Gay komunita
     
         
         
 
Home Registrace FAQ Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Posledních 50  
  Soukromé zprávy Přihlášení  
   
 
 
Obsah fóra Gay komunita Intimnosti Holení
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
      Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Holíte se v podpaží a na intnimních partiích?"
ano
78%
 78%  [ 58 ]
ne
21%
 21%  [ 16 ]
Celkem hlasů : 74
      Na začátek stránky  

út září 11, 2007 6:52 pm
Autor Zpráva
TuX
uživatel++


Založen: 26.12.2006
Příspěvky: 288
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Fifilis1 napsal:
Vy jste tady všichni BUZERANTI ZDECHLÝ.. jděte si rvát ČURÁKY do prdele a neserte se do psaní na chatu.Ty vaše příspěvky se nedají číst...Vemte si z toho ponaučení KRETENI!!!!!!!!!!


A kdo te nuti to cist? Kdyz ti vadime, tak sem nelez a svoje komplexy si nech vylecit jinde Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 11, 2007 3:44 pm
Autor Zpráva
Lukki
uživatel++


Založen: 7.6.2007
Příspěvky: 245

Předmět: Citovat

Fifilis1 napsal:
Vy jste tady všichni BUZERANTI ZDECHLÝ.. jděte si rvát ČURÁKY do prdele a neserte se do psaní na chatu.Ty vaše příspěvky se nedají číst...Vemte si z toho ponaučení KRETENI!!!!!!!!!!


Tak a teď nám to prosím přelož do angličtiny. Je tam docela dost "pěkných" slůvek, který se mi nechtějí hledat ve slovníku.

A prosím nepoužívej pouze nehezké slovo FUCK. Pls
_________________
Psychologist: Do you have anything to say?
Justin:I like dick. I wanna get fucked by dick. I wanna suck dick. I like sucking dick. And i'm good at it too.
Psychologist: Well, that's a start.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

út září 11, 2007 12:58 am
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

bright napsal:
Jste si jistí, že jde o dvě osoby?


Případně o jednoho schizofrenika. Idea
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 10, 2007 11:39 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

bodyia napsal:
Otázka: Fifilis1, nebo jak se jmenuje, na black list?
Já se považuji za demokrata, ale i v demokracii platí zásada, že:"svoboda jedněch (tj. Fifilisova) končí tam, kde začíná svoboda druhých (tj. naší GK)" Idea
_________________
Veritas vincit.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po září 10, 2007 11:34 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

bright napsal:
Jste si jistí, že jde o dvě osoby?


Jo, ale možná v jednom.

bodyia napsal:
Otázka: Fifilis1, nebo jak se jmenuje, na black list?


Na otázku odpověď: za sebe ANO, ale na tohle se nemá cenu ptát, neboť takový luxus jako demokracii si administrátor internetového fóra dle mého nemůže dovolit.

pepcza napsal:
s lidskou blbostí nelze bojovat, lze ji pouze přetrpět a ignorovat.


Proč? Blbost nehodlám (pře)trpět nikde (-y).

pepcza napsal:
ty tvoje také nejsou žádný skvost, ale docela mě baví.


To je ovšem smutné....
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 10, 2007 11:29 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Jste si jistí, že jde o dvě osoby?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po září 10, 2007 11:23 pm
Autor Zpráva
waweer
uživatel+


Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 127
Bydliště: Jsem Hradečák

Předmět: Prispevky ve foru Citovat

Mike-e N. napsal:
Pepczo, ještě něco..já čekal že ho taky zadupete do země jako mě a ono nic..jsem zklamánSad


Takovej prispevek ma pro mne informativni hodnotu 0
Tak proc na nej vubec reagovat?
_________________
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

po září 10, 2007 11:22 pm
Autor Zpráva
bodyia
admin


Založen: 25.9.2005
Příspěvky: 499
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Otázka: Fifilis1, nebo jak se jmenuje, na black list?
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

po září 10, 2007 11:09 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Mike-e N.: Má to cenu? Wink
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 10, 2007 11:07 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Mike-e N. napsal:
Pepczo, ještě něco..já čekal že ho taky zadupete do země jako mě a ono nic..jsem zklamánSad


nemám důvod zadupávat. Vlastně to ani nelze. s lidskou blbostí nelze bojovat, lze ji pouze přetrpět a ignorovat.
_________________
Welcome to the generation where "Fuck Y'all" is no longer a dismissial, its an invitation.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 10, 2007 11:04 pm
Autor Zpráva
Mike-e N.
uživatel


Založen: 11.8.2007
Příspěvky: 12
Bydliště: praha

Předmět: Citovat

Pepczo, ještě něco..já čekal že ho taky zadupete do země jako mě a ono nic..jsem zklamánSad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 10, 2007 11:02 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Fifilis1 napsal:
Vy jste tady všichni BUZERANTI ZDECHLÝ..

buzerant jsem, ale zdechlej? to se mě opravdu, ale opravdu velmi hluboce dotklo

Fifilis1 napsal:
jděte si rvát ČURÁKY do prdele

tak jo, jsem pro!

Fifilis1 napsal:
a neserte se do psaní na chatu.

tohle je fórum (http://en.wikipedia.org/wiki/Internet_forum), chat je trošku jiná věc (http://en.wikipedia.org/wiki/Online_chat), víme?

Fifilis1 napsal:
Ty vaše příspěvky se nedají číst...Vemte si z toho ponaučení KRETENI!!!!!!!!!!

ty tvoje také nejsou žádný skvost, ale docela mě baví. a ponaučením myslíš něco jako "V životě tě potká spousta špatných věcí, ale nejhorší je srážka s blbcem"?

otázka nakonec: Vzhat s matkou máš bezproblémový?
Dobrou noc
_________________
Welcome to the generation where "Fuck Y'all" is no longer a dismissial, its an invitation.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 10, 2007 10:51 pm
Autor Zpráva
Mike-e N.
uživatel


Založen: 11.8.2007
Příspěvky: 12
Bydliště: praha

Předmět: Citovat

Připadám si mezi rebely jako je Fifilis1, dost malý pívo.. Crying or Very sad
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 10, 2007 10:49 pm
Autor Zpráva
Mike-e N.
uživatel


Založen: 11.8.2007
Příspěvky: 12
Bydliště: praha

Předmět: Citovat

jen ze zvědavosti..Tome? Jaký využití myslíš? Embarassed ..píp píp píp- jako kur si nepřipadámVery Happy..ale že má kohout solidní ocas, to se musí nechat..myslim ocas jako ocas a ne ocas jako ocas, doufám, že si tentokrát rozumíme:D
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 10, 2007 10:48 pm
Autor Zpráva
Fifilis1
tester


Založen: 11.8.2007
Příspěvky: 2

Předmět: Citovat

Vy jste tady všichni BUZERANTI ZDECHLÝ.. jděte si rvát ČURÁKY do prdele a neserte se do psaní na chatu.Ty vaše příspěvky se nedají číst...Vemte si z toho ponaučení KRETENI!!!!!!!!!!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

po září 10, 2007 10:46 pm
Autor Zpráva
Mike-e N.
uživatel


Založen: 11.8.2007
Příspěvky: 12
Bydliště: praha

Předmět: Citovat

Brý, brýVery Happy..tak za tu dobu co jsem tu nebyl se to tu celkem bohatě zaplnilo. Děkuji za druhou šanci- tentokrát ji uchopím snad za správný konec, budu se snažit zbitečňe nepsat hrupky a dávat si pozor na vulgarismy...na tohle téma jsem vlastně původně nechtěl říct nic, jak jistě někteří víte, ale když už jsem tady:D...tak holení, mno tak já jsem to nejdříve absolutně odsuzoval, ale pak jsem si oholil podpaždí a ejhle, ono je to dokonce i pohodlný..tak šel i spodek..suveréně spokojenost...a ať žije jeskyně Praha! Exclamation
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

pá září 07, 2007 8:07 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Děkuji za reakce, všechny byly velmi rozumné. Tak snad jenom uvedu na pravou míru, že jsem netvrdil a netvrdím, že Mike-e N. není totální "píp-píp-píp" (cenzura, pozn. autora), ale se svým konečným hodnocením posečkám, protože ten kluk má evidentní schopnost nakrknout všechny lidi a já očekávám, že takový talent sebou nese i další zajímavé možnosti využití.
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 06, 2007 10:02 pm
Autor Zpráva
TXB
šaman


Založen: 1.8.2006
Příspěvky: 1937

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
Tak se mi zdá, že zde dochází k dalšímu lynčování.

Rozhodně ne. Nevidím zde jedinou reakci, která by byla neadekvátní chování Mike-e N. Samotné reakce jsou navíc mnohem mírnější, než výpady zmíněného. Přístup "ty po mně kamenem, já po tobě chlebem" nemůžeš nazývat lynčováním.

Tomáš napsal:
Uznávám, že Mike-e N. se zde neuvedl zrovna nejlépe. Také nemám rád zbytečné vulgarismy v příspěvcích, sám se jich snažím vyvarovat (jinak kdo mě zná, ví, že naživo často používám "kurvadoprdele"), obzvláště když jsou tyto expresivní výrazy namířené na někoho, koho ani dotyčný nezná.

Jedna věc je, když ti v mluveném projevu ujede ostřejší výraz, přičemž napsání onoho výrazu, jeho následné přečtení a vědomé odeslání na veřejné diskusní fórum, je věc druhá.

Tomáš napsal:
Jenže odsoudit člověka, že se neuvedl zrovna nejlépe a nedat mu druhou šanci, je podle mě dětinské a samolibé.

Možná se mýlím, ale mám dojem, že cosi jako druhá šance už tu bylo. Krom toho zde nešlo o špatné uvedení, ale řadu za sebou jdoucích příspěvků bez pozorovatelné pozitivní tendence.

Tomáš napsal:
Jakkoliv se vám Mike-e N. v tuto chvíli nemusí líbit, uvědomte si, že toho kluka posuzujete podle pár příspěvků.

Nevím, jestli se mi líbí nebo ne, fotka nebyla Smile Pokud myslíš chování, pak ano, posuzujeme ho podle několika příspěvků, ale zároveň ho posuzujeme podle všeho, čím se zde prezentoval. Pokud by zde měl 100 nekonfliktních příspěvků a k tomu několik takových, jakými se v současné době prezentuje, pak bych ho samozřejmě podle těch "pár příspěvků" nehodnotil, protože by bylo jasné, že jde o výjimečnou situaci – což evidentně není tento případ.

Tomáš napsal:
Je snad všem jasné, že anonymita internetu svádí k nezodpovědnému chování, či k chování neodpovídajícímu realitě. Anonymita nám dává pocit většího sebevědomí, možností, ztráty zodpovědnosti...

Nemyslím si, že by anonymita internetu mohla být omluvou. Naprostá většina z nás se na tomto fóru pohybovala určitou dobu zcela anonymně, a přesto se nikdo z nás takto nechoval. Tady spíš vidím problém v absenci sebereflexe, zásad slušného chování a ohleduplnosti.

Tomáš napsal:
A počet příspěvků na tomto fóru či datum registrace o ničem nevypovídá.

Samotná čísla nikoli, ale pokud za těmito čísly zároveň stojí uživatel, který byl za dlouhou dobu registrace a ve vysokém množství příspěvků (=prostor pro projev) naprosto bezkonfliktní, pak to znamená velmi mnoho.

Tomáš napsal:
Že má někdo na kontě stovky příspěvků spíš vypovídá o tom, že nemá nic lepšího na práci.

Minimálně pro mne (nevím jak pro ostatní) je toto fórum (mimo jiné) jistým druh relaxace a na tu si vymezím čas nezávisle na tom, zda mám či nemám na práci něco jiného.

Tomáš napsal:
Opět a snad naposledy - o člověku nevypovídají jeho příspěvky na intenetovém fóru, ale to, jak se chová v reálném životě.

V tomhle nemohu souhlasit. Člověk má možnost vědoměji regulovat způsob vlastní prezentace, a pokud toho využije, je jasné, že se snaží být lepším člověkem, což je bezesporu pozitivní a vypovídá to o mnohém. Pohybuju se na poměrně vysokém množství diskusních fór s rozdílným tématickým zaměřením (i jako moderátor či administrátor) a s několika desítkami jejich uživatelů jsem se po čase poznal i osobně, takže si myslím, že můžu o téhle problematice s určitým nadhledem mluvit. Ve většině případů, které jsem zmínil, mě chování těchto osob v reálném světě nijak nepřekvapilo a ačkoli nebylo přesnou kopií jejich virtuálního vystupování, neslo stále majoritu rysů typických pro tyto osoby ve virtuálním světě. Krom toho je z chování uživatele celkem dobře odhadnutelná inteligence, míra sociální inteligence, otevřenosti...

Tomáš napsal:
Psaný text, ať ho doplníte kolika smajlíky chcete, plně nenahradí mluvenou řeč, když se s někým bavíte naživo. Na internetu se můžete prezentovat jak chcete, ale myslet si, že jste poznali člověka tím, že jste přečetli všechny jeho příspěvky, je naivní.

Bez diskuse. Ale nepamatuji se, že by to někdo tvrdil opak Smile

Neber to nijak ve zlém, je to jen můj názor, je to možná špatný názor, ale s tím už nic neuděláš Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 06, 2007 9:00 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
Tak se mi zdá, že zde dochází k dalšímu lynčování.

Uznávám, že Mike-e N. se zde neuvedl zrovna nejlépe. Také nemám rád zbytečné vulgarismy v příspěvcích, sám se jich snažím vyvarovat (jinak kdo mě zná, ví, že naživo často používám "kurvadoprdele"), obzvláště když jsou tyto expresivní výrazy namířené na někoho, koho ani dotyčný nezná.

Jenže odsoudit člověka, že se neuvedl zrovna nejlépe a nedat mu druhou šanci, je podle mě dětinské a samolibé. Jakkoliv se vám Mike-e N. v tuto chvíli nemusí líbit, uvědomte si, že toho kluka posuzujete podle pár příspěvků. Je snad všem jasné, že anonymita internetu svádí k nezodpovědnému chování, či k chování neodpovídajícímu realitě. Anonymita nám dává pocit většího sebevědomí, možností, ztráty zodpovědnosti...

A počet příspěvků na tomto fóru či datum registrace o ničem nevypovídá. I cvičený šimpanz by dokázal něco sesmolit a poslat to do diskuze, a to prosím i opakovaně. Že má někdo na kontě stovky příspěvků spíš vypovídá o tom, že nemá nic lepšího na práci.

Opět a snad naposledy - o člověku nevypovídají jeho příspěvky na intenetovém fóru, ale to, jak se chová v reálném životě. Psaný text, ať ho doplníte kolika smajlíky chcete, plně nenahradí mluvenou řeč, když se s někým bavíte naživo. Na internetu se můžete prezentovat jak chcete, ale myslet si, že jste poznali člověka tím, že jste přečetli všechny jeho příspěvky, je naivní.


a) ale soudit lidi je moje oblíbená zábava Sad
b) jak se dotyčný chová v reálném životě je mi úplně buřt, pokud jediné místo, kde se s ním stkávám je internetový prostor
c) pokud člověka nelze soudit podle toho, co píše v příspěvcích na foru, jistě mi každý odpustí když napíšu, že dotyčný je blb Idea
jenomže podobně jako Ty (hurá konečně se shodnem) konstatuju, že výtýkat mu to ostřeji než je taktní napomenutí je nesmysl a zcela zbytečně to pak budí dojem, že uživatelé fora jsou prudérní fajnovky, které ostřejší slovo (navíc nevalný autority) přivádí na hranici pláče
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt září 06, 2007 5:38 pm
Autor Zpráva
pepcza
guru+++


Založen: 25.6.2006
Příspěvky: 1186
Bydliště: Praha ve dne, Pardubice v noci

Předmět: Citovat

Tomáš napsal:
Opět a snad naposledy - o člověku nevypovídají jeho příspěvky na intenetovém fóru, ale to, jak se chová v reálném životě. Psaný text, ať ho doplníte kolika smajlíky chcete, plně nenahradí mluvenou řeč, když se s někým bavíte naživo. Na internetu se můžete prezentovat jak chcete, ale myslet si, že jste poznali člověka tím, že jste přečetli všechny jeho příspěvky, je naivní.


Tady si dovolím nesouhlasit, právě díky tomu pocitu bezpečí anonymity internetu se lidé vyjadřují a chovají tak jak by si v reálném životě nedovolili. Navíc pokud se má člověk potřebu vyjadřovat na internetu jinak, ne ve skutečném světě, svůj význam to rozhodně má a něco to o něm vypovídá..."problematiku" orientace do toho nezahrnuju, to je samotná "sekce"
_________________
Welcome to the generation where "Fuck Y'all" is no longer a dismissial, its an invitation.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

čt září 06, 2007 3:13 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Mike-e N.: na základě odborníkem snesených polehčujících okolností ti byla dána druhá šance, tak se snaž to nepotento Wink Btw, cos tu vlastně chtěl říct k tématu tohoto vlákna?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

čt září 06, 2007 3:07 pm
Autor Zpráva
Tomáš
guru


Založen: 27.11.2006
Příspěvky: 685
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Tak se mi zdá, že zde dochází k dalšímu lynčování.

Uznávám, že Mike-e N. se zde neuvedl zrovna nejlépe. Také nemám rád zbytečné vulgarismy v příspěvcích, sám se jich snažím vyvarovat (jinak kdo mě zná, ví, že naživo často používám "kurvadoprdele"), obzvláště když jsou tyto expresivní výrazy namířené na někoho, koho ani dotyčný nezná.

Jenže odsoudit člověka, že se neuvedl zrovna nejlépe a nedat mu druhou šanci, je podle mě dětinské a samolibé. Jakkoliv se vám Mike-e N. v tuto chvíli nemusí líbit, uvědomte si, že toho kluka posuzujete podle pár příspěvků. Je snad všem jasné, že anonymita internetu svádí k nezodpovědnému chování, či k chování neodpovídajícímu realitě. Anonymita nám dává pocit většího sebevědomí, možností, ztráty zodpovědnosti...

A počet příspěvků na tomto fóru či datum registrace o ničem nevypovídá. I cvičený šimpanz by dokázal něco sesmolit a poslat to do diskuze, a to prosím i opakovaně. Že má někdo na kontě stovky příspěvků spíš vypovídá o tom, že nemá nic lepšího na práci.

Opět a snad naposledy - o člověku nevypovídají jeho příspěvky na intenetovém fóru, ale to, jak se chová v reálném životě. Psaný text, ať ho doplníte kolika smajlíky chcete, plně nenahradí mluvenou řeč, když se s někým bavíte naživo. Na internetu se můžete prezentovat jak chcete, ale myslet si, že jste poznali člověka tím, že jste přečetli všechny jeho příspěvky, je naivní.
_________________
You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 05, 2007 11:31 pm
Autor Zpráva
jojx
guru+++


Založen: 8.3.2007
Příspěvky: 1231
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

to je celý nějak ideově pochybený - jít na blbost s morálkou? armády se nepotkají
_________________
V tu chvíli si s hořkostí uvědomila, jak trapné nesmysly ji napadají a položila si otázku, jestli snad probůh není už zase zamilovaná nebo jestli je jenom tak normálně průběžně doopravdy blbá.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st září 05, 2007 10:45 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

bright napsal:
Adam napsal:
Mike-e N. napsal:
A odkud ty bereš to sebevědomí, že si dovoluješ mluvit za ostatní? To jako komunita = bright???


Také v tomto případě souhlasím.

S čím souhlasíš?


Ano, špatně jsem se vyjádřil ke špatné citaci. Opravuji:

bright napsal:
Nejdřív si přečti pravidla diskuzního fóra: http://www.gay.komunita.cz/viewtopic.php?t=4, postavené na principu, že ve slušné společnosti se lidi nemusí vzájemně žádat, aby na sebe byli slušní. Když už tě někdo musí žádat, abys byl slušnej, tak je to průser, tvůj průser, protože nevědomě považuješ vulgaritu za normu. Jo a odkud bereš to sebevědomí, že tě tu někdo vůbec chce poznat? Wink


Zde souhlasím.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 05, 2007 10:41 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Adam napsal:

Počet příspěvků není stejně jako pocit žízně vůůůbec rozhodující Very Happy


Tim chceš jako říct že tady celé ty dlouhé měsíce tapetuju fórum svými plky zbytečně? Sad
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 05, 2007 10:29 pm
Autor Zpráva
bright
šaman


Založen: 27.9.2005
Příspěvky: 7541
Bydliště: Praha

Předmět: Citovat

Adam napsal:
Mike-e N. napsal:
A odkud ty bereš to sebevědomí, že si dovoluješ mluvit za ostatní? To jako komunita = bright???


Také v tomto případě souhlasím.

S čím souhlasíš?
_________________
It's not easy to be green.
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
      Na začátek stránky  

st září 05, 2007 10:21 pm
Autor Zpráva
Adam
šaman


Založen: 21.11.2005
Příspěvky: 3495

Předmět: Citovat

Mike-e N. napsal:
Je to sice veřejný fórum, ale kritika osoby za nic je taky trochu přehnaná..a pokud vim, tak nikdo z vás slovo ,,vypič" do tý doby, dokud jsem ho tady nevypustil, neslyšel..bo se snad mýlim?..rozšifrovat IP adresu, tak to je odvážnýVery Happy..kor za vulgarismus, dle jiných lidí, stačí akorát požádat, aby se takové výrazy již neopakovaly, ale to zde asi neplatí..hele, já vás neznám a vy neznáte mě, takže nevim, proč se tady vlastně handrkujeme..kdybychom se potkali na ulici, tak bychom si možná padli do oka...a možná taky ne..


Slovo "vypič" náhodou znám, jako Pražák víš, že se to tu docela používá a nežijeme v jeskyni Wink
Žádám, abys nepoužíval vulgarismy, když nemusíš a když je to přímá urážka konkrétních lidí tady, navíc když se ti nic neděje.

Mike-e N. napsal:
A odkud ty bereš to sebevědomí, že si dovoluješ mluvit za ostatní? To jako komunita = bright???


Také v tomto případě souhlasím.

Mike-e N. napsal:
Hele, udělejte fórum, kde se můžem s Brightem všemi způsoby napadat!Very Happy


Poněkud přízemní..... my se napadáme všude napříč tématy, ale máme pro to důvod a jsme slušní a civilizovaní, e neandrtální jako někdo (takhle kulturně se tady napadáme!).

pemel napsal:
Zkus se mrknout, jak dlouho je bright uživatelem fóra a kolik má příspěvků, možná na to přijdeš Idea


Počet příspěvků není stejně jako pocit žízně vůůůbec rozhodující Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 05, 2007 10:00 pm
Autor Zpráva
sergej sudoplatov
šaman


Založen: 27.7.2006
Příspěvky: 2087
Bydliště: Praha 8 - Kobylisy

Předmět: Citovat

Mike-e N. napsal:
A odkud ty bereš to sebevědomí, že si dovoluješ mluvit za ostatní? To jako komunita = bright???


Já myslim že bright v tomto případě funguje jako dobrý mluvčí většiny uživatelů tohoto fóra.
_________________
Plány revanšistů zhatí, naši vepři boubelatí!
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  

st září 05, 2007 9:51 pm
Autor Zpráva
pemel
šaman


Založen: 14.6.2007
Příspěvky: 1920
Bydliště: Praha 12 - Kamýk

Předmět: Citovat

Mike-e N. napsal:
A odkud ty bereš to sebevědomí, že si dovoluješ mluvit za ostatní? To jako komunita = bright???


Zkus se mrknout, jak dlouho je bright uživatelem fóra a kolik má příspěvků, možná na to přijdeš Idea
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
      Na začátek stránky  

st září 05, 2007 9:41 pm
Autor Zpráva
Mike-e N.
uživatel


Založen: 11.8.2007
Příspěvky: 12
Bydliště: praha

Předmět: Citovat

Hele, udělejte fórum, kde se můžem s Brightem všemi způsoby napadat!Very Happy
 
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
      Na začátek stránky  
Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


      Na začátek stránky  

Strana 2 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Přejdi na:  

width=30/ Poslední příspěvky width=30/
         

 
   
Postaveno na phpBB, překlad Azu
Provozuje bodyia.cz
 
         
TOPlist