když to ze mě vytáhla při telefonování.

Je nutno říct, že tady je někde ten okamžik, kdy se to jako zlomilo, že jsem to přestal nějak potlačovat a začal jsem se outovat kamarádům a tak, všichni jsou fakt v pohodě. Jako ne že bych to vyprávěl každýmu na potkání, ale když se na to dojde, když se nekdo zeptá, tak to nezapírám.

Taky jsem to řekl kolegyni v práci a od té doby máme kancelář vyzdobenou vkusnými pánskými fotografiemi (to jsou AKTY! žádný porno!!).

No v průběhu uplynulého roku se to teda dozvěděl i můj otec (tomu to řekl maminka), řekl jsem to bratrovi jako dárek k jeho 30. narozeninám (jó, pak jsme se ožrali) a řekl jsem to sestře se kterou se nakonec docela fajn pokecá na téma kluci.

Když o tom uvažuju, myslím si že klidnému průběhu hodně pomohlo to, že jsem jim to řekl v takhle dospělém věku, myslím že to už berou jinak.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 51, 52, 53  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 17 z 53
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 51, 52, 53  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist