Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Zábava mix Mindráky a spol.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď

 
Más nějaký mindrák?
Je, jeeee celou hromadu. Chceš mohu poskytnout?
52%
 52%  [ 11 ]
Několik
38%
 38%  [ 8 ]
Jeden, přísně tajný:-)
4%
 4%  [ 1 ]
Neznám mindráky, nemám mindráky
4%
 4%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 21
      Na začátek stránky  

po prosinec 19, 2005 10:00 am
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: taky tak,,, Citovat

Nikom napsal:
Jo tohle mám taky!!!
Myslím, že je to o podceňování. když jsem se poprvé sešel s mým mazlíčkem, chtěl jsem utéct, protože byl strašně krásnej a příjemnej;))) A předpokládal jsem, že na něj prostě nemám. Když mi pak psal, že jsem na něj udělal dojem, vůbec jsem to nechápal Smile


Very Happy Very Happy Takhle to obcas chodi Embarassed
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá prosinec 16, 2005 10:21 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: taky tak,,, Citovat

Jo tohle mám taky!!!
Myslím, že je to o podceňování. když jsem se poprvé sešel s mým mazlíčkem, chtěl jsem utéct, protože byl strašně krásnej a příjemnej;))) A předpokládal jsem, že na něj prostě nemám. Když mi pak psal, že jsem na něj udělal dojem, vůbec jsem to nechápal Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá prosinec 16, 2005 8:02 pm
Autor Zpráva
Chris003
uživatel


Založen: 16.12.2005
Příspěvky: 66
Bydliště: Slovensko...

Předmět: Citovat

...hmm, tak som tu sice novy, ale mindrak sem hodim. ono je to vlastne dost divne... teda to, co ma depta.
...niekto tu uz pisal, ze sice nieje topmodel, ale nieje ani skaredy. tak je to aj u mna. viem ze vyzeram dobre, a prave v tom je ten "problem"
...vzdy ked o mna niekto prejavy zaujem (ci chalan, alebo baba) zacnem panikarit. a cim je ta osoba krajsia, tym je aj moja panika vacsia.
...neviem preco, ale proste to tak je Confused
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st prosinec 14, 2005 6:54 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

It is amazing to write here in English... Especially for us who prefere some different language.
P.S. I am sorry for my bad English Rolling Eyes


Naposledy upravil Adam dne ne září 03, 2006 10:00 pm, celkově upraveno 1 krát.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 17, 2005 4:17 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: RE:Re: Mindráky Citovat

Nevím, no Libore, asi nemáš moc na výběr, ale já bych si v Olomouci nelajsnul bydlet vůbec a k tomu ještě fungovat jako homosexuál. Moc malé město (=těch, kteří jsou "out", tam musí být jako šafránu, že jo), ještě k tomu křesťanské, moc malé město a přitom ještě sidlo arcidieceze. Je na druhou stranu pravda, že asi málokde dnes najdeš (tak) upřímné věřící (jako na moravě). Jak se tam na tebe vlastně dívají ( Shocked ), lépe řečeno, jak tě přijímají? ( Evil or Very Mad ) Abys z nich nakonec neměl mindrák Razz Nebo oni z tebe Laughing

Jinak samozřejmě není zač. A dále - já jsem zase tolik svých požadavků neřekl Very Happy nicméně ve svém výběru partnera nedělám ve vzhledu kompromisy; proč tě to děsí?

Svoje kritéria - co se týče fyzičky splňuji, co se týče obličeje, tak podle odezvy také splňuji Cool někdy si to třeba ověříš Surprised

Idea s tím jak splňuji svá kriteria souvisí takové moje přesvědčení, možná by v tom někteří mohli hlouběji hledat taky nějakej mindrák - inu to co "nezvládnu" (čili nedokážu, nemám/nejsem-schopen-mít etc.) sám, o to můžu požádat, ale nemůžu to vyžadovat. Mám to za své v životě, soukromém životě i v práci. Byt sem si taky z velký většiny dělal sám, teda ne uplně sám, ale bez profesionální pomoci (kromě elektřiny a podlah - to za 1. s tim bych si nehrál a za 2. profesionál to udělal lépe) protože myslim že to co zvládne zedník, lakýrník, malíř, drvoštěp Very Happy etc. etc. by měl každej chlap zvládnout taky. Zkrátka nechci po nikom nic, co nedokážu sám.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st listopad 16, 2005 4:42 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Nooojo Citovat

Rozhodl jsem se, že na ty věřící mediky nebudu reagovat.
Co se těch pomalých nájezdů týče.. tak naprostý souhlas. Už se o to snažím. jedinej problém je že čas od času se mi zatmí a přemýšlím trochu jinou částí svého těla než mozkem. A když se pak zase proberu, jenom koukám, do čeho jsem se stačil uvrtat... Embarassed Embarassed
Ale joo jsem optimista, časem to pude...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 15, 2005 9:58 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Medici proc neee:-) Citovat

Mi spolubydlici z koleji jsou verici medici:-) Vim, ze mezi skolu s ejeste vmestna Buh. Na medicky nemaji moc casu. Jsou moc pohledni a fajn. Nekdy s nimi zajdu na Svaty kopecek, do chramu, na caj. Mozna je to dano Moravou. Olomouc je hodne verici mesto. Vim, ze mi kamaradi se i diky drsnemu studiu nejak vic a vic priklaneji k Bohu. Mam je opravdu rad.Skoda, ze oni maji radeji medicky:-) S jednim moc bezva medikem travim 3 hodiny tydne v jedne Olomoucke neziskovce. Nema moc casu, ale i tak si trochu casu na mentalne postizene udela. Vis, me take hodne formuje me studium. Specialni pedagogika take zanechava sve stopy:-)


.Asi by to chtelo u nas obou zabrzdit. UDelat pomale najeezdy. Spis se o kluky zajimat tak trosku. Spis jako o lidi. A pak se treba neco narodi.. Very Happy Urcite se vyklube vztah. Neboj se


Nikom napsal:
Zdárec Libore! prosimtě trochu si uprav priority: ty si vážně myslíš, že medici jsou duchovně zaměření?? Laughing Neblázni, chlape... Medici, to je dost zvláštní sorta lidí. Mají neuvěřitelně omezené obzory. Jedinné o čom se dovedou bavit (celé hodiny a hodiny) je škola, medicína a medičky.
Nic jiného je prakticky nezajímá, jsou vyloženě materiální. Samozřejmě jsem proti jakémukoli kategorizování (i když přesně tohle tady dělám), třeba někde existuje trochu normálnější medik, ale rozhodně ne u nás na škole... tam jsem jenom já a od ostatních se liším v tom, že se o medičkách bavit odmítám Wink
No jinak pokud by někoho zajímaly mé mindráky: Od doby kdy jsem se vyoutoval mám pocit, že se můj život skládá jen ze samých kluků. Nadšeně se vrhám do vztahů nedbaje na slabounký vnitřní hlas, který mě rozhodně varuje, že tenhle chlapík asi nebude ten pravý. Vždycky je to strašně rychlé a vždycky to má stejně tak rychlý konec - ukončím to (jeden můj kamarád mi už začal říkat rozvraceč Rolling Eyes ). Nejhorší je že to vůbec takhle nechci dělat, ze začátku mi ten kluk příjde dobrej, ale pak začnu objevovat mouchy a je konec. Nevim teda přesně jestli se to dá definovat jako mindrák, ale trápí mě to Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne listopad 13, 2005 4:20 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: medici??? to opravdu neee Citovat

Zdárec Libore! prosimtě trochu si uprav priority: ty si vážně myslíš, že medici jsou duchovně zaměření?? Laughing Neblázni, chlape... Medici, to je dost zvláštní sorta lidí. Mají neuvěřitelně omezené obzory. Jedinné o čom se dovedou bavit (celé hodiny a hodiny) je škola, medicína a medičky.
Nic jiného je prakticky nezajímá, jsou vyloženě materiální. Samozřejmě jsem proti jakémukoli kategorizování (i když přesně tohle tady dělám), třeba někde existuje trochu normálnější medik, ale rozhodně ne u nás na škole... tam jsem jenom já a od ostatních se liším v tom, že se o medičkách bavit odmítám Wink
No jinak pokud by někoho zajímaly mé mindráky: Od doby kdy jsem se vyoutoval mám pocit, že se můj život skládá jen ze samých kluků. Nadšeně se vrhám do vztahů nedbaje na slabounký vnitřní hlas, který mě rozhodně varuje, že tenhle chlapík asi nebude ten pravý. Vždycky je to strašně rychlé a vždycky to má stejně tak rychlý konec - ukončím to (jeden můj kamarád mi už začal říkat rozvraceč Rolling Eyes ). Nejhorší je že to vůbec takhle nechci dělat, ze začátku mi ten kluk příjde dobrej, ale pak začnu objevovat mouchy a je konec. Nevim teda přesně jestli se to dá definovat jako mindrák, ale trápí mě to Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

so listopad 12, 2005 11:41 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Odpoved Citovat

llukynek napsal:
Tím předchozím příspěvkem jsem samozřejmě myslel ten, který byl adresován Vám. Tedy tento:

"Jako budoucí inženýr ekonomie jsem hluboce uražen!!!!!!!!! A to si fakt nedělám legraci! Zkuste jít tu "obyčejnou ekonomii" studovat a pak si pokecáme! Bez ekonomie by nefungovalo nic! Nevím, o co by měl být filozof, theolog, či medik lepší než ekonom!

Nejsem obyčejný člověk, byť budu ekonomem, ale to byste mě musel znát!

NENÍ TO O SMĚRU, JAKÝM JE ČLOVĚK VZDĚLÁM, ALE JE TO O OSOBNOSTI!"



Je to o osobnosti. I ta ovlivuje jakou cestou se vyda:-) Jestli bude ucitel nebo treba barman:-) Takze to spolu trochu souvisi. Mas pravdu v tom, ze vyse vzdelani a obor nejsou znamkou kvality cloveka to uznavam:-)
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 11, 2005 9:01 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Libor: Citovat

Tím předchozím příspěvkem jsem samozřejmě myslel ten, který byl adresován Vám. Tedy tento:

"Jako budoucí inženýr ekonomie jsem hluboce uražen!!!!!!!!! A to si fakt nedělám legraci! Zkuste jít tu "obyčejnou ekonomii" studovat a pak si pokecáme! Bez ekonomie by nefungovalo nic! Nevím, o co by měl být filozof, theolog, či medik lepší než ekonom!

Nejsem obyčejný člověk, byť budu ekonomem, ale to byste mě musel znát!

NENÍ TO O SMĚRU, JAKÝM JE ČLOVĚK VZDĚLÁM, ALE JE TO O OSOBNOSTI!"

_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 11, 2005 8:07 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Re: TO Aaall: Citovat

llukynek napsal:
Ale ano, i llukynek má svoje mindráky, ale jsou to věci, které nechce nikde šířit. Až jednou budu bez nich, pak třeba řeknu, co bylo mým mindrákem, ale do té doby si je nechám nejspíš jen a jen pro sebe. Wink


TO preci nepotrebuje komentar. K tomu neni co dodat Very Happy Tak ot je Very Happy Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 11, 2005 5:53 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Libor: Citovat

Mohl bych, prosím, požádat o Vaši reakci na můj předchozí příspěvek?
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po listopad 07, 2005 1:33 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Mindraky Citovat

Jednu bajecnou kamaradku mam. Zije nyni v Tabore:-) A jsem hodne moc v Olomouci. Legrace je v tom, ze nejdriv me tady to duchovni prostredi strasnemoc zaujalo. A ted se najednou zacinam v tom topit a zmitat. duvod, ti lide jsou silne fajn. ale soucasne silne proheterosexualni. A najit ten stredob duchovni prijatelnosti a pritom homosexuality by bylo fajn..Kdyby me tu nekdo takovy bral..Treba bere, ale ja to jen nevim..

Dekuji za radu. Docela me Martine desi tve pozdavky a hodnoceni vzhledu... Fakt splnujes vsechny kriteria? Ikdyz j amam poobne nesmyslne charakterove pozadavku..Sad

Nejaky dalsi midrak?
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

pá listopad 04, 2005 6:45 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: TO Libor Citovat

Libore, měl sem kamarádku, jež měla stejný problém, totiž že potřebovala být "ujišťována" Smile - lépe řečeno já jí ještě mám a ten problém má pořád.. Sad

I já jsem se před lety cítil podobně, bylo to v době, kdy můj život jaksi postrádal "středobod", nějakou oporu, řekněme. Třeba by ti pomohlo se po nějaké poohlédnout Wink
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 03, 2005 8:16 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Mindraky Citovat

Kluci, stejne pak zjistime, ze o cihlicku min. nebo vic. O hloubavou myslenku mene, ci snad malo duchovni clvoek..ze to je nesmysl. Smile)

Muj mindrak je z toho, ze mam pocit, ze tomu co delam hledam mouchy. A porad chci od druhych slyset, ze to je v poradku:-)) Ikdyz se to libi klientum, tak mam chut s espolupracovnikum omlouvat za domnele, ci neppodstatne chybicky. Je to muj mindrak jako hrom. Schazuji tim sam sebe... A strasne to prozivam Very Happy Very Happy Very Happy Jooo, a kolikrat jsme resil treba to, ze nepisi tak krasne basne jako muj byvaly pritel. Mel jsem pocit, ze kdyz nepisi tak krasne basne, tak ze jsem malo romanticky.. Twisted Evil Twisted Evil Blbost cooo Very Happy
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt listopad 03, 2005 2:11 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: To aaall: Citovat

Jako to já taky, s tim vzhledem, ale nepovažuju to za mindrák, ale za normální. Že bych se nedotknul nikoho, z koho by se mi nepodlomily kolena, mě myslim nijak nelimituje. Lépe řečeno, tu chybu jsem udělal jednou, a doteď mě to děsí. Nene, řikat si, že "to třeba nějak pujde, konec konců je (např.) hodnej, vtipnej atd." vede akorát k tomu, že je ti nakonec po nějaký době z toho člověka fakt šoufl.

Jinak taky sem takhle musel vyběhnout s dvěma klukama, což byly taky shodou okolností dva ze tří pokusů se s někým seznámit, aniž bych ho předtím viděl; říká se třikrát a dost.

Inu první to byl fakt tragéd - tělo měl řekněme "průměrné", tedy to co sem viděl přes oblečení, ale obličej .. no .. tragédie. S tragikomickými prvky.

No a číslo dvě, ten v sobě měl hluboko pohřbenýho něco sympatickýho, až mi ho bylo málem líto; nicméně k věci. Obličej (sám o sobě celkem ucházející), tam byly vážné kožní problémy - jen představa, že bych je chytil mi rozšířila zorničky strachy. A tělo, no bylo prostě rosolovitý, ne, že by byl nějak tlustej, ale bylo to takový to špatný až nejhorší stadium ochablosti. To mi asociovalo onen osudový zážitek kdy jsem se přemohl, a detailně jsem si vzpoměl na situaci, kdy sem oné osobě hrábnul pod tričko, chtěje nahmátnout alespoň stopu břišních svalů (do té doby jsem se domníval, že kdo není jako prase, tak má více či méně cihličky, já naivka), a místo toho jsem nahmatal tak maximálně vnitřní orgány, doslova, neboť ruka mi při sebemenším tlaku vplula do břišní dutiny. Ona vzpomínka způsobila, že jsem málem klopil, a následně se poroučel.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt listopad 03, 2005 12:40 am
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Aaall: Citovat

Ale ano, i llukynek má svoje mindráky, ale jsou to věci, které nechce nikde šířit. Až jednou budu bez nich, pak třeba řeknu, co bylo mým mindrákem, ale do té doby si je nechám nejspíš jen a jen pro sebe. Wink
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st listopad 02, 2005 10:19 pm
Autor Zpráva
Aaall
uživatel


Založen: 14.10.2005
Příspěvky: 29
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Já mam podobný problém jako libor, ale neni to o intelektu, spíš o vzhledu. Vždy když jdu na sraz tak se toho bojím. Neříkám, že já jsem topmodel, ale ošklivý rozhodně ne. Už jsem takhle zklamal dva kluky. Oba dva měli výbornou povahu, ale kdybych s nimi šel do vztahu tak z jediného důvodu a to abych nebyl sám, ale nic bych necítil a to nemůžu. Tak jsem to radši řekl hned.

A ty llukynku, ty nemáš žádný mindrák? Question
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 01, 2005 10:33 pm
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Jedna zbytečná rada a mindráky Citovat

Libore, určitě jim křivdíš.. Copak se velikost osobnosti měří inteligencí, nebo vzděláním či hloubavostí myšlenek? Wink

Jinak ty moje: jednak jsem osobně materiálně bohatší než kluci, kteří mě v průběhu mého života zajímali (s tou vyjímkou, že někteří to měli jaksi od rodičů). Nedávám tento fakt na odiv, dokud "známost" nemá zřetelné kontury vážného vztahu, ale stejně. Jednak vlastně mam mindr z toho, kolik času trávím v podstatě zbytečným zdokonalováním svého vzhledu (solárium, kosmetika, mani a pedikura, a především posilovna,) až z toho mam dojem, že nejsem "dost" - děsivá představa, která se k tomu váže je zhruba následující: "něco" se stane a já nebudu moct cvičit..cpát se budu jako obvykle a po nějaké době jednoho dne se probudím s pupkem visícím přes šev boxerek a nikdo mě nebude chtít Laughing And last but not least: mam mindr z každého kdo měl šťastné dětství.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 01, 2005 10:22 pm
Autor Zpráva
llukynek
guru


Založen: 20.10.2005
Příspěvky: 655
Bydliště: Kousek od Pardubic:o)

Předmět: TO Libor: Citovat

Jako budoucí inženýr ekonomie jsem hluboce uražen!!!!!!!!! A to si fakt nedělám legraci! Zkuste jít tu "obyčejnou ekonomii" studovat a pak si pokecáme! Bez ekonomie by nefungovalo nic! Nevím, o co by měl být filozof, theolog, či medik lepší než ekonom!

Nejsem obyčejný člověk, byť budu ekonomem, ale to byste mě musel znát!

NENÍ TO O SMĚRU, JAKÝM JE ČLOVĚK VZDĚLÁM, ALE JE TO O OSOBNOSTI!
_________________
Setkáš-li se s homofobem, nakopej mu zadek! Ale nikoli svou ladnou nožkou, ale svou inteligencí! Ukaž mu, kde je jeho místo! Ty jsi v právu, tak se sakra neboj otevřít hubu a bránit se!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 01, 2005 9:59 pm
Autor Zpráva
Libor
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 2116
Bydliště: Praha

Předmět: Mindráky a spol. Citovat

Tohle forum je tu uplne umyslne. V nekterych prispevcich se tu objevuje mnoho mindraku. Tak na to udelejme specialni rubriku...At kazdy napise ten svuj a treba mu nekdo poradi..Smile) Mas nejaky mindrak?? AJ ano, o dost vim a jine si neuvedomuji...

Muj mindrak je, ze maloktery kluk je pro me dost intelektualni, dost duchovni a dost velka osobnost.. A kdyz je tak je to heterosexual.. Mam z toho mindrak. Docela velikej. Nestaci me obycejny ekonom, pekar..neeee. ... Musim chtit teology, mediky, specialni pedagogy, filozofy... Mam dojem, z eobycejnym klukum krivdim. Al ejsou pro me nezajimavi. Pro me malo dobri... AMlo velke osobnosti... Malo sotisfikovani, moc bourlivi, moc pijacti nebo bourlivi... Mam z toho docela mindrak.. A jaky mindrak mas Ty? Dalsi je vzhled? Dalsi mindrak je, ze neumim usilovat o opravdu azjiamveho kluka(a radsi lapnu po nejakem ktery nesplnuje me pozdavky, ktery me chce a bali me). A pro me je pak malo dobry a brblam. Hodne jsem takto ublizil. Sobe a druhym
_________________
Jsem...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 1 z 1
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist