Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Vztahy Pořád, pořád....a pořád nic
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

st listopad 19, 2008 2:14 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

bright napsal:


Cole: Is there a sentence that you don't start with "as a person in a long-term relationship"?
Taylor: It speaks on my authority, in matters of the heart.
Cole: It speaks of your boyfriend's insanity!



Proč jsem si jenom v téhle souvislosti vzpoměl na llukynka? Think Think Think

Lidská mysl je vskutku záhadná.... Laughing
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 18, 2008 11:32 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Nikom napsal:
Jedna dobrá rada: Co si neulovíš, to nedostaneš.


Sytý hladovému nevěří. Snad jen jedna poznámka: mrtvá kořist je v tomto případě k ničemu.

[size=12](15 let s Bartem - no teda..... Surprised )[/size]
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 18, 2008 11:09 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Připomnělo mi to jeden nezapomenutelný dialog z filmu The Broken Hearts Club: A Romantic Comedy, který všem vřele doporučuju. Very Happy

Cole: Is there a sentence that you don't start with "as a person in a long-term relationship"?
Taylor: It speaks on my authority, in matters of the heart.
Cole: It speaks of your boyfriend's insanity!

Laughing
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 18, 2008 10:34 pm
Autor Zpráva
Nikom
šaman


Založen: 1.10.2005
Příspěvky: 2334
Bydliště: Hradec Králové, Vysoké Mýto

Předmět: Citovat

ad nonaccept:
Musím se ohradit vůči tvýmu hodnocení ostatních vztahů. Z toho, co jsi napsal, je cítit, že opovrhuješ všema ostatníma druhama soužití, jenom proto že si ta svoje představuješ jinak. Óó jistě, jenom ty máš pravdu a všichni ostatní - co mají profily na iboys a zároveň kluka, jsou tak strašně mimo. Rolling Eyes
Buď tak hodný a nevynášej soudy.

Jedna dobrá rada: Co si neulovíš, to nedostaneš.

Musím ještě pokárat Barta (nebo vyžaduje-li předlistopadovou terminologii - vyslovuji mu důtku). Už 15 let žiješ ve vztahu... hmm, to je úžasný, ale dává ti to právo soudit ostatní? Někoho, kdo cítí, že vztahy nejsou pro něj? To musí být hned citový mrzák, egoista? Já nevěřím svým očím.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

út listopad 18, 2008 3:18 pm
Autor Zpráva
Vodafone
guru++


Založen: 16.1.2007
Příspěvky: 1038
Bydliště: Ano

Předmět: Citovat

nonaccept napsal:
Ahoj kluci!
Rád bych se do tohoto diskuzního tématu připojil svým příběhem. Dělám to asi proto, abych se z toho nějak vypovídal a zároveň v nějaké naději, že někdo prožívá podobné věci a něco mi se na to napíše a já dostanu pocit, že nejsem sám s podobnými problémy Smile
Ahoj, pokud tě to uklidní, tak prožívám velice podobné věci. Snad jen s těmito rozdíly:
Arrow nedokážu posoudit, zda jsem nejšťastnější ve vztahu, neb jsem v podstatě žádný neprožil
Arrow taky bych chtěl jenom někoho, s kým bychom se neodpuzovali a měli aspoň nějaké společné zájmy.
Arrow Mít profil na iBoys i během vztahu mi taky připadalo divné, s odstupem času se na to už dívám jinak - pokud dotyčný vymaže kolonky "hledám", nevidím v tom problém.
Arrow Na rozdíl od tebe si přijdu jako ohyzda, vejška, kterou končím mi nepřipadá prestižní*, už přes půl roku nemám práci, a na sobě taktéž nepracuju Wink

Tak aspoň držím palce, zda na někoho narazíš.

*) Možná by se dala nazvat Prestige-ní, podle oblíbené značky bot mezi tamními studenty. Very Happy
_________________
naposled se vyspím
v povlečení čistém,
z počítače mažu
operační systém…
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

út listopad 18, 2008 8:12 am
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

nonaccept napsal:

Mám zkušenost s tím, že celá řada z nás je roky sama a není schopna se seznámit kvůli vysokým nárokům.

Přece jen ještě něco k Tvému tématu: Kdekdo Ti dnes bude racionálně vysvětlovat důvody, proč nežije v dlouhodobém vztahu, ale za jeho "vynucenou racionalitou" se nezřídka skrývá jen to, že jde buď o citového mrzáka, nebo o člověka, jenž se nesrovnal sám se sebou (natož s okolním světem), a nebo prostě o egoistu, neschopného se přizpůsobit druhému ani v banálních otázkách každodenního soužití. Pokud Tě potká opravdová hluboká láska (tím nemyslím ani naivní puberťáckou zamilovanost, již si mnozí gayové pletou se vztahem, ani sexuální dobrodružství), pak máš napůl vyhráno. Jedině z ní se dá vybudovat dlouhodobý, celoživotní vztah.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út listopad 18, 2008 12:11 am
Autor Zpráva
Martin
šaman


Založen: 25.10.2005
Příspěvky: 7470
Bydliště: Teherán:)

Předmět: Citovat

Když se k tomu nikdo nemá, tak napíšu něco negativního já. Smile

Problém je asi v tom, že nehledáš "obyčejnost" (kdyby to bylo obyčejné, najdeš takových vztahů ve svém okolí asi víc), ale ideál.

"nic víc, než partnera, se kterým si budu v pohodě a klidu rozumět, budeme se přitahovat, bude na sobě nějak pracovat a bude chápat vztah tak jako já. A sice tak, že jeho výsledkem by někdy v budoucnu měla být společná domácnost, domov, "rodina"." - to je ovšem utopie, vždycky musíš trošku slevit, pokud chceš dlouhodobý vztah.

Předem říkám, že už po půlročním soužití ve společné domácnosti se pohádate i o šmouze na talíři, rozumět si ve spoustě věcích nemusíte, a vaše nedorozumění nemusí vůbec probíhat v klidu, a pracovat na sobě může zcela jiným způsobem, než si představuješ ty. Což ale nebrání tomu, abyste spolu se spolu mohli mít rádi, a mít krásný vztah. Podotknul bych, že to není otázka dlouhodobých vztahů gayů, ale obecně.

Jak jsem vyrozuměl ani ten jeden gay, který by ti vyhovoval, nežije v onom ideálním vztahu, a je otázka, jaký bys na něj získal názor, kdyby si s ním "aspoň" chodil.

No, a jinak mě zaujalo slovní spojení "v podstatě 3 roky nezadaný" - vyložil jsem si to tak, že tu nějaké vztahy byly. Nic mi do toho není, ale možná bys získal větší náhled na situaci, kdyby sis položil otázku, proč skončily.
_________________
You have trapped me in your trap of logic!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 17, 2008 8:07 pm
Autor Zpráva
Bart
guru+++


Založen: 29.3.2008
Příspěvky: 1123
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

nonaccept napsal:

Díky, že někdo něco napíšete. I negativního:-)

Ahoj, nevím, proč by na Tvou upřímnou zpověď měl někdo reagovat negativně. Podle toho, jak se prezentuješ, jsi sympatický kluk a máš jasně srovnané, co v soukromém životě chceš. Je těžké cokoliv Ti radit. Ale rozhodně můžeš věřit, že šťastný a dlouhodobý gay vztah je možný. Já v takovém žiju už víc než patnáct let. Držím palce, aby se Ti povedlo uskutečnit všechno, po čem toužíš. Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po listopad 17, 2008 2:38 pm
Autor Zpráva
nonaccept
tester


Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 1
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Ahoj kluci!
Rád bych se do tohoto diskuzního tématu připojil svým příběhem. Dělám to asi proto, abych se z toho nějak vypovídal a zároveň v nějaké naději, že někdo prožívá podobné věci a něco mi se na to napíše a já dostanu pocit, že nejsem sám s podobnými problémy:-)

Jedná se samozřejmě o problém vztahu. Jsem v podstatě 3 roky nezadaný. Paradoxem samozřejmě je, že jsem typově "párový druh" gaye:-) Nemám rád samotu a narozdíl od jiných si nemyslím, že na singl životě je něco zajímavého, i když samozřejmě respektuji i tento přístup k životu. Nicméně já jsem nejšťastnější ve vztahu.

Ten můj problém se točí kolem toho, že se nedaří potkat někoho, kdo by mi za to stál. Jen doplním, že už dávno nehledám intenzivně jako dřív. To je oprvadu asi nejhorší možný přístup. Vlastně se snažím žít "normální" život a nehledat za každou cenu. Možná by to mohlo působit tak, že mám přehnané nároky, ale já nechci nic víc, než partnera, se kterým si budu v pohodě a klidu rozumět, budeme se přitahovat, bude na sobě nějak pracovat a bude chápat vztah tak jako já. A sice tak, že jeho výsledkem by někdy v budoucnu měla být společná domácnost, domov, "rodina". Nehledám prince na býlém koni, krasavce a ani top manažera se zajímavým společenským životem.

Problém asi může být to, že hledám "obyčejnost". Mám zkušenost s tím, že celá řada z nás je roky sama a není schopna se seznámit kvůli vysokým nárokům. Tady vadí to a tady zase ono.

Kde se seznámit? Na netu? Přijde mi, že jsou tam hlavně klucí, co nejsou vyrovnaní sami se sebou. Navíc různé weby považuju za skvělého ničitele vztahu. Nerozumím tomu, proč muá někdo stále profil na iboys, i když má nový vztah. Je to pořád dokola, jako bychom si nechávali zadní vrátka, co když se objeví někdo ještě "zajímavější". Nejlepší je argument, že profil mám vlastně proto, že tam mám kamarády, přátele:-) Existuje dlouhá řada internetových komunikátorů, kteří tento požadavek splní vrchovatě.

Vlastně ani ve svém okolí neznám šťastný, dlouhodobý gay vztah. Vždycky je tam ten, co je víc zamilovaný a ten, kdo už je v tom vlastně jen ze setvačnosti a zvyku, kdo už má sexuální život mimo vztah, ve vztahu s partnerem sexuálně nežije... A to je taky věc, která mě děsí. Že s někým něco budujete 5 let a skončí to takhle.

Znám vlastně jen jednoho gaye, který by mi vyhovoval ve všem. Je ovšem samozřejmě zadaný.

Takže když to shrnu, jsem smutný z toho, že nemám a nenacházím dlouho dobu. A ke všem okolnostem a zkušenostem, které mám, nevím, jestli se někdy podaří být šťastný pokud jde o vztah.

Jen bych snad dodal, že si nepřijdu jako ohyzda, končím poměrně prestižní vejšku, už přes dva roky mám dobrou práci, pracuju na sobě, o něco se snažím, něco znám, nejsem trouba.

Díky, že někdo něco napíšete. I negativního:-)
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

so červenec 05, 2008 8:43 am
Autor Zpráva
robokop
uživatel


Založen: 30.12.2006
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

nejdelsi a svym zpusobem nejlepsi vztah jsem mel s klukem s kterym jsem zkraje nechtel ani chodit, on vlastne ulovil me a ja do toho sel se smisenejma pocitama ze uvidim co se stane
to ze jsem se do nej silene nezamiloval v nem budilo evidentne silnou nejistotu a diky tomu me miloval vic a vic
nadruhou stranu ta silena zamilovanost pusobi dost nepritazlive neeroticky
takze jsem se nakonec taky zamioval ale bylo to z me strany trosku chladnejsi, racionalnejsi

ale z toho vseho mi vyplyva ze je ve vztahu potreba udrzovat neustaly pocitvzacnosti toho druheho, ve chvili kdy je zamilovanost velika je ten jeden zavisly a ten druhy prejedeny
a to nefunguje

clovek se asi musi mockrat spalit aby do vztahu vstupoval s respektem a pak nevybali vse najednou ale davkuje to po troskach a opatrne
to pak muze fungovat

ale to neni kucharka na vztah to je to co jsem vypozoroval jako mozne reseni zacatecnickych chyb co jsem delal zpocatku
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červenec 01, 2008 8:13 pm
Autor Zpráva
Dreed
uživatel


Založen: 11.7.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha

Předmět: No Citovat

Taky bych dal cokoliv, kdyby to trvalo déle...ale co, dříve jsem se vždycky strašně potopil, když to nevyšlo..hlavně jsem byl naivní myslel jsem že tady to klapat bude...ach moje velká láska - nic! právě, že nebyla...ted se bavím Very Happy Very Happy užívám života no...ale už je mi smutno, ale co... Very Happy nechávám tomu čas Smile hlavně si z toho nic nedělám Smile dřív jsem měl obavy jen ze "schůzky"...ted už nee...

proč taky Smile Smile
najděte si taky nějakého kamaráda... Smile

ale kdybyste věděli, jak mě dělá dobře, když se bavím s klukem Very Happy nejsem blázen (skrytá debilita Very Happy) - akorát u kluků jako takových moc nikdy neuspěju Smile bojím se před nimi jaksi se "otevírat" Smile protože jelikož poněvadž neboť jsem jaksi citlivka a bábovka a to se u málokterejch kluků vidí...já nevím no Smile Very Happy takový zvláštní Smile

...ani nevím, co jsem vám chtěl říct Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy asi jen tak Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 30, 2008 11:13 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Hetrik: To je o lidech, o ničem jiném. Ani první vztahy HT nebývají doživotní, ani jejich štěstí není bezedné... časem se to vybrousí a cvik dělá mistra (tím nemyslím střídání partnerů jak ponožek)... samozřejmě, jde-li někdo do vztahu, že to nemůže dlouho trvat, nebo nebude, tímhle přístupem, sebeobranným, aby neinvestoval moc citu, to právě zničí.
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 30, 2008 11:10 pm
Autor Zpráva
Hetrik
uživatel


Založen: 18.6.2008
Příspěvky: 21
Bydliště: OLOMOUC

Předmět: Citovat

Fandis: Moe slova Crying or Very sad ale proc to nemuze trvat dyyl..
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 30, 2008 10:08 pm
Autor Zpráva
Fandis
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha / Bohumín

Předmět: Re: Pořád, ano pořád nic... Citovat

Dreed napsal:
Nechci vám rušit vaši rozjetou diskusi. Tedy...ahoj... Smile nevím proč se mi sbíhaj sliny na to, psát všude, kam přijdu Smile Smile asi jsem vám nejspíš chtěl oznámit, že po dlooouhé době čekání se objevil možná (kéž by...) nový objev...hodí se to sem ne? Very Happy Very Happy ... Nejspíš tím myslím, že se čekání vyplatí. (vsuvka: Věřím, že to většinu z vás nemusí zajímat...no co, potřebuju si "vypsat duši") Very Happy Very Happy Very Happy Ikdyž v mém tomto případě to asi nebude mít dlouhého trvání. Co bych dal za to, kdyby se to nějak smysluplně vyvíjelo... Very Happy Very Happy Very Happy Hodně zdaru a držte mi palce Very Happy Very Happy



bobane jen do toho, i chvilka stesti staci, aby sis uvedomil jak je zivot krasnej
_________________
Nic neni takové, jak se na první pohled zdá, můžeš se podívat víckrát, a pokaždé uvidíš něco jiného.Něco co tě zaujme
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po červen 30, 2008 8:36 pm
Autor Zpráva
Jon Sníh
guru


Založen: 21.6.2008
Příspěvky: 652
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Smile Směle do toho...
_________________
Dum spiro spero, odi et amo
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne červen 29, 2008 4:17 pm
Autor Zpráva
Dreed
uživatel


Založen: 11.7.2006
Příspěvky: 28
Bydliště: Praha

Předmět: Pořád, ano pořád nic... Citovat

Nechci vám rušit vaši rozjetou diskusi. Tedy...ahoj... Smile nevím proč se mi sbíhaj sliny na to, psát všude, kam přijdu Smile Smile asi jsem vám nejspíš chtěl oznámit, že po dlooouhé době čekání se objevil možná (kéž by...) nový objev...hodí se to sem ne? Very Happy Very Happy ... Nejspíš tím myslím, že se čekání vyplatí. (vsuvka: Věřím, že to většinu z vás nemusí zajímat...no co, potřebuju si "vypsat duši") Very Happy Very Happy Very Happy Ikdyž v mém tomto případě to asi nebude mít dlouhého trvání. Co bych dal za to, kdyby se to nějak smysluplně vyvíjelo... Very Happy Very Happy Very Happy Hodně zdaru a držte mi palce Very Happy Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út červen 17, 2008 10:31 pm
Autor Zpráva
Fandis
uživatel


Založen: 11.6.2008
Příspěvky: 19
Bydliště: Praha / Bohumín

Předmět: Re: ?? Citovat

VincTheSecond napsal:
Libor napsal:

Copak si vzdal konkretne? Muzes popsat jaka predstavy jsi se vzdal. To, ze to bude princ? Kolikrat se toho vzdame. A pak potkame kluka, ktery princem neni. A my si z nej alespon na chvili v nasich ocich prince udelame. u me to tak funguje Very Happy Nebezpeci je pak to, ze mame radi ten obrazekv ocicha ne jeho samotneho (casto)


Hmm... take poznam Sad( A potom ked zistim, ze som si ho zasa brutalne idealizoval, tak to boli a trva dost dlho, kym sa snazim zabudnut...


jojo vinciku to vic, nic neni cerne nic neni bile, je fajn vedet co sis myslel o nas....
meli jsme plno planu, a vse je totam... staci popremyslet o blbostech a vse krasne je razem pryc... nikdo neni dokonalej
_________________
Nic neni takové, jak se na první pohled zdá, můžeš se podívat víckrát, a pokaždé uvidíš něco jiného.Něco co tě zaujme
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út duben 22, 2008 8:28 pm
Autor Zpráva
VincTheSecond
tester


Založen: 20.4.2008
Příspěvky: 2
Bydliště: Praha

Předmět: Re: ?? Citovat

Libor napsal:

Copak si vzdal konkretne? Muzes popsat jaka predstavy jsi se vzdal. To, ze to bude princ? Kolikrat se toho vzdame. A pak potkame kluka, ktery princem neni. A my si z nej alespon na chvili v nasich ocich prince udelame. u me to tak funguje Very Happy Nebezpeci je pak to, ze mame radi ten obrazekv ocicha ne jeho samotneho (casto)


Hmm... take poznam Sad( A potom ked zistim, ze som si ho zasa brutalne idealizoval, tak to boli a trva dost dlho, kym sa snazim zabudnut...
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st březen 26, 2008 12:48 am
Autor Zpráva
youngman
uživatel++


Založen: 5.11.2007
Příspěvky: 290

Předmět: Citovat

Alcarmo napsal:
Spíše pořád a pořád něco a pak nic......
nevím, už mi to přijde jako prokletí - vždycky poznám na první pohled super kluka (určitě i na víc pohledů) no a pak o něm přemýšlím celý týden a nemůžu ho dostat z hlavy - prostě se do něj pozblázním......kluk je celou dobu milej, často naznačí, že že se mu líbím taky....skvěle si povídáte na icq....ale stejně to dopadne špatně....
nebo vždycky - za poslední rok to byli čtyři kluci a já už fakt začínám věřit tomu, že budu sám navždycky Crying or Very sad Shocked
Pokud mi řeknete, kde je chyba.........zodpovím cokoliv

Já ti sice moc neporadím, protože zatím nemám bohužel zkušenost, ale moc nechápu z tvého popisu co je vlastně špatně, co dopadne špatně? Když se osobně seznámíte tak to není ono nebo co?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út březen 25, 2008 11:43 pm
Autor Zpráva
Alcarmo
uživatel


Založen: 8.1.2008
Příspěvky: 36
Bydliště: Opava

Předmět: Citovat

Spíše pořád a pořád něco a pak nic......
nevím, už mi to přijde jako prokletí - vždycky poznám na první pohled super kluka (určitě i na víc pohledů) no a pak o něm přemýšlím celý týden a nemůžu ho dostat z hlavy - prostě se do něj pozblázním......kluk je celou dobu milej, často naznačí, že že se mu líbím taky....skvěle si povídáte na icq....ale stejně to dopadne špatně....
nebo vždycky - za poslední rok to byli čtyři kluci a já už fakt začínám věřit tomu, že budu sám navždycky Crying or Very sad Shocked
Pokud mi řeknete, kde je chyba.........zodpovím cokoliv
_________________
There must be kept the Balance
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po prosinec 17, 2007 9:34 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Budu se mít napozoru, aby ke vhodné chvíli nedošlo Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po prosinec 17, 2007 12:29 am
Autor Zpráva
Manuel de Falla
guru++


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 1066
Bydliště: Matka měst

Předmět: Citovat

TXB napsal:
Problém je, že to řešíte matematicky a ne somaticky. Stačila by pak trocha trpělivosti a šlo by všechno Razz

Zaznamenávám. A ve vhodnou chvíli připomenu. Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 16, 2007 11:34 pm
Autor Zpráva
Rainbow
uživatel


Založen: 28.2.2007
Příspěvky: 99
Bydliště: BA

Předmět: Citovat

Vodafone: Odporucam hladat na vselijakych zoznamkach (a pod.) niekoho z tvojej skoly. U mna to bolo uspesne.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 16, 2007 10:30 pm
Autor Zpráva
IsmaelSatro
uživatel


Založen: 16.12.2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

TXB: v přátele doufám snad ještě víc, mezi svýma žádné gaye nemám a to je taky dost ubíjející... jenže mě se nechce pořád chodit do klubů (navíc když jsem tam byl dvakrát v životě a vždy jsem narazil na živočichy chováním silně připomínající dobytek) Laughing taky bych rád našel třeba partičku fajn přátel, kterým nejde jen o to se ožrat (ale občas třeba jo Wink ) ale dělaj i jiný věci, takže si přeju hodně štěstí Smile
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 16, 2007 10:27 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

TXB: Nač tolik sebekritiky? Razz
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 16, 2007 10:22 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Ismael: Tady je to spíš o přátelích, pokecu a vzájemné psychické podpoře členů (některé členy bych spíš teda označil za psychické potvory, ale to už je na jiné téma Very Happy )
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 16, 2007 10:06 pm
Autor Zpráva
IsmaelSatro
uživatel


Založen: 16.12.2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Praha

Předmět: Správně Citovat

pořád a pořád nic, jak to víte? Very Happy Snad se to příchodem sem změní, i když tak trochu pochybuju Very Happy
Jinak všechny jako nováček zdravím a snad se tu s někým správným třeba seznámim Smile Našel jste tu někdo někoho k sobě?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

ne prosinec 16, 2007 9:59 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

TXB napsal:
Problém je, že to řešíte matematicky a ne somaticky. Stačila by pak trocha trpělivosti a šlo by všechno Razz
Každý hledáme lásku jinde. Twisted Evil Ale což, stejně jich tam většina nakonec skončí. Crying or Very sad
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 16, 2007 9:55 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Vodafone napsal:
A propos, vzhledem k poměru FELáků a FELaček jsem si s ohledem na svou orientaci vybral školu dobře, ne? Tím by moje šance k úspěchu měly být jen vyšší...
Obávám se, že láska není o míře pravděpodobnosti Very Happy
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

ne prosinec 16, 2007 9:54 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

bright napsal:
...a malá oblast průniku je důvodem nepokoušet se pronikat, protože pravděpodobnost neprůniku je vysoká. Twisted Evil

Problém je, že to řešíte matematicky a ne somaticky. Stačila by pak trocha trpělivosti a šlo by všechno Razz
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 4 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist